3953 посетителя онлайн
4 345 14

Последние три месяца были "самыми дорогими" для российских войск относительно потерь, - британская разведка

рф,ліквідація

Среднесуточные потери российских войск за последние два месяца снизились с самого высокого за все время конфликта показателя в более чем 1262 человека в сутки в мае до 1140 человек в июле 2024 года. Но несмотря на это сокращение, последние три месяца были "самыми дорогими" для российских войск с февраля 2022 года, согласно отчетам украинского Генерального штаба.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом говорится в отчете британской разведки.

"Уменьшение среднесуточного показателя, вероятно, свидетельствует о том, что российские войска укрепляют позиции на Харьковском направлении. Хотя этот новый подход увеличил давление на фронте, эффективная украинская оборона и недостаток российской подготовки уменьшают способность России использовать любые тактические успехи для получения более широких оперативных преимуществ", - говорится в отчете.

Британские аналитики предполагают, что в августе потери россиян будут продолжать в среднем превышать 1000 человек в день, поскольку Россия продолжает наступательные операции на широком фронте от Харькова на севере до села Работино в Запорожской области на юге Украины.

Топ комментарии
+1
якщо кацапи мобілізують 50 тис.підарів а втрачають в місяць 30-32тис то ті втрати ні про що. Тільки виведення з ладу нпз,енергетики дороговартісної військової техніки щось змінить у війні. ІМХО
показать весь комментарий
03.08.2024 13:37 Ответить
+1
За правління зебілів ми втрачаємо країну, вже не кажу про велике розкрадання, а що там втрачає підорафія мені по барабану...
показать весь комментарий
03.08.2024 13:42 Ответить
+1
Про втрати Украины британська розвидке напевно теж знае но мовчить!
показать весь комментарий
03.08.2024 14:06 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ДРГ Сало
показать весь комментарий
03.08.2024 13:37 Ответить
якщо кацапи мобілізують 50 тис.підарів а втрачають в місяць 30-32тис то ті втрати ні про що. Тільки виведення з ладу нпз,енергетики дороговартісної військової техніки щось змінить у війні. ІМХО
показать весь комментарий
03.08.2024 13:37 Ответить
Щоб зробити існування кацапів максимально некомфортним.З дорогими енергоносіями без електрики та водопостачання. У великих містах тоді почнуться внутрішні заворушення та невдоволення режимом. Без усього цього для кацапів війна це щось далеке. Тим більше не на їхній території.А в українців немає вибору окрім як давати жорсткий опір окупації та поневоленню.
показать весь комментарий
03.08.2024 13:58 Ответить
Друже - ЗАГАЛЬНА каналізація на кацапах зношена на 80% - бо побудована ще при ссср.
А централізованого водопостачання немає у 75% населених путнктів.
Кацапи бунтувати не будуть - просто будуть пити воду з калюж, сра*ти на землю, хворіти тифом, чумою і тихенько здихати...
І це добре.
показать весь комментарий
03.08.2024 14:18 Ответить
Может потому что Украине оружие поставляют бесплатно а рашистам приходится все покупать от оружия и наемников до политиков разных стран. Без денег Украина будет ходить в драных штанах а рашка без нефтедолларов развалится на части.
показать весь комментарий
03.08.2024 14:08 Ответить
Україні постачають зброю по ЛЕНД-ЛІЗУ - тобто НЕ ДАРМА.
Де це ліліпутін купляє зброю, найманців, політиків?
ліліпутін продає нафту за індійські рупії та китайські юані - хватить брехати про долари, бо ВСІ валютні операції в росії заблоковані санкціями.
показать весь комментарий
03.08.2024 14:22 Ответить
ВСІ НПЗ - аж ОДИН - коломойського в Кременчузі...
Ти сам перевіряв скільки енергетики працює в Україні?
Звичайно рф не здасться - просто всі кацапи тихо здохнуть скріпя зубами - ось так і буде кінець *********
показать весь комментарий
03.08.2024 14:15 Ответить
Байка ліліпутінської пропаганди про 50 тисяч.
жадний ліліпутін НІКОЛИ б не підняв би виплати в ДВА РАЗИ, якщо б мав вдосталь дурнів...
Хватіт ВРАТЬ НАРОДУ!!!!
показать весь комментарий
03.08.2024 14:12 Ответить
За правління зебілів ми втрачаємо країну, вже не кажу про велике розкрадання, а що там втрачає підорафія мені по барабану...
показать весь комментарий
03.08.2024 13:42 Ответить
Достатньо походити по таких каналах як нюсейдер, майклнакі тощо, щоб зрозуміти, що рішення відвідати Україну - це відтерміноване самогубство.
показать весь комментарий
03.08.2024 13:45 Ответить
а, для нас?
коли, ****, хто, скаже правду?

на осінь, план миру в очке?
показать весь комментарий
03.08.2024 13:57 Ответить
Про втрати Украины британська розвидке напевно теж знае но мовчить!
показать весь комментарий
03.08.2024 14:06 Ответить
Але і втрачено саме за ці місяці.
показать весь комментарий
03.08.2024 14:33 Ответить