8289 посетителей онлайн
14 760 89

Россию ждут серьезные изменения в силовом блоке, - Буданов

Кирило Буданов

В России вскоре произойдут серьезные изменения в силовом блоке.

Об этом глава Главного управления разведки Кирилл Буданов рассказал во время интервью "Радио Хартия", информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на "УП".

"Перелома (в войне. - Ред.) еще не произошло. Но все рядом. Не может всю жизнь так продолжаться - ресурсы не бесконечны, ни у нас, ни у них... Что касается российской стороны - в ближайшие два месяца там запланированы замены серьезные в силовом блоке. Как они состоятся - увидим скоро. Не так долго осталось ждать", - отметил он.

Топ комментарии
+28
https://www.google.com/amp/s/suspilne.media/amp/674150-budanov-prognozue-ukrainskij-nastup-navesni/ За словами начальника Головного управління розвідки Міноборони України Кирила Буданова, зараз відбувається наступальна операція РФ, яка вичерпається на початку весни і тоді у наступ перейдуть Сили оборони України.

Як вже дістав цей Буданга...
показать весь комментарий
07.09.2024 16:55 Ответить
+21
Шапіто випустило членів Міністерства Відволікання Уваги.
показать весь комментарий
07.09.2024 17:03 Ответить
+21
Ця Буданга давно прокисла. Несіть іншу.

Буданга не тільки тріпло, а ще і підла істота.

На кого працює цей дружбан каZапа Гогілашвілі?

"Шокуючі зізнання розвідника Олександра Жолобецького про Вагнергейт і репресії!".

ВІДЕО:

https://www.youtube.com/watch?v=V-5yhj1f9d4

показать весь комментарий
07.09.2024 17:05 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
07.09.2024 16:53 Ответить
О! Пророк об"явився.. Ми вже весною каву в Криму пили. І не соромно язиком тріпати.
показать весь комментарий
07.09.2024 18:07 Ответить
Даремно, Ви, так! Таро- не брешуть...
показать весь комментарий
07.09.2024 18:55 Ответить
Кацапа, ти нахуа тут кацапів тулиш?
показать весь комментарий
07.09.2024 18:08 Ответить
Знову будуть ліжка пересувати ...
показать весь комментарий
07.09.2024 16:55 Ответить
Хорошо что у нас не так😁
показать весь комментарий
07.09.2024 17:40 Ответить
На жаль ви праві ...
показать весь комментарий
08.09.2024 00:10 Ответить
https://www.google.com/amp/s/suspilne.media/amp/674150-budanov-prognozue-ukrainskij-nastup-navesni/ За словами начальника Головного управління розвідки Міноборони України Кирила Буданова, зараз відбувається наступальна операція РФ, яка вичерпається на початку весни і тоді у наступ перейдуть Сили оборони України.

Як вже дістав цей Буданга...
показать весь комментарий
07.09.2024 16:55 Ответить
Повагу треба заслужити своїми вчинками, а наведені Вами персонажі казкові герої, які відірвані від цієї реальності. Управлінець, який не знає меж своєї відповідальності не здатен управляти, бо неможливо підлеглим делегувати частину відповідальності, яку ти і сам не знаєш. А без цього управління перетворюється на балаган в якому країна животіє вже шостий рік і кінця цьому балагану навіть не видно. а це, в свою чергу, викликає негативні почуття у людей до осіб, що не відповідають займаним посадам за своїми розумовими здібностями, але всупереч здоровому глузду були винесені хвилею лайна з телевізора на владний олімп.
показать весь комментарий
07.09.2024 18:33 Ответить
Ну як можна казати, що тобі однаково, що Порошенко, що Зеленськиій? Я, як згадаю вигляд Зеленського в чорних шкіряних ********** штанцях, та ще й в жіночих черевиках на підборах і з висунутим язиком! Мама рідненька, куди там Порошенку з його вірою, мовою і армією. Ось кого вибрали бути Гетьманом України. Довго будемо кров"ю харкати.
показать весь комментарий
07.09.2024 18:19 Ответить
вафєл, йдинах.й
показать весь комментарий
07.09.2024 18:26 Ответить
Доречі не ім'я, а призвище.
І ще раз доречі - прізвище відомо з першої чеченської війни.
Полковника Буланова судили за згвалтування і вбивство чеченської дівчини. Но це людина з ідентичним прізвищем. Наш розвідник тоді в школу ходив.
показать весь комментарий
07.09.2024 17:20 Ответить
Буданов, мені чомусь дрюкануло Буланова.
показать весь комментарий
07.09.2024 17:21 Ответить
І Буланова є . Тільки вона співає чи співала , а цей казочки розказує
показать весь комментарий
07.09.2024 18:07 Ответить
"повага" і "не повага" одинаково Тебе видає
показать весь комментарий
07.09.2024 17:26 Ответить
Тобто поважати один одного це справа бота? Коли на кожній сторінці цьоо ресурсу лаєш президента України Порошенка і відомого світовій спільноті журналіста Бутусова це не писанина, а думка по твоєму?.Не керуй думками і розберись з повагою.
показать весь комментарий
07.09.2024 19:30 Ответить
Ляпнув, мов корова в калюжу!
показать весь комментарий
07.09.2024 16:55 Ответить
без смерті ***** або його отруєння думаю
показать весь комментарий
07.09.2024 16:56 Ответить
Знову ''будангує''. Іди вже каву в криму попий.
показать весь комментарий
07.09.2024 16:56 Ответить
у найближчі два місяці...

А можна найти вангування Буданова два місяці взад і подивитись що співпало. А по суті чувак просто балака бо видно тиша його дратує...
показать весь комментарий
07.09.2024 16:56 Ответить
Настало время оху***льных историй.
показать весь комментарий
07.09.2024 16:59 Ответить
+++
-Будут изменения.
-Какие?
-Сами увидите.
показать весь комментарий
07.09.2024 17:14 Ответить
пуйло поставить чесних та непідкупних. Хоча... на пострадянському просторі (окрім країн Балтії) не існує чесних та непідкупних держслужбовців за визначенням. Там, де не відбулася люстрація, жодних змін не буде. Жодних!
показать весь комментарий
07.09.2024 17:02 Ответить
Не може чесна та непідкупна людина служити в рос "армії". Просто за визначенням.
Будь хто, навіть залишками совісті на самому дні черепної коробки, - не може...
показать весь комментарий
07.09.2024 17:08 Ответить
Тож і я про те.
показать весь комментарий
07.09.2024 17:57 Ответить
"Какой артист погибает", думал Буданов, давая очередное интервью...
показать весь комментарий
07.09.2024 17:02 Ответить
Шапіто випустило членів Міністерства Відволікання Уваги.
показать весь комментарий
07.09.2024 17:03 Ответить
Обов'язково збережу в закладки.
показать весь комментарий
07.09.2024 17:04 Ответить
Ця Буданга давно прокисла. Несіть іншу.

Буданга не тільки тріпло, а ще і підла істота.

На кого працює цей дружбан каZапа Гогілашвілі?

"Шокуючі зізнання розвідника Олександра Жолобецького про Вагнергейт і репресії!".

ВІДЕО:

https://www.youtube.com/watch?v=V-5yhj1f9d4

показать весь комментарий
07.09.2024 17:05 Ответить
Коли вже буданов замовкне ?!
показать весь комментарий
07.09.2024 17:05 Ответить
всьо!
зе!шобло повний банкрут.
зе!дегенератні розмовляючі голови вичерпали себе.
серіал, про голоборотька та друзів, остогид, до блювотиння.
показать весь комментарий
07.09.2024 17:09 Ответить
Ця всезнаюча провидиця Буданга ну все знає! Рашку чекає серйозна зміна у силовому блоці,а браву Будангу чекає 6 за рахунком пиття кави у Ялті.....
показать весь комментарий
07.09.2024 17:10 Ответить
Буданов, как там рашисты должны были закончиться еще в середине апреля?
показать весь комментарий
07.09.2024 17:12 Ответить
А ракети за оцінками Буданги повинні були закінчитися ще 2 роки тому.

Про каву в Ялті, та смертельні хвороби ***** мабуть краще не згадувати.
показать весь комментарий
07.09.2024 17:19 Ответить
Йому пора вже в газетку рекламу давати, там де екстрасенс Арман, відьма Теодора і мольфар Хельдіс
показать весь комментарий
07.09.2024 17:13 Ответить
Один выстрел в затылок фюрера может еще спасти Рашку.
показать весь комментарий
07.09.2024 17:15 Ответить
От дивлюсь на фото буданги 22 року і оце, або нелоха тоді і зараз, і починаю переживати щоб не прикрили виробництво мівіни.
показать весь комментарий
07.09.2024 17:16 Ответить
Вещун прокинувся...

Буданов, як той бабак, що раз на рік вилазить на сонечко подивитися з дупла весною.
показать весь комментарий
07.09.2024 17:17 Ответить
балабол
показать весь комментарий
07.09.2024 17:17 Ответить
Потужний пісдун ні про що
показать весь комментарий
07.09.2024 17:20 Ответить
Він хоч деколи вгадує, чи завжди невпопад. Хоч зараз став обережніший: щось має відбутися, а що саме самі побачите
показать весь комментарий
07.09.2024 17:22 Ответить
А Україну не чекають серйозні зміни в силовому блоці - ти вже всіх задовбав "кавоювялті".
показать весь комментарий
07.09.2024 17:22 Ответить
Нагадайте мені, а де зараз великий "мольфар" з ОПи 2022 року лейтенант -полковнік підземно - десантних військ
Арестович???
показать весь комментарий
07.09.2024 17:25 Ответить
две три недели
ракет на два три раза

ну, ну
показать весь комментарий
07.09.2024 17:26 Ответить
У пуйла рак, він здохне через пару місяців
показать весь комментарий
07.09.2024 17:28 Ответить
Обождите, кацапы заблеют, что изобрели эликсир молодости и двойников пыни поставят на конвейер.
показать весь комментарий
07.09.2024 17:56 Ответить
Він вже здох і рулить з морозильника.
показать весь комментарий
07.09.2024 19:46 Ответить
Можливо Буданова нарешті виведуть з гри і він займе якесь місце в Москві.
показать весь комментарий
07.09.2024 17:26 Ответить
Невже, єрмак, як і бакай, прибуде за ксивою на родіну до батьків, з партнерами, від опозажопних ригоАНАЛІВ і служок, з ВРУ???
Катлєта і безумна, нервово гризуть нігті…., поряд із стефанчуком!!
Усі потікавші хєєсрали та пальковнікі, такі, кузмук, хорошковський, піскун, червоненки….,витріщили очі!
показать весь комментарий
07.09.2024 17:29 Ответить
вам би не було про що писати - якби не було буданова

працює запобіжник?
показать весь комментарий
07.09.2024 17:35 Ответить
А я навіть і не підозрював, що у Буданова в кацапії є потужня агентура.
показать весь комментарий
07.09.2024 17:37 Ответить
За два місяці однозначно будуть якісь зміни в силовому блоці рф:
- по-перше - прийде на зміну літньої погоди, холодна осіння, можливий мокрий сніг;
- по-друге - фінансово в світі і в рф буде нестабільність, інфляція буде змінюватися дефляція, аналогічно на паливному ринку;
- по-третє - на ринку мікрочипів буде піднесення: очищується підйом ціни акцій Іntel, мабуть Китай в порушення санкцій через компанії третіх країн проплатив велике замовлення з бюджету (спецфонду).
Трохи моїх прогнозів.
показать весь комментарий
07.09.2024 17:38 Ответить
Так писали що китайці багато вклалися в устаткування для виробництва ЧІПів
показать весь комментарий
07.09.2024 17:56 Ответить
правдовєщатєль, що тут скажеш. Згадую перед війною мовчав про наступ, хоча знав - тримався за крісло, як все інше болото з команди 3е.
показать весь комментарий
07.09.2024 17:40 Ответить
Сьогодні день бАданги?
показать весь комментарий
07.09.2024 17:48 Ответить
Можливо і так. Але що нам, пересічним з цього..
показать весь комментарий
07.09.2024 17:56 Ответить
Там на болотах чекають зміни , а в нас матраси перетягують з кутка в куток
показать весь комментарий
07.09.2024 18:10 Ответить
Будан, валі волкА!
показать весь комментарий
07.09.2024 18:14 Ответить
Він блогер чи генерал ???
показать весь комментарий
07.09.2024 18:22 Ответить
він зараз поєднує, бо тимчасово друган арєстовічъ самоусунувся з українського інформаційного поля.
показать весь комментарий
07.09.2024 18:41 Ответить
Арєстовічь частіше влучає з прогнозами, аніж Буданга... Не твоє - не берись.
показать весь комментарий
07.09.2024 19:35 Ответить
я якось за ними не слідкую. А що, знов щось сказав про два-три тижні?
показать весь комментарий
07.09.2024 20:01 Ответить
Хто з параші злиє йому таку інформацію?Ви ж його до вечора здасте,жоден притомний з зеленою поганню справ не має.Складай краще гороскопи.
показать весь комментарий
07.09.2024 18:36 Ответить
у треді сьогодні слабка підтримка речника ГУР. Тільки трохи алєксандр з "португалії" душу рвав.
показать весь комментарий
07.09.2024 18:37 Ответить
Це тобі доповів твій агент з найближчого оточення пуйла,клоун? Пам"ятаєш про такого?
показать весь комментарий
07.09.2024 18:43 Ответить
Главное у нас ничего не намечается!
показать весь комментарий
07.09.2024 18:53 Ответить
"Кримський міст буде знищено до кінця першого півріччя 2024 року "
К. Буданов
показать весь комментарий
07.09.2024 19:02 Ответить
Заберут у нас Татарова?
Нашего главного украинского героя по версии президента?
показать весь комментарий
07.09.2024 19:09 Ответить
Ин сто граммный утешатель-обнадеживатель.
показать весь комментарий
07.09.2024 19:57 Ответить
Ми їм Тарана нашого відправимо, що екс МО. Хай він їм там все зруйнує! В нього то виходить як в нікого.
показать весь комментарий
07.09.2024 20:53 Ответить
Ну раз сам буданов сказав...інфа 1000%
показать весь комментарий
07.09.2024 21:00 Ответить
шо воно несе від перестановок ліжок нічого не зміниться
показать весь комментарий
07.09.2024 21:03 Ответить
Не ну а что, ему из Ялты виднее.
показать весь комментарий
07.09.2024 21:13 Ответить
Це ще баба Ванга в флісці.
Як він вже заї... своїми пророцтвами.
показать весь комментарий
08.09.2024 08:48 Ответить
Ну дети, чесслово!
ВСЁ, что заявляет руководство во время войны (и не только), является не "донесением правды до народа", а элементом ИПСО!
показать весь комментарий
08.09.2024 10:03 Ответить