8703 посетителя онлайн
16 981 153

Украине придется согласиться на частичные территориальные потери для завершения войны, - Пеллегрини

Пеллегріні про завершення війни в Україні

Президент Словакии Петер Пеллегрини заявил, что Украина "будет вынуждена пойти на частичные территориальные потери" для завершения войны.

Об этом он сказал в эфире STVR, информирует Цензор.НЕТ.

"Когда речь идет о мире, я считаю, что нужно сохранять реализм. На сегодня, вероятно, никто в Европе среди здравомыслящих людей не верит, что удастся достичь мира без каких-то частичных территориальных потерь для Украины",- заявил политик.

Он отметил, что основывает свое мнение на ежедневной информации о ситуации на фронте.

Также президент Словакии призвал Украину и РФ как можно быстрее сесть за стол переговоров.

Ранее Пеллегрини заявлял, что настало время начать искать устойчивое и справедливое завершение войны в Украине.

Топ комментарии
+42
А щоб Україна, дуже не приймалась втратами - Словакія віддасть її Пряшівщину! Згода?
показать весь комментарий
15.12.2024 19:26
+36
показать весь комментарий
15.12.2024 19:26
+26
Вот пусть словакия и подарит быдлостану свою территорию.

Какие только дебилы и дегенераты управляют сегодня государствами, страшно даже подумать, куда они заведут мир.
показать весь комментарий
15.12.2024 19:26
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Комусь портібна частина Словаччини? Беріть, задля миру не шкода.
показать весь комментарий
15.12.2024 20:01 Ответить
Ну оно точно конченный дебил. Ну это просто по факту
показать весь комментарий
15.12.2024 20:02 Ответить
"На том берегу было отведено на карте место для заграницы. Там жили дерзкие пилигвины - путешественники по ледяным странам, нечто среднее между пилигримами и пингвинами."
(с)
показать весь комментарий
15.12.2024 20:04 Ответить
На сьогодні, ймовірно,НЕМАЄ В ЄВРОПІ РОСУДЛИВИХ ПОЛІТИКІВ , є прорашистські холуї і слуги .котрі збираються задобрити кровопивцю української крові.злочинця і,світового терориста і окупанта за рахунок часткових територіальних втрат для України",Рашистський холуй,який вважає дозвіл рашистському злочинцю ,на безнаказану окупацію території іншої держави розсудливістю.то реально він є рашистський членосос...
показать весь комментарий
15.12.2024 20:09 Ответить
Якщо Україна віддасть свою територію-це буде не завершення війни. Це буде перемир'я років на 5!
показать весь комментарий
15.12.2024 20:15 Ответить
Із тих хто проти поступок кацапні територіями заради миру є ті що пишуть із окопа, підніміть будь ласка руку? Ті хто з теполого дивану пише як я наприклад - ваша думка дуже важлива хіба що для бравих хлопців із ТЦК)
показать весь комментарий
16.12.2024 04:16 Ответить
Перепрошую. Ви мене не так зрозуміли. Я сам виступаю за перемовини, бо, здається, всім притомним людям вже зрозуміло, що з такою некомпетентною і корумпованою владою перемога нам не світить. Але те, що це буде не мир, а лише перемир'я років на 5-факт. Тож лишається лише підписувати мирний договір і НЕГАЙНО проводите нові вибори, на яких думати головою, а не дупою!
показать весь комментарий
24.12.2024 20:34 Ответить
Ne Oh.....чудо аналітик , ти ким був вихований ,шо так ненавидиш Україну та правду ?! Бог тобі суд'я ,а Він все бачить з відтеля !!!
показать весь комментарий
15.12.2024 20:43 Ответить
І ЧИМ САМЕ ВІН "профукав"?... Уточни, будь ласка...
показать весь комментарий
15.12.2024 22:52 Ответить
Та це ж гетьманові слова... ТИ ЩО? Хіба можна тут таке писати? Тим більше,що цензор.да ще не перевзувся вчергове...Зараз тут ботва та ексзамполіти тебе проклянуть
показать весь комментарий
15.12.2024 23:02 Ответить
Отій падлюці доведеться відірватися від смокчення раzziйськой нафти через територію України
показать весь комментарий
15.12.2024 20:31 Ответить
МІД України має надати цій гидоті звання персону нон грата. Тільки так треба закривати пики про кацапським гнидам.
показать весь комментарий
15.12.2024 20:31 Ответить
Не, ну таки якась па* ло яка проголосувала за🤡 , тепер не згодна , з пропозицією ,жити разом з ним та руцким миром ? Чого мій комент видалили ? Як. бігти в 19 р ,та улюлюкати за цього зеленського маобзедуна ...бігли ...а як залишитися разом з слугами ...вже не хочуть ?!
показать весь комментарий
15.12.2024 20:34 Ответить
Просто тут зібралися шанувальники ;Єдиного телемарафону;.
показать весь комментарий
15.12.2024 21:27 Ответить
пррапорець знову забув змінити.. Новенький?
показать весь комментарий
15.12.2024 21:33 Ответить
Я тут з 2014 року, Днєпр.
показать весь комментарий
15.12.2024 21:38 Ответить
А я з 1899
показать весь комментарий
15.12.2024 22:21 Ответить
Ця ;кацапсіна; пройшла майже три роки війни і зараз на реабілітації, американцю.
показать весь комментарий
15.12.2024 20:55 Ответить
Поводься культурно, ухилянте, не під генделиком з бомжами чекушку давиш.
показать весь комментарий
15.12.2024 21:08 Ответить
Я думаю, те страны, которые помогают Украине вести войну, должны предупредить Зеленского, что они никогда не согласятся с тем, чтобы хоть один метр украинской земли был отдан быдлостану, в противном случае они прекратят любую помощь и это будет правильно и справедливо.

Согласиться с условиями кремлёвского параноика это обречь мир на ядерную войну, это однозначно!
показать весь комментарий
15.12.2024 20:42 Ответить
Країну цих вівцейопів важко знайти на мапі але ж їхній барон все рівно повчає країну, котра успішно захищається від варварів. Куди котиться цей світ!?
показать весь комментарий
15.12.2024 20:49 Ответить
Путін *****, кацапсіна, памʼятай про це.
показать весь комментарий
15.12.2024 20:54 Ответить
К миру принуждает Америка, а не какие-то предатели-европейцы.
показать весь комментарий
15.12.2024 21:42 Ответить
пішов ти Петер на йух...
показать весь комментарий
15.12.2024 21:01 Ответить
Цей хлоп не сказав,що Словаччина компенсує Україні ці поступки за рахунок своєї території. А так все норм.
показать весь комментарий
15.12.2024 21:03 Ответить
Деграданти ніяк не зрозуміють, що кацапи завжди наіпуть, і прийдуть знову, вже за їхніми душами, і будуть голосно реготати, з безмоских…
показать весь комментарий
15.12.2024 21:09 Ответить
и каждая такая ********* ************ гавкает что Украина должна то это то то.идите ***** .......................................
показать весь комментарий
15.12.2024 21:18 Ответить
Дивна якась людина цей Пілігрім. Він заявляє про необхідність справедливого миру, і в цей же час каже що Украіна має піти на теріторіальні поступки. Це як укладається у його голові взагалі? Тобто з його точки зору віддати свою територію краіні-агресору і виконати всі його вимоги і забажанки- це справедливо?
показать весь комментарий
15.12.2024 21:43 Ответить
Словаччина 49 035 км².
І ця мерзота із країни, менше двох областей України.
Каже "часткові".

Донецька область 26,5 тис. км² (окуповано 65%)
Луганська область 26,7 тисяч км² (окуповано 97%)
Крим - 26 860 км² (окуповано 100%)
Запорізька область 27,1 тис.км² (окуповано 73%)
Херсонська область 28 461 км² (окуповано 71%)
показать весь комментарий
15.12.2024 21:44 Ответить
Прокремлівська Словацька Республіка
Територія цієї недружньої навіть ворожої
Україні країни становить лише 49 034 км².
А ось тимчасово окуповані кремлем
українські території площа яких 125 000 кв.
і вони більші за територію Словаччини майже втричі.
І яке взагалі має право цей промосковський ******** розпоряджаться не своєю а чужою суверенною країною Україна.
показать весь комментарий
15.12.2024 21:49 Ответить
Коли згадують союзників Гітлера у Другій світовій, зазвичай найвідданішим із них вважають Угорщину. Хоча насправді єдиним союзником, який воював на боці Гітлера з 1 вересня 1939 року й до весни 1945-го, була Словаччина. Ступінь її залежності від Німеччини була значно вищою, адже навіть поява цієї держави на мапі Європи була безпосереднім наслідком політики Гітлера.

У своїй зовнішній політиці Перша Словацька республіка орієнтувалася на гітлерівську Німеччину. Вона, зокрема, стала однією з перших учасниць Другої світової війни, виступивши на боці Рейху при нападі на Польщу 1 вересня 1939 року. Згодом словацькі регулярні військові частини брали участь у війні проти СРСР, а сам Йозеф Тисо 3 листопада1941 року, уже в статусі президента, відвідав окупований німцями Київ.
показать весь комментарий
15.12.2024 21:51 Ответить
тільки після сдачи частини теріторіі словатчини мад'ярам
показать весь комментарий
15.12.2024 22:01 Ответить
Це вже і так зрозуміло, бо ніхера вона повернути вже не здатна.
показать весь комментарий
15.12.2024 22:40 Ответить
На всю голову вдарені ,політики ЄС! Замість того шоб прийняти у свій час, таку багату українську землю до себев ЄС ,ці політичні західні ід* оти ,віддали багатющі надра русні ...яка трохи зробить передих ,а потім прийде до них в хату !
показать весь комментарий
15.12.2024 22:51 Ответить
А как согласиться на территориальные потери жителям (гражданам Украины) Луганской и Донецкой области? Куда им возвращаться? Главное что президент словакии всё порешал. Миротворец.
показать весь комментарий
15.12.2024 23:07 Ответить
ЩОБ ТИ ЗДОХ!!!!
показать весь комментарий
15.12.2024 23:31 Ответить
Якщо поступатись територією, то тільки з компенсацією нам територіями словацькими. Якщо їх хватить. А Пелегріні хай тоді на Рубльовку їде жити. Явно ж там вже щось є, якщо таку муйню меле.
показать весь комментарий
16.12.2024 01:26 Ответить
А частину Курської області теж лишимо собі?
показать весь комментарий
16.12.2024 08:00 Ответить
Страница 2 из 2