9579 посетителей онлайн
4 647 76

Нобелевскую премию мира может получить генсек ООН Гутерриш. Среди фаворитов оказался и Зеленский, - Reuters

ЗМІ назвали фаворитів на Нобелівську премію миру

Агентство ООН по делам палестинских беженцев (БАПОР), Международный суд ООН и генеральный секретарь ООН Антониу Гутерриш являются одними из фаворитов на нынешнюю Нобелевскую премию мира.

Об этом пишет агентство Reuters со ссылкой на прогнозы экспертов, информирует Цензор.НЕТ.

Среди фаворитов букмекеров также покойный российский оппозиционер Алексей Навальный и президент Украины Владимир Зеленский.

Однако Навальный, который умер в российской колонии в феврале, не может получить премию посмертно. Другой фаворит букмекеров, Владимир Зеленский, также вряд ли выиграет, потому что он является лидером нации в состоянии войны, пишет Reuters.

БАПОР как кандидат на премию мира

Агентство пишет, что поскольку 2024 год ознаменовался распространяющейся войной Израиля и ХАМАС, войной в Украине, которая длится третий год, и кровопролитием в Судане, из-за которого переселены более 10 миллионов человек, комитет может сосредоточиться на гуманитарных деятелях, которые помогают облегчить страдания гражданского населения.

"БАПОР может быть одним из таких кандидатов. Они выполняют чрезвычайно важную работу для гражданских палестинцев, которые испытали страдания войны в Газе",- сказал Reuters директор Института исследования проблем мира в Осло Хенрик Урдал.

В то же время он отметил, что премия БАПОРу была бы противоречивой, учитывая заявления Израиля о том, что некоторые его сотрудники участвовали в нападении на юг Израиля 7 октября 2023 года со стороны ХАМАСа.

Гутерриш один из фаворитов

Тайный комитет по награждению, состоящий из пяти человек, назначенный норвежским парламентом, возможно, также захочет сосредоточиться на необходимости укрепления международного мирового порядка, построенного после Второй мировой войны, и его главной институции - Организации Объединенных Наций, пишет Reuters.

Это означает, что премию могут присудить генсеку ООН Антониу Гутерришу, вместе с Международным судом ООН или без него.

"Гутерриш является главным символом ООН. И важнейшей обязанностью Международного суда является обеспечение глобального применения международного гуманитарного права", - заявил исследователь Нобелевской премии мира Асле Свен.

В этом году премию может не получить никто

Reuters пишет, что Норвежский Нобелевский комитет во время объявления премии 11 октября может устроить сюрприз, в том числе и вообще не присудить премию.

Такое случалось 19 раз, последний раз в 1972 году.

"Возможно, это год, когда комитет Нобелевской премии мира должен просто отказаться от премии и сосредоточить внимание на том факте, что это планета, которая воюет", - сказал руководитель Стокгольмского института исследования проблем мира Дэн Смит.

Всего на нынешнюю премию выдвинули 286 кандидатов.

В прошлом году премию получила Наргес Мохаммади, заключенная иранская защитница прав женщин.

Топ комментарии
+28
Це той Гутієреш , якому заборонили в'їзд до Ізраїлю ?
показать весь комментарий
04.10.2024 22:34 Ответить
+25
І там клоунада.
показать весь комментарий
04.10.2024 22:35 Ответить
+21
Вова с роялем приедет премию получать ? ***** мир сошол сума !
показать весь комментарий
04.10.2024 22:37 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Це той Гутієреш , якому заборонили в'їзд до Ізраїлю ?
показать весь комментарий
04.10.2024 22:34 Ответить
Гутерішу - премію-
Орден - на спину...
Грамоту - Тварі повзучої

Безкоштовна !
Поїздка в Ізраїль...

Та в Бучу...

Та і вцілому до України...
показать весь комментарий
04.10.2024 22:44 Ответить
😕👍
показать весь комментарий
05.10.2024 06:05 Ответить
Саме той , ви@лчдок 😡
показать весь комментарий
04.10.2024 22:52 Ответить
да кацап - саме той...
показать весь комментарий
05.10.2024 01:52 Ответить
.....і той самий БАПОР, який брав участь у різні 7 жовтня на стороні терористів хамасу, і той самий ЗЄлєнський, який допустив напад рашки і НЕ підготувався до нього.

НЕМАЄ миру, НЕМАЄ премії !
показать весь комментарий
05.10.2024 06:10 Ответить
хочеш миру, готуйся до війни...
зе готувався до шашликів
яка накуй премія
показать весь комментарий
05.10.2024 08:57 Ответить
І там клоунада.
показать весь комментарий
04.10.2024 22:35 Ответить
А чого не Кім Чен *** ? Абідна , панімаєш .... Можна ще , посмертно Насраллі. Хамас і Хесболла вообше мирніше всіх мирних ... Тщєтєльнєй надо таваріщі !!!!
показать весь комментарий
05.10.2024 04:57 Ответить
<******* тоже вже бере низький старт прямо з чемодана....
показать весь комментарий
05.10.2024 04:59 Ответить
Можна й Зеленському. Посмертно.
показать весь комментарий
04.10.2024 22:35 Ответить
Не треба...він й так свій хрест несе...
показать весь комментарий
04.10.2024 22:51 Ответить
Який такий хрест , від термоса ?
показать весь комментарий
05.10.2024 04:47 Ответить
його хрести желєзні, на вікні камери, до кінця життя 👿
показать весь комментарий
05.10.2024 06:13 Ответить
Гутерріш буде дуже вдячний, якщо окрім звання там ще буде бонус у грошовому еквіваленті.
показать весь комментарий
04.10.2024 22:35 Ответить
...від отдєлєнія Сбєрбанка в Нарьян-Марі.
чек вже буйлом виписаний
показать весь комментарий
05.10.2024 06:15 Ответить
Вручати Зеленському нобелівську премію миру буде путін.
показать весь комментарий
04.10.2024 22:36 Ответить
Вова с роялем приедет премию получать ? ***** мир сошол сума !
показать весь комментарий
04.10.2024 22:37 Ответить
сраялєм, сраялєм...

👿
показать весь комментарий
05.10.2024 06:16 Ответить
Гутієреш їде в Казань до пуйла , де буде саміт БРІКС.
Вже навіть не шифрується цей генсек ООН, що він на стороні пуйла і йому пофіг всі норми ООН.
Молодці євреї, що назвали цього Гутієреша посібником терористів і зробили з нього персону нон грата.
показать весь комментарий
04.10.2024 22:38 Ответить
це реалі ?
ООН точно треба розганяти к єпєням !
показать весь комментарий
05.10.2024 06:18 Ответить
Шнобелівську премію обом, і Гутеррішу і Зеленському
показать весь комментарий
04.10.2024 22:38 Ответить
Премію Дарвіна!
показать весь комментарий
04.10.2024 22:42 Ответить
їхнім мамкам, за отріцатєльний успєх в генетиці 👿
показать весь комментарий
05.10.2024 06:19 Ответить
Генсек ООН Гутерриш приедет в РФ на саммит БРИКС в Казани, - росСМИ
показать весь комментарий
04.10.2024 22:40 Ответить
Там ему и вручит кадыров
показать весь комментарий
04.10.2024 22:42 Ответить
о...уєл вкінець ! 👿
показать весь комментарий
05.10.2024 06:20 Ответить
З цим світом явно щось не так 😳
показать весь комментарий
04.10.2024 22:40 Ответить
світ глобально поюжел 😕... к єпєням

потєплєніє
показать весь комментарий
05.10.2024 06:22 Ответить
Хабарникам і казнокрадам Шнобелівську премію.
показать весь комментарий
04.10.2024 22:41 Ответить
показать весь комментарий
04.10.2024 22:44 Ответить
Ще можна додати Трампа, бо він би не дозволив війні статися. З цім погоджується половина виборців США, а як відомо, міліони мух не можуть помилятися.
показать весь комментарий
04.10.2024 22:48 Ответить
Я так розумію, що премію миру заслуговують ті, що на цирлах перед терористами та бачать мир в їхніх очках?
показать весь комментарий
04.10.2024 22:49 Ответить
Десь так.
Ну ще ті, хто вдало розвалив свою країну, як Мандела та Горбачов.
показать весь комментарий
04.10.2024 22:50 Ответить
Ну після Гуттеріша можна і козі з барабаном цю премію видивати.

А після кози з барабаном можна і Зеленському.
показать весь комментарий
04.10.2024 22:49 Ответить
У кози баян, у буби рояль, барабан в когось іншого
показать весь комментарий
05.10.2024 06:23 Ответить
Какая разніца?
показать весь комментарий
05.10.2024 10:24 Ответить
чому після, а не до?

коза з барабаном більш гідна
показать весь комментарий
05.10.2024 06:24 Ответить
2 кончені лайна у списку.
там ще кон че ного не вистачає
показать весь комментарий
04.10.2024 22:52 Ответить
Сподіваюсь цього не стане, але все таки якщо ..., то тоді весь цей світ "прогнив", а людство в більшості своєї нікчемне, коли таке терпить.
показать весь комментарий
04.10.2024 22:53 Ответить
Гитлеру тоже хотели вручить.
показать весь комментарий
04.10.2024 22:54 Ответить
Еволюція мабуть закінчилася.
Почалася деградація.
показать весь комментарий
04.10.2024 22:59 Ответить
Це "премія миру" - най божевільніша та ідіотська премія, що спромоглася вигадати піна-бомонд західної цивілізації.
показать весь комментарий
04.10.2024 23:00 Ответить
два "голубі миру" )))
показать весь комментарий
04.10.2024 23:04 Ответить
Узурпатор, диктатор, ліквідатор та геноцидник - і це йому премію миру? Чого західні імбецили не зроблять аби потішити его Zманіяка.
показать весь комментарий
04.10.2024 23:06 Ответить
Ето тот Гюттерюш который сообщник террористов? Вы там совсем сбрендили. То Обма получил премию, когда сдал росийским нацистам крым и дамбас, теперь Гюттерюш который способстовал развитию терроризма а потом и войны на ближнем востоке
показать весь комментарий
04.10.2024 23:08 Ответить
И внёс много в развитие Третьей Мировой войны
показать весь комментарий
04.10.2024 23:49 Ответить
Игра была равна.Играли два говна!
показать весь комментарий
04.10.2024 23:10 Ответить
гутерріш, зеленське, навальний. бракує трампа і насралли. а краще, просто путіну вручіть
показать весь комментарий
04.10.2024 23:10 Ответить
О таке, замість шибениці для обох нагороди.
показать весь комментарий
04.10.2024 23:11 Ответить
Віддайте зразу *****. Якраз буде рівень ООН і Нобелівського комітету.
показать весь комментарий
04.10.2024 23:24 Ответить
Премія миру вже давно себе скомпроментувала. Вона перетворилася на якесь посміховисько.
Я це зрозумів ще коли її вручили Обамі. Авансом!!!!! З таким самим успіхом могли вручити...ну хотя б мені. Я теж, начебто, не погана людина. За це вручають? Чи цьому вручили за те, що він перший чорний президент США? За це вручають? Якого миру і де він добився???? За те що просрав Сирію, чи за те що старанно робив вигляд що не помічає як раша захопила український Крим, а потім і Донбас??? Що потім привело світ до цієї наймасштабнішої та найкривавішої війни в світі після II WW.
А цьогорічна. Подивіться на список тих фаворитів!!!! Це ж виключно нероби та дегенерати, які для миру нічого не зробили. А наш президент найбільший серед них дегенерат. Не можу сказати що нероба, але дегенерат точно. Не нероба, бо весь час їздить по світу та записує відосики. Те ж все таки якась робота. Але де мир, а де він. І не треба забувати, що саме його неробство та постійна гра в поддавки з путлєром спонукало того до повномасштабного вторгнення. Бо всім відомо кредо недофюрера - бий того хто слабкий. Що, в кінці кінців і трапилось. А миру, достойного миру, поки що і не проглядується.
показать весь комментарий
04.10.2024 23:30 Ответить
Так ось в якому світі ми живемо, насправді....
показать весь комментарий
05.10.2024 02:07 Ответить
зовсім подуріли
показать весь комментарий
04.10.2024 23:51 Ответить
Навкруги повний "квартал"!
показать весь комментарий
05.10.2024 00:19 Ответить
Тут вже ніяка психіотрія не допоможе ...
показать весь комментарий
05.10.2024 00:19 Ответить
Нобелевская премия это кучка шведских старперов, половина которых страдают слабоумием и ходят в подгузниках. Им в самом деле нужны доктора.
показать весь комментарий
05.10.2024 00:25 Ответить
Палестинцы. Европейцы в своем репертуаре.
показать весь комментарий
05.10.2024 00:20 Ответить
Премію миру і зелінському і єрмаку і верещучці треба- вони ж разом розмінування організували
показать весь комментарий
05.10.2024 02:31 Ответить
Вони один одного варті , мародери знатні.
показать весь комментарий
05.10.2024 04:47 Ответить
Пропоную ще Безуглу номінувати.більше хардкору....
показать весь комментарий
05.10.2024 05:49 Ответить
Ще ****@ там не хватає
показать весь комментарий
05.10.2024 06:33 Ответить
Перетворили Нобелівську премію в клоунаду, той хто нічого не робить для миру та той хто не розумієтся на політиці є претинденти, яка ганьба.
показать весь комментарий
05.10.2024 07:41 Ответить
Яка організація, такі і фаворіти.
показать весь комментарий
05.10.2024 07:43 Ответить
А Зелайно за що???? Ха ублюдошні відосики?
показать весь комментарий
05.10.2024 08:16 Ответить
Ну, якщо посібник тероризму Гуттеріш та відвертий терорист БАПОР, то наступний лауреат - тільки путін!!!

Премія миру скомпрометувала себе, ще коли її одержав Ясір Арафат. Потім з якогось переляку її дали Обамі - ДО ПОЧАТКУ його першої каденції: Обамі, який просрав анексію Крима і побіг "перезагружатися" з ******! До речі, пару років тому це кремлівське опудало, що вже активно вело війну в Україні, теж пропонувалося кандидатом премії миру! Чи шведи так жартують, чілішолі?
показать весь комментарий
05.10.2024 08:34 Ответить
Ішак беззаперечно є фаворитом, але в категорії - буцигарня. Це чмо своєю безтолковістю привело велику війну, вгробило сотні тисяч народу, перетворило на жебраків мільйони. Місце ішака на нарах, а не серед фаворитів. Дивує хто ж виносить на поверхню такий абсурд.
показать весь комментарий
05.10.2024 08:44 Ответить
парад довбойобів. в світі нема жодної людини зараз яка може на неї претендувати
показать весь комментарий
05.10.2024 08:55 Ответить
Це серйозно?
показать весь комментарий
05.10.2024 08:59 Ответить
А чого ж відразу не Путлєру?Ця,курва мокшанська на словах також за мір во всьом мірє...
показать весь комментарий
05.10.2024 09:56 Ответить
Дайте ще Насралі посмертно.
показать весь комментарий
05.10.2024 10:30 Ответить
это какойта пазор