9883 посетителя онлайн
7 329 128

В Карпатах возле Румынии нашли 25-летнего уклониста: его с переохлаждением госпитализировали. ФОТО

У горах знайшли ухилянта з переохолодженням

Пограничники нашли 25-летнего львовянина возле границы с Румынией - мужчину с переохлаждением госпитализировали в больницу. Кроме этого, в течение субботы пограничники задержали почти 20 уклонистов.

Об этом сообщили в пресс-службе ГПСУ, передает Цензор.НЕТ.


Львовянина, который заблудился в горах, нашли сегодня утром пограничники отделения "Богдан" Мукачевского отряда вместе с горными спасателями ГСЧС.

У горах знайшли ухилянта з переохолодженням

Отмечается, что информацию о том, что в высокогорье находится мужчина, который потерял ориентировку и нуждается в помощи, пограничники получили от дежурного Раховского райотдела ГСЧС. Почти через три часа совместных поисков пограничники со спасателями нашли 25-летнего мужчину за 700 метров до границы с Румынией. Из-за дождя, который не прекращался всю ночь, путешественник был совершенно мокрый и истощенный.

Найденного мужчину доставили в Раховскую центральную районную больницу, где его госпитализировали, диагностировав общее переохлаждение организма.

Как сообщили в ГПСУ, всего за прошедшие сутки пограничники отдела "Деловое" задержали в горах почти два десятка мужчин призывного возраста, которые пытались незаконным способом добраться до Румынии.

Топ комментарии
+28
Знову ярлик "ухилянт"? Був суд який визнав його ухилянтом?
показать весь комментарий
21.07.2024 17:03 Ответить
+14
чому -УХИЛЯНТ? що вже був суд?Ви ***** зелені це людина громадянин України Нагадати редактору треба за мєтлою слідкувати уважніше А УХИЛЯНТ найбільше пасує до зеленої потвори з мусорами та кодляком тім всім смердячим
показать весь комментарий
21.07.2024 18:40 Ответить
+10
"ухилянт" - БЕЗ СУДА.
Дивно, що охоронці концтабору "Україна" його просто не пристрелили.
показать весь комментарий
21.07.2024 17:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
... доля,якось так.
показать весь комментарий
21.07.2024 17:29 Ответить
Я понял! Скоро 2014 год будет воевать с 2022!?
показать весь комментарий
21.07.2024 17:30 Ответить
Слово "ушпиталили" мені сподобалось. Можна ще написати "зашпиталили, пришпиталили, нашпиталили. відшпиталили,..."
показать весь комментарий
21.07.2024 17:35 Ответить
це просто заангажований евфемізм.
показать весь комментарий
21.07.2024 17:43 Ответить
а якщо не хочеться просто написати "госпіталізували" то можна ще написати "шпиталізували",
хоча слово "госпіталь" досить нормальне
показать весь комментарий
21.07.2024 17:51 Ответить
Це слово бентежить бурятів і євреїв, а українці вже давно звикли.
показать весь комментарий
21.07.2024 18:28 Ответить
Після того,як ця безталанна квіточка-ухилянт трошки відігріється вона попробує знову прорватися в Румунію,де її шанобливо приймуть,дадуть леїв і вона з комфортом поїде в Німеччину за хрумкими євро....
показать весь комментарий
21.07.2024 17:56 Ответить
Ти вже собі окоп для стрільби, сидячі на коні, викопав?
показать весь комментарий
21.07.2024 18:00 Ответить
Ухилянт??? МЕрзото ві! Зеленськиі і уся його шобоа , ухилянти!
показать весь комментарий
21.07.2024 18:11 Ответить
Генофонд нации...
показать весь комментарий
21.07.2024 18:12 Ответить
Здоровья парню!
показать весь комментарий
21.07.2024 18:16 Ответить
Треба бути дуже талановитим, щоб у таку спеку переохолодитися)
показать весь комментарий
21.07.2024 18:33 Ответить
Вночі в горах?
показать весь комментарий
21.07.2024 18:38 Ответить
Деякі співвітчизники гори тільки в кіно бачили. В їхньому уявленні там скрізь корчми з баношем і басейни з мінералкою )
показать весь комментарий
21.07.2024 18:47 Ответить
Живу у США, штат Орегон. Тут теж було дуже спектоно, до 103 по Фаренгейту. Але гора Маунт Худ і зараз у кінці липня вся у снігу
показать весь комментарий
21.07.2024 20:23 Ответить
Залежить від висоти над рівнем моря. Карпати - старі гори і не є високі. Сніг на Драгобраті лежить до травня тільки.
показать весь комментарий
21.07.2024 22:59 Ответить
чому -УХИЛЯНТ? що вже був суд?Ви ***** зелені це людина громадянин України Нагадати редактору треба за мєтлою слідкувати уважніше А УХИЛЯНТ найбільше пасує до зеленої потвори з мусорами та кодляком тім всім смердячим
показать весь комментарий
21.07.2024 18:40 Ответить
Може просто пас вівці
показать весь комментарий
21.07.2024 19:12 Ответить
Ухилянти - це 95 квартал
показать весь комментарий
21.07.2024 19:13 Ответить
і їхні охоронники
показать весь комментарий
21.07.2024 20:44 Ответить
Хлопці, щодня кількадесят чоловіків переходять кордон по зеленці. Вже є мінімум два ютуб канали, де вони розповідають, як це зробили. Навіть з відео. А придурки прикордонники показують той один випадок із 50, коли вдалося впіймати. А всьому виною НЕЗАКОННА заборона виїзду чоловіків за кордон.
показать весь комментарий
21.07.2024 20:13 Ответить
Чувак зіграв у лотерею та програв, тепер з мед закладу поїде прямо в ТЦК де йому бонусом буде штраф за не оновлені данні))))))
показать весь комментарий
21.07.2024 20:16 Ответить
А от цікаво,
журнальДрук ,який це тут строчить ,ухилянт , чи заброньований,? чи бронь, його захищає від поняття "ухилянт"
що означає поняття "ухилянт"?
****** срань придумала таке слово, А каструлеголові його носять.
показать весь комментарий
21.07.2024 20:43 Ответить
У мене є пропозиція: а непогано було б поставити десь на берегах Тиси Пам"ятник Невідомому Ухилянту...Хто за? А ще краще зробити це у вигляді Могили Невідомого Ухилянта...
показать весь комментарий
21.07.2024 21:44 Ответить
Недогумор у стилі 95 кварталу. Від недоумка Малко
показать весь комментарий
22.07.2024 00:57 Ответить
Если простой гражданин Украины *ухилянт*, то зебилы, и прочие властьпридержащие вместе со своими отпрысками враги нации.
показать весь комментарий
22.07.2024 02:39 Ответить
Суд вже доказав, що хлопець ухилянт? Чи в Україні всі, хто не обкрадає бюджет- то всі ухилянти