7593 посетителя онлайн
15 911 59

Силы обороны отошли из урочища Ступки Голубовские-2 на Донетчине, - DeepState

Ситуація на фронті в Донецькій області

5 августа осинтеры DeepState сообщили, что Силы обороны Украины отошли из урочища Ступки Голубовские-2 Бахмутского района Донецкой области.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на телеграм-канал DeepState.

Кроме того, отмечается, что враг продвинулся в Северном, Зализном, Желанном, Сергеевке, Ивановке, возле Лисичного и Желанного в Донецкой области.

Ранее сообщалось, что войска РФ пытаются закрепиться на западном берегу канала в городе Часов Яр Донецкой области. Также захватчики продвинулись возле Желанного и Тимофеевки.

Топ комментарии
+33
ЗЄлінскій з прідворними генералами 'чєго ізволітє' стараються як можуть (швидше здати територію, і підписати нарешті те що їм в Омані наказали).
Нічого нового, свого часу Івашка Брюховецький теж на 'чорній раді' обраний черню за московські гроші, теж косплеїв владу, тим часом підписав все що було треба московитам - урізану автономію і московські залоги у містах Гетьманщини. За це отримав титул боярина, маєток під Москвою, і боярську доньку-москалиху в дружини. Хоча все це у Єрмаків-татарових і кварталу 95 ітак вже є, включно з паспортами рф. Але мудрий нарід рве баяни і плаче над іконами лідора нації...
показать весь комментарий
05.08.2024 01:23 Ответить
+32
1 мільйон військовослужбовців сидить в тилу.
То як може на фронті людей не ставати, якщо в тилу мільйон?
А відступ відбувається в Донецький області не тому, що людей на фронті не стаж, не тому що не має зброї та ***********... Все це є.
А по причині домовленості Зелі з пуйлом.
І саме тому, графік здачі Донецької області пуйлу, по договорняку, відбувається чітко згідно домовленості графіку.
Пуйло наказав Зелі здати Донецьку область до грудня, і тоді він піде на переговори про припинення вогню.
Зеля це виконує, бо хоче припинення вогню в обмін на Донбас для пуйла.
показать весь комментарий
05.08.2024 02:06 Ответить
+30
СИРСЬКИЙ. ДЛЯ ЦЬОГО І УБРАЛИ ЗАЛУЖНОГО!!
показать весь комментарий
05.08.2024 01:26 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ЗЄлінскій з прідворними генералами 'чєго ізволітє' стараються як можуть (швидше здати територію, і підписати нарешті те що їм в Омані наказали).
Нічого нового, свого часу Івашка Брюховецький теж на 'чорній раді' обраний черню за московські гроші, теж косплеїв владу, тим часом підписав все що було треба московитам - урізану автономію і московські залоги у містах Гетьманщини. За це отримав титул боярина, маєток під Москвою, і боярську доньку-москалиху в дружини. Хоча все це у Єрмаків-татарових і кварталу 95 ітак вже є, включно з паспортами рф. Але мудрий нарід рве баяни і плаче над іконами лідора нації...
показать весь комментарий
05.08.2024 01:23 Ответить
Я би не був так впевнений, що пуйло сам зупиниться на кордоні Донецької області, як було сказано в Омані. Вони пойдуть і далі. до Дніпра і далі, будуть робити " буферну зону" хоч до Ужгорода. Рашисти зупиняться лише там, де їх зупинять...
показать весь комментарий
05.08.2024 10:03 Ответить
Дніпро розпочинається зразу після Донецька?
А що канал біля Яру та річка Вовча біля Покровська зникли коли їх перетнули?
У кацапів є стратегія форсування річки Вовчої, каналу біля Яру або широченного Дніпра?
Самі кацапи заявляють, що для підходу до Дніпра з такими темпами їм потрібно 60-т років та близько 10 мільйонів кацапів загиблими.
показать весь комментарий
05.08.2024 13:07 Ответить
Ну продовжуйте слухати, що кажуть кацапи... Раніше вони просувалися- брали одне село по півроку, по 500 метрів за місяць. А тепер беруть по 2-3 села в день, просуваються по 8 км за тиждень.
показать весь комментарий
05.08.2024 15:23 Ответить
Те що ти пишеш - лише на одному напрямку - від Авдіївки - таке може статися - на те війна.
показать весь комментарий
05.08.2024 15:49 Ответить
Лише на одному? Це і є методика Жукова, одним "сталевим пальцем" продовбати ворога наскрізь. Вони на цьому "одному напрямку" можуть і до Ужгорода дійти, якщо їх не зупинити.
показать весь комментарий
05.08.2024 16:32 Ответить
Друже - чому кацапи залишили Херсон? Адже від Херсона ближче до Ужгорода чим від Донецька.
показать весь комментарий
06.08.2024 10:29 Ответить
А от , як раз вжє все про… ли, коли покірно , як раби на галерах ,ковтали весь МАРАЗМ ЗЕ&ЕРМАКІВСЬКИХ ОПАРИШЕЙ ‼️ЯКОГО БІСА , знаючи , хто вони є , виконували незаконні накази, роблячи вигляд , що все ОК ⁉️КОЛИ , ці пітори почали втручатись в справи генштабу, що не можна було зібрати ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ ОФІЦЕРІВ І ГЕГЕРАЛІВ ПАТРІОТІВ і донести і партнерам і громадянам , що вони працюють на ТЕРРОРИСТІВ ⁉️Хочаб , коли Ермачидло наказав відпустити з оточення орків, і відізвали генерала Марченко , щоб він не звільнявповністю Херсон під їх договорняк з зернової угоди , коли 🤢🤡ЗеМРАЗь , відкрив карну справу проти генерала Кривоноса за , те , що врятував Жуляни⁉️ДЕ Ж ВАШЄ ПОБРАТИМСТВО ? Як можливо терпіти приниження , щоб , якийсь збоченець Дерьмак верховодив бойовими генералами⁉️А коли навіть розгромили Команду Залужного знов проковтнули і слухаєте БРЕХНЮ , що після Сирьського ВСЕ НАБАГАТО ПОКРАЩИЛОСЬ? Невже СКОМОРОХ ЗЕЛЕНИЙ ВАС ЗЖЕРЕ ?Единий Роман Червінський не замовчав ЗЛОДІЯННЯ КРОТІВ ЗЕ&Ер ТЕРРОРИСТІВ
показать весь комментарий
05.08.2024 15:06 Ответить
Чего же клоун об этом не видосит?
показать весь комментарий
05.08.2024 11:13 Ответить
СИРСЬКИЙ. ДЛЯ ЦЬОГО І УБРАЛИ ЗАЛУЖНОГО!!
показать весь комментарий
05.08.2024 01:26 Ответить
А що Залужний би зробив? Пердіти на дивані воно гарно
показать весь комментарий
05.08.2024 03:16 Ответить
Цє ти пер…ь , на на дермаківськім ч ! Залужний робив і зробив , що Київ не захопили твоі партнери за три дні , коли БУРАТІНО їх запросив відкривши Чонгар і побудувавши дорогу до Чернобиля
показать весь комментарий
05.08.2024 15:11 Ответить
А! ужас! Відстіупили! Сирського казніть! Содоля на місто Сирського - нам потрібен генерал "нішагу назад" !
Ви з окопу пишете чи з дивану? Питання риторичне, не відповідайте.
показать весь комментарий
05.08.2024 08:23 Ответить
Шоб питати звідки він пише , треба самому в окопі сидіти , а не в Польщі ! Як ,не питаю з Іспанії
показать весь комментарий
05.08.2024 15:13 Ответить
Добре моя госпожа, а тепер можна питати? )
показать весь комментарий
05.08.2024 17:56 Ответить
Тільки в одній Німеччині 241 тис. ухилянтів. Скільки це бригад? Якщо бракує людей на передовій то ніякий Залужний не начаклує!!!
показать весь комментарий
05.08.2024 01:37 Ответить
А скільки людей бракує на передовій?
показать весь комментарий
05.08.2024 01:56 Ответить
За словами Зелі у нас набрані 11 бригад без зброї у тилу. Якщо замість поповненння бойових бригад набирати без зброї нові бригади - то звідки нан передовій візьмуться люди?
показать весь комментарий
05.08.2024 01:57 Ответить
14
показать весь комментарий
05.08.2024 08:22 Ответить
1 мільйон військовослужбовців сидить в тилу.
То як може на фронті людей не ставати, якщо в тилу мільйон?
показать весь комментарий
05.08.2024 02:06 Ответить
Сразу видно людину яка воює на донеччині. Бачить все не перших вуст. З такими вояками ніякий ворог не страшний!
показать весь комментарий
05.08.2024 08:27 Ответить
У пуйла наразі вдається наступ, навіщо йому це припинення вогню? Хто вам всім сказав, що рашисти зупиняться на межах Донецької області?? Орки зупиняться там, де їх зупинять. Якщо їх не зможуть зупиняти, вони підуть далі і далі, до Дніпра , хоч до Київа і до Ужгорода...
показать весь комментарий
05.08.2024 10:22 Ответить
"1 мільйон військовослужбовців сидить в тилу.
То як може на фронті людей не ставати, якщо в тилу мільйон?"

Ви гарний приклад тупого не думаючого українця, який повторює слова подоляка. В армії США одного військового обслуговують 8 людей в тилу. У нас серед 1 мільйона людей в тилу В це купа тих хто займається документами, без чого армія не буде просто функціонувати, це юристи, програмісти, логісти, кухарi, ті хто шиє одяг та виготовляє зброю, лікарі. Нафіг все це? На фронт всіх? В росіян в тилу 3 мільйони людей і це не резерви, це все ті хто обслуговує гіганську військову машину.
показать весь комментарий
05.08.2024 11:10 Ответить
Уже между Мариуполем и РФией курсируют поезда. Как сам думаешь, вложилась бы РФия в такую затею, как строительство железной дороги, если бы не была уверена в а) Строительство не будут бомбить; б) Территория останется за ними - ?

А уверенность тут может быть лишь по одной причине - договорено.

Воюй, не воюй, хоть 5 миллионов призови, хоть 10 - ну нет у украинской власти целей выиграть войну.

Меня интересует только где будет 38-я параллель между УНДР и Восточной Украиной.
показать весь комментарий
05.08.2024 06:37 Ответить
А ще посилає в мясні атаки тисячі солдат. І сотні одиниць техніки. Як сам думаєш, стала би посилати на таку затєю якби знала що їх всіх знищать?
показать весь комментарий
05.08.2024 08:31 Ответить
Та Пуйлу пофіг на своїх зауральських маргіналів-люмпенів, які добровільно пішли за контракт воювати на чужу землю. Це для нього лише "ходячі штик-ножі", з допомогою якого він виграє собі час і вигризає територіальні здобутки.
показать весь комментарий
05.08.2024 09:09 Ответить
Ну заженемо ми іще пару сотень тисяч людей на фронт. Непрофесійних, невмотивованих. Кацапи почнуть у себе повноцінну мобілізацію (яку досі не починали), і все одно створять паритет. Пуйло не дозволить собі програти цю війну. І буде ще зо два роки такої ж позиційної бійні, при чому настане повна "дупа" в українській економіці та енергетиці. А території все одно будуть втрачатись - повільно, але методично...
Хто від цього всього виграє? Правильно - Зе, Єрмак і їх оточення, яке ще довгий час будуть залишатись біля "кормушки".
показать весь комментарий
05.08.2024 09:06 Ответить
З них лише меншість "перепливла Тису". А більшість виїхала законно, як батьки 3-х дітей. супроводжуючи інвалідів, тощо. Тому їх не вдасться мобілізувати. Аби тільки потеревеніти язиком і зробити все, щоб зменшити перекази і донати з-за кордону, які і так вдвічі зменшилися вже. Зеленський просто робить разкол у суспильстві, відвертає увагу на "ухилянтів" від своїх пройобів і крадіжок десятків мільярдів. Які можуть називатися ухилянтами тільки після рішення суду, доречі.
показать весь комментарий
05.08.2024 10:12 Ответить
А як би вчасно не звільнили Залужного, ворог міг би бути під Дніпром чи Києвом. В будь-якому випадку, тільки завдяки найпатушнійшаму ми (не).всі ще живі.
показать весь комментарий
05.08.2024 02:03 Ответить
Залужный тут ни при чем.

Мы сами вышли на защиту наших городов, когда всё это началось.

Более того, у меня в городе первые две стычки были friendly-fire, т.е. украинские военные против украинских военных. И не с калашами, а с САУшками. Что лишь подтверждает тогдашний уровень взаимодействия между подопечными Залужного.

Мы выходили за город, брали что у кого есть, вылавливали этих додиков по посадкам. При этом уроды типа Кима, мэра города, главмента, главпрокурора, чухнули на Одессу. Потом приехал Марченко, как я понимаю без мандата от Залужного, и на свой страх и риск угрозой оружия вернул их в Николаев.

Так что Залужный идет нафиг вместе со своими зелёными (!) коллегами.

Только блаженные считают, что Залежний - это какая-то икона, борец за справедливость против системы. Расслабьтесь. Залужный - часть этой системы. При том, участвовавшая в создании законов, впоследствии пагубно отражающихся на обороноспособности страны.

Когда к нам стали лететь шахеды - я предложил, а давайте по крупным городам, мужчины организуют круглосуточное дежурство за городом вне мобилизации? Ну типа каждый мужик 18-50, независимо от военнообязанности, раз в три-четыре-пять месяцев, одни сутки должен подежурить в мобильном рассчете, порулить-посветить-пострелять. Опасности там особой не было, ездить могут почти все, стрелять чуть меньше, но светить большим фонариком в небо уж точно все умеют. Это бы разгрузило ВСУ на четверть. Но мне тогда пару раз сказали "чуваче, завтра с прожектора, пойдешь сразу в посадку".

У Залежного все хорошо, в отличие от нас с вами. НЕПРИДАТНИЙ.
показать весь комментарий
05.08.2024 23:25 Ответить
А як же літаки летять, будуть всіх бамбіть?
показать весь комментарий
05.08.2024 05:45 Ответить
Фронт посипався?
Відповзаємо до Банкової!
показать весь комментарий
05.08.2024 05:53 Ответить
Если фронт сыпеться то было б аля начало войны и кацапы за день берут славянск краматорск.а так все эти бамбаские задрыпецканые села .основная оборона будет идти краторск славянск ну может константировка.хотя смысла держать этот сепарчкий гнойник не особо вижу.лично мне важнее остальные области харьковск.и запорож.вот *****. Запоер аес это жесть.а всратая павловка с терриконом нах не надо в сравнении
показать весь комментарий
05.08.2024 08:57 Ответить
Кто тебе сказал, что они остановятся на границах донецкой области, а не пойдут дальше? Самоуспокоение.
показать весь комментарий
05.08.2024 10:23 Ответить
Кожного дня зелені гниди здають Україну...
показать весь комментарий
05.08.2024 06:27 Ответить
Так завжди буває, коли різного пошибу блазні та завгоспи починають пхати свого носа у військові справи, ізнимати із заздрісті талановитих та досвідчених генералів.
показать весь комментарий
05.08.2024 07:17 Ответить
Так завжди буває, коли під час війни та маючи страшного та підступного ворога у сусідах плебісцит вибирає у владу клоуна замість державника!

Як повинна закінчитися операція на серці, коли родичі пацієнта відштовхнули від столу бригаду освічених лікарів і дали скальпель в руки актора, що у третєрозрядному серіальчику грав лікаря?
А тепер "ми його втрачаємо!" - не репліка, а гірка правда...
показать весь комментарий
05.08.2024 08:18 Ответить
Нда... Зелена потолоч просто здає країну ворогу, а усі роти порозкривали і дивляться. Серед військових немає снайперів? Немає дронщиків? Досі не знаєте, як вирішити проблему зрадників при владі? Спитайте в пацана, якого зараз судять за Фаріон.
показать весь комментарий
05.08.2024 08:20 Ответить
"просто здає країну ворогу"
Ви б хоч на нуль з'їздили та в пацанів запитали скільки вони під кабами, артою та дронами щодня орків там кладуть, щоб казати про здачу. А стосовно снайперів для влади-ви думаєте, що усунувши зелень, кацапські бомбери кабами перестануть знищувати геть усе для просування своєї піхоти і їх наступ закінчиться махом чарівної палички ? Зніміть рожеві окуляри. Допоки кацапські корита будуть скидати каби та буде м'ясо для штурмів-доти вони будуть просуватися.
показать весь комментарий
05.08.2024 11:36 Ответить
Риба гниє звідки? Скажу так, якби не ці зелені брехливі виродки, війни в взагалі могло не бути. І ніхто б кабами не викошував людей. Зараз вже і усунення зелені - як мертвому припарки, але невже ніхто не хоче помститися за брехню і підлість, за "мир в очах путіна", за "шашлики", за "ми не евакуювали людей, щоб не втрачати 7 млн", за знищення країни?
Яйця в когось взагалі є
показать весь комментарий
05.08.2024 11:42 Ответить
Не згоден, що усунення зелені нічого не дасть. Нас ще може врятувати уряд національної єдності.
показать весь комментарий
05.08.2024 15:25 Ответить
Чого нервуватися ...українці такий розклад , вибрали самі у 19 р...дали свій державний Прапор, у руки зеленого 🤡 ...звикайте ,це ваш вибір
показать весь комментарий
05.08.2024 08:45 Ответить
Зате ЗЄ з літачками знявся та ставки проводить.
показать весь комментарий
05.08.2024 09:11 Ответить
Здається , що Зеленський з Єрмаком і своєю братією зелених істот
докерувалися до ручки і не збираються покидати Банкову ,
бо знають
добре , що відповісти за своі договорняки і розкрадання краіни прийдеться відповідати ,
якщо не встигнуть втекти до московіі 🤬
показать весь комментарий
05.08.2024 09:31 Ответить
ползучая сдача территорий Янелохом и Дерьмаком
показать весь комментарий
05.08.2024 09:59 Ответить
Відійшли ?
На скільки років чи століть ?
показать весь комментарий
05.08.2024 10:07 Ответить
Гнать Зельку вместе с Ермаком в шею! Они угробят Украину!
показать весь комментарий
05.08.2024 10:10 Ответить
Срать оні хотіли на всі ваши розмови.
показать весь комментарий
05.08.2024 10:47 Ответить
Здача територій прискорюється? Оманські договірники спішать, бо осінь на носі, треба до холодів віддати кацапам якнайбільше українських земель...
показать весь комментарий
05.08.2024 11:43 Ответить
Житомирянин

@Aleks_Kovalyk

·

https://x.com/Aleks_Kovalyk/status/1820050673972527266 23 год

Русня м'ясом продавлює наші позиції. І йсуне, суне... І йде далі по нас. Гинуть найкращі. *********** зараз як коти в маслі. Це страшна картина, а ще страшніше, що люди перестали усвідомлювати це!
показать весь комментарий
05.08.2024 13:11 Ответить
Кто такі *********** коти в маслі? Це він про нашу владу?
показать весь комментарий
05.08.2024 16:34 Ответить
Здаємо Донецьку область по графіку вересень- жовтень 2024,і підписуємо капітуляційний " мирь"-гниди зелені