6530 відвідувачів онлайн
6 060 17

Військовим РФ роздають "інструкції для вчинення самогубств": "Важно уверенно нажимать на курок"

Російським військовим роздають інструкції для самогубства

Російські командири роздають солдатам загарбників інструкції для вчинення самогубств.

Про це повідомила пресслужба ГУР МО, передає Цензор.НЕТ.

"Заголовок закликає "соблюдать свою честь до конца" та описує алгоритм вчинення суїциду за допомогою вогнепальної зброї або гранати. Так званому "воіну вєлікой россіі" у критичній ситуації наказують стріляти собі у скроню, під підборіддя або у центр лоба", - йдеться в повідомленні.

"Важно сохранять спокойствие и уверенно нажимать на спусковой курок", - йдеться в "інструкції".

Водночас за відсутності зброї чи набоїв окупантам радять скористатись гранатою.

"Вказана політика російських командирів-м’ясників свідчить про дедалі глибшу деградацію окупаційної армії рф ― армії суїцидників тепер і в прямому значенні", - підсумували в ГУР МО.

Топ коментарі
+13
Першим пунктом інструкції повинно бути: виконати інструкцію відразу після отримання зброї.
показати весь коментар
03.12.2024 16:26 Відповісти
+7
Ваньки , це правильна інструкція ! Тільки робіть то одразу , як дадуть вам зброю , бажано всім одразу по команді .
показати весь коментар
03.12.2024 16:39 Відповісти
+4
Апогей рускага мира. Треба розповсюдити і активизувати на всій терріторії мордору.
показати весь коментар
03.12.2024 16:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Першим пунктом інструкції повинно бути: виконати інструкцію відразу після отримання зброї.
показати весь коментар
03.12.2024 16:26 Відповісти
В цілому - логічний розвиток того, що відбувається на фронті. Кацапи не беруть полонених, а значить їх обмінний фонд або переповнений, або більший за обмінний фонд, який утримує Україна. Для того, щоб Україна не могла збільшувати свій обмінний фонд, кацапам і роздають такі вказівки.
показати весь коментар
03.12.2024 16:29 Відповісти
Апогей рускага мира. Треба розповсюдити і активизувати на всій терріторії мордору.
показати весь коментар
03.12.2024 16:32 Відповісти
За Путіна застрелитись почотно!
показати весь коментар
03.12.2024 16:37 Відповісти
Скоріше замість ху...ла застрелиться.....
показати весь коментар
03.12.2024 16:40 Відповісти
Нормальна команда, тільки ху...ловцям треба спочатку пристрелити командира, щоби і його родичі отримали можливість на білу ладу, а потім вже себе. А взагалі гасло повинне бути - вирішив застрілитися сам, допоможи товаришеві
показати весь коментар
03.12.2024 16:38 Відповісти
Это по честному - получил деньги по контракту, теперь застрелись!
показати весь коментар
03.12.2024 16:39 Відповісти
Ваньки , це правильна інструкція ! Тільки робіть то одразу , як дадуть вам зброю , бажано всім одразу по команді .
показати весь коментар
03.12.2024 16:39 Відповісти
Ваньки , це правильна інструкція ! Тільки робіть то одразу , як дадуть вам зброю , бажано всім одразу по команді .
показати весь коментар
03.12.2024 16:39 Відповісти
На пєрвий втарой застрє-лісь!
показати весь коментар
03.12.2024 16:44 Відповісти
Кацапские командиры на личном примере должны показать как это делать.Построить подразделение и с командой-"Делай как я" лихо застрелиться.
показати весь коментар
03.12.2024 19:32 Відповісти
Чого, хароша інструкція Треба в неї ще добавити: Прішол на тЄриторію України - сразу самоубЄйся!
показати весь коментар
03.12.2024 16:45 Відповісти
У кацапів не вистачає медперсоналу, грошей на надання медичної допомоги, виплату компенсацій та пенсій по інвалідності... От і економлять...
показати весь коментар
03.12.2024 16:47 Відповісти
нарешті!
показати весь коментар
03.12.2024 16:51 Відповісти
цікаво, а предки русскіх, татаро-монголи, стрілялися з лука у скроню ?

історія умалчіваєть !
показати весь коментар
03.12.2024 17:06 Відповісти
Само насадження на кілок