5159 посетителей онлайн

Германия должна быть готова к войне за 5 лет, - германский командующий Гисс

Міхаель Гісс.

Вся Германия должна быть подготовлена к потенциальному военному конфликту через 5 лет.

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Европейскую правду, об этом заявил командир регионального командования "Гамбург", капитан морского флота Михаэль Гисс.

Гисс отметил, что в течение 30 лет после окончания холодной войны и разделения Германии немецкие жители хотели наслаждаться "мирными дивидендами" и сегодня в Германии население все еще далеко от восприятия внешней угрозы.

"Но мои внутренние часы как солдата тикают и говорят мне, что через пять лет мы должны будем быть достаточно социально устойчивыми, чтобы противостоять внешней военной угрозе", - отметил командующий.

В ответ на вопрос, должен ли крупнейший морской порт Германии Гамбург также быть готовым к войне, Гисс отметил, что "вся Германия должна быть готова к войне".

"Это главная общая задача для политики, Бундесвера, бизнеса и общества в широком смысле. Это также касается критически важной инфраструктуры - и, в частности, Гамбурга, который выполняет функцию гавани для обеспечения функционирования Альянса и поддержки НАТО.

Благодаря своему географическому расположению в Европе Германия является местом развертывания, страной, через которую подразделения НАТО маршируют к восточному флангу. Крупнейший морской порт Германии, естественно, будет играть в этом определенную роль", - пояснил Гисс.

Топ комментарии
+17
Нам що вас 5 років волокти ?
показать весь комментарий
11.08.2024 13:54
+13
Через 5 років вже з мігрантами воювати будете.
показать весь комментарий
11.08.2024 14:02
+13
це якщо 5 років Україна вашу сраку прикривати буде.
показать весь комментарий
11.08.2024 14:02
Комментировать
Сортировать:
Нам що вас 5 років волокти ?
показать весь комментарий
11.08.2024 13:54 Ответить
Вони дурні якісь. Кажуть ж - гуртом й батька легше бити. Ні, щоб за кілька місяців удавити ту парашу, задоволення розтягують..
показать весь комментарий
11.08.2024 14:03 Ответить
Не "капітан морського флоту", а Kapitän zur See, тобто капітан першого рангу. Також і з погонів видно
показать весь комментарий
11.08.2024 14:16 Ответить
І багато ти в коментарях наволочив?
показать весь комментарий
11.08.2024 14:30 Ответить
"...мій внутрішній годинник як солдата цокає

то може хер головнокомандувач Бундесверу на завтра "Алярм" поставить,
якщо він військовий
показать весь комментарий
11.08.2024 15:21 Ответить
Понятно. Сколько нам еще воевать..
показать весь комментарий
11.08.2024 14:00 Ответить
Через 5 років вже з мігрантами воювати будете.
показать весь комментарий
11.08.2024 14:02 Ответить
це якщо 5 років Україна вашу сраку прикривати буде.
показать весь комментарий
11.08.2024 14:02 Ответить
Реально допоможіть Україні і Захід може знову спати без усіляких воєнних приготувань. Розчленена росія більше нікому не принесе горя.
показать весь комментарий
11.08.2024 14:03 Ответить
Люди, це просто черговий подоляк німецького розливу... нахєра взагалі робити собі нерви через такіх ушльопків?!
показать весь комментарий
11.08.2024 14:04 Ответить
До війни не готові ні Німеччина, ні США, ні НАТО загалом.
Час спливає, ворог навчається та змінюється.
Терміново надайте українським Силам оборони все необхідне, та зніміть безглузді заборони!
показать весь комментарий
11.08.2024 14:05 Ответить
от де ми дали маху - так це в будапешті
показать весь комментарий
11.08.2024 14:09 Ответить
Маху ми дали 1991р на виборчих дільницях, коли замість Вячеслава Чорновіла вибрали комуняку Кравчука, далі то все похідна від виборів
показать весь комментарий
11.08.2024 14:49 Ответить
не повернеш нажаль...
а в 2019ми дали маху другому...
от так і даєм - тут тому тут цьому...
показать весь комментарий
11.08.2024 15:09 Ответить
Якийсь не серйозний цей фріц.
показать весь комментарий
11.08.2024 14:14 Ответить
НАТО, вступайте в ЗСУ, поки ми ще не передумали
показать весь комментарий
11.08.2024 14:15 Ответить
Чотири з половиною років будуть товкти воду в Уряді. І під кінець за пів-року будуть намагатися щось врятувати. Ніхто не дивує новими підходами...
показать весь комментарий
11.08.2024 14:15 Ответить
Через 5 років, коли Німеччина озброїть себе, можливо щось і нам перепаде.
показать весь комментарий
11.08.2024 14:16 Ответить
а ви щє ***** заборонить Україні що робити і це буде за рік.
показать весь комментарий
11.08.2024 14:22 Ответить
Тому й так не хочуть Трампа. Трамп каже - "переозброюйтесь і будьте готові вже зараз", демократи кажуть - "не хвилюйтесь, Україна ще років з 5 повоює".
показать весь комментарий
11.08.2024 14:31 Ответить
ну і хто тобі, ідіоте, заважає через 90 днів піти і проголосувати за трампа як ти не кастроми?
показать весь комментарий
11.08.2024 14:35 Ответить
нова кацапська шлюха з козирей зайшла.
показать весь комментарий
11.08.2024 14:39 Ответить
Ні Я Українець ,Що хочу то і роблю я захищаю Україну
показать весь комментарий
11.08.2024 14:52 Ответить
Так скажи ПАЛЯНИЦЯ
показать весь комментарий
11.08.2024 15:01 Ответить
призивнога віку?
показать весь комментарий
11.08.2024 15:05 Ответить
Ніт , це не про війну в Україні ще 5 років ...це про китайські ,іранські та руцкі війська в ЄС ...новини стрім
показать весь комментарий
11.08.2024 14:46 Ответить
Оснвне запитання, з ким Німеччина мала б воювати через 5 років???! 🤔 З кацапами? За цей час їх стане менше через втрати у війні з Україною і можливо з іншими країнами будуть більше 2 мільйонів. Тому воювати з німцями вони фізично не будуть здатні. Але якщо німцґ так бояться кацапів, то нехай допоможуть українцям по-справжньому, тоді кацапія просто розвалиться.
показать весь комментарий
11.08.2024 14:49 Ответить
ні я розумію німців, в них октоберфест вже якби на носі - залитися пивом і обісцати все що поряд...!
не по німцях же в кінці кінців кацапня бонби скидає?
шпрехезі вашу мамку в отстойло..
показать весь комментарий
11.08.2024 14:58 Ответить
це скільки часу Україна повинна здержувати пуйла своїми солдатами?
показать весь комментарий
11.08.2024 15:04 Ответить
Овощи безхребетные
показать весь комментарий
11.08.2024 15:18 Ответить
Да, но долгоживущие, здоровые, богатые и развитые. А так да - "бесхребетные".
показать весь комментарий
11.08.2024 18:07 Ответить
Горло не першит после глубокого комментария?
показать весь комментарий
11.08.2024 18:18 Ответить
Он не глубокий, если его не понять.
показать весь комментарий
11.08.2024 18:27 Ответить
По одному беженцы патриоты
показать весь комментарий
11.08.2024 19:43 Ответить
А, обгадить другую страну, которая помогает деньгами, оружием Украине за счёт налогов своих граждан - это патриотизм?0_о Я читал, что это ксенофобия (мягко говоря), но вам виднее.
показать весь комментарий
11.08.2024 20:14 Ответить
Если бы не помогали то уже бы были где-то возле атлантического океана слезно моля озаботиться Америку. Хотя ты бы уже кричал о любви к новой неньке Канаде или Бразилии вместе со своим корешом выше))
показать весь комментарий
11.08.2024 21:50 Ответить
Я нигде не писал о любви к Германии. Хотя вы правы, Я хочу называть её своим домом.
"Если бы не помогали то уже бы были где-то возле атлантического океана..."
Вы слишком высокого мнения об армии рф.
показать весь комментарий
12.08.2024 09:18 Ответить
Значит ещё 5 лет стрелять ракетами низзя .
показать весь комментарий
11.08.2024 15:25 Ответить
Я взагалі не розумію,що з німцями стало.Така наче войовнича нація була.
показать весь комментарий
11.08.2024 15:37 Ответить
"Войовнича нація..." пустий сміх - занадто багато дивився дурних комуністичних фільмів з Мосфільму. Німці втратили свої яйця 50 років тому. Тепер якщо і влаштовують якісь паради, то тільки з райдужними прапорами (в гумових секс-стрінгах з пір'ям в дупах). Навіть не захищали своїх жінок, коли «Ахмеди» почали їх трахати на Новий рік у Кельні (понад 600 жінок). Вони не тільки не захищали, але навіть заборонили говорити про це в ЗМІ.
Тут якийсь баран вище пропонує "привести Бундесвер в бойову готовність"... Питання - всі дві дивізії? Німеччина не буде готова до війни навіть через 10 років (і не має наміру цього робити).
показать весь комментарий
11.08.2024 17:46 Ответить
Чому ви не публікуєте думку сержаантів усіляких? Все ж набагато більше контенту було б
показать весь комментарий
11.08.2024 15:51 Ответить
Новость не о НАТО, а о Германии. Германии сбивать ракеты на восточной границе Польши?)
показать весь комментарий
11.08.2024 18:09 Ответить
ок, ви не збиваєте кацапські безпзпілотникі, ссикуни...
а можна нам кацапські безпілотніки, які летять нас бамбіти, на Польшею збивати?
показать весь комментарий
11.08.2024 17:48 Ответить
Крутой мужик, но не думаю, что рф нападет на Германию, думаю, даже Китай и США бы не рискнули самостоятельно воевать с Германией. Но Германия имеет обязательства перед странами Балтии в рамках НАТО.
показать весь комментарий
11.08.2024 18:06 Ответить
Ти говориш смішні речі - в нинішньому стані Бундесверу навіть українська армія легко перемогла б німців.
І німці ніколи не будуть воювати з кацапами. Це їхні стратегічні союзники, і вони хочуть досягти перемир'я будь-якою ціною (і повернутися до "Business as usual"). Можна прогнозувати, що зроблять усе, щоб Україна заплатила цю ціну.
показать весь комментарий
12.08.2024 00:37 Ответить
Я говорю об интеграции и взаимозависимости. Это делает ущерб Германии ущербом для всех развитых стран и в том числе нападающему. Я, из открытых источников, знаю, что практически весь хайтек создаётся с использованием германских технологий, патентов, станков и деталей. А вот ваш рассказ о состоянии германской армии взят из головы.
показать весь комментарий
12.08.2024 08:51 Ответить
Так, усі комп'ютери світу розроблені в Німеччині і вся електроніка працює на німецьких процесорах... Це зрозуміло. Ще одне запитання (я розраховую на відповідь не «з голови», а з офіційних джерел) - скільки зараз у Німеччини бронетанкових дивізій і скільки механізованих? ( розкажи ще щось смішне).
показать весь комментарий
12.08.2024 13:36 Ответить