7559 відвідувачів онлайн
9 275 67

Сирський - на східному фронті: На всіх напрямках наступу тривають бої, подекуди РФ має незначний успіх

Сирський про ситуацію на Сході

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський протягом трьох діб працював на Сході у бригадах, які тримають оборону на Харківському та Торецькому напрямках.

Про це він повідомив у Telegram, інформує Цензор.НЕТ.

Покровський напрямок

"Противник продовжує зосереджувати зусилля на Покровському напрямку, кидає у бій свої найдосвідченіші штурмові підрозділи, намагаючись прорвати нашу оборону на напрямку Желанне, Новогродівка, Покровськ", - йдеться в повідомленні.

Куп'янський напрямок

Тривають бої в районі Піщаного, Стельмахівки, Макіївки. Сили оборони тримають позиції.

Сіверський напрямок

За словами Сирського, на вказаному напрямку ситуація складна.

"Ворог активно застосовує артилерію, проводить штурми, але успіху не має. Також жорсткі бої точаться в районі каналу на підступах до Часового Яру, без зміни позицій сторін", - розповів головком.

Також окупанти продовжують штурми в районах Нью-Йорка, Південного та Залізного.

На Харківському напрямку, в районі Глибокого, Вовчанська, також бої, але ворог успіху не має, зазнає істотних втрат, додав він.

Головнокомандувач ЗСУ зазначив, що по всіх напрямках наступу РФ тривають бої різної інтенсивності.

"Подекуди, ціною великих втрат, ворог має незначний успіх. Під час активних бойових дій тактичні позиції військ можуть змінюватись кілька разів протягом доби. Станом на зараз суттєвих змін не відбулось.

Силами Національної поліції, СБУ та Військової служби правопорядку проводяться контрдиверсійні дії. Їх підрозділи наразі виявляють та знешкоджують диверсійні групи противника в районах міської забудови на Торецькому напрямку", - наголосив Сирський.

Він зазначив, що основними завданнями роботи було вивчення  обстановки безпосередньо в районах бойових дій, аналіз ефективності виконання бойових завдань, вирішення проблемних питань забезпечення підрозділів боєприпасами, БПЛА, засобами РЕБ  та надання допомоги  командирам в організації бойових дій.

Топ коментарі
+41
подекуди РФ має незначний успіх

Загалом - чверть країни.
Гуйня, кароч.
показати весь коментар
01.08.2024 14:37 Відповісти
+35
Саме тому ти довбойоб міняєш нормальних командирів на штабних крис
показати весь коментар
01.08.2024 14:35 Відповісти
+26
В дупіту обох.
показати весь коментар
01.08.2024 14:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Саме тому ти довбойоб міняєш нормальних командирів на штабних крис
показати весь коментар
01.08.2024 14:35 Відповісти
Приїхав свіжу інформацію для передачі на історічєскую родіну збирати.
показати весь коментар
01.08.2024 14:38 Відповісти
Цікаво,взяття Торецької агломерації чи Мирнограда теж буде несуттєвим успіхом?
показати весь коментар
01.08.2024 14:40 Відповісти
як Поверхневий скаже, але "фортець" у нас щось добуя, перебор буде !!
показати весь коментар
01.08.2024 16:04 Відповісти
сирський, де фортифікація, плять ?!

показати весь коментар
01.08.2024 15:23 Відповісти
"фортеці" без фортифікації - у цьому весь сирський !!!
показати весь коментар
01.08.2024 16:05 Відповісти
показати весь коментар
01.08.2024 14:35 Відповісти
В дупіту обох.
показати весь коментар
01.08.2024 14:39 Відповісти
ганьба !
показати весь коментар
01.08.2024 17:36 Відповісти
подекуди РФ має незначний успіх

Загалом - чверть країни.
Гуйня, кароч.
показати весь коментар
01.08.2024 14:37 Відповісти
Так рашка цеи незначнии успіх має кожен день
показати весь коментар
01.08.2024 14:37 Відповісти
єдина перевага кацапів що їх занадто багато і з залізяччям у них все добре, шкода що вони почали міняти дебілів (тіпа олєнєвода і гєнєрала армагєддона) на більш обізнаних в військовій справі
показати весь коментар
01.08.2024 14:38 Відповісти
їх + - однаково

але вони відпочивають і змінюються.
та й звичайно у них перевага у всіх озброєннях.
показати весь коментар
01.08.2024 15:01 Відповісти
Кажуть, десь на 6 км просунулись за тиждень. Коли в України останній раз був такий незначний успіх?
показати весь коментар
01.08.2024 14:38 Відповісти
Дивно правда? Переважаюча в три рази по ОС, в десять по ББМ, в 30 раз по авіації армія просунулась аж на 6 км...
показати весь коментар
01.08.2024 14:45 Відповісти
А раніше типу не відомо було про переваги такі? Тільки зараз відкрилося?
Тим не менш, таких просувань раніше не було. А тепер чи не кожен день втрачене село.
показати весь коментар
01.08.2024 14:52 Відповісти
Було й гірше...
показати весь коментар
01.08.2024 14:55 Відповісти
З часів Сіверодонецька-Лисичанська - майже півтора року не було.
показати весь коментар
01.08.2024 14:57 Відповісти
Бахмуту не було? Солєдару? На Донбасі вони постійно лізли...
показати весь коментар
01.08.2024 15:19 Відповісти
Бахмут це ініціатива Зегевари.
показати весь коментар
01.08.2024 15:23 Відповісти
І що це міняє?
показати весь коментар
01.08.2024 15:26 Відповісти
Те що захищали невигідні позиції на низинах. Зараз позиції підготовлені, рівна земля, але відступ йде на швидкості як тільки на початок війни, коли ніякого західного озброєння майже не було.
Є різниця?
показати весь коментар
01.08.2024 15:31 Відповісти
Які низини. Довкола Бахмуту були висоти на яких можна було оборонятися до сьогодні. А західної зброї зараз ще менше ніж було "на початку" - просто тоді була ще своя...
показати весь коментар
01.08.2024 15:40 Відповісти
А я про що кажу, алло? Сам Бахмут знаходився в низинах, його невигідно було обороняти. Тем не менше тримались за нього як дурні, коли після зайняття висот звідти давно потрібно було відходити.
Зараз лише на західній зброї все і тримається, ії видів та кількості значно більше ніж тоді.
показати весь коментар
01.08.2024 15:50 Відповісти
При Залужному!
показати весь коментар
01.08.2024 18:00 Відповісти
Незначний успіх? рілі?
показати весь коментар
01.08.2024 14:38 Відповісти
1 мільйон військових а тилу, а на фронті 300 тисяч.
Сирський чітко виконує договорняк між Зелею та пуйлом по здачі Донецької області рашистам, як і хотів пуйло.
А далі, народ готують до капітуляції.
І той же Сирський буде виправдовувати капітуляцію, тим що не вистачало людей на фронті, при цьому свідомо тримає в тилу мільйон військових і не задіює їх на фронті.
От така проста тактика по знищенню України.
показати весь коментар
01.08.2024 14:40 Відповісти
Самі себе знищили, зеля, сирок і решта фартових це наслідки, але ніяк не причина тих проклять.
показати весь коментар
01.08.2024 15:01 Відповісти
Від епічної фотки Сирського з дєрьмаком я чесно кажучи прих.уїв...
показати весь коментар
01.08.2024 14:42 Відповісти
Творожнікофф, чому знятий з посади командир 80 бригади?
показати весь коментар
01.08.2024 14:42 Відповісти
Тому що не відступав разом з іншими
показати весь коментар
01.08.2024 14:59 Відповісти
Бо не зручний.
показати весь коментар
01.08.2024 15:28 Відповісти
кацапські пі@ари подання внесли - Львівський десант ї@ашить пі@арів дуже боляче
показати весь коментар
01.08.2024 15:52 Відповісти
Похоже пишет мемуары "Незначительные успехи". Ну докторскую, как вариант.
показати весь коментар
01.08.2024 14:43 Відповісти
"Незначительние побєди", косплеїть Манштейна
показати весь коментар
01.08.2024 15:39 Відповісти
Ну мы же готовимся к миру, правильно? Поетому ни оборону ни армию не строим. Да и какая разница сколько рашисты захватят территории если наша власть все равно готовит капитуляцию.
показати весь коментар
01.08.2024 14:45 Відповісти
ще в лютому, під час зміни в ЗСУ команди Залужного на просирського поставало запитання "******?"
Сьогодні вже зрозуміло: щоб ворог кожного дня ""
показати весь коментар
01.08.2024 14:46 Відповісти
Тому що золоте правило - не чіпай те що працює. Але комусь "рейтинги" чесались...
показати весь коментар
01.08.2024 15:23 Відповісти
Поверніть Полторака,Муженка та Залужного. а цю сиркову масу на росію поміняти на Азовців.
показати весь коментар
01.08.2024 14:55 Відповісти
показати весь коментар
01.08.2024 15:00 Відповісти
А треба було починати з банального аналізу сечі🧐
показати весь коментар
01.08.2024 15:04 Відповісти

(то про подоляку)
показати весь коментар
01.08.2024 15:27 Відповісти
Чому на світлині немає найвеличнішого стратега?
Хто ж цьому Сирському вкаже вірний шлях до "вічного миру?" Невже той дядько з козацькими вусами?
Хіба обер-ад'ютант обозний віконт д'Єрмак не дав вказівку? Яку?!
А ви ще не знаєте? На куй генштаб, усьо буде вирішувати він!
Незабаром до вас приїде Безугла і все вкратце розповість!
Слава Головкокому!
показати весь коментар
01.08.2024 15:03 Відповісти
Жах 19 року виходить на фінішну пряму.
показати весь коментар
01.08.2024 15:08 Відповісти
Словами"подекуди РФ має незначний успіх" пан Сирський виправдовує власну безпорадність навіщо потрібно було претендувати на місце Залужного? Що змінив Сирський за майже 6 місяців( 8 серпня буде рівно 6 місяців) на посаді Головкома? То можливо все ж таки проблема була не в посаді Главкома, а в перевазі ворога у живій силі і озброєнні?
показати весь коментар
01.08.2024 15:21 Відповісти
Успіхи 3,14дерації в окупації України залежать,в тому числі і від "зе" і "сирого"
показати весь коментар
01.08.2024 15:22 Відповісти
Ого ! Крім Жукова,у нас і Будьонний є !
показати весь коментар
01.08.2024 15:25 Відповісти
У Сирського є напрямки наступу? Отріцатєльново?
показати весь коментар
01.08.2024 15:30 Відповісти
Четверть Украины захвачено и захват продолжается - это называется "незначительный успех".
показати весь коментар
01.08.2024 15:30 Відповісти
На Покровському та Торецькому напрямках успіх росіян значний. Не визнавати це - спонукати їх до подальшого розвитку наступу.
показати весь коментар
01.08.2024 15:35 Відповісти
зачем делать вообще такие заявления... я не эксперт в военном деле, но заходя на дипстейт могу прокликивать по датам фронт... и "незначительный успех" враг делает каждый день... но даже если взглянуть разницу в две недели то успех уже более значительный..
показати весь коментар
01.08.2024 16:08 Відповісти
Сирського - на мило!
показати весь коментар
01.08.2024 16:20 Відповісти
США занепокоєні просуванням військ РФ в Україні, - Остін Джерело:

Хтось *******
показати весь коментар
01.08.2024 16:55 Відповісти
Як там львівянам,сподобались f16?
*****, фронт на сході.
показати весь коментар
01.08.2024 16:56 Відповісти
показати весь коментар
01.08.2024 17:38 Відповісти
Гнать этих макак во главе с Ермаком в шею! Залужнего в президенты!
показати весь коментар
01.08.2024 17:08 Відповісти
Не чула щоб ЗСУ просувались до кордонів, звільняли населені пункти.
показати весь коментар
01.08.2024 17:08 Відповісти
Незначні успіхи були у росіян на Покровському напрямку до 10.10.23. Зараз просування кожного дня суттєві та загрозливі.
показати весь коментар
01.08.2024 19:00 Відповісти
Шкода що в ЗЕмародера, тоді на стадіоні аналізів не оприлюднили, було б цікаво, але 73 % ідіотів і це б не спинило!
показати весь коментар
02.08.2024 08:10 Відповісти