8829 посетителей онлайн
8 990 31

Харлан - бронзовый призер Олимпиады-2024 по фехтованию на саблях

Ольга Харлан здобула бронзову медаль Олімпіади-2024

Ольга Харлан принесла Украине первую бронзовую медаль на Олимпиаде-2024.

Об этом информирует Цензор.НЕТ.

В борьбе за медаль по фехтованию на саблях украинская спортсменка одолела представительницу Республики Корея Чои Сибин - 15:14.

Топ комментарии
+42
Вона просто мала це зробити, через той шлях як вона на цю Олімпіаду потрапила і яка історія мала місце. І це зробила, попри все.
Оля просто топ, бронза, але ця бронза точно золота.
показать весь комментарий
29.07.2024 22:16 Ответить
+25
Там неймовірний камбек був,програвала 3:8,потім 4:11,далі 7 уколів підряд -11:11,ну й кульмінація-14:14 та переможний удар,браво Олечка!
показать весь комментарий
29.07.2024 22:26 Ответить
+25
Не знаю, що я зробила. Це просто не передати. Я присвячую це всій Україні, друзі, це вам.
Присвячую це нашим захисникам і захисницям.

Я присвячую це тим спортсменам, які не можуть сюди приїхати,
бо їх вбила Росія. - Де взяла сили на камбек з кореянкою? - Я українка.

У нас є сили, у нас завжди будуть сили. Ми завжди будемо боротися", - наголосила Ольга Харлан.🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️
показать весь комментарий
29.07.2024 23:35 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Вона просто мала це зробити, через той шлях як вона на цю Олімпіаду потрапила і яка історія мала місце. І це зробила, попри все.
Оля просто топ, бронза, але ця бронза точно золота.
показать весь комментарий
29.07.2024 22:16 Ответить
Якби суперниця була з КНДР, можна було б трошки заколоти.
показать весь комментарий
29.07.2024 22:23 Ответить
Там неймовірний камбек був,програвала 3:8,потім 4:11,далі 7 уколів підряд -11:11,ну й кульмінація-14:14 та переможний удар,браво Олечка!
показать весь комментарий
29.07.2024 22:26 Ответить
Епічно. Думаю, всі вже втратили віру, коли було -6. Молодчина, неймовірний камбек
показать весь комментарий
29.07.2024 22:31 Ответить
Щось не пішла ця олімпіада у наших спортсменів.
показать весь комментарий
29.07.2024 22:28 Ответить
Ну, якщо ви очікували по 100 золотих медалей в день,тоді так, "не пішла",але ви мабуть у "країні розових поні" живете?
показать весь комментарий
29.07.2024 22:42 Ответить
Я был серебряный призер нашего ЖЕКа по настольному теннису.
Иду вижу объявление. Зашел. Сидит мужик, на теннисном столе, скучает. Сыграли, он выиграл. Ему первое место, мне второе.
показать весь комментарий
29.07.2024 23:11 Ответить


Щось не пішла ця олімпіада у наших спортсменів...... Я присвячую це тим спортсменам, які не можуть сюди приїхати, бо їх вбила росія.

"Зовсім інша медаль, вона бронзова, але для мене золота. Яка б медаль не була, вона для мене золота. Бо за тих кондицій, враховуючи те, де зараз знаходиться наша країна, через що ми проходимо, через що проходить кожен спортсмен, який тут представляє нашу країну... Це не передати просто. Це дуже важко

Не знаю, що я зробила. Це просто не передати. Я присвячую це всій Україні, друзі, це вам. Присвячую це нашим захисникам і захисницям. Я присвячую це тим спортсменам, які не можуть сюди приїхати, бо їх вбила росія.

Де взяла сили на камбек з кореянкою? Я українка. У нас є сили, у нас завжди будуть сили. Ми завжди будемо боротися", - розповіла Харлан.
показать весь комментарий
30.07.2024 10:01 Ответить
Молодець.Боролася до кінця і виграла.
показать весь комментарий
29.07.2024 22:38 Ответить
показать весь комментарий
29.07.2024 22:49 Ответить
показать весь комментарий
29.07.2024 22:50 Ответить
Вітаємо Ольгу Харлан з перемогою України 👍🏼👍🏼👍🏼❤️❤️❤️
показать весь комментарий
29.07.2024 23:01 Ответить
не дивлюсь, но вітаю!)
показать весь комментарий
29.07.2024 23:15 Ответить
харлан магучих можливо одна тенісистка, поки провальні ОІ.
показать весь комментарий
29.07.2024 23:26 Ответить
Провальні- у американців! Але, на фініші вони будуть першими! Україна може реально розраховувати на 4-5 золотих медалей. Навіть Ольга Харлан ще може отримати медаль у командному заліку.
показать весь комментарий
30.07.2024 06:30 Ответить
показать весь комментарий
29.07.2024 23:35 Ответить
Молодчинка! "Рубалася" завзято! Сам у молодості шаблею балувався! Але покинув після одного "дуркування"! Учинили "дуель" без масок - на "парадних" шаблях На все життя "отримав" шрам на переніссі
показать весь комментарий
30.07.2024 09:03 Ответить
Все журналисты, которые сейчас ведут репортажи с Олимпиады говорят, что там царит невероятно доброжелательная атмосфера. У меня почему-то есть ощущение, что там так хорошо из-за отсутствия на Олимпиаде росиян и этой отвратительной ауры русского мира. Конечно среди россиян много спортсменов высокого класса, но поведение их ужасно. Наши ребята расказывали, что на последней Олимпиаде в 2022, спортсмены из раши вели себя безобразно, всем хамили, всем были недовольны, кругом, где были русские, был слышен русский мат.
показать весь комментарий
30.07.2024 01:11 Ответить
Их нужно закрыть в рашке и огородить это гетто от всего цивилизованного мира. Изредка подкидывая через забор оружие чтобы им было чем воевать друг с другом за ресурсы и устраивать шоу для всего мира через трансляцию как в голодных играх
показать весь комментарий
30.07.2024 04:24 Ответить
По факту ахах
показать весь комментарий
30.07.2024 14:15 Ответить
Слід завжди пам'ятати, що Харлан була депутатом Миколаївської міської ради авд партії регіонів.
показать весь комментарий
30.07.2024 07:10 Ответить
Они теперь все под вами. Все эти "рыги". Чего еще надо.
показать весь комментарий
30.07.2024 07:11 Ответить
А не была бы - стала бы олимпийской чемпионкой!
показать весь комментарий
30.07.2024 12:31 Ответить
да уж - после 3:8 я перестал надеяться на успех, а после 4:11, вообще потерял даже веру... Но Оленька - СУПЕР!!!
показать весь комментарий
30.07.2024 07:10 Ответить
Пока отмечал первую медаль, ещё и Костюк/Ястремская порадовали на корте против полячек
показать весь комментарий
30.07.2024 07:14 Ответить
Бронза? Вік бере своє.
показать весь комментарий
30.07.2024 07:19 Ответить
сегодня будет жесть: Украина-Аргентина в футболе и Украина-китай в парном фехтовании 1/4 финала
показать весь комментарий
30.07.2024 07:20 Ответить
В 1/8 Харлан устроила обнимашки с россиянкой выступающей за Азербайджан. "У нас хорошие отношения. Мы всегда поддерживали друг друга" - сказала Анна Башта.
показать весь комментарий
30.07.2024 07:38 Ответить
Мої вітання, Олю!
показать весь комментарий
30.07.2024 07:54 Ответить
Оля, ми пишаємося тобою !
показать весь комментарий
30.07.2024 10:32 Ответить