Сили оборони відійшли з урочища Ступки Голубовські-2 на Донеччині, - DeepState

5 серпня осінтери DeepState повідомили, що Сили оборони України відійшли з урочища Ступки Голубовські-2 Бахмутського району Донецької області.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал DeepState.
Крім того, зазначається, що ворог просунувся в Північному, Залізному, Желанному, Сергіївці, Іванівці, біля Лисичного та Желанного на Донеччині.
Раніше повідомлялось, що війська РФ намагаються закріпитися на західному березі каналу в місті Часів Яр Донецької області. Також загарбники просунулися біля Желанного та Тимофіївки.
Нічого нового, свого часу Івашка Брюховецький теж на 'чорній раді' обраний черню за московські гроші, теж косплеїв владу, тим часом підписав все що було треба московитам - урізану автономію і московські залоги у містах Гетьманщини. За це отримав титул боярина, маєток під Москвою, і боярську доньку-москалиху в дружини. Хоча все це у Єрмаків-татарових і кварталу 95 ітак вже є, включно з паспортами рф. Але мудрий нарід рве баяни і плаче над іконами лідора нації...
То як може на фронті людей не ставати, якщо в тилу мільйон?
А відступ відбувається в Донецький області не тому, що людей на фронті не стаж, не тому що не має зброї та ***********... Все це є.
А по причині домовленості Зелі з пуйлом.
І саме тому, графік здачі Донецької області пуйлу, по договорняку, відбувається чітко згідно домовленості графіку.
Пуйло наказав Зелі здати Донецьку область до грудня, і тоді він піде на переговори про припинення вогню.
Зеля це виконує, бо хоче припинення вогню в обмін на Донбас для пуйла.