9984 посетителя онлайн
15 978 90

Путин готов к прекращению огня, но без вступления Украины в НАТО и "территориальных уступок", - Reuters

Путін готовий до заморозки війни: Reuters назвало умови

Российский диктатор Владимир Путин открыт для обсуждения соглашения о прекращении огня в Украине с Дональдом Трампом, однако отвергает любые серьезные территориальные уступки и настаивает на том, чтобы Киев отказался от стремления вступить в НАТО.

Об этом пишет издание Reuters со ссылкой на источники, знакомые с видением Кремля, передает Цензор.НЕТ.

В материале отмечается, что РФ контролирует часть Украины размером примерно с американский штат Вирджиния и продолжает продвигаться.

Заморозка войны

По данным источников, Кремль может согласиться на заморозку войны по линии фронта.

"Может быть место для переговоров относительно точного разделения четырех восточных областей Донецкой, Луганской, Запорожской и Херсонской. ... Россия также может быть открытой для выхода из относительно небольших частей территории, которые она контролирует в Харьковской и Николаевской областях, на севере и юге Украины", - говорится в материале.

Если прекращение огня не будет достигнуто, сказали двое собеседников, Россия продолжит воевать.

Без НАТО, но с гарантиями безопасности

В то же время Россия выступает против вступления Украины в НАТО или присутствия войск Альянса в Украине, однако якобы открыта к обсуждению гарантий безопасности для Киева.

Среди других уступок, которых может добиваться Кремль, могут быть согласие Украины ограничить численность своих Вооруженных Сил и обязательства не ограничивать использование русского языка.

Оккупированный Крым

Будущее самого Крыма не обсуждается, заявили российские официальные лица.

Топ комментарии
+55
Вимога відмова України від вступу до НАТО власне і доводить, що пуіин зупинятися не збирається. Лише вступ України у НАТО змусить його припмнити вогонь і агресію. Досвідчені пожежники знають, що великий аогонь можна погасити лише зустрічним вогнем. Сподіваюся, скред світових полвтикіа знайдуться досвідсені "пожежники".
показать весь комментарий
20.11.2024 09:40 Ответить
+44
ПНХ
показать весь комментарий
20.11.2024 09:36 Ответить
+35
йшов би він на йух…
показать весь комментарий
20.11.2024 09:40 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Або валить з України, або нах
показать весь комментарий
20.11.2024 09:35 Ответить
Спочатку освободити усю територію України - і Крим не забути
Про НАТО та використання російської мови - можна поговорити ...
Скорочення ЗСУ - одночасно з таким же скороченням російських (не у кількості , а в %).
+ повернення людей , компенсації збитків на відбудову ....
показать весь комментарий
20.11.2024 09:45 Ответить
ПНХ
показать весь комментарий
20.11.2024 09:36 Ответить
йшов би він на йух…
показать весь комментарий
20.11.2024 09:40 Ответить
Вимога відмова України від вступу до НАТО власне і доводить, що пуіин зупинятися не збирається. Лише вступ України у НАТО змусить його припмнити вогонь і агресію. Досвідчені пожежники знають, що великий аогонь можна погасити лише зустрічним вогнем. Сподіваюся, скред світових полвтикіа знайдуться досвідсені "пожежники".
показать весь комментарий
20.11.2024 09:40 Ответить
цікава точка зору
показать весь комментарий
20.11.2024 10:25 Ответить
"...гарантії про ненапад." Як казав Кучма: "та це ж було вже."
показать весь комментарий
20.11.2024 10:29 Ответить
Отож! Гарантії параші - це оксюморон
показать весь комментарий
20.11.2024 10:33 Ответить
Панятна, што вам НАТА ні нада - вам нужни гарантії пуціна і члєнство в ОДКБ. Вапрос: что ви дєлаєті в Украінє?
показать весь комментарий
20.11.2024 10:39 Ответить
Псує повітря.
показать весь комментарий
20.11.2024 14:38 Ответить
За 3 роки війни НАТО нажаль для нас довело що не несе загрози для росії. Тому ви праві на 100% не вступ в НАТО це лише бажання залишити Україну вразливою до чергових атак зі сторони держав у котрих є ядерна зброя. Якщо вони хочуть щоб ми не вступали в нато то хай тоді відмовляться від ядерної зброї і передадуть її наприклад в Естонію чи в Латвію. От тоді можна в нато і не вступати аж цілий рік.
показать весь комментарий
20.11.2024 11:14 Ответить
Якби НАТО для кацапії не несло загрози, то країни Балтики були б під кацапами, а Польщу атакквали б з бвлорусі, щоб знищити українську військову логістику. . Тому не верзіть дурню а просто поміркуйте, чому кчуапія так не хоче вступу України в НАТО.
показать весь комментарий
20.11.2024 11:53 Ответить
Невже ще не зрозуміло - в НАТО нас примуть тіки після перемоги над рашкою. Це не одноразово казали речники Штатів. Тобто з такою допомогою ніколи.
показать весь комментарий
20.11.2024 13:39 Ответить
Все варианты перемирия без НАТО - это война через несколько лет . Возможно через 4 года ( после Трампа)
показать весь комментарий
20.11.2024 18:37 Ответить
Від коли це військові злочинці ставлят умови?
А зараз й ставлять бо ті хто був сильними країнами (США, Британія) стали боягузами ......
показать весь комментарий
20.11.2024 09:40 Ответить
Чому боягузи?
До них русня не лізе і ніколи не полізе, бо знають, що отримають звіздюліну
показать весь комментарий
20.11.2024 11:17 Ответить
Тому що бояться.
показать весь комментарий
20.11.2024 11:51 Ответить
Нічого нового. Хапнути, те що зміг, щоб потім продовжити те саме
показать весь комментарий
20.11.2024 09:40 Ответить
Один раз рашисти вже гарантували мир.

ВИРОДКИ, ЩОБ ВИ ЗДОХЛИ І ЧИМ РАНІШЕ ТИМ КРАЩЕ!

показать весь комментарий
20.11.2024 09:41 Ответить
Вони діють в парі : Путлер та Єрмак.
показать весь комментарий
20.11.2024 09:43 Ответить
*********** вже не може звести кінці з кінцями - ось чому вони постійно скиглять.
Їм треба оговтатись, і через кілька років вони продовжать поглинати сусідні країни.
"У россіі нєт граніц" - це треба зарубати собі на носі лідерам усіх країн.
показать весь комментарий
20.11.2024 09:43 Ответить
.... Гаага для путлера та інших обговорюється?
показать весь комментарий
20.11.2024 09:44 Ответить
Пшло нах жалюгідне непорозуміння.
показать весь комментарий
20.11.2024 09:44 Ответить
что нам дает заморозка? да ни чего....через год они жир наростят и опять попрут...
показать весь комментарий
20.11.2024 09:46 Ответить
Нам заморозка дає можливість передихнути і також наростити жиру. Чому всі думають що лише сосія може нарощувати жир. Якщо за цей час Україна нічого не буде робити, то аостає питання чи ми хочемо вижити як держава?
показать весь комментарий
20.11.2024 10:09 Ответить
Як на мене, основні два питання, які повинна забезпечити в цих переговорах Україна:1. Не знаття санкцій з сосії. 2. Продовження допомоги, в тому числі і військової Україні від західних партнерів
показать весь комментарий
20.11.2024 10:11 Ответить
Нам ще б плісняву з влади прибрати й по тюрмах розпихати..
показать весь комментарий
20.11.2024 10:16 Ответить
Ще один аргумент в + щодо заморозки
показать весь комментарий
20.11.2024 10:21 Ответить
Який жир наросте Україна в порівнянні з кацапами? Ми не виготовляємо не те що систем ППО, а навіть ракет до них. Про літаки, гелікоптери або масове виробництво ракет чи кабів взагалі можна не згадувати. Теж саме стосується і людського ресурсу.
Сумніваюсь, що хтось буде інвестувати в країну, де будь якого моменту може розпочатись війна, а Захід знайде 100 причин для зниження допомоги, посилаючись наприклад на внутрішні проблеми в економіці.
Так, можна провести вибори, а ще ті хто бажає, зможуть виїхати з країни.
показать весь комментарий
20.11.2024 10:45 Ответить
Тобто ви вважаєте, що зараз, коли ми у війні, у нас все в жиру, а коли війна заморозиться буде гірше?
показать весь комментарий
20.11.2024 10:49 Ответить
Ні, я не вважаю, що у нас все в жиру. Бойові дії не дають часу наростити цей жир росії, все йде з "конвеєра" без накопичення (це стосується буквально всього, починаючи з військових).
показать весь комментарий
20.11.2024 10:58 Ответить
Ось Вам новина для роздумів про санкції, і це під час війни, а що буде коли бойові дії заморозять?
Імпорт скрапленого природного газу Францією з Росії зріс до рекорду, чому сприяли поставки від німецької державної енергетичної компанії. Так, цьогоріч Франція отримала більше СПГ з Росії, ніж за будь-який повний рік з початку поставок у 2018 році.
https://mbiz.censor.net/news/3520673/frantsiya_importuye_rekordnu_kilkist_spg_z_rosiyi_za_dopomogoyu_nimechchyny
показать весь комментарий
20.11.2024 11:08 Ответить
А вам новина про один день війни: втрата території, дронові атаки, втрата військових і цивільних. Розбомблені підприємства, заклади, оселі хто буде відбудовувати? А кожний день - це 5, 10, 20 обєктів нових розбомблених.
показать весь комментарий
20.11.2024 11:12 Ответить
Тоді було потрібно капітулювати одразу.
показать весь комментарий
20.11.2024 11:16 Ответить
Заморозка війни не дорівнює капітуляції. Просто моя думка, що на даному етапі заморозка війни не буде мати для України тільки мінусовий вплив. А при розумних діях це може бути взагалі хорошим плюсом
показать весь комментарий
20.11.2024 11:25 Ответить
Московія не за ради кількох областей починала війну, навіщо їм йти на заморозку без сто відсоткової впевненості, що за рік чи два вони доведуть справу до кінця?
Взагалі зі Світових ЗМІ складається враження ніби це Україна не хоче миру, а хтось задумався навіщо це росії і чи погодиться вона на інші умови, окрім тих що пропонує.
показать весь комментарий
20.11.2024 11:45 Ответить
А за санкції я з вам згідний, але це не так війна буде впливати як можливість і компетентність нашої дипломатії
показать весь комментарий
20.11.2024 11:14 Ответить
Якщо буде заморозка, рашка продовжить витрачати мільярди на озброєння, а Україні вже на озброєння гроші не дадуть, можливо будуть допомагати з відновленням країни, але з озброєнням - ні, а самі ми не зможемо і близько конкурувати з рашкою
показать весь комментарий
20.11.2024 11:23 Ответить
Так завдання нашої дипломатії якраз і буде в тому, щоб при заморозці війни отримати гарантії подальшого озброєння України. І де ви почитали, в якій зарубіжній пресі, кого з офіційних осіб що після заморозки війни нам перестануть давати зброю?
показать весь комментарий
20.11.2024 11:28 Ответить
На йух.
показать весь комментарий
20.11.2024 09:48 Ответить
Будь-які перемовини з московитами, за посередництва США, Об'єднаного Королівства та, можливо, Китаю, повинні починатися з того, що московія порушила статут ООН, міжнародне законодавство і безліч двосторонніх договорів. І це має бути ультиматумом так само, як і те, що ************ кремляді.
Звісно, якщо перемовини будуть.
Але хто ж висуне такий ультиматум путлєру? Трамп, Шольц, Сі, Гуттеріш, Зеленський? Тому то будуть не перемовини, а обговорення та послаблення кремлівського ультиматуму, ІМХО
показать весь комментарий
20.11.2024 09:50 Ответить
План такий:
1. "Заморозка" по існуючій лінії з захопленими теріторіями.
2. Гаага для для кацапських керманичей, пропагандонів та т.і.
3. Вивід кацапів з України.
4. Повернення територій.
5. Виплата репарацій.
6. НАТО.
На все 1-2 тижня.

зеля! Як тобі мій план? І це я ще не "нюхав"...
показать весь комментарий
20.11.2024 09:53 Ответить
Це не план. Це набір гасел. План має визначену форму. Але цього Лідор не вчив, бо танцював на сцені з бабаЛАЙКОЮ і Алєжкою. Ось так має бути : задача чи ціль - хто виконує - термін виконання - хто контролює - хто приймає роботу по закінченню строку. І дата звітності виконавця перед автором плану. Якось так
показать весь комментарий
20.11.2024 10:24 Ответить
100%
показать весь комментарий
20.11.2024 10:02 Ответить
Путин готов к прекращению огня, но без вступления Украины в НАТО и "территориальных уступок", - Reuters Источник: .
===============
показать весь комментарий
20.11.2024 09:55 Ответить
Дуже джерельні " джерела"
показать весь комментарий
20.11.2024 09:57 Ответить
Він же це казав не раз вже. Теж мені новина.
показать весь комментарий
20.11.2024 09:58 Ответить
Але щоб отак то це вперше.

Серед інших поступок, яких може домагатися Кремль, можуть бути погодження України обмежити чисельність своїх Збройних Сил та зобов'язання не обмежувати використання російської мови. Джерело:

Але вірити кацапам - займатися самообманом.
показать весь комментарий
20.11.2024 11:22 Ответить
Та він має на увазі Таганрог та Курськ.
показать весь комментарий
20.11.2024 12:27 Ответить
Це Reuters, де кожна друга новина фейк.
показать весь комментарий
20.11.2024 10:10 Ответить
Можна розглядати таку публікацію як інформаційну атаку росіян. І Ройтерс підіграла Кремлю тут.
показать весь комментарий
20.11.2024 10:12 Ответить
скажи это финам и шведам !!!!((( лошара !!!
показать весь комментарий
20.11.2024 10:13 Ответить
Жалюгідні сподівання на кращого царя після виборів. Прийдуть або старі свині,відігнані від корита,або нові популісти.
Перемовини треба вести з позиції сили,використовуючи Будапештський меморандум,тицяючи в нього носом підписантів та гарантів.
Зброю ми віддали не віртуальну,і націлена вона була в основному на США. Не давати їм сприсати з цього документу. Є бажання територіальних поступок-впердє,Аляска,Каліфорнія,Техасі і т.д.
показать весь комментарий
20.11.2024 10:21 Ответить
Пнх
показать весь комментарий
20.11.2024 10:25 Ответить
путін готовий ...... здохнути, але отримати своє. Історію партії і свій життєпис в цьому підручнику.
показать весь комментарий
20.11.2024 10:27 Ответить
Спросите у финнов--- они бы хотели сегодня забрать Карелию? В том виде, во что Карелия превратилась? Очень хорошо думаем, что будем делать с тем и с теми, если даже все завтра отдадут! Особенно с теми. Нам нужен мир срочный для полной перезагрузки власти! Выборы срочно! В этот раз уже есть наконец те, что смогут. И премьер только с Запада и со своей командой, как Бальцерович! И конечно же мгновенно визовый режим с Рахой!!! Тогда денег дадут.
показать весь комментарий
20.11.2024 10:29 Ответить
Візовий режим срахой введено навесні 22-го року, агов.
показать весь комментарий
20.11.2024 12:19 Ответить
******* доки не буде благати повернути території та обов'язково вступити Україні в НАТО
показать весь комментарий
20.11.2024 10:35 Ответить
Єдиний спосіб припинити війну - це ******* по кремлю. І фсе, війна одразу припиниться. Єдине, що може зупинити гопника - це міцний удар по носу.
показать весь комментарий
20.11.2024 10:36 Ответить
якщо не НАТО тоді ядерна зброя
показать весь комментарий
20.11.2024 10:41 Ответить
Стара затягана платівка.
показать весь комментарий
20.11.2024 10:47 Ответить
Це капітуляційні умови але Захід на це піде і напевно заставить нас. 1938 рік і Мюнхен в повній красі. А що буде далі? Цілком очевидно-ще більша війна. Істрія ніколи і нікого не навчила. Ця сумна істина підтверджена ще раз.
показать весь комментарий
20.11.2024 11:01 Ответить
Ти ба як воно заскиглило!
От що Байден животворящий робить!
показать весь комментарий
20.11.2024 11:14 Ответить
Воно про це з лютого 2022 року триндить
показать весь комментарий
20.11.2024 11:33 Ответить
Але тільки зараз воно почало щось белькотіти за поступки в доволі на озброєння та використання московської говірки.

Серед інших поступок, яких може домагатися Кремль, можуть бути погодження України обмежити чисельність своїх Збройних Сил та зобов'язання не обмежувати використання російської мови. Джерело:
показать весь комментарий
20.11.2024 11:38 Ответить
Воно ще в березні 2022 року белькало про поступки, тому нічого нового.
Завтра буде "ніяких поступок ", після "чергове оновлення ядерної доктрини" , після знову "поступки" і так по колу
показать весь комментарий
20.11.2024 13:02 Ответить
На що повинна бути готова Україна в такому випадку - дивіться в в'ю Порошенка "на ходу", яке він дав минулими вихідними, коли їздив з конвоєм "гуманітарки для ЗСУ" на фронт:

"Інтервʼю Петра Порошенка: 1000 днів, 11-річної війни".

https://fb.watch/vYAdaRAbKn/
показать весь комментарий
20.11.2024 11:19 Ответить
показать весь комментарий
20.11.2024 11:21 Ответить
********* видихається ...
показать весь комментарий
20.11.2024 11:27 Ответить
показать весь комментарий
20.11.2024 11:22 Ответить
"В'язниця народів" має бути знищена ...
показать весь комментарий
20.11.2024 11:25 Ответить
Звісно готовий... Треба ж у спікойній обстановці та без санкцій на холці підготуватись до повторного нападу десь в 2028 році - наклепати танків, ракет та навчити нові десантно-штурмові та танкові війська замість розхєрачених у війні проти України. А ці кляті українці - не дають добряче підготуватись - продовжують вперто хєрачити абсолютно все, що встигає відновити, відремонтувати та виготовити оборонка засрашки.
показать весь комментарий
20.11.2024 11:48 Ответить
Україна давно повинна сказати - у нас немає ядерної зброї, але якщо буде треба, ми її застосуємо!
показать весь комментарий
20.11.2024 11:51 Ответить
Щоб поступово нас окупувати
Ні
показать весь комментарий
20.11.2024 11:52 Ответить
Господи, дай розуму цим людям. Хиось ще вірить в те, що нато здатне когось від чогось захистити? Якщо з альянсу виключити США, то це буде жалюгідне посміховисько. Та й вступ в організацію, деякі члени якої є друзями путіна, не є доброю ідеєю. Туреччина, угорщина, словакія та інші., навряд стануть на оборону нашої країни у випадку нападу. Ці країни будуть знати про наші військові підрозділи, склади, арсенали, заводи, буквально все. Ні, нато то лайно як і єс. Потрібен принципово новий блок. Без любителів руськава міра.
показать весь комментарий
20.11.2024 12:07 Ответить
3000 ракет накопить та вʼїбе згодом.
показать весь комментарий
20.11.2024 12:25 Ответить
Не бажає віддавати Таганрог та Кубань.
показать весь комментарий
20.11.2024 12:25 Ответить
Знову цей галімий стамбульський договорняк.
Україні це 100% не треба.

Є більш кращий план, зі гарантованим успіхом.
-Поновити нормальне керівництово армією, повернути всії наших видатних генералів
-Розблокувати вітчизняну ракетну програму
-Технічний уряд національної довіри
-Заборонити під час війни укладання будь якого асфальту. Всі гроші повернути в військово-промисловий комплекс
-Закрити єдиний марахвон і всі гроші віддати на промислове виробництво дронів
-Розпочати щоденний обстріл міст ворога з ураженням інфраструктурних обїєктів
-Поновити диверсії в тилу ворога. ССО повинні воювати не на нулі а в ворожому тилу.
-Проводити методичну роботу по розпалюванню сепаратизму, терроризму, расизму, релігіного фанатизма на території ворога. Так звана россія - картковий будинок із гівна і палок. Прийшов час його розвалити.
показать весь комментарий
20.11.2024 13:19 Ответить
Черговий висір з кремля обсмакували світові СМІ. А як там посрали про Україну в самоли чі серії? Що про це разнюхала та скоштувала Reuters?
показать весь комментарий
20.11.2024 13:25 Ответить
То Курскую область не хочет уступать, падло плюгавое?
показать весь комментарий
20.11.2024 17:56 Ответить
"Цілей які всі добре відомі" але ніхто насправді за три роки так і не знає що там за цілі в голові у цього лисого педофіла 😂
показать весь комментарий
20.11.2024 20:10 Ответить
А нам шо з того про що буде говорити пуйло з Трампом?Трамп не президент України і ніяких гарантій по НАТО більше 4 років свого правління дати не може.Про території так само ніякого права їх віддавати пуйлу він не має права.Ройтерс публікує черговий набір хотілок кремлівського нациста.Хай закатає губу і чекає прильотів атакамсів.
показать весь комментарий
20.11.2024 21:08 Ответить
ХАЙ ЗНІМАЄ ПОРТКИ !)
показать весь комментарий
21.11.2024 11:03 Ответить