"Хаоситов" заменили штурмовики: в Курской области активизировались подготовленные вражеские группы, - главный сержант 47-й ОМБр

Операція ЗСУ в Курській області стала головною подією для жителів Росії у 2024 році

В Курской области российские войска начали использовать профессионально подготовленные штурмовые группы вместо плохо обученных мобилизованных.

Об этом рассказал главный сержант роты 47-й отдельной механизированной бригады Олег Чаус в эфире "Суспільне новини", информирует Цензор.НЕТ.

По его словам, еще в течение месяца на позициях наблюдали хаотичные атаки неподготовленной пехоты. Однако недавно украинские защитники столкнулись с атакой трех хорошо оснащенных штурмовых групп.

"Мы в основном видели такой, знаете, хаос. В течение месяца видели более неподготовленную пехоту. То есть это обычные какие-то мобилизованные военнослужащие Российской Федерации, которые немного хаотично двигались, делали какие-то действия, неслаженные", - отметил он.

Украинские силы вовремя обезвредили одну из групп с помощью разведки и дронов, но две другие закрепились перед украинскими позициями.

Чаус предполагает, что это может быть новое подразделение или резерв, переброшенный для поддержки и выравнивания линии фронта.

"И очень хорошо, что наши дроны, разведчики их вовремя заметили. И если бы, наверное, не была уничтожена одна из тех трех групп, то они бы дальше продолжали движение", - подытожил военный.

Ранее сообщалось, что вместо пехоты враг начал бросать на штурм в Курской области бронетехнику, интенсивность боев увеличилась в несколько раз.

Топ комментарии
+9
президент же коментує новини, чому головному сержанту не можна,
тим пачє що він хоч знає за що говорить?
показать весь комментарий
25.12.2024 13:05 Ответить
+2
Невже це рівень головного сержанта коментувати такі події? - питання самому собі.....
показать весь комментарий
25.12.2024 12:54 Ответить
+2
боюсь це буде несподіванка для влади,
як і самий новий рік, який як завжди прихідить неочікувано в ніч з 31 грудня на перше січня
показать весь комментарий
25.12.2024 13:16 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Невже це рівень головного сержанта коментувати такі події? - питання самому собі.....
показать весь комментарий
25.12.2024 12:54 Ответить
А в чому проблема?
показать весь комментарий
25.12.2024 13:04 Ответить
Маркус - 2.0?
показать весь комментарий
25.12.2024 13:22 Ответить
Так в нього яка посада?

Головний сержант бригади підпорядковується командирові бригади та є прямим начальником для військовослужбовців рядового, сержантського (старшинського) складу бригади. Він є головним радником командира бригади з усіх питань що стосуються рядового і сержантського (старшинського) складу».

Стаття 672 Статуту внутрішньої служби визначає обов'язки головного сержанта.
показать весь комментарий
25.12.2024 15:46 Ответить
Потрібно знати перед тим Як....3.14здєть про маркус - 2.0
показать весь комментарий
25.12.2024 15:49 Ответить
Маркус все по ділу розклав.
показать весь комментарий
25.12.2024 15:54 Ответить
Кого? Себе?
показать весь комментарий
25.12.2024 16:02 Ответить
Цікаво, відповідно до дослідження Molfar OST-int із 379 інформаційних атак на найбільші мілітарні фонди 36.1% були зроблені російськими структурами, 31.7% структурами, пов'язаними з Європейською Солідарністю. На Маркуса, окрім звичайно русні та зелених суттєву частину гнали особи афільовані з порошенком.

Соупадєніє?
показать весь комментарий
25.12.2024 16:23 Ответить
Это брат Пороха, убитый в Молдавии?
показать весь комментарий
25.12.2024 16:25 Ответить
Маркус- то мабуть не брат, а сестра - просто Порох про це ще не знає
показать весь комментарий
25.12.2024 16:27 Ответить
це провал, штірлітц, це провал
показать весь комментарий
25.12.2024 16:31 Ответить
президент же коментує новини, чому головному сержанту не можна,
тим пачє що він хоч знає за що говорить?
показать весь комментарий
25.12.2024 13:05 Ответить
Ознайомтеся хто такий головний сержант бригади.
показать весь комментарий
25.12.2024 13:18 Ответить
маркус 2.0???
показать весь комментарий
25.12.2024 13:23 Ответить
головний сержант роти 47-ї окремої механізованої бригади

Джерело: https://censor.net/ua/n3526988
показать весь комментарий
25.12.2024 13:24 Ответить
він не має права патякати в етері...... під час війни!
показать весь комментарий
25.12.2024 13:28 Ответить
Будьте уважніше, перед новим роком попруть.
показать весь комментарий
25.12.2024 12:55 Ответить
боюсь це буде несподіванка для влади,
як і самий новий рік, який як завжди прихідить неочікувано в ніч з 31 грудня на перше січня
показать весь комментарий
25.12.2024 13:16 Ответить
Коментує сержант бо ,в Україні на даний час презедента де -юре не існує...
показать весь комментарий
25.12.2024 15:38 Ответить
Авантюра безтолкова ішака рано чи пізно закінчиться, в ліпшому випадку, виходом з курщини. Це чмо втягнулось в додаткові втрати.
показать весь комментарий
25.12.2024 16:01 Ответить
Так хаотично наступали москалі що аж полонених дронщиків ЗСУ вже навіть розстрілювали під Суджею