4330 посетителей онлайн
5 900 72

Польские фермеры грозятся заблокировать всю границу с Украиной, если власти не выполнят их требования

Польські фермери погрожують заблокувати східний кордон із 10 грудня

В Польше фермеры анонсировали возобновление протеста на границах, если до 10 декабря их условия не выполнит власть. На этот раз бастующие обещают блокировать всю восточную границу с Украиной.

Об этом заявил лидер организации "Обманутое село" Роман Кондров по итогам встречи с министром сельского хозяйства Польши Чеславом Секерским, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Интерфакс-Украина".

По его словам, акции протеста польских фермеров могут возобновиться в декабре и будут гораздо более масштабными.

Так, до 26 ноября аграрии должны представить Министерству сельского хозяйства свои требования, ответ на которые Секерский пообещал подготовить до 10 декабря.

Фермеры в свою очередь имеют ожидания, что правительство и сейм Польши выскажутся против соглашения о свободной торговле между Европейским Союзом и странами Южной Америки.

Кондров отметил: акцию протеста остановят, но отказываться от нее не собираются.

"Если договоренности не будут выполнены, мы вернемся, это будет массовая акция протеста на всю восточную границу Польши", - подчеркнул лидер организации "Обманутое село".

Что предшествовало?

Как сообщалось, польские фермеры 23 ноября заблокировали пункт пропуска "Медика-Шегини". С обеих сторон скопились грузовики. На следующий день вечером блокирование прекратили.

При этом на этот раз блокирование границы с Украиной никак не было связано с украинским аграрным экспортом в ЕС.

Польские фермеры протестовали по двум причинам: невыполнение требования о сохранении уровня сельскохозяйственного налога в 2024 году на уровне 2023 года и беспокойство, связанное с подписанием ЕС соглашения о свободной торговле с южноамериканскими странами экономического союза МЕРКОСУР. Польские аграрии также заявили, если договоренности не будут достигнуты, они намерены протестовать до конца года круглосуточно.

Топ комментарии
+32
А чому від угоди про вільну торгівлю між Європейським Союзом і країнами Південної Америки має страждати Україна? Цікаво чи вони вроджені ідіоти, чи гроші ***** їх зробили ідіотами.
показать весь комментарий
25.11.2024 16:31 Ответить
+31
Яким членом Україна стоїть до угоди про вільну торгівлю між Європейським Союзом і країнами Південної Америки?
показать весь комментарий
25.11.2024 16:31 Ответить
+25
Ну і хто, дивлячись на причини протестів цих покидьків скаже що це не кацапське замовлення?
показать весь комментарий
25.11.2024 16:31 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Яким членом Україна стоїть до угоди про вільну торгівлю між Європейським Союзом і країнами Південної Америки?
показать весь комментарий
25.11.2024 16:31 Ответить
Кацапським.
показать весь комментарий
25.11.2024 16:32 Ответить
Првильна відповідь- ніяким.
Це такі ж дегенерати, що і в Україні блокують дороги і ремонтні бригади ДТЕК після того, як зникає світло у результаті обстрілів.

Це однаковий менталітет. Що б вирішити проблему- створи проблему іншому.
Без дії цього менталітету, жодні гроші недопоможуть.
показать весь комментарий
25.11.2024 16:44 Ответить
Є також взаємозвʼязок - саме таким менталітетом кацапській агентурі легко крутити в любий вигідний бік.
показать весь комментарий
25.11.2024 16:57 Ответить
Згоден. Якщо і дають гроші, то тільки що б купити за копійки, через " благодійні фрнди", одного- двох " активістів". А далі піде само...
показать весь комментарий
25.11.2024 17:00 Ответить
А у нас перекрывали дорогу шоб воинский Мемориал на болоте не строили. Менты баб пакуют, а мужиков ТЦКами пугают. А техника через Южное кладбище идёт
показать весь комментарий
25.11.2024 17:03 Ответить
У " вас" там багато кого пакують...
А що на росії вже також воєнкомати в ТЦК переймували ?
показать весь комментарий
25.11.2024 17:06 Ответить
Та тутошние мы, с под Киева. Это не ваших, а наших героев в болото ховать собираются.
показать весь комментарий
25.11.2024 17:09 Ответить
Громадянин України ніколи не напише " с под Києва".
показать весь комментарий
25.11.2024 17:14 Ответить
Він і паспорт розгортає вертікально
показать весь комментарий
25.11.2024 17:40 Ответить
Одного разу ID картку у банкомат сував
показать весь комментарий
25.11.2024 20:34 Ответить
кацоха,ти знову на зміні? посилайте цю кацапянську ***......дюгу за срусскім карабльм друзі! чув,кацошка,йдеш
показать весь комментарий
25.11.2024 18:04 Ответить
А чому від угоди про вільну торгівлю між Європейським Союзом і країнами Південної Америки має страждати Україна? Цікаво чи вони вроджені ідіоти, чи гроші ***** їх зробили ідіотами.
показать весь комментарий
25.11.2024 16:31 Ответить
Бо всралась невістка.
показать весь комментарий
25.11.2024 16:33 Ответить
Цікаво, що рашку з бульбашами не блокують і Європу теж.
показать весь комментарий
25.11.2024 16:36 Ответить
Тому що найслабкіша.
У заручники беруть не здорових озброєних дядьок, а пересічних шмаркачів.
показать весь комментарий
25.11.2024 16:45 Ответить
Це методи терористів -душити жертву та вимагати від третіх осіб вигоди
показать весь комментарий
25.11.2024 17:29 Ответить
Шантажувати польський уряд блокуванням України, яка конкурент польскому уряду - це не тероризм - це парадоксальний сюрреалізм.
Класіка від байкаря Леоніда Івановича Глібова - ЩУКА (1858)!


показать весь комментарий
25.11.2024 17:43 Ответить
І те і друге!!! То нехай блокують порти, і розвантаження суден з південної Америки!!! Так ні український кордон ліпше!!! Ідіоти!!!
показать весь комментарий
25.11.2024 18:34 Ответить
З життя одноклітинних організмів...
показать весь комментарий
25.11.2024 16:31 Ответить
Ну і хто, дивлячись на причини протестів цих покидьків скаже що це не кацапське замовлення?
показать весь комментарий
25.11.2024 16:31 Ответить
Так і в службі безпеці Польші явно усі кацапи , інакше давно б переловили усіх саботажників
показать весь комментарий
25.11.2024 16:43 Ответить
в правовій країні вони б сиділи. Але ж де польща, а де право. Гієна європи, як є.
показать весь комментарий
26.11.2024 02:20 Ответить
Польщу путін точно би взяв за три дні. В нього там ціле військо «фермерів».
показать весь комментарий
25.11.2024 16:35 Ответить
Європа так стурбована впливом кацапів на внутрішню політику ЄС, що не помічає, як проплачені "страйкарі" влаштовують цирк на кордоні з Україною.
показать весь комментарий
25.11.2024 16:36 Ответить
Поляки ненабагато краще рашистів, історично польскі пани завжди з нас кров пили....
показать весь комментарий
25.11.2024 16:37 Ответить
З нас свої пани більше кров сьорбають...
показать весь комментарий
25.11.2024 16:46 Ответить
Зараз ми обговорюмо сусидів, а не власних.. Стосовно поляків- згадайте Переяславські угоди. Як польский цар і московский цар поділили Україну навпіл. З тих пір мало шо змінилося.
показать весь комментарий
25.11.2024 18:47 Ответить
а до чого тут Україна? я щось незрозуміла..., щоб там в тій Польщі не відбувалось, завжди знаходиться привід заблокувати кордон з Україною..., а чому не з Німеччиною, чи з белорашею...
показать весь комментарий
25.11.2024 16:39 Ответить
А до чого блокування доріг одеситами, коли світло зникає після ракетних обстрілів?
Із одинакової голови.
показать весь комментарий
25.11.2024 16:46 Ответить
Пздц вимоги до своєї влади та Євросоюзу, а блокують наш кордон.. німцям заблокуйте. Маразм якийсь.
показать весь комментарий
25.11.2024 16:41 Ответить
Ну чому зразу маразм? Все доволі логічно. Чи ви сумніваєтесь, що там вміло керує фсб?
показать весь комментарий
25.11.2024 16:52 Ответить
Я в цьому не сумніваюся, просто дивують люди.. от що фермери можуть отримати від росії. Ну зараз гроші, а як вони доберуться до Європи, що хочуть поляки рівень життя як в росії.
показать весь комментарий
25.11.2024 16:56 Ответить
А я не сумніваюсь після голосування нашого зєлохтората, бо такі створіння не спроможні бачити далі свого носа.
показать весь комментарий
25.11.2024 17:04 Ответить
Вибачаюсь - стилістична прмилка: треба було написати "не дивуюсь".
показать весь комментарий
25.11.2024 17:06 Ответить
Вони так далеко не думають.
показать весь комментарий
25.11.2024 17:21 Ответить
дивують не люди і фермери. А польскі менти і держава. То не держава взагалі, якщо таке дозоляє дегенератам.
показать весь комментарий
26.11.2024 02:21 Ответить
Поляки дограються , дебіли
показать весь комментарий
25.11.2024 16:41 Ответить
ну не тварини? Нехай здихають українці бо в Польщі податки великі і в Америку торгує ЄС. Але перекривають кисень нам. Сволочи.
показать весь комментарий
25.11.2024 16:41 Ответить
...При цьому цього разу блокування кордону з Україною ніяк не було пов'язане з українським аграрним експортом до ЄС... Якщо це так то тоді якого хера вони не блокують кордон з бульбашами чи не їдуть на траХтораХ в Брюсель?
показать весь комментарий
25.11.2024 16:42 Ответить
Бо туди рашка не проплачує.
показать весь комментарий
25.11.2024 16:50 Ответить
Ааааааа...
показать весь комментарий
25.11.2024 17:19 Ответить
Я зрозуміла, ви це і без мене знаєте
показать весь комментарий
25.11.2024 18:02 Ответить
Ви все правильно зрозуміли То я для тих хто не розуміє
показать весь комментарий
25.11.2024 18:07 Ответить
Бо Берлін, та Брюссель може їм перекрити дотації
показать весь комментарий
25.11.2024 18:19 Ответить
Хто сумнівається, що там стирчать кацапські роги? Хто сумнівається, що тільки рашистська наволоч творить всі диверсії в усіх цивілізованих країнах, або вміло і підло роздмухує полумʼя з іскри наявних проблем? Я не сумніваюсь ані жодної секунди.
показать весь комментарий
25.11.2024 16:42 Ответить
А чи є така держава як Польща? Дивлячись на роботу їх інституцій та поведінку громадян - можна зробити висновок що немає.
показать весь комментарий
25.11.2024 16:43 Ответить
То чого свій парламент не блокують?!
показать весь комментарий
25.11.2024 16:49 Ответить
Фамілія керівника цих сраних фермерів кондров(щось кацап'ятиную *******),де влада,на чолі з "великим другом і адвокатом"України Туском?Всі пшеки продажні не далекоглядні суки,готові всіх продати для свого блага і так було на протязі всіх століть.
показать весь комментарий
25.11.2024 16:56 Ответить
Думаю що влада це і організовує, для поляків Україна конкурент на ринку ЄС і їх ми більше цікавимо як постачальники дешевої сировини та робочої сили.
показать весь комментарий
25.11.2024 17:16 Ответить
То може Польським фермерам почати робити щось інше, якщо фермерство їм таке невигідне ?
показать весь комментарий
25.11.2024 17:02 Ответить
Саме цікаве, що цим проплаченим без різниці, скільки Польща втратить при зміні маршрутів транзиту.
показать весь комментарий
25.11.2024 17:08 Ответить
"угода про вільну торгівлю між Європейським Союзом і країнами Південної Америки" а блокують кордон з Україною....

а кордон із Німеччиною або Чехією чому не блокуєте, підари шиплячі?
показать весь комментарий
25.11.2024 17:09 Ответить
А з Білорусією не хочуть заблокувати кордон звідки більше товарів іде від раші або порт Гдиня куди морем заходить продукція.
показать весь комментарий
25.11.2024 17:12 Ответить
Може якось РЕБами наступну шахедню перенаправити на тих фсбшних рольників, якщо те бидло перекриє кордон. Хай відчують те, що українці відчувають постійно
показать весь комментарий
25.11.2024 17:12 Ответить
А з Білорусією не хочуть заблокувати кордон звідки більше товарів іде від раші або порт Гдиня куди морем заходить продукція.
показать весь комментарий
25.11.2024 17:15 Ответить
Домітингуються, деблокуються, прийдуть кацапи на танках, драпати будуть до Рейну
показать весь комментарий
25.11.2024 17:17 Ответить
Помилка
Не до Рейну
А за Ла-Манш будуть драпати, як мінімум
показать весь комментарий
25.11.2024 18:21 Ответить
Весь гнилий характер польського рольніка показаний в книзі "Хлопи" Реймонта.Там за землю,за гроші син готовий убити батька,батько - сина,і ліки від того тільки єдині - нещадне пороття нагайками на стайні так щоб "клапті з дупи летіли"...
показать весь комментарий
25.11.2024 17:25 Ответить
Польські ментяри бігом розігнати це кацапське шобло запроданців.
показать весь комментарий
25.11.2024 17:35 Ответить
Блокуйте Європарламент,недолугі.
показать весь комментарий
25.11.2024 17:43 Ответить
Імперіалістична партія " конфедірати" яку о очолює так званий агент фсб Браун, організовує ці страйкі.
показать весь комментарий
25.11.2024 17:56 Ответить
Фермерам пороблено?
показать весь комментарий
25.11.2024 18:00 Ответить
Схоже,пшекляндці вже звикли витирати ноги об Україну,очолювану 5,5 років могутнім лідором Всесвіту....
показать весь комментарий
25.11.2024 18:06 Ответить
Якщо домовленості не будуть виконані, ми повернемося, це буде масова акція протесту на весь східний кордон Польщі", - наголосив лідер організації "Ошукане село".

Вспомнился анекдот по этому поводу.

- Мужик, ты когда на кирпич смотришь, про шо думаешь?

- Про физду.

- А почему про нее?

- А я про нее всегда думаю.
показать весь комментарий
25.11.2024 18:15 Ответить
Може у поляків глобус України? Дайте їм нормальну мапу світу і там стрілками вкажіть де та Америка і ЄС.
показать весь комментарий
25.11.2024 18:26 Ответить
коли ж ці фермери повиз ди ха ють?
показать весь комментарий
25.11.2024 18:27 Ответить
Ці фермери як расєяне!
Вимоги до ЄС та свого уряду - бьють по Україні!
Расєяне воюють з НАТО - бьють бомбами/ракетами,окупують Україну!
Іце все почалося с Зєленським!
показать весь комментарий
25.11.2024 18:49 Ответить
Якщо це так то що тут скажеш, напрошується написати , що пшеки повні придурки
показать весь комментарий
25.11.2024 19:20 Ответить
Нащо вивозити/імпортувати, коли армію собачатиною годують? Коли переселенці повертаються на окуповані території? Водіїв і так тцк вже виловила? Як це заважає через Румунією імпортувати?
Це хитання повітря, щоб людям не було часу на дійсно важливі речі.
Бо де їм знати що через поляків іде десь лише 22% агропродукції.
Нащо це рашці, коли через бульбашів навіть вороване зерно легко їде бо на нього не буде санкцій.
Але людям дають керовану агресію, типу ось - погані всі, а ми такі невинні.
показать весь комментарий
25.11.2024 19:22 Ответить
Польща відкрито зловживає своїм статусом транзитної країни, а українськи державні "менеджери" хлопають вухами, як завжди