19418 посетителей онлайн

Удар РФ по дому в Сумах: 10 человек погибли, в том числе 2 детей, ранен 51 человек, среди которых 5 детей. Более 400 человек эвакуированы. ВИДЕО+ФОТО (обновлено)

Из дома в Сумах, по которому сегодня, 17 ноября, оккупанты нанесли ракетный удар, эвакуированы более 400 человек. Известно уже о 10 погибших, среди которых 2 детей.

Об этом сообщил глава МВД Игорь Клименко, передает Цензор.НЕТ.

"Более 400 человек эвакуированы из поврежденного Россией дома в Сумах... К сожалению, есть жертвы: по состоянию на сейчас поступила информация о 8 погибших, среди которых 2 детей. Несколько десятков раненых. Информация постоянно уточняется", - говорится в сообщении.

Удар РФ по будинку в Сумах 17 листопада

Отмечается, что сейчас продолжается поквартирный обход во всех многоэтажках, поврежденных в результате удара, чтобы найти всех пострадавших.

"Разворачиваются пункты несокрушимости. Спасатели, полицейские, все другие нужные службы на месте - помогают людям справиться с травмами, оказывают всю необходимую поддержку. Полиция документирует последствия военного преступления, принимает заявления граждан", - добавил Клименко.

Удар РФ по будинку в Сумах 17 листопада
Удар РФ по будинку в Сумах 17 листопада

Обновленная информация (по состоянию на 23:05)

Позже в ГСЧС Украины сообщили, что в результате атаки на жилой дом в Сумах погибли 10 человек, среди них двое детей. Пострадал 51 человек, включая пять детей.

Кроме того, повреждено остекление окон шести десятиэтажных домов, уничтожены четыре автомобиля.

Удар РФ по будинку в Сумах 17 листопада
Удар РФ по будинку в Сумах 17 листопада
Удар РФ по будинку в Сумах 17 листопада
Удар РФ по будинку в Сумах 17 листопада
Удар РФ по будинку в Сумах 17 листопада
Удар РФ по будинку в Сумах 17 листопада
Удар РФ по будинку в Сумах 17 листопада

Напомним, ранее сообщалось, что российские войска нанесли ракетный удар по девятиэтажному дому в Сумах, уже известно о погибших и раненых.

Топ комментарии
+25
Горіти вам всім мерзенним рашистським вбивцям у пеклі...
показать весь комментарий
17.11.2024 23:20
+21
Без вбитих дітей ху-йло спать не лягає...
показать весь комментарий
17.11.2024 23:16
+18
Та вже випробуйте наші ракети на говностані!!! Пофігу, куди влучать!!

Нехай дохнуть...тварюки..або змітають владу.
показать весь комментарий
18.11.2024 00:01
Комментировать
Сортировать:
Без вбитих дітей ху-йло спать не лягає...
показать весь комментарий
17.11.2024 23:16 Ответить
Ось такі вони, кацапи...
показать весь комментарий
18.11.2024 05:09 Ответить
Горіти вам всім мерзенним рашистським вбивцям у пеклі...
показать весь комментарий
17.11.2024 23:20 Ответить
показать весь комментарий
17.11.2024 23:52 Ответить
Та вже випробуйте наші ракети на говностані!!! Пофігу, куди влучать!!

Нехай дохнуть...тварюки..або змітають владу.
показать весь комментарий
18.11.2024 00:01 Ответить
Швидше за все ще більше нас бомбити стануть. Ніхто там владу змітати не збирається.
показать весь комментарий
18.11.2024 00:06 Ответить
Якщо моцква горітиме щоночі - війна завершиться. Лише моцква слабке місце
показать весь комментарий
18.11.2024 01:02 Ответить
Якщо б лапті могли бомбити ще більше, вони б і бомбили. Чи ти вважаєш, що вони, тпо, «еще не начинали»?
показать весь комментарий
18.11.2024 09:14 Ответить
Біль та горе не полишає нас ні на мить ,
бо кремлівська мразь просто знищує нас та наше майбутнє -
це наших дітей , а сита та безтурботна Європа розмовляє
з цією мерзенною гнидою , замість того , щоби притягти його до суду 😡
показать весь комментарий
18.11.2024 00:03 Ответить
не думайте, що кацапів немає в Європі
не думайте, що вони не відчувають себе тут , як вдома
настане час, і це бидло буде гавкати по всій ситій Європі расіяпріді
Але знаєте що? Ніхто з них не стане на захист своєї країни
як зробили це українці
Підуть росмову вчити і роспаспорти отримувати
Тому це рослайно потрібно вимести звідусіль
показать весь комментарий
18.11.2024 00:08 Ответить
ти перша на вихід. тобі не місце у бідь-якій коаїні. тобі місце на кацапії - там такі як ти живуть і розмножуються.
показать весь комментарий
18.11.2024 00:44 Ответить
Європейські лідори, продовжуйте телефонувати *****.
показать весь комментарий
18.11.2024 00:12 Ответить
Я думаю що сьогодні вони вже зрозуміли що телефонувати треба АТАКАМСами,і Скальпами....
показать весь комментарий
18.11.2024 00:19 Ответить
Вони до цього розуміння йшли всі майже три роки. Але чи буде воно здійснено маю великі сумніви.
показать весь комментарий
18.11.2024 00:22 Ответить
Та наче ж вже дали дозволи бити по росії.Ще б ракет дали....
показать весь комментарий
18.11.2024 02:18 Ответить
Саме цікаво все це відбулося після дзвінка Шольца.Тобто чим більше дзвонять тим більше карлик вбиває цивільних.
показать весь комментарий
18.11.2024 00:23 Ответить
А Вас, Трамп, а попрошу остаться.
показать весь комментарий
18.11.2024 02:31 Ответить
От мене дивує,невже ніхто і ніяк не може грохнути пару трійку мудаків таких як пуйло та патрушев і так далі. Скільки світ буде терпіти отаке,але розумію що немає кому Нажаль.
той міхур в Кореї пуляє ракети всюди і живе дихає повітрям. Теж не можуть грохнути??? Ну дивно все це
показать весь комментарий
18.11.2024 03:08 Ответить
Можуть, звичайно. Але не хочуть
показать весь комментарий
18.11.2024 06:07 Ответить
Потрібно обов'язково у відповідь наносити удари по кацапським цивільним об'єктам .Тобто за вбитих цивільних громадян України необхідно вбивати, як мінімум втричи більше кацапських цивільних (враховуючи співвідношення населення рф і України 3:1)
показать весь комментарий
18.11.2024 07:50 Ответить
Stanis, чим ти тоді відрвзнятимешся від росфашистів?
показать весь комментарий
18.11.2024 08:58 Ответить
Повинні відрізнятися в тієї пропорції, що я намалював ≫≫3:1. Так саме американці і британці робили з німцями. (≪А вони є прикладом демократії.)