9749 посетителей онлайн
16 389 189

Замороженный конфликт - это ловушка, к "Минску" нельзя ни в коем случае возвращаться, - Зеленский

зеленський

По мнению президента Украины Владимира Зеленского, очередные Минские договоренности - это ловушка и "худшее, что может быть", к такому формату нельзя возвращаться.

Об этом он сказал во время выступления на международном форуме "Амброзетти", сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на УНИАН.

"Минск" - это худшее, что может быть, к чему ни в коем случае нельзя возвращаться. Замороженный конфликт - это самое сложное. Это пауза, которая дает возможность России как агрессору готовиться. Что Россия и делала", - подчеркнул Зеленский.

Говоря о России, президент Украины отметил, что там строится милитаризованное общество, которое находится в информационном вакууме и "начинает поддерживать просто повторение пути Гитлера".

Зеленский подчеркнул, что Минские соглашения нельзя сравнивать с реальными гарантиями безопасности, потому что "Минск" - это замороженный конфликт, и поэтому выполнить его было сложно, потому что "никто не хотел этого делать".

"Я попытался делать то, что я должен был делать как президент. Я приехал в Нормандский формат. У нас была встреча. Германия, Франция, Россия, Украина. И я с ним говорил. И мы с ним договорились, что будет ceasefire (прекращение огня, - ред.)... Через некоторый срок они начали нас убивать на контактной линии. Я перезвонил ему и сказал: "Мы же договаривались о ceasefire". Он сказал: "Да, мы сейчас исправим". Прошло некоторое время и они снова начали нас убивать. Они готовились. Поэтому никакого замороженного конфликта", - подчеркнул Зеленский.

Топ комментарии
+104
Наркоша довбаний,розкажи про свої домовленості з патрушевима потім стамбульську капітуляцію
показать весь комментарий
07.09.2024 01:33 Ответить
+97
Боже, яке воно дурне !!!!

"найкраща битва та, яка НЕ відбулася"
Сунь Цзи "Мистецтво війни"

Порох чудово знав це і замутив Мінськ-1 та Мінск-2 щоб виграти час та підготуватись до війни, але НЕ виконувати їх.
і Порох підготував Україну до війни ! 24.02.2024 орків зустріла Нова армія, яку ще не встиг добити ЗЄля

при Пороху в АТО було НЕ припинення вогню, а "тактика жаб'ячих стрибків" - повільного але поступового поліпшення наших позиций, віджимання території у сепарів

а цей дурачок кинувся виконувати Мінськи і белькоче про якийсь "ceasefire" (припинення вогню - ред.), розведення військ. розмінування і т.д.,
курва, як ти готувався до нападу рашки ? шашалички маринував і на Буковелі катався ?
показать весь комментарий
07.09.2024 01:48 Ответить
+84
Ну раз ти так згадав Мінські тоді....якого-уя твій "хазяїн"єлдак робив (підписував!) 11го березня 2020 року у Мінську при підписанні "угоди" разом із терористами з ордло?! Чи пам`ять коротка у тебе і думаєш що всі забули?! Звіздун потужний!
І якщо ти гондурас натякаєш що Мінські угоди Пороха (бо ти саме на це і натякаєш! Не на Оман, Не на Стамбул, навіть не на останні Мінські 2020 року із.єлдаком) дали змогу раші готуватися (до чого, якщо вони і та кбули готові до влеикої війни?!), то ти ще більшій длбп бо як раз було навпаки - готувалася як раз Україна аж до виборів 2019 року, а потім прийшов ти і закатав пдіготовку до захисту України в асфальтнийболт!
показать весь комментарий
07.09.2024 01:48 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Хотів написати "Ідіот", але згодом вирішив написати: "ПРОВОКАТОР"!
Воно саме КАЦАПСЬКЕ ЧМО І ПРОВОКАТОР...
показать весь комментарий
07.09.2024 07:28 Ответить
Він хоч має уявлення що росія має в чотири рази більше населення ,щонайменше в 5-7 раз переважає в техніці ,десь в 8- 10 раз в ВВП чи йому аби більше українців загинули ,що йому він не українець, він прорросійський клоун.
показать весь комментарий
07.09.2024 07:33 Ответить
Російська потуга - не привід для відчаю. Аби влада не крала і не зраджувала.
показать весь комментарий
07.09.2024 07:54 Ответить
До «Мінська» не треба повертатися, треба повернутися до «Стамбула». Навіть падишах осла-бідоносця вчора нагадував йому свої хотєлки.
показать весь комментарий
07.09.2024 07:38 Ответить
Придурошне доб'є цю країну. У нього абсолютно відсутнє логічне мисленні і натяки на порядність.
Обіцяло що країна процвітатиме- вона в руїнах.
Обіцяло мир - в країні війна.
Обіцяло що українці не їхатимуть по світах, бо він створить шикарні умови для життя - в нас мільйони біженців і це ще не останні цифри. І загиблі не пораховані, бо їх дуже багато.
Поверни той мінськ який ти зіпсувало. Наше життя. Перспективи.
Ти ж волало що війни не буде.
Найбридкіше створіння після Іуди.
показать весь комментарий
07.09.2024 07:40 Ответить
Найбридкіше створіння після Іуди баканаФФа, медведчука, шуфричів, Баби юлі, та інших адептів руZZкого міра...
показать весь комментарий
07.09.2024 21:43 Ответить
Зєля заморозив всі програми виробництва зброї, гроші на дорогах вкрав, а зараз верещить по свінячому, що домовлятись він не буде. Де наш президент Залужний, гадьониш??!! Подавай вже у відставку!!!
показать весь комментарий
07.09.2024 07:51 Ответить
паскуди крадуть на всьому.
в Одесі на меморіалі героям виявили що літери , які по тендеру мали бути із латуні, виготовлені з пластику
показать весь комментарий
07.09.2024 09:40 Ответить
От чмо,одебілене і недоговороздатне воно навіть в зараня підготовлених іншими лідерами умовах мінського формату не змогло зорієнтуватися,захистити інтереси України, та використати час на свою користь Оцей зелений,неадекватний наркоман і став головним провокатором війни.
показать весь комментарий
07.09.2024 07:53 Ответить
Краще б цей зелений виродок ніколи не народжувався
показать весь комментарий
07.09.2024 08:22 Ответить
Краще розкажи чим кращий оманський договорняк від ''мінська''!
показать весь комментарий
07.09.2024 08:31 Ответить
Він тупо грає на рефлексах бидла, якому він як собаці Павлова привів негативний рефлекс до слова "мінськ".
показать весь комментарий
07.09.2024 08:44 Ответить
Нейро-лінгвістичне програмування. Слова якоря "мінські угоди" " Порошенко" діють на гіпнотизовану телемарафоном скотину, як мулєта на бика
показать весь комментарий
07.09.2024 08:47 Ответить
Чмо обкурене...
показать весь комментарий
07.09.2024 08:45 Ответить
Хтось скаже цьому паяцу, що путін розказав про стамбульську капітуляцію, яку готовий був підписати патужний Лідор зебілів😂
показать весь комментарий
07.09.2024 08:45 Ответить
вони скажуть, що %уйло бреше як завжди )))
показать весь комментарий
07.09.2024 20:01 Ответить
А скільки ще має загинути, скільки калік, скільки ненароджених дітей? Краще заморозити, і готуватися, озброюватися, бути готовому. Продовження війни, яку виграти не зможемо, буде мати негативні наслідки для нас, я не бачу сенсу продовжувати війну при снарядах 1 до 10
показать весь комментарий
07.09.2024 08:55 Ответить
а чому ви всі, зрадойоби, з метою закінчення війни не ставите першочерговим завдання знести ЕрЗе, щоб мати
показать весь комментарий
07.09.2024 09:18 Ответить
а чому ви всі, зрадойоби, з метою закінчення війни не ставите першочерговим завдання знести ЕрЗе, щоб Україна Мала притомну владу і адекватного Верховного Головнокомадуючого?
показать весь комментарий
07.09.2024 09:20 Ответить
А гондурасєя буде сидіти, склавши руки??
показать весь комментарий
08.09.2024 08:56 Ответить
і на євро асамблеї виступало.
і в оон виступало.
і в конгресі сша виступало.
і в парламентах багатьох країн виступало.
ручкалось з лідерами багатьох великих країн.
але, як було сцикливою, закомплексованою, нікчемною дріб'язковою, мстивою істотою, так нею і залишилось!
як, же зе!шмаркля досі среться від пороха. як же, зе!поц ненавидить українців, свідомих українців.
знає зе!гімно, що на нього чекає?
показать весь комментарий
07.09.2024 08:58 Ответить
https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/18/7212664/ Шоумен і кандидат у президенти Володимир зеленський заявив, що йде у президенти лише на 5 років, щоб зробити країну кращою і не хоче, щоб через п'ять років його президентської каденції хтось сказав йому, що він "такой же, как Порох" . Таке він заявив 18 квітня 2019 року в ефірі програмиhttps://www.youtube.com/watch?v=CwxYGHHjq_I "Право на владу" .
Він наголосив, що за ці роки з країни поїхало 9 мільйонів людей це ганьба для країни.
"Вибачте експерти, всі реформи - це все нікому не потрібно. Це все для кого, якщо через 5 років поїде ще півкраїни? Тому це соціальна місія, кожен із нас має зробити все, що він може. Просто взяти, і вийти з зони комфорту, як я це зробив", - заявив Зеленський.
"Я став знаменитою і забезпеченою людиною завдяки цій країні. Тому зроблю все, що зможу, приведу розумних людей. Не справлюсь - піду", - наголосив він. Зеленський додав, що під час першого президентського терміну не можна думати про те, що робити на другому, а робити зміни тепер і зараз.

https://www.pravda.com.ua/rus/news/2020/10/12/7269608/ Президент Владимир Зеленский заявил, что готов уйти с должности, если не сможет закончить войну на Донбассе: "Если не смогу закончить войну, должен прийти другой человек"
Понедельник, 12 октября 2020, 11:06
показать весь комментарий
07.09.2024 09:15 Ответить
Зрадник на зрадника пальцем тиче, стрілки переводить, але свою підлу справу справно виконують, - здають Україну з українцями ворогу на поталу.
показать весь комментарий
07.09.2024 09:18 Ответить
Якщо нарід воює за власний концтабір, то чому б і не здати.
показать весь комментарий
07.09.2024 10:08 Ответить
Ти про ПаРашу?
показать весь комментарий
08.09.2024 09:44 Ответить
Так, вони готувалися, вони вбивали, а я за той час розміновував Чонгар і будував дороги з кордону Росії до Києва!
....коли вже ним займеться слідство?
показать весь комментарий
07.09.2024 09:22 Ответить
Зеля, голуба, а ты уверен что в войне на истощение Расия истощится раньше Украины?
показать весь комментарий
07.09.2024 09:25 Ответить
Где там твой молотобоец?
показать весь комментарий
07.09.2024 09:26 Ответить
"Я поговорил с ним..."Янелох разминировал ,отводил,а они стреляли и он снова звонил,разваливал ракетную программу,урезал на впк деньги...,а они стреляли,но боневтик звонил,сцал,но звонил...
показать весь комментарий
07.09.2024 09:29 Ответить
Та кагешнл просрочка, як скажеш, відкривай кордони і ****** в окоп. Воно канеш гарно розказувати що там треба а що не треба, коли ти по Італіях літаєш.
показать весь комментарий
07.09.2024 09:32 Ответить
Сам дотумкав, чи хтось допоміг?
показать весь комментарий
07.09.2024 09:48 Ответить
Оман, Стамбул - з першого дня , як виліз на табурет, одразу готувався до здачі країни. Поц, коли діяли Мінські - ти падло зовсім не відчував війни, тому і пішов у владу - щоб красти . Бо було чого. Де ти був у 2014? (коли в казні було 0). На московії, також сепарам концерти давали, призивав качати владу і бігав від повісток.
Тільки тобі і ***** ті Мінські поперек глотки стоять. Бо ти тупий зрадник
показать весь комментарий
07.09.2024 10:02 Ответить
Тиць-*******!
показать весь комментарий
08.09.2024 09:00 Ответить
Спробую виказати свою особисту,нікому не нав*язувану,думку. Найкраще, для України, закінчення війни--це відкат до рашки лугандонії до початку війни 22 року,Крим--якесь нове рішення,можливо якась автономія без підпорядкування жодній з сторін(конфліктуючих) ,гарантія не вступу до НАТО(з якимись 100% гарантіями для України). І другий,подібний,все те саме,окрім відкату рашці всих територій лугандонії на початок перемовин. ВСЕ!!!! Пітін НІКОЛИ не віддасть лугандонію--НІКОЛИ,сил вибити їх з відти в нас НЕМАЄ і увесь Захід і США--заставлять цього клоуна підписувати такий договорняк,якщо ні,тобто він буде питушитись--не ДАДУТЬ ЖОДНОГО ПАТРОНА(ми вже проходили,коли США все не могли вирішити з підтримкою,Бахмут і є **яскравий**приклад) і тоді на площі Львова буде майоріти прапор з двоголовою куркою!!! А Порох,голосував за нього,на сьогодні якщо буде якесь нове обличчя(Залужний,Зеркаль чи ще хтось) то за нього не проголосую,не буду перераховувати чому,АЛЕ,вважаю,що Порох ВЗУВ карлика по повній з тими угодами,можно запевнити,що ВЗУВ ГЕНІАЛЬНО!!!
показать весь комментарий
07.09.2024 10:18 Ответить
"- Отчего Есть идиоты , которые это про себя понимают. Но зеля не из таких...
показать весь комментарий
07.09.2024 12:16 Ответить
ВладимирСсанич, а чому не можна повертатися до "мінська"? Більш детально, будь ласка.
показать весь комментарий
07.09.2024 10:49 Ответить
Чомусь ВВХ дуже подобаються Стамбульські домовленості, а Мінськими ВВХ незадоволений
показать весь комментарий
07.09.2024 10:52 Ответить
Звичайно до "Мінських" не можна повертатись. Пуйло не велить. Йому "мінські" поперек горла. Йому "Стамбульські" страшно подобаються.
показать весь комментарий
07.09.2024 10:53 Ответить
Зараз т.з. "Мінськ" не спрацює. Пауза дасть рф відновитися прискореними темпами.
показать весь комментарий
07.09.2024 11:10 Ответить
показать весь комментарий
07.09.2024 11:11 Ответить
Яке воно тупе і недолуге. Якби був конкурс на найтупішого президента всіх часів і народів, то Шмаркля, безумовно, був би безумовним лідером цього конкурсу дебілів.
показать весь комментарий
07.09.2024 11:18 Ответить
Поміняємось. Мені , довбйбина зелена віддай "пастку", де були живі всі мої друзі і близькі., де я їздив во Європі і Україні і де я знав про війну лише з фісбука. А собі і твоїм зеленим виродкам візьми сьогодення , без "пастки", де сотні тисяч мертвих, тисячі в полоні, мільони в бігах і випалені міста і села...Міняємось. Тут і зараз.
показать весь комментарий
07.09.2024 11:29 Ответить
в цій парі деверсант один: вофка зе - наркоман, запроданець, піскограй оманській, внук комуняки-нквдиста що знищував українців з 1917 по 1991 рк мільнонами !!!



показать весь комментарий
07.09.2024 15:55 Ответить
Це в тебе лікувальний чи вже щось важке? І до речі - він не клоун, він наркоман. А у наріків життя яскраве
показать весь комментарий
07.09.2024 13:52 Ответить
ватан, 3,14здуй звідси, тут воТки нет )))
показать весь комментарий
07.09.2024 20:05 Ответить
А то рашка була не готова!!
показать весь комментарий
08.09.2024 09:06 Ответить
А Порошенко тобі в борщ наср...?
показать весь комментарий
07.09.2024 11:58 Ответить
Зеленский: Надо ли нам в ЕС и НАТО? Я никогда не хожу в гости, если меня не зовут. Не хочу чувствовать себя ущербным G
показать весь комментарий
07.09.2024 11:39 Ответить
ПРидурок ! Ти ще покради поміч, потирь бюджет в свої офшори, пообзивай Захід скабєєвою, позливай олександру григоровичу американську розвідку у вагнергейті, а потім волай що тебе нікуди не звуть
показать весь комментарий
07.09.2024 12:20 Ответить
В даному випадку Президент Зеленський правий!
Ніяких заморожених конфліктів, ніяких перемовин із Москляндією, кацапи завжди обдурять!
показать весь комментарий
07.09.2024 11:56 Ответить
В данному випадку пересидент не вирішує нічого.
показать весь комментарий
07.09.2024 13:31 Ответить
Ну, якщо займатися шашличками та розкраданням бюджету, як ЗЄ, замість підготовки до війни, то так - це пастка.
показать весь комментарий
07.09.2024 12:04 Ответить
Заспокойся, *******... Ти все одно ні на що не здатен. Вже зрозуміло що ніх..я Україна не поверне. Тому тільки заморозка.
показать весь комментарий
07.09.2024 12:28 Ответить
Заморозка - це за умови що путін погодиться. Але зважаючи до чого зечмо привело країну- не факт що погодиться.
показать весь комментарий
07.09.2024 13:33 Ответить
Дятел, який наслухався московської пропаганди, вирішив домовитись з ху...лом, бо вірив йому. Це яким довбнем треба бути! Поки сам не набив шишки на лобі, не повірив. Насміхався в своєму сра...ному Кварталі, думав, що він самий розумний. Йолоп!!!
показать весь комментарий
07.09.2024 12:29 Ответить
Пастка- це єрмак і ти при владі.
показать весь комментарий
07.09.2024 12:30 Ответить
Точно. Будемо воювати до останнього українця, або поки зеля не помре. Бо перемір'я для нього смерті подобно. Тоді вибори, які воно програє, потім народний суд та в'язниця.
показать весь комментарий
07.09.2024 13:09 Ответить
Дело не только в Зеленском, было два Минска и Стамбул, а особо умные кричали "Смотрите, как мы ловко русню нае*али", никаких заморозок не будет.
показать весь комментарий
07.09.2024 13:20 Ответить
Більшої пастки, ніж відмрожений преЗедент бути не може!
показать весь комментарий
07.09.2024 14:05 Ответить
Зеленський все правильно каже… Україна вже мала Мінськ з
показать весь комментарий
07.09.2024 15:02 Ответить
Тут діло не вцьому, він знає, що якщо тільки закінчиться війна, потрібно проводити вибори, і він знає що він їх пограє, і на нього зразу відриєть десятки кримінальних справ, і він цього боїться, так шо він готовий воювати і рік два руками простих українців, красти далі гроші, дурити всіх підряд, його на цей час все влаштовує, ось тільки це не розуміє Бідон і Білий дім, вирішення війни, це успішний контрнастап, а щоб він був потрібно 50 Ф- 16, 500 БТРів чі броні і 1 млн дронів, якщо це буде ЗСУ зможе прорвати фронт, іншого варіанта нема, бо рф теж не сидить і не б'є баклуші, в КНДР та Ірані ********** шурують цілодобово, поки америкоси та німці думають всих наї..ать
показать весь комментарий
07.09.2024 15:21 Ответить
Упоротий неадекватний клоун-диктатор - це пастка.
показать весь комментарий
07.09.2024 15:20 Ответить
Конечно к " минским договорённостям" нельзя возвращаться.
"Бо клятий Порошенко".
"Будем договариваться где-то посередине" - потому что Порошенко был президентом войны.
Оман- потому что Порошенко?
Ермак, татаров, Портнов и пр гниды - потому что у Порошенко было хуже.
Порошенко приглашают европейские страны, Америка на переговоры- нельзя, потому что затмит мое величие. И ТД,
Куди ми йдемо? Скільки ще Зе має знищити українців, щоб виповнились оманські договірники?
Як нам жити, українцям, які терплять як зовні так і внутрішні вбивства народу?
Хто відповість, за загиблих?
Хто відповість батьку, який втратив всю родину у Львові? І таких сімей багато за три роки по всій країні.
Одеса, Київ, Краматорськ і вся Україна - у війні.
А влада тільки жере з людського горя і багатіє. Скільки ще терпіти цих зелених гнид?
показать весь комментарий
07.09.2024 15:36 Ответить
Тобто, вибачень за пройобані на підготовку до війни Вовою 5 років ми не почуємо. Ніколи.
показать весь комментарий
07.09.2024 15:38 Ответить
Патова ситуація. Воювати нікому і нічим. І заморозорка/перемиря смерті подібні.
показать весь комментарий
07.09.2024 15:50 Ответить
Три раза замораживали, больше не будет перемирия, вообще не понятно к чему эти разговоры, с таким же успехом можно мусолить тему меморандума, абсолютно бесцельное занятие.
показать весь комментарий
07.09.2024 17:25 Ответить
а що ж таке? ярмах уже не повернеться до Мінська?

еттапіздець
показать весь комментарий
07.09.2024 17:32 Ответить
Регианалы, опзж, они же видновлення Украины - це пастка, з "Регианалами" не можна спивпрацювати в жодному разі..... сказав народ Украины..., але ж зеленим по..уй
показать весь комментарий
07.09.2024 19:06 Ответить
От тифус,Мінсьі спасли країну,а за омано-стамбульські ще доведеться відповісти.
показать весь комментарий
07.09.2024 19:57 Ответить
А кого підпис стоїть під мінськими домовленостями - Єрмака найвеличного з 5 менеджерів
показать весь комментарий
07.09.2024 20:21 Ответить
Лише обіцянки та словеса... Ну, але ж Видатний Політик Сузір'я Волопас, Сонце Всіх Сонць.......
показать весь комментарий
07.09.2024 21:21 Ответить
Олександр Бригинець:
Вчора Зеленській знов похаяв Мінські Домовленості в стилі передвиборчої кампанії 2019...
питання навіть не в тому, що хйло неодноразово говорив, що з ними його "надули" (колобок, блін), що він і на дух не готовий про них чути, щоб до них повернутися...
І не в тому, що і Порошенко, і Оланд, і Меркель підтвердили, що мета Мінська була доозброїти Україну і дати час на посилення оборони...
Питання в іншому... В тому, що хйло хоче повернення до Стамбулських пропозицій, які від імені України запропонував Арахамія.
До речі, а як сам Зеленській ставиться до Стамбулу?
Він про це ніколи не говорить, бо він ніколи не говорить про реальні проблеми, але ставлення я знаю.
І ви будете знати, якщо згадаєте ким тепер стали народні депутати і чиновники, що брали участь в переговорній групі в Стамбул...
Арахамія і досі керує фракцією...
Костін - тепер генпрокурор
Лубінець - тепер обутсмен
Подоляк - тепер все
Точицький - міністр і криша Телемарафону
Умеров - міністр Оборони.
Очевидно, що Зеленській дуже віддячив їм за те, що тепер є реальним головним болем України(
показать весь комментарий
07.09.2024 21:59 Ответить
Президент України правильно сказав, що "домовленості" з брехунами - це пастка.
показать весь комментарий
08.09.2024 03:06 Ответить
Приостановка боевых действий = Выборы = Новый Президент (например Залужный) = возможность видновити сили Украины (а не только раши) = вступление в ЕС и восстановление доверия народа к власти.
Если такой вариант не устраивает, ну тогда продолжаем еще год по полного истощения и снова придём к тому же самому.
Впрочем, выборы в США решат больше, чем тысячи прессконференций.
показать весь комментарий
08.09.2024 09:28 Ответить
Тому буде стамбул💩
показать весь комментарий
08.09.2024 09:52 Ответить
Шкода мені себе і Вас українці ,з такою зеленською владою🤡 ...ну хочь моя родина, гріха не має ...наших підпісів нема, під вашім вибором !!!
показать весь комментарий
08.09.2024 11:20 Ответить
Кажуть шо масляков здох...все , це персональна втрата для 🤡...він його підняв до рівня фсб ...та зробив зіркою ...шо ж тепер зелене чмо , робити буде ? Все пропало
показать весь комментарий
08.09.2024 19:32 Ответить
Не кажуть,а так є,передивився,08.09.24.
Та,це ж нині.Підняв його ,як БУРАТІНО,в 2004,щоб хаяв всюди українське через свій 95-й.
показать весь комментарий
08.09.2024 20:15 Ответить
Великий стратєг і мислітєль...