11602 посетителя онлайн
6 679 91

НАТО о падении "Шахеда" в Румынии: Нет информации, указывающей на умышленное нападение РФ на территорию Альянса

У Румунії впав шахед

В Североатлантическом альянсе на фоне обнаруженных в Румынии фрагментов российского беспилотника заявили, что не располагают информацией о "преднамеренном нападении" на территорию НАТО.

Такой комментарий представитель Альянса предоставил агентству Reuters, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Европейскую правду".

Чиновник отметил, что на фоне российских атак против Украины вблизи своих границ НАТО в последние дни усилил меры мониторинга и наблюдения, в частности воздушное патрулирование.

"Хотя НАТО не располагает информацией, которая бы указывала на преднамеренное нападение России на территорию Альянса, эти действия являются безответственными и потенциально опасными", - говорится в комментарии.

Напомним, военные Румынии возле города Плауру напротив Измаила обнаружили вероятные фрагменты трех ударных дронов, которые в ночь на 25 июля во время атаки пересекли границу страны.

Топ комментарии
+61
Потужний хор куколдів НАТО.
показать весь комментарий
25.07.2024 18:35 Ответить
+33
Про перші "іскандери" чи "кинжали" , які впадуть ( дуже скоро) на територію ЄС так само будуть казати ?
показать весь комментарий
25.07.2024 18:35 Ответить
+28
Страусина позиція
показать весь комментарий
25.07.2024 18:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Потужний хор куколдів НАТО.
показать весь комментарий
25.07.2024 18:35 Ответить
Навіщо ж так грубо ?
Толерантні гендернонейтральні вєгани - ліволіберали ...))
показать весь комментарий
25.07.2024 18:37 Ответить
НАТА проконсультувалась у ЗЄлі і той відповів:

"Я бачив в очах Путіна лише мир і ніяких агресивних намірів"

буйло написане з великої літери не з пієтету, а лише тільки тому, що це пряма цитата-заява нашого президента 😕
показать весь комментарий
25.07.2024 18:49 Ответить
Безпеку Україні може гарантувати лише власна ядерна зброя !

.
показать весь комментарий
25.07.2024 18:51 Ответить
Зате відповвдає дійсності..
показать весь комментарий
25.07.2024 18:54 Ответить
показать весь комментарий
26.07.2024 00:53 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=ypBKycLLvPY Відео ))
показать весь комментарий
26.07.2024 00:54 Ответить
А чому НАТО має нападати на кацкпів, коли десь у полі Румунії впав і згорів кацапський дрон? Ну зламався і залетів і умисла нападу не було. Кацапи вже відповзали на колінах перед НАТО і вибачились. Тут краще подивитися в минуле і не таке далеке, коли навкого України збиралися десятки кацапських БТРГ і готувалися до нападу, а Найвєлічайший Лідор таваріщ "Асфальт" брехав, що нападу не буде і готував шашлики. То Ви і такі як Ви нічого не говорили таваріщу "Асфальту"? А тут прямо ненависть до НАТО? То можливо відмовтеся від їх допомоги.
показать весь комментарий
25.07.2024 22:11 Ответить
Про перші "іскандери" чи "кинжали" , які впадуть ( дуже скоро) на територію ЄС так само будуть казати ?
показать весь комментарий
25.07.2024 18:35 Ответить
В Польщі вже падало і ракети навіть нато-ппо не відстежило
показать весь комментарий
25.07.2024 18:38 Ответить
при нинишній ескалації нічого там не впаде.
показать весь комментарий
25.07.2024 18:50 Ответить
Поки українці не скінчаться - не впаде. Он вже дцмають, як би це українців з ЄС відправити воювати, так не хочеться самим в цьому приймати участі...
показать весь комментарий
25.07.2024 19:14 Ответить
правильно думають. нічого нашим ухилянтам по Європам розсікати..
показать весь комментарий
25.07.2024 19:16 Ответить
Страусина позиція
показать весь комментарий
25.07.2024 18:36 Ответить
КУКОЛДИ натовські
показать весь комментарий
25.07.2024 18:37 Ответить
СЦИКУНИ!!!
показать весь комментарий
25.07.2024 18:38 Ответить
Ну понятно, не все так однозначно... И вообще, это Украина виновата. Не защитила границы НАТО.
показать весь комментарий
25.07.2024 18:38 Ответить
тобто, зрозуміло!
кацапи можуть бомбити україну через територію країн нато.
польшу перевірили. румунію перевірили.
країни балтії готуйтесь, до "нєспєціального" падіння на вашій землі.
ніхто і не смикнеться!
показать весь комментарий
25.07.2024 18:40 Ответить
Вже не має ні слів ні культури щоб номально коментувати це.В Ізраїль залетів один дрон,Ф-35 розфігачили цілий порт.В україну залітають сотні щодня,Штати нам не дають дозвілу Атакамс знищити аеропорти.Які вони продажні і зрадливі.
показать весь комментарий
25.07.2024 18:41 Ответить
а це тут до чого? що, хіба це НАТО бомбило той порт? ні. порт хуситів бомбив Ізраїль. своєю власною купленою зброєю. Буде Україна мати подібну власну зброю, то теж буде лупити по кацапах.
показать весь комментарий
25.07.2024 18:54 Ответить
Ндя.
Потужно. Бзданули.
показать весь комментарий
25.07.2024 18:43 Ответить
А хіба вперше?! Це вже схоже на діарею.
показать весь комментарий
25.07.2024 20:44 Ответить
А чого хвилюватись, кинетично все безпечно, покищо,нах...
показать весь комментарий
25.07.2024 18:43 Ответить
Якщо ракета прилетить на Варшаву, наприклад, то теж скажуть, що то випадково! Сцикуни натовськi.
показать весь комментарий
25.07.2024 18:43 Ответить
Вони не сцикуни. Сьогоднiшня ситуацiя цiлком спiвпадає з планами та агендою глобалiстiв.
показать весь комментарий
25.07.2024 18:49 Ответить
А якщо ненавмисно,то можна і напасти,на пів шишечки?
показать весь комментарий
25.07.2024 18:44 Ответить
НАТА апять утьорлась сменів абосраниє траузєрси...
показать весь комментарий
25.07.2024 18:46 Ответить
Звичайно! Навiть якщо кацапи пiдiрвуть Big Ben в Лондонi, НАТО буде вважати що то було зроблено випадково та не було нападом... Сьогоднiшнiй Захiд давно дав карт бланш паРашi (Байден казав що маленька агресiя то не агресiя, та США не будуть втручатися що б нi трапилося), то чому тут дивуватися?
показать весь комментарий
25.07.2024 18:47 Ответить
Сцикуни...
показать весь комментарий
25.07.2024 18:47 Ответить
І саме погане, що ***** це теж розуміє.
показать весь комментарий
25.07.2024 20:10 Ответить
Сором очі не їсть.
Що означає для бойового іранського дрону «не навмисно» якщо він впав на чужу теріторію, пролетівши сотні кілометрів? Це ж не курка яка ненависно не в те гніздо сіла
Я так розумію, що рашці вже можна бити по нато всім, головне «ненавмисно»
показать весь комментарий
25.07.2024 18:49 Ответить
Дрон, котрий влучає в маленьку електропідстанцію,
"випадково" залітає на територію іншої держави, ага...
показать весь комментарий
25.07.2024 18:53 Ответить
Цікаво, якщо десь на Єлисейських полях гепнеться кацапський "Сармат", НАТО це теж проковтне?
показать весь комментарий
25.07.2024 18:49 Ответить
Напишуть якусь фінгню, на кшталт що бендерівські хакери хакнули їх всі системи й позапускали високотехнологічну зброю..
показать весь комментарий
25.07.2024 18:57 Ответить
НАТО все буде ковтати , може почухає рєпу якщо москаль поцілить по штабу НАТО в Брюселі.
показать весь комментарий
25.07.2024 20:00 Ответить
Залишається "ненавмисно" розвалити штаб-квартиру НАТО. Ті все рівно скажуть, що то летіло в Україну. Просто траєкторія така була
показать весь комментарий
25.07.2024 18:49 Ответить
Та й штаб-квартира вже була стара... Ще й лизнуть подякують кацапам.
показать весь комментарий
25.07.2024 18:55 Ответить
Quod erat demonstrandum!

показать весь комментарий
25.07.2024 18:51 Ответить
Ви цю фразу не з творів Енн Маккефрі запам'ятали? Просто цікаво.
Я її знаю саме звідти
показать весь комментарий
25.07.2024 18:57 Ответить
НАТО навіть не почухалось , бо вважає що не навмисно. Чекають поки на Берлін і Париж щось гепниться, але не фрагменти, а "абсолютно випадково" прилетівші Х-101, або Кінжали. Тоді з'явиться стурбованість, а коли європейські столиці стануть схожими на міста Донбасу може проснуться.
показать весь комментарий
25.07.2024 18:53 Ответить
Кацапи вже можуть на танках до Бухареста проїхатись - все одно не буде "інформації, яка б вказувала на навмисний напад"
показать весь комментарий
25.07.2024 18:54 Ответить
Можно КУКОЛДОВ новичком от старичка травить, полонию подсыпать, склады взрывать, убивать предпренимателей...
Нато стало как полуслепой полуглухой сторож колхоза "путь в не-туда"
показать весь комментарий
25.07.2024 18:56 Ответить
Да какое нападение, они просто едут "помочить ноги в Ла-манше"...
показать весь комментарий
25.07.2024 19:44 Ответить
- вашего союзника атаковали!
🤡- Не было шахеда!
- Вот люди видели!
🤡 - ошиблись ваши люди!
- вот же лежит!
🤡 - это не шахед!
- ну давайте исследуем!
🤡- не считается! расия не специально это делала!
- ТА ИДИТЕ вы НА #√\
показать весь комментарий
25.07.2024 18:54 Ответить
👍
показать весь комментарий
25.07.2024 19:01 Ответить
ЗА ДУМКОЮ РУМУНІЇ ПРИЛЕТІЛО ПОМИЛКОВО...А НЕ ПОМИЛКОВО ПОВИННО БУЛО ПРИЛЕТІТИ В УКРАЇНУ.
показать весь комментарий
25.07.2024 18:55 Ответить
Еу, НАТО, коли буде навмисний напад, реагувати буде пізно...
показать весь комментарий
25.07.2024 18:55 Ответить
Так-так,поки шукатимете прямий доказ,Бухарест згорить.
показать весь комментарий
25.07.2024 18:55 Ответить
В разі чого в наті скажуть "Та не такий вже й важливий союзник та Румунія"
показать весь комментарий
25.07.2024 18:56 Ответить
Я не можу з цих сцикунів
показать весь комментарий
25.07.2024 18:56 Ответить
Комітет! Потрібен комітет для розслідування!
показать весь комментарий
25.07.2024 18:56 Ответить
Для того щоб НАТО застосувало 5 статтю лавроКоняка повинен одягнути фрак і відвезти в Брюссель ноту , що раша об'являє війну НАТО .А без бумаги яка там 5 стаття.
показать весь комментарий
25.07.2024 18:57 Ответить
We will defend every inch of the NATO territory!

But if ненавмисно, then rssuia is allowed to do what it considers necessary.

(c) Joseph Biden
показать весь комментарий
25.07.2024 18:57 Ответить
Так! Нижче те саме написав)
показать весь комментарий
25.07.2024 20:43 Ответить
Ну, и на хрена Украина стремится в это НАТО?
показать весь комментарий
25.07.2024 19:00 Ответить
Ось чому Балтійські країни так нам допомогають. Бо Польща сама себе якось захистить, а от їм нема на кого надіятись , НАТО зараз клуб сцикунів - це просто пустопорожнє ніщо. І от чому США і Німеччина не хочуть Україну в НАТО, бо тоді б весь світ побачив би як виконувати 5 статтю, а не боятись давати якісь тауруси чи забороняти атакамсами кудись бити.
показать весь комментарий
25.07.2024 19:01 Ответить
Та немає там ніяких сикунів, така політика їм вигідна, якби вони признали агресію то у пересічного електорату відбулось б багато питань до того як західні збройні технології опиняються в тих ракетах і звідки у орків гроші на війну в таких маштабах...

Та можуть навіть на протести вийти щоб санкції проти орків ввели....

а це треба толерантним лівакам... які сидять в теплих кабінетах та отримують гроші на вибори від міжнародних корпорація які заробляють міліарди на тому що їх виробництво не в ЄС де споживач а в Китаї чи Індії
показать весь комментарий
25.07.2024 19:22 Ответить
Здається мені що вже час, зібрати грошей та купити підгузки для НАТО...
показать весь комментарий
25.07.2024 19:06 Ответить
Цікавив вираз " потенційно небезпечними". Тобто якщо нікого не вбило, нічого не згоріло - то все добре.
Ось коли прилетить у Бухарест, та ще попаде в президента Румунії то це буде просто "небезпечно".
Але ж можливо вони не навмисно, можливо в дронів компас зіпсувався, можливо він просто летів на навчання та заблукав. Як ті десантники на навчаннях в Україну попали.
Ну тоді це не напад. І 5 стаття НАТО не буде застосовуватись.

ПОВНИЙ МАРАЗМ.
показать весь комментарий
25.07.2024 19:07 Ответить
так і запишу: якщо випадково і ненароком, то можна!
це вже який раз? п'ятий? шостий?
показать весь комментарий
25.07.2024 19:12 Ответить
от коли на крилі дрона буде написано "мы это нарочно !" - тоді й інформація буде про навмисний напад, а так нема інформації, хоч плач !
показать весь комментарий
25.07.2024 19:16 Ответить
..заспані, західні дебіли у рожевих окулярах, у ядерної зброї кацапів алгоритм роботи такий же самий... ідіоти... та то вже таке, нічого нового...
показать весь комментарий
25.07.2024 19:16 Ответить
НАТА уже не та, що була при Рейгані. Не дай Бог під себе сходять від переляку
показать весь комментарий
25.07.2024 19:27 Ответить
Я так думаю, що путлер зробив помилку, якщо б він спочатку пішов війною на якусь з країн нато, то вже мабуть був би на лазурном побєрєж'є Франції.
Реакція просто шик, хтось нагадає мені нато то який блок, для чого воно було створено?????
показать весь комментарий
25.07.2024 19:32 Ответить
Таким чином коли напад був ненавмисним, то фсьо норм?
Можна жахнути по Варшаві чи Бухаресту?
Головне, потім не забути вибачитися!
Щоб не було ескалації Тільки пАтужнє занепокоїння
показать весь комментарий
25.07.2024 19:32 Ответить
Немає інформації, яка б вказувала, що він зробив це навмисно.

показать весь комментарий
25.07.2024 19:35 Ответить
Ліволіберальний єврокуколдизм - смертельна хвороба ...((
показать весь комментарий
25.07.2024 19:36 Ответить
NATO is a bunch of cowards who do not dare to stand up for themselves. Ukraine must join NATO as soon as possible as it is the only way to guarantee Ukraine's long-term safety.
показать весь комментарий
25.07.2024 19:39 Ответить
in case you missed it, the US is against it.
показать весь комментарий
26.07.2024 00:46 Ответить
Немного не по теме...

https://t.me/voinasordoy Война с Ордой. Сергей Ауслендер

ООН, озабоченная варварскими ударами по порту Ходейда, прислала хуситам корабль с едой и второй со стройматериалами, чтобы побыстрее восстановить то, что разломала израильская военщина. А то порт функционирует вполсилы, как вывозить нефть, чтобы ее продавать, чтобы покупать оружие, чтобы стрелять по кораблям? Оплачивают все это гуманитарное удовольствие страны-доноры ООН, суда которых и обстреливают хуситы. Такой вот причудливый пасьянс.

Тут должен был быть едкий комментарий, но они, увы, закончились.
показать весь комментарий
25.07.2024 20:04 Ответить
Все закономірно. Якщо на чолі організації (держави) стоять ідейні професіонали то все добре та злагоджено працює. НАТО за часів Рейгана-Тетчер чи Україна за часів 5 Президента. Так, тоді теж можна було до чогось прискіпливо причепитися, але система працювала та давала результат. А коли тими самими організаціями (державами) починають керувати блазні-неуки то результати бачимо геть інші. І в НАТО і в України. Висновок - треба негайно міняти керівництво !!!
показать весь комментарий
25.07.2024 20:06 Ответить
та в вас по штабквартирі нато шарахнуть, скажете ненавмисно.
показать весь комментарий
25.07.2024 20:17 Ответить
Їбучі перелякані куколди не бійтеся, маленькі, Україна вас захистить
показать весь комментарий
25.07.2024 20:19 Ответить
НАТО реально оценивает свои возможности и действует соответственно. Только украинцы никогда не боялись русни. К чему это привело это уже другой вопрос.
показать весь комментарий
25.07.2024 20:24 Ответить
турки збили літак рашки у 2015 році і досі небо Туреччини чисте від польотів *********** літаків, дронів,ракет. у країнах нато після таких прильотів ще більше буде літати шахедів, іскандеров, кінжалів.
показать весь комментарий
25.07.2024 20:36 Ответить
«Ми будемо захищати кожен дюйм статті 5 Статуту НАТО!», але якщо по дюймах в центрі Варшави в'їбе ракета, то це випадково. Зрозуміло
показать весь комментарий
25.07.2024 20:38 Ответить
Це виглядає так. ***** не навмисно напав на Україну. Він же виводив війська з навчань у Білорусії, з кордонів України. Але ... щось пішло не так. Війська заблудились серед трьох берізок Білорусі, і вони поїхали на Київ з парадкою. Ну а що було далі, так це ж не умисно !
показать весь комментарий
25.07.2024 20:54 Ответить
Украина даже не "навмисно" не напала на территорию россии.
И результат - 10 лет война.

Разве на дроне была надпись: "Я залетел случайно"?
В ответ запустите Томагавк в сторону россии и потом скажите, что ракета случайно не навмисно сбилась с курса во время учений.
Типа, пардон и тысяча извинений.
показать весь комментарий
25.07.2024 20:54 Ответить
Нема і не буде. Але ж кацапня не вибачилася і не збирається вибачатися. Це нічого? Можливо, румунам тре вибачитися перед москалями за те, що румунська земля пошкодила та зруйнувала кацапський дрон?
показать весь комментарий
25.07.2024 21:20 Ответить
Щоб ваших дружин згвалтували, а потім сказали, що переплутали і це ненавмисно, о6ісцяні вівці
показать весь комментарий
25.07.2024 21:20 Ответить
А якщо ненавмисне, але кожен день, це вже навмисне?
показать весь комментарий
25.07.2024 21:21 Ответить
Альянс очкует...
показать весь комментарий
25.07.2024 21:28 Ответить
НАТО про падіння "Шахеда" в Румунії: Немає інформації, яка б вказувала на навмисний напад РФ на територію Альянсу - натівські дебіли,а хто таку інформацію може Вам дати ???Це вже 3,14стєц повний,а не НАТО(ЛЯЛЬКОВОДИ І МАНЕКЕНЩИНКИ)
показать весь комментарий
25.07.2024 22:00 Ответить
Это мiрний шахед, не военний.
показать весь комментарий
25.07.2024 23:24 Ответить
росія на них пісяє, а вони кажуть,що це роса 🤦🤦
показать весь комментарий
25.07.2024 23:50 Ответить
Як казав Горбатий: " Не бойся, мы тебя не больно зарежем."...
показать весь комментарий
26.07.2024 00:22 Ответить
Не впевнений, що і у випадку застосування кремлівським ************* покидьком путіним ядерної зброї проти країни НАТО, альянс сприйме це, навмистний напад і якось відреагує. Чи можемо ми розраховувати хоч на якусь допомогу, ставши членом цього занадто обережного, беягузливого військово-політичного збіговиська?
показать весь комментарий
26.07.2024 10:10 Ответить
Могли б взагалі зробити вигляд, що не побачили цей не шахєд. Підкинули б нам уламки та й на цьому фсьо.
показать весь комментарий
26.07.2024 10:29 Ответить