Силы обороны отошли из урочища Ступки Голубовские-2 на Донетчине, - DeepState

5 августа осинтеры DeepState сообщили, что Силы обороны Украины отошли из урочища Ступки Голубовские-2 Бахмутского района Донецкой области.
Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на телеграм-канал DeepState.
Кроме того, отмечается, что враг продвинулся в Северном, Зализном, Желанном, Сергеевке, Ивановке, возле Лисичного и Желанного в Донецкой области.
Ранее сообщалось, что войска РФ пытаются закрепиться на западном берегу канала в городе Часов Яр Донецкой области. Также захватчики продвинулись возле Желанного и Тимофеевки.
Нічого нового, свого часу Івашка Брюховецький теж на 'чорній раді' обраний черню за московські гроші, теж косплеїв владу, тим часом підписав все що було треба московитам - урізану автономію і московські залоги у містах Гетьманщини. За це отримав титул боярина, маєток під Москвою, і боярську доньку-москалиху в дружини. Хоча все це у Єрмаків-татарових і кварталу 95 ітак вже є, включно з паспортами рф. Але мудрий нарід рве баяни і плаче над іконами лідора нації...
То як може на фронті людей не ставати, якщо в тилу мільйон?
А відступ відбувається в Донецький області не тому, що людей на фронті не стаж, не тому що не має зброї та ***********... Все це є.
А по причині домовленості Зелі з пуйлом.
І саме тому, графік здачі Донецької області пуйлу, по договорняку, відбувається чітко згідно домовленості графіку.
Пуйло наказав Зелі здати Донецьку область до грудня, і тоді він піде на переговори про припинення вогню.
Зеля це виконує, бо хоче припинення вогню в обмін на Донбас для пуйла.