14293 посетителя онлайн

"Вопиющих" проблем с фортификационными сооружениями в Украине не было, - Силы поддержки ВСУ

У ЗСУ відповіли, чи має військо проблеми з фортифікаціями

Проблем в строительстве фортификационных сооружений на любом направлении в Украине пока нет, воинские части обеспечены всем необходимым.

Об этом заявил заместитель начальника управления инженерных войск Командования Сил поддержки ВСУ полковник Владимир Гусар на брифинге, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

В настоящее время проблем с фортификационными сооружениями на любом направлении у нас нет. На сегодня осуществляется обеспечение всеми необходимыми материалами для воинских частей, подразделений, находящихся на передней линии", - подчеркнул он.

Гусар отметил, что все фортификации возводятся согласно общему плану. Они осуществляются руководством или за средства областных военных администраций.

В ВСУ отметили, что действительно, некоторое время были разговоры о проблемах со строительством фортификаций, но пока такой проблемы нет.

Гусар добавил, что "вопиющих проблем с фортификациями и не было".

Напомним, в начале декабря народный депутат от "Слуги народа" Марьяна Безуглая заявила, что за два года после освобождения от врага Харьковщины на реке Оскол и на границе с РФ не построены фортификации.

Топ комментарии
+18
Нет фортификаций - нет проблем.
показать весь комментарий
13.12.2024 17:43
+13
Для "сил підтримки" проблем не було, а для військових? Для тих хто на нулю?
показать весь комментарий
13.12.2024 17:47
+10
Звісно, "кричущих" не було...
тому, що всім "кричущім" змі РОТИ ПОЗАТИКАЛИ "військовим станом"!
показать весь комментарий
13.12.2024 17:52
Комментировать
Сортировать:
Росіян їх брали раніше ніж закінчували їх побудову.
показать весь комментарий
13.12.2024 17:39 Ответить
Сто відсотків так і є. Дебіт з кредітом під кінець року у них зійшовся, дякуючи оркам, а на рахунок просування орків питання не до них, то народ гівняний, погано воює лопатами і в бусики не хоче добровільно лізти.
показать весь комментарий
13.12.2024 17:50 Ответить
ЗЄльоні курви !

.
показать весь комментарий
13.12.2024 19:33 Ответить
10 відсотків будують добре 90 дерибан грошей бандою ермака
показать весь комментарий
13.12.2024 17:42 Ответить
Нет фортификаций - нет проблем.
показать весь комментарий
13.12.2024 17:43 Ответить
Для "сил підтримки" проблем не було, а для військових? Для тих хто на нулю?
показать весь комментарий
13.12.2024 17:47 Ответить
А вони не скаржились?
Значить, не було!
показать весь комментарий
13.12.2024 17:50 Ответить
Тонко тонко
показать весь комментарий
13.12.2024 19:32 Ответить
А шо, як не "кричуща" проблема, це було?
Заговор рєптілоїдів? Антишашлична мафія?
показать весь комментарий
13.12.2024 17:51 Ответить
Гусар додав, що "кричущих проблем із фортифікаціями й не було". Джерело: https://censor.net/ua/n3524987, бо Українське командування просто "подарувало" росіянам ключовий укріпрайон під Покровськом, - Бутусов.
показать весь комментарий
13.12.2024 17:51 Ответить
Я перший раз чую,хто такий цей Гусар але є розуміння що це корупціонер і сволота,якого дєрьмак виставив розповідати казочки. Чому? А ось просто видно.
показать весь комментарий
13.12.2024 18:49 Ответить
Звісно, "кричущих" не було...
тому, що всім "кричущім" змі РОТИ ПОЗАТИКАЛИ "військовим станом"!
показать весь комментарий
13.12.2024 17:52 Ответить
показать весь комментарий
13.12.2024 17:53 Ответить
Гусак брехло, ла-ла
показать весь комментарий
13.12.2024 17:53 Ответить
"...певний час були розмови про проблеми з будівництвом фортифікацій, але наразі такої проблеми немає..."

Це точно по Фрейду! Були розмови - але наразі такої проблеми немає...
Тобто немає проблеми розмов про фортифікації, а не проблеми фортифікацій.
Когось залякали, комусь замазали рота баблом, забили білим шумом у ЗМІ - і все - проблем з розмовами про фортифікації таки вже майже немає. Як немає і самих фортифікацій.
показать весь комментарий
13.12.2024 17:54 Ответить
Я ж кажу порохоботи наговорюють на нашого потужного Лідора. Наш незламний Лідор ще при боях на Банковій навчився зводити фортифікації і виживати на одній мівіні
показать весь комментарий
13.12.2024 18:13 Ответить
17 млрд загуло в кишені, і проблеми випарувалися.

Ніхто з ВЦА ,які повинні їх будувати, НЕ постраждав - тільки некрологи йдуть сотнями та кладовища розширяються(((
показать весь комментарий
13.12.2024 18:15 Ответить
,,Ми строили ,строили и на конец построили".
показать весь комментарий
13.12.2024 18:18 Ответить
Так в Україні і з корупцією проблем нема.Як каже Зелупа-все чисто.Так що віримо і славімо його і його зелену владу.
показать весь комментарий
13.12.2024 18:18 Ответить
Це ти наволоч скажи тим хлопцям що зараз помирають під Кураховим.
Орки пройшли ваши споруди як ніж по маслу, бо будували їх не там де треба та й не закінчили ви їх тварини...
показать весь комментарий
13.12.2024 18:22 Ответить
Фортифікацій нема і відповідно проблем з ними теж нема
Главне що палатки незламності понаставили
показать весь комментарий
13.12.2024 18:30 Ответить
Адміністрація Дніпра теж сидить на д@пі рівнесенько, а орки вже за 10 км від міста!

Скіки там до західних кордонів йти бойвими маршами?
показать весь комментарий
13.12.2024 18:30 Ответить
Сили підтримки ЗСУ? Це що? Це офіційна установа?
показать весь комментарий
13.12.2024 18:47 Ответить
Це як і ТЦК, ті хто будуть захищати чинну владу, за це не підуть на фронт