4611 посетитель онлайн
8 515 36

По всей Украине объявляли тревогу из-за взлета вражеского МиГ-31К. В Киеве раздавались взрывы, работала ПВО. (обновлено)

тривога

Утром 20 декабря 2024 года во всех областях Украины объявляли воздушную тревогу.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщили Воздушные силы ВСУ.

"Ракетная опасность по всей территории Украины! Зафиксирован взлет МиГ-31К!", - отметили военные.

6:59 - Скоростная цель в направлении Киева!

7:03 - Еще одна ракета с севера! Направление – Киев!

В 7:03 городской голова Киева Виталий Кличко сообщил, что в столице работает ПВО.

7:07 Еще одна скоростная воздушная цель через Черниговщину. Вектор – Киев.

7:09 - фиксируется еще одна цель через Черниговскую область. Курс – Киев.

7:19 - Баллистическая ракета с севера! Вектор – Киев!

В 7:41 Воздушные силы сообщили об отбое угрозы МиГ-31К.

Топ комментарии
+10
*****,як стара обіженка мститься за "довбой@ба".
показать весь комментарий
20.12.2024 07:05 Ответить
+7
Що у тебе "з головою"? Кацапи своїми "МіГами-31" не тільки не залітають на територію України - вони запускають "Кинджали" за межами дії БУДЬ-ЯКИХ засобів ППО. Можливо, навіть через територію БРСР... І, навіть якщо використовувать оті "Міги" в якості винищувачів - так їм треба оновлювать купу систем та мінять ракетне озброєння. Саме тому казахи їх на продаж і виставляють - бо не знають, що з ними робить....
показать весь комментарий
20.12.2024 07:22 Ответить
+6
Вова героїчно написав у твіттері з Європи, а ***** обідилось на правду. Ну, а нам не звикати.
показать весь комментарий
20.12.2024 07:13 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А коли сирени завиють на моцкві? Щоб 25 лямів свинособак не спали
показать весь комментарий
20.12.2024 06:57 Ответить
Потрібно прикупитися мігами в Казахстані і збивати російські міги.

Повітряні сили Казахстану мають 31 МіГ-31Б/БМ, станом на 2024 рік (всі літаки на зберіганні, виставлені на продаж).
показать весь комментарий
20.12.2024 07:02 Ответить
Казахстан нам никогда никакого МИГа не даст, так как Казахстан - это подстилка кацапов! Ты бы еще в Белорусии и КНДР предложил бы МИГи покупать!
показать весь комментарий
20.12.2024 07:11 Ответить
Купить Гватемала, а до України допливе.
показать весь комментарий
20.12.2024 07:22 Ответить
Казахстан вже під китаєм. І впринципі може продати ті міги катару, а ті - нам.
показать весь комментарий
20.12.2024 07:23 Ответить
Якщо Китай дозволить
показать весь комментарий
20.12.2024 07:24 Ответить
Що у тебе "з головою"? Кацапи своїми "МіГами-31" не тільки не залітають на територію України - вони запускають "Кинджали" за межами дії БУДЬ-ЯКИХ засобів ППО. Можливо, навіть через територію БРСР... І, навіть якщо використовувать оті "Міги" в якості винищувачів - так їм треба оновлювать купу систем та мінять ракетне озброєння. Саме тому казахи їх на продаж і виставляють - бо не знають, що з ними робить....
показать весь комментарий
20.12.2024 07:22 Ответить
100%, але я не впевнений що вас зрозуміють ті, які про міг писали ))
показать весь комментарий
20.12.2024 07:28 Ответить
з головою там нічого - її там просто немає
показать весь комментарий
20.12.2024 07:29 Ответить
Якщо не купить Україна(союзники) - купить Росія.
показать весь комментарий
20.12.2024 07:52 Ответить
*****,як стара обіженка мститься за "довбой@ба".
показать весь комментарий
20.12.2024 07:05 Ответить
Взагалі-то, "Блазень" сказав не "ДЛБЙБ", а "відморозки"...
показать весь комментарий
20.12.2024 07:23 Ответить
Головне що на ху...ло вже не ображається
показать весь комментарий
20.12.2024 07:27 Ответить
Він написав. Тут про це було. Кацапи ще читати поки що не розучилися.
показать весь комментарий
20.12.2024 07:29 Ответить
Оно уже половину своей никчемной жизни мстит всему человечеству за свою ущербность, плешивость и низкий рост. Плохо, что эту тварь никто не удавил еще в зародыше.
показать весь комментарий
20.12.2024 07:30 Ответить
Досить вже цих страшилок. Цілі обирають за багато діб, проводять розвідку, дорозвідку
показать весь комментарий
20.12.2024 07:42 Ответить
Та не смішіть ради Бога. Яка розвідка та дорозвідка щоб кацапи влупили по Києву ракетами на третьому році війни?
показать весь комментарий
20.12.2024 07:58 Ответить
Ху..ло проснувся, от жахів, про шконку
показать весь комментарий
20.12.2024 07:10 Ответить
Гучно...дяка ППО!
показать весь комментарий
20.12.2024 07:11 Ответить
Вова героїчно написав у твіттері з Європи, а ***** обідилось на правду. Ну, а нам не звикати.
показать весь комментарий
20.12.2024 07:13 Ответить
***** образилось що його довбойобом назвали…
показать весь комментарий
20.12.2024 07:18 Ответить
На правду не можна ображатись...
показать весь комментарий
20.12.2024 07:24 Ответить
Занадто часто погоняло міняється, тільки звик до Ху...ла
показать весь комментарий
20.12.2024 07:29 Ответить
Було застосовано від 5х балістичних ракет Іскандер-М/KN-23 з території Брянської області рф та 2х аеробалістичні ракети Х-47м2 комплексу "Киндждал";

Не всі ракети досягли цілей. (c)
показать весь комментарий
20.12.2024 07:34 Ответить
Якби, називаючи ***** довбойобом, ми могли б одразу запускати ракети по москві. Тоді слова б не розходились із реальністю. А поки ... виходить, що ми під атакою, а не довбойоб..
показать весь комментарий
20.12.2024 08:04 Ответить
а зесрань крім ******* нічого не вміє
вони ж усі з кварталу
показать весь комментарий
20.12.2024 08:13 Ответить
А мені дивна реакція світу...
Просто так,для розваги,по європейсткій столиці,по мирняку...
Аби реакція світу була нормальна,вже б років з десяток на місці мацквабаду првинно болото бути...Разом з «червоними лініями»і «червоними кнопками»...
показать весь комментарий
20.12.2024 08:16 Ответить
є таке поняття, як Realpolitik. Нічого не вдієш. Принаймі, щоб отак, одразу оте гівно назвали гівном. Гітлера також не одразу назвали злочинцем. І Сталіна - досі ще не всі називають таким же злочинцем...
показать весь комментарий
20.12.2024 08:30 Ответить
Гаразд тоді так - завтра маніяки всіх країн обєднаються для того шоб всі розуміли і не чіпали за їх діяльність бо , бо те шо вони роблять то є Real Life .
показать весь комментарий
20.12.2024 10:27 Ответить