9103 посетителя онлайн

Сырский - на Восточном фронте: На всех направлениях наступления продолжаются бои, иногда РФ имеет незначительный успех

Сирський про ситуацію на Сході

Главнокомандующий ВСУ Александр Сырский в течение трех суток работал на Востоке в бригадах, которые держат оборону на Харьковском и Торецком направлениях.

Об этом он сообщил в Telegram, информирует Цензор.НЕТ.

Покровское направление

"Противник продолжает сосредотачивать усилия на Покровском направлении, бросает в бой свои самые опытные штурмовые подразделения, пытаясь прорвать нашу оборону на направлении Желанное, Новогродовка, Покровск", - говорится в сообщении.

Купянское направление

Продолжаются бои в районе Песчаного, Стельмаховки, Макеевки. Силы обороны держат позиции.

Северское направление

По словам Сырского, на указанном направлении ситуация сложная.

"Враг активно применяет артиллерию, проводит штурмы, но успеха не имеет. Также жесткие бои идут в районе канала на подступах к Часову Яру, без изменения позиций сторон", - рассказал главком.

Также оккупанты продолжают штурмы в районах Нью-Йорка, Южного и Зализного.

На Харьковском направлении, в районе Глубокого, Волчанска, - также бои, но враг успеха не имеет, несет существенные потери, добавил он.

Главнокомандующий ВСУ отметил, что по всем направлениям наступления РФ продолжаются бои различной интенсивности.

"Кое-где, ценой больших потерь, враг имеет незначительный успех. Во время активных боевых действий тактические позиции войск могут меняться несколько раз в течение суток. По состоянию на сейчас, существенных изменений не произошло.

Силами Национальной полиции, СБУ и Военной службы правопорядка проводятся контрдиверсионные действия. Их подразделения сейчас выявляют и обезвреживают диверсионные группы противника в районах городской застройки на Торецком направлении", - подчеркнул Сырский.

Он отметил, что основными задачами работы было изучение обстановки непосредственно в районах боевых действий, анализ эффективности выполнения боевых задач, решение проблемных вопросов обеспечения подразделений боеприпасами, БПЛА, средствами РЭБ и оказание помощи командирам в организации боевых действий.

Топ комментарии
+41
подекуди РФ має незначний успіх

Загалом - чверть країни.
Гуйня, кароч.
показать весь комментарий
01.08.2024 14:37 Ответить
+35
Саме тому ти довбойоб міняєш нормальних командирів на штабних крис
показать весь комментарий
01.08.2024 14:35 Ответить
+26
В дупіту обох.
показать весь комментарий
01.08.2024 14:39 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Саме тому ти довбойоб міняєш нормальних командирів на штабних крис
показать весь комментарий
01.08.2024 14:35 Ответить
Приїхав свіжу інформацію для передачі на історічєскую родіну збирати.
показать весь комментарий
01.08.2024 14:38 Ответить
Цікаво,взяття Торецької агломерації чи Мирнограда теж буде несуттєвим успіхом?
показать весь комментарий
01.08.2024 14:40 Ответить
як Поверхневий скаже, але "фортець" у нас щось добуя, перебор буде !!
показать весь комментарий
01.08.2024 16:04 Ответить
сирський, де фортифікація, плять ?!

показать весь комментарий
01.08.2024 15:23 Ответить
"фортеці" без фортифікації - у цьому весь сирський !!!
показать весь комментарий
01.08.2024 16:05 Ответить
показать весь комментарий
01.08.2024 14:35 Ответить
В дупіту обох.
показать весь комментарий
01.08.2024 14:39 Ответить
ганьба !
показать весь комментарий
01.08.2024 17:36 Ответить
подекуди РФ має незначний успіх

Загалом - чверть країни.
Гуйня, кароч.
показать весь комментарий
01.08.2024 14:37 Ответить
Так рашка цеи незначнии успіх має кожен день
показать весь комментарий
01.08.2024 14:37 Ответить
єдина перевага кацапів що їх занадто багато і з залізяччям у них все добре, шкода що вони почали міняти дебілів (тіпа олєнєвода і гєнєрала армагєддона) на більш обізнаних в військовій справі
показать весь комментарий
01.08.2024 14:38 Ответить
їх + - однаково

але вони відпочивають і змінюються.
та й звичайно у них перевага у всіх озброєннях.
показать весь комментарий
01.08.2024 15:01 Ответить
Кажуть, десь на 6 км просунулись за тиждень. Коли в України останній раз був такий незначний успіх?
показать весь комментарий
01.08.2024 14:38 Ответить
Дивно правда? Переважаюча в три рази по ОС, в десять по ББМ, в 30 раз по авіації армія просунулась аж на 6 км...
показать весь комментарий
01.08.2024 14:45 Ответить
А раніше типу не відомо було про переваги такі? Тільки зараз відкрилося?
Тим не менш, таких просувань раніше не було. А тепер чи не кожен день втрачене село.
показать весь комментарий
01.08.2024 14:52 Ответить
Було й гірше...
показать весь комментарий
01.08.2024 14:55 Ответить
З часів Сіверодонецька-Лисичанська - майже півтора року не було.
показать весь комментарий
01.08.2024 14:57 Ответить
Бахмуту не було? Солєдару? На Донбасі вони постійно лізли...
показать весь комментарий
01.08.2024 15:19 Ответить
Бахмут це ініціатива Зегевари.
показать весь комментарий
01.08.2024 15:23 Ответить
І що це міняє?
показать весь комментарий
01.08.2024 15:26 Ответить
Те що захищали невигідні позиції на низинах. Зараз позиції підготовлені, рівна земля, але відступ йде на швидкості як тільки на початок війни, коли ніякого західного озброєння майже не було.
Є різниця?
показать весь комментарий
01.08.2024 15:31 Ответить
Які низини. Довкола Бахмуту були висоти на яких можна було оборонятися до сьогодні. А західної зброї зараз ще менше ніж було "на початку" - просто тоді була ще своя...
показать весь комментарий
01.08.2024 15:40 Ответить
А я про що кажу, алло? Сам Бахмут знаходився в низинах, його невигідно було обороняти. Тем не менше тримались за нього як дурні, коли після зайняття висот звідти давно потрібно було відходити.
Зараз лише на західній зброї все і тримається, ії видів та кількості значно більше ніж тоді.
показать весь комментарий
01.08.2024 15:50 Ответить
При Залужному!
показать весь комментарий
01.08.2024 18:00 Ответить
Незначний успіх? рілі?
показать весь комментарий
01.08.2024 14:38 Ответить
1 мільйон військових а тилу, а на фронті 300 тисяч.
Сирський чітко виконує договорняк між Зелею та пуйлом по здачі Донецької області рашистам, як і хотів пуйло.
А далі, народ готують до капітуляції.
І той же Сирський буде виправдовувати капітуляцію, тим що не вистачало людей на фронті, при цьому свідомо тримає в тилу мільйон військових і не задіює їх на фронті.
От така проста тактика по знищенню України.
показать весь комментарий
01.08.2024 14:40 Ответить
Самі себе знищили, зеля, сирок і решта фартових це наслідки, але ніяк не причина тих проклять.
показать весь комментарий
01.08.2024 15:01 Ответить
Від епічної фотки Сирського з дєрьмаком я чесно кажучи прих.уїв...
показать весь комментарий
01.08.2024 14:42 Ответить
Творожнікофф, чому знятий з посади командир 80 бригади?
показать весь комментарий
01.08.2024 14:42 Ответить
Тому що не відступав разом з іншими
показать весь комментарий
01.08.2024 14:59 Ответить
Бо не зручний.
показать весь комментарий
01.08.2024 15:28 Ответить
кацапські пі@ари подання внесли - Львівський десант ї@ашить пі@арів дуже боляче
показать весь комментарий
01.08.2024 15:52 Ответить
Похоже пишет мемуары "Незначительные успехи". Ну докторскую, как вариант.
показать весь комментарий
01.08.2024 14:43 Ответить
"Незначительние побєди", косплеїть Манштейна
показать весь комментарий
01.08.2024 15:39 Ответить
Ну мы же готовимся к миру, правильно? Поетому ни оборону ни армию не строим. Да и какая разница сколько рашисты захватят территории если наша власть все равно готовит капитуляцию.
показать весь комментарий
01.08.2024 14:45 Ответить
ще в лютому, під час зміни в ЗСУ команди Залужного на просирського поставало запитання "******?"
Сьогодні вже зрозуміло: щоб ворог кожного дня ""
показать весь комментарий
01.08.2024 14:46 Ответить
Тому що золоте правило - не чіпай те що працює. Але комусь "рейтинги" чесались...
показать весь комментарий
01.08.2024 15:23 Ответить
Поверніть Полторака,Муженка та Залужного. а цю сиркову масу на росію поміняти на Азовців.
показать весь комментарий
01.08.2024 14:55 Ответить
показать весь комментарий
01.08.2024 15:00 Ответить
А треба було починати з банального аналізу сечі🧐
показать весь комментарий
01.08.2024 15:04 Ответить

(то про подоляку)
показать весь комментарий
01.08.2024 15:27 Ответить
Чому на світлині немає найвеличнішого стратега?
Хто ж цьому Сирському вкаже вірний шлях до "вічного миру?" Невже той дядько з козацькими вусами?
Хіба обер-ад'ютант обозний віконт д'Єрмак не дав вказівку? Яку?!
А ви ще не знаєте? На куй генштаб, усьо буде вирішувати він!
Незабаром до вас приїде Безугла і все вкратце розповість!
Слава Головкокому!
показать весь комментарий
01.08.2024 15:03 Ответить
Жах 19 року виходить на фінішну пряму.
показать весь комментарий
01.08.2024 15:08 Ответить
Словами"подекуди РФ має незначний успіх" пан Сирський виправдовує власну безпорадність навіщо потрібно було претендувати на місце Залужного? Що змінив Сирський за майже 6 місяців( 8 серпня буде рівно 6 місяців) на посаді Головкома? То можливо все ж таки проблема була не в посаді Главкома, а в перевазі ворога у живій силі і озброєнні?
показать весь комментарий
01.08.2024 15:21 Ответить
Успіхи 3,14дерації в окупації України залежать,в тому числі і від "зе" і "сирого"
показать весь комментарий
01.08.2024 15:22 Ответить
Ого ! Крім Жукова,у нас і Будьонний є !
показать весь комментарий
01.08.2024 15:25 Ответить
У Сирського є напрямки наступу? Отріцатєльново?
показать весь комментарий
01.08.2024 15:30 Ответить
Четверть Украины захвачено и захват продолжается - это называется "незначительный успех".
показать весь комментарий
01.08.2024 15:30 Ответить
На Покровському та Торецькому напрямках успіх росіян значний. Не визнавати це - спонукати їх до подальшого розвитку наступу.
показать весь комментарий
01.08.2024 15:35 Ответить
зачем делать вообще такие заявления... я не эксперт в военном деле, но заходя на дипстейт могу прокликивать по датам фронт... и "незначительный успех" враг делает каждый день... но даже если взглянуть разницу в две недели то успех уже более значительный..
показать весь комментарий
01.08.2024 16:08 Ответить
Сирського - на мило!
показать весь комментарий
01.08.2024 16:20 Ответить
США занепокоєні просуванням військ РФ в Україні, - Остін Джерело:

Хтось *******
показать весь комментарий
01.08.2024 16:55 Ответить
Як там львівянам,сподобались f16?
*****, фронт на сході.
показать весь комментарий
01.08.2024 16:56 Ответить
показать весь комментарий
01.08.2024 17:38 Ответить
Гнать этих макак во главе с Ермаком в шею! Залужнего в президенты!
показать весь комментарий
01.08.2024 17:08 Ответить
Не чула щоб ЗСУ просувались до кордонів, звільняли населені пункти.
показать весь комментарий
01.08.2024 17:08 Ответить
Незначні успіхи були у росіян на Покровському напрямку до 10.10.23. Зараз просування кожного дня суттєві та загрозливі.
показать весь комментарий
01.08.2024 19:00 Ответить
Шкода що в ЗЕмародера, тоді на стадіоні аналізів не оприлюднили, було б цікаво, але 73 % ідіотів і це б не спинило!
показать весь комментарий
02.08.2024 08:10 Ответить