4688 посетителей онлайн
3 238 12

Армия РФ ударила по гражданской инфраструктуре на Черниговщине

Обстріл Чернігівщини в ніч на 13 серпня

В ночь на 13 августа враг обстрелял город Бахмач в Черниговской области.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом в своем телеграмм-канале сообщил глава Черниговской ОГА Вячеслав Чаус.

"Опять враг бьет по гражданской инфраструктуре области. Бахмач. россия - террорист", - написал он.

Напомним, что вечером 12 августа российские войска дважды обстреляли Херсон. Погибла женщина, еще четыре человека ранены.

Топ комментарии
+5
А в Києві ж зовсім не гинуть від ракет і шахедів, ні, за ці всі роки ? Може, нагадати хоча б тільки про восьме липня, коли понад 30 людей, з них п'ятеро дітей, по чийому будинку прилетіла ракета? То треба, щодо люди вмирали саме в Києві, тоді тобі стане на душі легше, моральна потворо..?
показать весь комментарий
13.08.2024 00:50 Ответить
+3
Я живу в Києві, родом з Чернігівщини. Але болить вся Україна.
показать весь комментарий
13.08.2024 01:10 Ответить
+2
Не звертайте уваги на телепнів. Вони не уявляють, скільки людей загинуло і скільки об'єктів зруйновано, про які навіть в ЗМІ просто не пишуть
показать весь комментарий
13.08.2024 01:02 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
13.08.2024 01:10 Ответить
Та зрозуміло, як і всім притомним людям. Я з Києва, а в Чернігівській області є хатинка в селі Монастирище (Ічнянський район)
показать весь комментарий
13.08.2024 01:22 Ответить
Знаю, Ічню і Парафіївку проїздом, без Бахмача нікуди не доїдеш а от Ніжин - місто спогадів молодих