10205 посетителей онлайн
4 973 33

Беларусь отправляет в РФ военных: якобы перенимать опыт в учебно-боевом центре. ФОТО

Білорусь розпочала спільні з РФ військові навчання

Белорусские военнослужащие отправляются в РФ, где якобы пройдут военные учения в одном из учебно-боевых центров Российской Федерации.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-центр Минобороны Беларуси.

"Сегодня мы начинаем следующий этап - отправляем военнослужащих из соединений и воинских частей, чтобы они могли позаимствовать передовые методики подготовки войск для дальнейшего внедрения их в практику подготовки своих воинских частей", - говорится в сообщении.

Білоруські військові відправляються в РФ

О количестве военных, которые едут в РФ, не сообщается.

Топ комментарии
+17
Війна в Україні-стала полігоном для військових навчань , для цілого ряду найманців з тоталітарних країн.
А що НАТО ? А НАТО виражає озабочєнность.
показать весь комментарий
19.10.2024 12:14 Ответить
+11
НАТО чуха те месце де були яйця.
показать весь комментарий
19.10.2024 12:22 Ответить
+7
« і нихто не узнає де могилка моя»
ТАК, білоруси ? Орда нищить європейців , і Вас в придачу

орда вирішила бути жовтолицою і вузкоглазою . Зараз і Кадировців разом з дагестанцями знищать .
І буде всюди пахнути смаженою селідкою замість шашликів
показать весь комментарий
19.10.2024 12:06 Ответить
Комментировать
Сортировать:
« і нихто не узнає де могилка моя»
ТАК, білоруси ? Орда нищить європейців , і Вас в придачу

орда вирішила бути жовтолицою і вузкоглазою . Зараз і Кадировців разом з дагестанцями знищать .
І буде всюди пахнути смаженою селідкою замість шашликів
показать весь комментарий
19.10.2024 12:06 Ответить
Оселедцем.
показать весь комментарий
19.10.2024 12:18 Ответить
Дякую.
показать весь комментарий
19.10.2024 12:27 Ответить
Псів шкода
показать весь комментарий
19.10.2024 12:27 Ответить
.. а чого Ви вирішили, що корейці будуть жерти собак на українській території? Може собаки будуть жерти корейців на українській землі?
показать весь комментарий
19.10.2024 13:52 Ответить
показать весь комментарий
19.10.2024 13:22 Ответить
Картопляний гарнір до свинособачої печені.
показать весь комментарий
19.10.2024 12:07 Ответить
Війна в Україні-стала полігоном для військових навчань , для цілого ряду найманців з тоталітарних країн.
А що НАТО ? А НАТО виражає озабочєнность.
показать весь комментарий
19.10.2024 12:14 Ответить
НАТО чуха те месце де були яйця.
показать весь комментарий
19.10.2024 12:22 Ответить
Звідки ви такі із амнезією беретесь? З ОПи ?

Зермаки мають надати дозвіл для перебування військових НАТО в Україні.

Зермаки НЕ дають такий дозвіл. Для них життя українців нічго не варті.

Березень 2024 року.

Президент України Володимир Зеленський запевнив, що французькі військові "не будуть помирати в Україні", і доки Україна тримається, їм навряд чи доведеться ризикувати життям, обороняючи якусь із країн НАТО.

Заявив Зеленський в ефірі BFMTV, коментуючи заяву президента Франції Емманюеля Макрона про потенційну можливість відправлення військ союзників в Україну у майбутньому

показать весь комментарий
19.10.2024 15:01 Ответить
Готують до Украіни
показать весь комментарий
19.10.2024 12:15 Ответить
Ідо чорних пакетів.
показать весь комментарий
19.10.2024 12:23 Ответить
показать весь комментарий
19.10.2024 12:26 Ответить
Це що, вже і бульбаші тихенько втягуються у війну . А ната та пентагона все боїться ескалації. А *уйло і його поплічники не бояться
показать весь комментарий
19.10.2024 12:27 Ответить
Как видим, импотентность Запада который якобы не хочет ескалации приводит наоборот к расширению конфликта и превращению его в третью мировую войну. Потому что поговорка, не трогай говно оно вонять не будет, ето не про диктаторов и маньяков. Китайцы от такой политики Запада только хлопают в ладоши и скоро тоже уже в открытую включатся в войну.
показать весь комментарий
19.10.2024 12:33 Ответить
4 года срок после выборов. Дай бог при мне пожить нормально. А там придут другие. Пусть у них голова болит.
показать весь комментарий
19.10.2024 14:16 Ответить
Ладно кацапи зуби до коренів від заздрості стерли що українці без кацапстана можуть жити добре білорусам що картоплю вкрали чи це вірус який розповсюджують кацапи вірус дебілізма
показать весь комментарий
19.10.2024 12:33 Ответить
....На навчання із бойовими прапорами слідують...? Щось новеньке!
показать весь комментарий
19.10.2024 12:34 Ответить
Да не має у таких бойових прапорів, тряпка звичайна
показать весь комментарий
19.10.2024 12:42 Ответить
По окончании подготовки, пусть норматив сдают: упаковка другана в подарочный пакет.
показать весь комментарий
19.10.2024 12:36 Ответить
Лади буде ху...лостану бульбашкам теж поставлять, або тільки пакети
показать весь комментарий
19.10.2024 12:39 Ответить
а не легче сразу в морг
показать весь комментарий
19.10.2024 12:44 Ответить
бульбаши такиеже 3,14дары как и кацапня , по армии знаю
показать весь комментарий
19.10.2024 12:52 Ответить
На месте закопаных булорусов вырастет бульба!
показать весь комментарий
19.10.2024 12:54 Ответить
а якщо ще й зернята соняшника в кармани наберуть?
показать весь комментарий
19.10.2024 12:58 Ответить
Будет бульба со вкусом семечек
показать весь комментарий
19.10.2024 13:33 Ответить
Или обычная бульба, но очень мелкая, но ее будет дохрена!
показать весь комментарий
19.10.2024 13:34 Ответить
Так же как и грузинов импотентная оппозиция развела на цвяточки вместо революции. Все. Няма Бялоруси. Белорашка тапер.
показать весь комментарий
19.10.2024 13:12 Ответить
а може це початок кінця?
показать весь комментарий
19.10.2024 13:33 Ответить
Колись розповідали,що профармія це топ.Виявляється можна мати професійну армію,але керівництво держави старими імпотентами,котрі ту армію лиш і мають((
показать весь комментарий
19.10.2024 13:19 Ответить
після "байденівської відмашки" для України, з її вступом в НАТО ,прорашистські посіпаки заворушилися...
показать весь комментарий
19.10.2024 14:56 Ответить
********* з перших днів війни присутні на фронті, теж мені новина.
спецура драників навіть у Бучі була, але то таке, не можна так писати бо ********** це наш основний бітумний партнер.
показать весь комментарий
19.10.2024 16:05 Ответить