9127 посетителей онлайн
7 494 36

В Польше не хватает рабочих рук из-за сокращения миграции украинцев

У Польщі не вистачає працівників через скорочення міграції українців

В Польше заявили о нехватке работников из-за сокращения миграции украинцев. Компании все чаще испытывают проблемы с подбором сотрудников.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишет Rzeczpospolita.

Отмечается, что острая проблема с нехваткой работников наблюдается в строительных и производственных компаниях, а также транспорте и логистике, где работает много мигрантов.

Экономисты прогнозируют, что ситуация может ухудшиться, поскольку "потенциал иммиграции из стран со схожим культурным прошлым (например, Украины и Беларуси) постепенно исчерпывается, и правительство может ужесточить миграционную политику, что повлияет на приток рабочей силы из более отдаленных стран".

Эксперты отмечают, что демографическая ситуация в Польше также способствует увеличению дефицита рабочей силы.

Топ комментарии
+34
Хай згадають"волинськурізню", заблокують кордон і українці зі всієї Європи примчать до Польщі робити за копійки і слухати про злих біндеровців.
показать весь комментарий
05.08.2024 17:25 Ответить
+29
Нехай фермери блокувальники кордону роблять
показать весь комментарий
05.08.2024 17:29 Ответить
+26
І я про це сказав - коли новину прочитав! Хто "хитрокрученим" винен у цьому? Німці нашим платять - як своїм Немає фінансової дискримінації І немає побутового переслідування українців вуличним "бидляком"

Тепер хай завозять сирійців з Німеччини! Вони їм "напрацюють"!
показать весь комментарий
05.08.2024 17:41 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Якшо рашка буде сунутись - то робочі руки з"являться
показать весь комментарий
05.08.2024 17:23 Ответить
українці відбудували польщу під євро ремонт, а поляки нам дорікають копійчаною допомогою та зерном. от ляхи.
показать весь комментарий
05.08.2024 17:24 Ответить
Здавалося, поляки розумніші...

Ну, то на кого вони тепер повинні ображатись ?

Набирайте тих, що ні в зуб ногою ні по польськи, ні по-англійськи - буде вам логістика ...
показать весь комментарий
05.08.2024 17:25 Ответить
показать весь комментарий
05.08.2024 17:41 Ответить
Якщо не вистачає рук, то нехай із чотирма народжують, замість двох
показать весь комментарий
05.08.2024 17:26 Ответить
Чи сирійців запустити у них багато рук і ніг
показать весь комментарий
05.08.2024 17:31 Ответить
Але жодна не готова працювати, хіба що ложкою
показать весь комментарий
05.08.2024 17:36 Ответить
показать весь комментарий
05.08.2024 19:34 Ответить
А ще більше ротяк і анальних отворів.
показать весь комментарий
05.08.2024 20:35 Ответить
Нехай фермери блокувальники кордону роблять
показать весь комментарий
05.08.2024 17:29 Ответить
Пихаті пшеки ! А чого ж самі не працюєте ??? Пани всрані ???
показать весь комментарий
05.08.2024 17:33 Ответить
Ну то нехай пшеки піднімають свої сраки та йдуть працювати самі. "Блакитна кров,*****". Розслабилися...Українцям не до ваших проблем.
показать весь комментарий
05.08.2024 17:34 Ответить
А в них фермерів (рольніків) багато на тракторах, нехай пашуть.
показать весь комментарий
05.08.2024 17:35 Ответить
Инвесторы настроили кучу заводов,а укринцам уже надоело вкалывать за копейки.Но ничего,украинцы все равно были очень плохии:сожрли всю еду(из-за чего цены выросли),навезли много зерна(бедным ролникам цены сбили)...Не переживайте братья-поляки ,к вам привезут индусов и индонезийцев(уже начали завозить).Кто-то же должен работать за немецких,американских и японских заводах?Вот вы им и раскажите "про волынскую резню"..
показать весь комментарий
05.08.2024 17:39 Ответить
депортувати їх, курва, назад до Польщі з Німеччини та Британії
показать весь комментарий
05.08.2024 17:39 Ответить
А в Німеччині та Великобританії поляки "сидять тихше води та нижче трави" - бояться "бикувать" Це їх на "бикування" проти нас потягло

Був на курсах підвищення кваліфікації І був там чоловік з Волині Жили ми з ним в одній кімнаті РОзказував: Приїхав якийсь "пшек" до них у село (де жили батьки цього мого знайомого) Вселився до готелю День живе Два Тиждень Все по селу та полях ходить та фотографує А люди вже земельні паї отримали - от і зацікавилися - що він на їх землі шукає А у вихідні місцеві його в "генделику" підпоїли та спитали напряму; "ЦО ХЦЕС?" І тут "гостя" прорвало" ; "Мій дід тут фольварк мав! І "ваші" на нього робили! Тепер я тут фольварк збудую - а ви на мене працюватимете!"

Йому у відповідь: "Наші діди твого діда вбили - а фольварк спалили! Те саме й тобі буде!"

На ранок за "гостем "тільки курява лягла!"
показать весь комментарий
05.08.2024 17:56 Ответить
Дурних нема,німцям теж теж кваліфіковані працівники потрібні.Тай жінки в нас красиві.А дітей легше інтегрувати в европейске суспільство.Через 20ть років вже не відрізнити етнічних українців від німців ні зовнішньо, ні ментально.Погодтеся,шо для Европи українські біженці це просто подарунок долі.І якщо завозити когось для виправлення демографії,то краще білі християни, ніж чорні мусліми.То вже все зрозуміли,окрім бовдурів-братів полян.
показать весь комментарий
05.08.2024 19:00 Ответить
Зніміть блокувальників кордону, і будуть вам руки
показать весь комментарий
05.08.2024 17:40 Ответить
Не переживайте братья-поляки,к вам привезут роботяг из индонезии и индии.Кто-то же должен работать на заводах которые вам настроили немцы,американцы и японцы.
показать весь комментарий
05.08.2024 17:41 Ответить
Трактористів своїх най запрошують!!
показать весь комментарий
05.08.2024 17:45 Ответить
тут ще інфляція розствила пріоритети, коли в Україні 100 ойро це були гроші і продукти, речі були дешевші ніж Польші, то наші погоджувались на рабську працю за копійки, бо в нас це були гроші, а тепер в нас дорожче ніж в Евросоюзі і нема дурних працювати за їжу, нехай піднімають зарплатні, то до них і поляки будуть йти працювати.
показать весь комментарий
05.08.2024 17:49 Ответить
А що виклювали все висипане зерно ? Запам'ятайте мазури кинутий на землю хліб Українець неподарує .
показать весь комментарий
05.08.2024 18:04 Ответить
Просто Українці пам'ятають, що ціна збіжжя не в грошах оцінюється, а в життях наших!
Поляки про це й гадки не мають.
показать весь комментарий
05.08.2024 19:41 Ответить
Хай самі і працюють раз їм українці погані
показать весь комментарий
05.08.2024 18:07 Ответить
Що трапилось? Так ринок робочої сили безмежний.Африка,Азія.Вам же українці заважали?(моя прабабуся полька і розмовляю чудово польською)
показать весь комментарий
05.08.2024 18:09 Ответить
Панам не вистачає рабів (в перекладі).
показать весь комментарий
05.08.2024 18:26 Ответить
брехня
показать весь комментарий
05.08.2024 18:40 Ответить
После договорняка попрут как и раньше
показать весь комментарий
05.08.2024 19:39 Ответить
Оце новина! Нема в них будівельників та водіїв? А ті, хто українське зерно розсипав не хочуть поробити?

Як казав Тарас Бульба " ну шо,синку, допомогли тобі твої ляхи?"
показать весь комментарий
05.08.2024 21:31 Ответить
...а блокувальники ґраніци не пробували працювати?
показать весь комментарий
05.08.2024 22:56 Ответить