8407 посетителей онлайн

Оккупанты штурмуют малыми группами и сосредотачиваются в подвалах, - ОТГ "Луганск" о ситуации в Торецке

ОТУ Луганськ про ситуацію в Торецьку

Ситуация в Торецке Донецкой области очень сложная. Враг пытается просочиться малыми пехотными группами в город.

Об этом в эфире "Еспресо" рассказала пресс-секретарь ОТГ "Луганск" Анастасия Бобовникова, информирует Цензор.НЕТ.

По словам спикера, российские захватчики пытаются действовать малыми пехотными группами.

"Враг пытается просочиться малыми пехотными группами в Торецк. Они сосредотачиваются в подвалах и в различных тайниках, чтобы потом проводить штурмовые действия на позиции украинских подразделений, которые держат оборону в городе",- рассказала Бобовникова.

Она отметила, что в Торецке много уничтоженных домов и улиц, где оккупанты скрываются для того, чтобы дальше передвигаться по городу.

"Из-за этого здесь очень сложно строить оборону, хотя нашим военным это удается. Силы обороны уже достаточно длительное время сдерживают противника в этом городе. Несмотря на это, враг постоянно атакует и пытается активно штурмовать наши позиции. Ситуация в Торецке очень сложная", - добавила она.

Топ комментарии
+4
Друзі, штурм малими групами - це не ноу-хау. Це тактика виживання м'яса. Психічні атаки у минулому. У нас немає суцільної лінії оборони. Тому треба мінувати підвали. Щоб відбити бажання лізти у підвал. А ще треба більше колючого дроту. Не зуби дракона, а саме дроту. Море дроту.
показать весь комментарий
13.12.2024 19:06 Ответить
+1
карта підвалів та різних схованок торецька, люб'язно надана оп-ою прєзіка і лічно її дарагім руководітєльом!
показать весь комментарий
13.12.2024 19:20 Ответить
+1
не так страшна ртуть, як розказки про неї. до першої половини 80х, майже в кожній підсобці фізкабінетів стояла літрова емність з ртуттю, дослід торічеллі по атмосферному тиску у класі показувати.
показать весь комментарий
13.12.2024 19:23 Ответить
Комментировать
Сортировать:
В підвалах? Тобто в руїнах. А випалювати цю нечисть немає чим? Напевно так. Заходять в руїни,закріплюються і планують подальший наступ. А у нас як "немає сенсу тримати руїни" так "на більш вигідні позиції"... які виявляється в чистому полі.
показать весь комментарий
13.12.2024 18:54 Ответить
Друзі, штурм малими групами - це не ноу-хау. Це тактика виживання м'яса. Психічні атаки у минулому. У нас немає суцільної лінії оборони. Тому треба мінувати підвали. Щоб відбити бажання лізти у підвал. А ще треба більше колючого дроту. Не зуби дракона, а саме дроту. Море дроту.
показать весь комментарий
13.12.2024 19:06 Ответить
Дуже часто наші бійці на ті міни
ледве не наскакують на БМП
показать весь комментарий
13.12.2024 21:53 Ответить
Жінко, по перше, БМП чи авто по підвалах не їздять. Це вам відомо ! ? Колючка кидається навколо ВОПів, а не по городам цивільних. Це по друге. І нарешті, якщо я не у курсі, то намагаюсь ... мовчати.
показать весь комментарий
14.12.2024 13:47 Ответить
Потрібно при відступі закопувати в підвалах ємності з ртутю , хай орки дихають на здоров'я .
показать весь комментарий
13.12.2024 19:10 Ответить
не так страшна ртуть, як розказки про неї. до першої половини 80х, майже в кожній підсобці фізкабінетів стояла літрова емність з ртуттю, дослід торічеллі по атмосферному тиску у класі показувати.
показать весь комментарий
13.12.2024 19:23 Ответить
Так. В кожному взводі є ємність з ртуттю. Десь так один кубометр. А кубометр ртуті важить 13,6 тонн
показать весь комментарий
13.12.2024 19:33 Ответить
Конечно, в каждом подразделении ВСУ есть ёмкости с ртутью...
показать весь комментарий
13.12.2024 19:39 Ответить
карта підвалів та різних схованок торецька, люб'язно надана оп-ою прєзіка і лічно її дарагім руководітєльом!
показать весь комментарий
13.12.2024 19:20 Ответить
Вони вже досить давно використовують тактику малих груп і накопичення, про це вже хто тільки не розказував: і бійці, і командири, і журналісти з експертами. І що? Тактика протидії вироблена? Ні, звісно, натомість деградація управління.
показать весь комментарий
13.12.2024 19:37 Ответить
Що це за відмазка від паркетних?
Краще великими групами?
показать весь комментарий
13.12.2024 20:47 Ответить
ворог дже більшу частину міста захопив, а у вас....
Ворог намагається просочитись малими піхотними групами в місто (с)
показать весь комментарий
13.12.2024 22:18 Ответить