4933 посетителя онлайн

Военным РФ раздают "инструкции для совершения самоубийств": "Важно уверенно нажимать на курок"

Російським військовим роздають інструкції для самогубства

Российские командиры раздают солдатам захватчиков инструкции для совершения самоубийств.

Об этом сообщила пресс-служба ГУР МО, передает Цензор.НЕТ.

"Заголовок призывает "соблюдать свою честь до конца" и описывает алгоритм совершения суицида с помощью огнестрельного оружия или гранаты. Так называемому "воину великой россии" в критической ситуации приказывают стрелять себе в висок, под подбородок или в центр лба", - говорится в сообщении.

"Важно сохранять спокойствие и уверенно нажимать на спусковой курок", - говорится в "инструкции".

В то же время при отсутствии оружия или патронов оккупантам советуют воспользоваться гранатой.

"Указанная политика российских командиров-мясников свидетельствует о все более глубокой деградации оккупационной армии рф - армии суицидников теперь и в прямом смысле", - подытожили в ГУР МО.

Топ комментарии
+13
Першим пунктом інструкції повинно бути: виконати інструкцію відразу після отримання зброї.
показать весь комментарий
03.12.2024 16:26
+7
Ваньки , це правильна інструкція ! Тільки робіть то одразу , як дадуть вам зброю , бажано всім одразу по команді .
показать весь комментарий
03.12.2024 16:39
+4
Апогей рускага мира. Треба розповсюдити і активизувати на всій терріторії мордору.
показать весь комментарий
03.12.2024 16:32
Комментировать
Сортировать:
Першим пунктом інструкції повинно бути: виконати інструкцію відразу після отримання зброї.
показать весь комментарий
03.12.2024 16:26 Ответить
В цілому - логічний розвиток того, що відбувається на фронті. Кацапи не беруть полонених, а значить їх обмінний фонд або переповнений, або більший за обмінний фонд, який утримує Україна. Для того, щоб Україна не могла збільшувати свій обмінний фонд, кацапам і роздають такі вказівки.
показать весь комментарий
03.12.2024 16:29 Ответить
Апогей рускага мира. Треба розповсюдити і активизувати на всій терріторії мордору.
показать весь комментарий
03.12.2024 16:32 Ответить
За Путіна застрелитись почотно!
показать весь комментарий
03.12.2024 16:37 Ответить
Скоріше замість ху...ла застрелиться.....
показать весь комментарий
03.12.2024 16:40 Ответить
Нормальна команда, тільки ху...ловцям треба спочатку пристрелити командира, щоби і його родичі отримали можливість на білу ладу, а потім вже себе. А взагалі гасло повинне бути - вирішив застрілитися сам, допоможи товаришеві
показать весь комментарий
03.12.2024 16:38 Ответить
Это по честному - получил деньги по контракту, теперь застрелись!
показать весь комментарий
03.12.2024 16:39 Ответить
Ваньки , це правильна інструкція ! Тільки робіть то одразу , як дадуть вам зброю , бажано всім одразу по команді .
показать весь комментарий
03.12.2024 16:39 Ответить
Ваньки , це правильна інструкція ! Тільки робіть то одразу , як дадуть вам зброю , бажано всім одразу по команді .
показать весь комментарий
03.12.2024 16:39 Ответить
На пєрвий втарой застрє-лісь!
показать весь комментарий
03.12.2024 16:44 Ответить
Кацапские командиры на личном примере должны показать как это делать.Построить подразделение и с командой-"Делай как я" лихо застрелиться.
показать весь комментарий
03.12.2024 19:32 Ответить
Чого, хароша інструкція Треба в неї ще добавити: Прішол на тЄриторію України - сразу самоубЄйся!
показать весь комментарий
03.12.2024 16:45 Ответить
У кацапів не вистачає медперсоналу, грошей на надання медичної допомоги, виплату компенсацій та пенсій по інвалідності... От і економлять...
показать весь комментарий
03.12.2024 16:47 Ответить
нарешті!
показать весь комментарий
03.12.2024 16:51 Ответить
цікаво, а предки русскіх, татаро-монголи, стрілялися з лука у скроню ?

історія умалчіваєть !
показать весь комментарий
03.12.2024 17:06 Ответить
Само насадження на кілок