9760 посетителей онлайн
1 670 33

Зеленский провел Технологическую Ставку: Есть первые контуры того, каким образом можем дополнительно усилить нашу защиту неба

Зеленський провів першу Технологічну Ставку 13 грудня

В пятницу, 13 декабря, президент Украины Владимир Зеленский провел первую встречу Технологической Ставки, на которой обсудили защиту от российских воздушных целей.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом глава государства сообщил в Телеграм-канале.

Это было фактически учредительное заседание. Специальный формат внедрения инноваций для обороны с участием ученых и производителей оружия, разработчиков технологических решений для наших Сил обороны и безопасности Украины. Конечно, были и все необходимые командующие и представители армии, разведки и Сил безопасности", - отметил Зеленский.

По его словам, на Ставке сегодня сосредоточились на первой, ключевой задаче, а именно на защите неба - это противодействие "Шахедам" и ракетам.

"Уже состоялся длительный и довольно детальный разговор по этим вопросам, есть уже первые контуры того, каким образом можем дополнительно усилить нашу защиту", - подчеркнул президент.

Зеленский добавил, что на следующей Технологической Ставке должны быть представлены конкретные решения.

Обстрел 13 декабря 2024 года

Известно, что оккупанты запустили "Кинжалы" в сторону западных областей Украины.

Ранее сообщалось о взлете Ту-95МС и МиГ-31К. Российские оккупанты атакуют Украину ракетами.

Взрывы прогремели в ряде областей.

Министр энергетики Герман Галущенко сообщил, что россияне наносят удары по энергообъектам.

В Украине из-за массированной российской ракетной атаки на энергетические объекты объем применения мер ограничения потребления электричества увеличен.

Топ комментарии
+12
я здогадуюсь - буде анонсовано потужний План захисту Неба. Спочатку він буде предствлений партнерам, а коли ті пошлють то через місяць-два випливе в парламенті і як результат буде створене Міністерство Захисту Неба. Міністром буде призначено когось на кшталт потужних менеджерів як Сірожа Лєщенко чи дебіл-Милованов
показать весь комментарий
13.12.2024 18:20 Ответить
+8
Технологічну? Точно не техногенну чи *****************?
показать весь комментарий
13.12.2024 18:11 Ответить
+8
Так, з планами фсееее. Не працюють. Іде пошук шо зайде баранам та вівцям. Технологична ставка це ноу млять хау жОПи?
показать весь комментарий
13.12.2024 18:17 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Технологічну? Точно не техногенну чи *****************?
показать весь комментарий
13.12.2024 18:11 Ответить
Пан президент я знаю как усилить оборону, можно прибыль государственных банков направить не заграницу, а на дроны и беспилотные системы для ЗСУ это очень поможет!
показать весь комментарий
13.12.2024 18:11 Ответить
Красти меньше
показать весь комментарий
13.12.2024 18:13 Ответить
Дилема, з якою навіть мудрий нарід не впорається: "Як менше красти, але мати більше"
показать весь комментарий
13.12.2024 18:29 Ответить
Помолитися?
показать весь комментарий
13.12.2024 18:12 Ответить
Ми про перші контури чогось чули вже разів сто...
Альо, Свідки розгону розбійників і зниження тарифів на комірне для неадекватних, ви ж мабуть усе записуєте?
показать весь комментарий
13.12.2024 18:14 Ответить
Так, з планами фсееее. Не працюють. Іде пошук шо зайде баранам та вівцям. Технологична ставка це ноу млять хау жОПи?
показать весь комментарий
13.12.2024 18:17 Ответить
Подскажу как - минимум вернуть к жизни проекты от "Луча", угробленные в 2020 году.
показать весь комментарий
13.12.2024 18:20 Ответить
я здогадуюсь - буде анонсовано потужний План захисту Неба. Спочатку він буде предствлений партнерам, а коли ті пошлють то через місяць-два випливе в парламенті і як результат буде створене Міністерство Захисту Неба. Міністром буде призначено когось на кшталт потужних менеджерів як Сірожа Лєщенко чи дебіл-Милованов
показать весь комментарий
13.12.2024 18:20 Ответить
Д'єрмака на дирижаблі запускатимуть-тоді кацапи не стрілятимуть ракетами. Їм такий кротяра в ОПі більш корисніший
показать весь комментарий
13.12.2024 18:22 Ответить
А в якості ********* - Стефанчука. Тільки його треба ще трохи підкачати.
показать весь комментарий
13.12.2024 19:58 Ответить
Перекладаю з зельонського - пістєл, пістю і пістєть буду
показать весь комментарий
13.12.2024 18:28 Ответить
Три плани, дві ставки зелені піз……боли
показать весь комментарий
13.12.2024 18:35 Ответить
коли собаці немає чого робит, вона яйця лиже. Коли зеленському- той ставки проводить. Дайте йомоу ще 6 років і три роки війни, так може він мобілізацію почне.
показать весь комментарий
13.12.2024 19:11 Ответить
на третьому році повномасштабної війни -перші контури. це потужно , чи ********?
показать весь комментарий
13.12.2024 18:41 Ответить
могутньо
показать весь комментарий
13.12.2024 19:08 Ответить
докачати воднем двох таких потужних гівнюків як лисий та йузік і замість стратостатів пускати їх в стратосферу, де їх ще більше роздує, прикриваючи колосальні площі, високо до вітру, щоб і снайпер не дострелив і "арешнік", падаючий з гіперзвуком, боявся в гімно по самі орєшки потрапити ))
показать весь комментарий
13.12.2024 18:42 Ответить
Просто ідіот. Його культурно посилають (слава Богу не за руцьким кораблем) а він удає, що він нічого не второпав. Продовжує малювати плани, контурні карти ... без Покровська. До речі, як там поживає детальний план чи то стійкості, чи ще чогось інтелектуального ? Агласіть пжалуйста весь план!
показать весь комментарий
13.12.2024 18:47 Ответить
Технологічна ставка ! Це вже майже перемога !
показать весь комментарий
13.12.2024 18:51 Ответить
Вдарити нарешті, ракетами по аеродромах зі стратавіа та складах ворога? Та нє, дурня якась, технологічна ставка - ось що нас захистить. Ідіот і імпотент.
показать весь комментарий
13.12.2024 18:59 Ответить
навіщо? Є куча підстанцій у москалів. Особливо біля москви.
показать весь комментарий
13.12.2024 19:04 Ответить
ВОТ ЧЕТВЕРТЬ КОНТУРА. Юго-западная часть. Красненьким помечено.
показать весь комментарий
13.12.2024 19:03 Ответить
Уйди уже... может судьба Каддафи тебя не постигнет....
Что вряд-ли
показать весь комментарий
13.12.2024 19:10 Ответить
«Перші контури»?!
Та вони мали бути рік тому!
показать весь комментарий
13.12.2024 19:19 Ответить
"Технологічна ставка","уперше"....
показать весь комментарий
13.12.2024 19:21 Ответить
будуть вирішувати, як на фронті обходитись без дронів? Бо щось "мільон дронів" не стався.
Взагалі, як подивлюсь, якщо щось під контроль взяли, централізували і очолили - все, пиши пропало, згине, розвалиться.
показать весь комментарий
13.12.2024 19:28 Ответить
Що попало аби відосік випустить для лохів
показать весь комментарий
13.12.2024 19:34 Ответить
Мда.... Жду Интеллектуальную ставку. Наверное зря жду.
показать весь комментарий
13.12.2024 19:51 Ответить
Гра на публіку!
показать весь комментарий
13.12.2024 20:25 Ответить
Одним пальцем і на піаніно грає, і контури креслить.
показать весь комментарий
13.12.2024 21:37 Ответить
Смарагденський потужно намалював криву лінію на папері. Полюбувався, і сказав - Ось перший контур того, яким чином можемо додатково посилити наш захист неба!
показать весь комментарий
13.12.2024 21:46 Ответить
перша ставка.. перші контури... ви там що? смієтеся?
показать весь комментарий
13.12.2024 21:51 Ответить
Шоу вечернего дякулы.
показать весь комментарий
13.12.2024 22:10 Ответить