5900 посетителей онлайн

Во время военного положения военнообязанные должны проходить медицинское освидетельствование раз в год, - Центральная ВВК

влк

Во время действия военного положения военнообязанные должны проходить медицинский осмотр раз в год, а в мирное время - раз в пять лет.

Об этом заявил председатель Центральной военно-врачебной комиссии ВСУ полковник медицинской службы Дмитрий Мирошниченко, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Согласно требованиям положения о военно-врачебной экспертизе, медицинский осмотр военнообязанных с учетной целью проводится один раз в пять лет (в мирное время - ред.). ТЦК и СП должны иметь обновленную информацию о количестве человеческого и технического мобилизационного ресурса на территории своей административно-территориальной ответственности, чтобы знать, на какую категорию населения можно рассчитывать в организации призыва на военную службу. С этой целью должны обновляться данные о состоянии здоровья", - отметил Мирошниченко.

В то же время, заявил он, во время действия военного положения военнообязанные должны проходить ВВК не реже чем раз в год.

"Положением о военно-врачебной экспертизе предусмотрено, что постановление ВВК для ТЦК и СП о пригодности к военной службе действительно один год. Это для того, чтобы руководитель ТЦК динамично, ежегодно знал, какое количество людей он может спланировать для привлечения к мобилизационным мероприятиям. Соответственно эти данные должны постоянно обновляться, ведь изменения в состоянии здоровья человека так же происходят постоянно", - отметил Мирошниченко.

В этой связи он напомнил, что в случае несвоевременного обновления данных военнообязанного вызовут повесткой и отправят на ВВК.

Топ комментарии
+13
61-б. Посттравматический остеоартроз 3 степени. Неизлечимо по факту, вот вообще это не лечится от слова СОВСЕМ. Но это фигня ещё, многим нужно каждый год подтверждтать что у них рука/нога не отросла. Дебилы реально 😡
показать весь комментарий
20.12.2024 19:20
+8
Цей Дмитро Мірошниченко живе у якомусь вигаданому всесвіті. У реальному всесвіті, ніхто сам до ТЦК не піде. (Якщо, звичайно, на войну не хоче.) Тим більш, що після ВЛК видають бойову повістку.
показать весь комментарий
20.12.2024 19:26
+7
У нас не воєнний стан, а війна, під час якої хоча б не проводиться Євробачення, а всі необхідні гроші відправляються на озброєння армії.
показать весь комментарий
20.12.2024 19:07
Комментировать
Сортировать:
У нас не воєнний стан, а війна, під час якої хоча б не проводиться Євробачення, а всі необхідні гроші відправляються на озброєння армії.
показать весь комментарий
20.12.2024 19:07 Ответить
Юля, я теж проти всих цих заходів, але артистам теж треба шось їсти, за шось жити. А євробачення в Україні зараз і не проводять.
показать весь комментарий
20.12.2024 19:13 Ответить
грицько зрадник, а що, артисти в піхоту не хочуть? там нормально платять.
показать весь комментарий
20.12.2024 19:18 Ответить
З чого ти взяв шо я зрадник? А ти мабуть з окопа строчиш?
показать весь комментарий
20.12.2024 19:34 Ответить
я артист. Ми ж вчора вияснили, що ти зрадник.
показать весь комментарий
20.12.2024 19:35 Ответить
Я бачу шо ти артист. Я не знаю шо там вчора виясняв, вас артистів хер поймеш. А ти мабуть на передовій артистируєш?
показать весь комментарий
20.12.2024 19:41 Ответить
з якого дива на передовій? я ж артист, і нам теж треба шось їсти, працюю потихеньку.
я вчора вияснив, що ти зрадник.
показать весь комментарий
20.12.2024 20:00 Ответить
показать весь комментарий
20.12.2024 20:25 Ответить
не забувайте ще у воїнів, що на передку, вимагати проходження ВЛК раз на рік, ага.
Ну а також тих, хто за кордоном - неважливо від того, хто і як там знаходиться - хай раз на пʼять років їздять на Батьківщину проходити ВЛК.

Доки ВЛК не зроблять онлайн (навіть не питайте, як це можливо) - ця норма працювати не буде!
показать весь комментарий
20.12.2024 19:10 Ответить
ВЛК треба просто ДЕЦЕНТРАЛІЗУВАТИ - дозволити проходити в будь-якому державному чи приватному (за свої гроші) медичному закладі, який має ліцензію. За аналогією з профоглядами на роботі - тобі дають папірець, а ти з ним ідеш туди, куди тобі зручно - головне необхідних лікарів пройти.
І саме лікарі при огляді (а не ВЛК) мають встановлювати придатність/непридатність особи, бо вони є вузькоспеціалізованими фахівцями...
показать весь комментарий
20.12.2024 19:43 Ответить
а що зробимо з тими, хто за кордоном? В посольстві цим займатись не будуть, а іноземною мовою результати мед.огляду наші дурні не приймуть
показать весь комментарий
20.12.2024 19:47 Ответить
А як ви хочете брати аналізи онлайн чи флюорографію робити?)))
показать весь комментарий
20.12.2024 19:52 Ответить
А ніяк. Я взагалі вважаю, що ВЛК без необхідності - це дурне діло. Це черговий "закон" (бо це навіть не закон), який не буде виконуватись, але буде застосовуватись тоді, коли Міноборони це буде вигідно.
Також, якщо за недотримання цієї норми немає ніякого покарання - значить це не норма, а рекомендація. І працювати вона не буде
показать весь комментарий
20.12.2024 20:01 Ответить
яка нахрін флюорографія? навіщо? ну от дайте відповідь - навіщо проходити флюорографію на ВЛК ???
показать весь комментарий
20.12.2024 20:54 Ответить
показать весь комментарий
20.12.2024 19:10 Ответить
... крім тих, хто потонув в Тисі....
показать весь комментарий
20.12.2024 19:16 Ответить
61-б. Посттравматический остеоартроз 3 степени. Неизлечимо по факту, вот вообще это не лечится от слова СОВСЕМ. Но это фигня ещё, многим нужно каждый год подтверждтать что у них рука/нога не отросла. Дебилы реально 😡
показать весь комментарий
20.12.2024 19:20 Ответить
Угу, влк ж має десь харчуватися
показать весь комментарий
20.12.2024 19:21 Ответить
Як казав вєлікій вождь всєх врємьон і народов - Я ВАМ НІЧЄВО НЄДОЛЖЕН !
показать весь комментарий
20.12.2024 19:23 Ответить
Цей Дмитро Мірошниченко живе у якомусь вигаданому всесвіті. У реальному всесвіті, ніхто сам до ТЦК не піде. (Якщо, звичайно, на войну не хоче.) Тим більш, що після ВЛК видають бойову повістку.
показать весь комментарий
20.12.2024 19:26 Ответить
МСЕКи розігнали ,а замість них комусь треба гроші заробляти .
показать весь комментарий
20.12.2024 19:27 Ответить
Как только у нас "начальники" что то затеют, сразу в этом направлении намечается "затык"! Только 83% военных, обмежено придатных, смогли пройти перекомиссии. А военнообязанных раз в 10 больше!
показать весь комментарий
20.12.2024 19:28 Ответить
Ще одні. У нас ВЛК проходиться за повісткою, де повинні вручити направлення на ВЛК
показать весь комментарий
20.12.2024 19:34 Ответить
Сегодня пропагандистский ролик посмотрел, мол, у кацапов плохие контрактники! Чучело кацапское, в возрасте 59 лет, подписало контракт и уже навоевалось, ходит еле ноги волочит. Так то чучело, само поперлось! У нас таких после ВЛК призывают. После изменений МО 402 приказа по медицинским показателям все инвалиды 3 группы практически годны и половина 2 группы годны к несению службы.
показать весь комментарий
20.12.2024 19:40 Ответить
У нас воєнний стан?? А можна фотокопію документа подивитися? Щось я не можу в інеті це знайти!
показать весь комментарий
20.12.2024 19:47 Ответить
Він мабуть має на увазі, що якби був воєнний стан... Він просто розмірковує.
показать весь комментарий
20.12.2024 23:09 Ответить
Цікаво як мій роботодавець сприйме новину, що я буду додатково відсутній приблизно три тижні на рік? А ще цікаво за рахунок кого будуть проводитися обстеження та аналізи, щоб підтвердити діагнози?
показать весь комментарий
20.12.2024 20:17 Ответить
Бідолахи, ніяк не можуть всіх порахувати )))
показать весь комментарий
20.12.2024 20:18 Ответить
Хм, малувато буде. Треба ВЛК проходити щомісяця бо здоровʼя щомісяця міняється. Прокурори можуть підтвердити🤪
показать весь комментарий
20.12.2024 20:25 Ответить
За чий рахунок цей банкет? В бюджеті гроші на це не передбачені(див.проект бюджету 2025р). Мед послуги стали безоплатні? Проїзд до медзакладу та назад безоплатний?. Чи просто МСЕК повинні розуміти надходження грошових потоків. Із них вони самі це все оплатять? Лох заплатить за все?
показать весь комментарий
20.12.2024 20:40 Ответить
Пропоную просто вилучати новонароджених хлопчиків з родин, і вирощувати їх на спеціальних фермах до 18 років, а потім на штурм посадок. Навіщо оці зайві рухи з закриттям кордонів, щорічних ВЛК, оновленням даних та бусифікацією. Можна ж просто одразу виховувати тупе бидло і скот, яке не вмітиме читати, і житиме тільки для того щоб здохнути в посадці.
показать весь комментарий
21.12.2024 03:51 Ответить
Я підтримую необхідність щорічних медоглядів для військовозобов'язаних, адже здоров'я - це ключ до ефективності та готовності. Але важливо, щоб цей процес був організований чітко, без зайвої бюрократії.
показать весь комментарий
23.12.2024 00:16 Ответить