5063 посетителя онлайн

Трамп понимает, что войну можно завершить, если Украина будет сильна в военном плане, - Шольц

Шольц про бачення Трампа щодо завершення війни в Україні

Новоизбранный президент США Дональд Трамп понимает, что войну можно завершить, только если Украина будет сильной в военном плане.

Об этом заявил канцлер Германии Олаф Шольц в интервью немецкому изданию t-online, сообщает Цензор.НЕТ.

Шольца спросили, опасается ли он, что Трамп бросит Украину. На что канцлер ответил, что новоизбранный президент США хочет прекращения войны.

"Трамп хочет прекращения войны. И у меня сложилось впечатление, что он так же, как и мы, убежден, что это удастся только при условии, если Украина будет сильной в военном плане",- сказал политик.

Шольц отказался раскрывать деталей своих разговоров с Трампом, однако выразил уверенность, что "вопреки некоторым опасениям, нам удастся достичь скоординированной политики в отношении Украины между США и Европой, а также между США и Германией".

"Будьте осторожны: простое прекращение огня не означает стабильный мир! И это касается всего: ничего об Украине без Украины - мы говорим с Украиной, а не об Украине. Я уже дважды разговаривал с будущим президентом США Трампом, и мы согласились, что США и Европа должны тесно координировать свои действия. На следующем этапе мы обсудим гарантии безопасности для Украины, и Германия также будет играть важную роль", - сказал канцлер ФРГ.

Напомним, что во время телефонного разговора Шольц и Трамп согласились, что война в Украине "длится слишком долго".

Топ комментарии
+12
Тауруси дай, балабол!
показать весь комментарий
27.12.2024 19:53 Ответить
+8
Войну можно закончить, если быдлостан будет слабым, а для этого, нужно всем странам

прекратить торговать с убийцами и террористами и тогда все войны закончатся.

Пора бы человечеству задуматься о мире во всё мире.
показать весь комментарий
27.12.2024 19:54 Ответить
+5
Соррі! Шольц - радник Трампа?
показать весь комментарий
27.12.2024 19:54 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Трумп - голова!
Валіадіс би єму палєц в рот не положіл!
показать весь комментарий
27.12.2024 19:52 Ответить
Трамп голова, в якій вітер віє. Одні заскоки.
показать весь комментарий
27.12.2024 20:00 Ответить
То в нашого Лідора вітер голові віє .
показать весь комментарий
27.12.2024 20:25 Ответить
І Шольц - ето голова... Шольц.
показать весь комментарий
27.12.2024 20:10 Ответить
Тауруси дай, балабол!
показать весь комментарий
27.12.2024 19:53 Ответить
На газовий транзит через Україну буде міняти, якщо виберуть. А так тіко борзий.
показать весь комментарий
27.12.2024 19:56 Ответить
Таураси в Будапештi видають.
показать весь комментарий
27.12.2024 19:56 Ответить
Соррі! Шольц - радник Трампа?
показать весь комментарий
27.12.2024 19:54 Ответить
Войну можно закончить, если быдлостан будет слабым, а для этого, нужно всем странам

прекратить торговать с убийцами и террористами и тогда все войны закончатся.

Пора бы человечеству задуматься о мире во всё мире.
показать весь комментарий
27.12.2024 19:54 Ответить
Ну як "всє страни" припинять торгівлю з кєтаєм? "Всє" не хочуть залишитися без айфонів і кросівок!
показать весь комментарий
27.12.2024 20:12 Ответить
Пришло время выбирать между жизнью и вшивыми китайскими айфонами . что человечество

выберет, то и получит.
показать весь комментарий
27.12.2024 20:16 Ответить
Опять у мамких прогнозистов обострение.
показать весь комментарий
27.12.2024 20:39 Ответить
Вже вибрало - кєтайський непотріб.
показать весь комментарий
27.12.2024 21:01 Ответить
Зря вы так. Что за глупые нарративы? Можно попробовать уничтожать памятники, глядишь и дело станется.
показать весь комментарий
27.12.2024 20:22 Ответить
лаптєносєц об'явився
припиніть збивати літаки- і чужі і свої. а якщо вже збили, то майте сміливість визнати, а не ховати рога в капусту
вялікіє бєзлікіє
показать весь комментарий
27.12.2024 20:40 Ответить
О, давно не было идеалистов-сказочников.
показать весь комментарий
27.12.2024 20:41 Ответить
Гер Шольц, зауважу, що Україна буде потужною у разі отримання Таурсів. І не одних Таурсів. Пошкрябайте там по СУСЄКАМ. Ретельно пошкрябайте.
показать весь комментарий
27.12.2024 19:55 Ответить
Чувак, ти мабуть звертався до нашого Лідора ? Адресу знову переплутав. А я всього - на всього простий військовослужбовець у запасі, який чесно з 1976 року по 1994 рік служив. Без нарікань. І без претензій. Спробуй як я стільки, Дєньок з Маком !!!
показать весь комментарий
27.12.2024 20:28 Ответить
Я знав що більшість коментаторів тут це пензи.
показать весь комментарий
27.12.2024 22:10 Ответить
Якщо знав, то чого провокуєш мене на сварку ? До речі, якщо сам не пенЗ, то ти шкрябаєш провокації на чоботі пораненого товариша на нулі ? Всім ?
показать весь комментарий
28.12.2024 19:02 Ответить
А мені просто цікаво за вами спостерігати.
показать весь комментарий
29.12.2024 15:22 Ответить
Спостерігати нікому не заборониш. Проте не через .... труси. Або з пуза свого пораненого товариша.
показать весь комментарий
29.12.2024 18:36 Ответить
Як раз тільки "з пуза убитого товариша" можна побачити вашу тупу примітивну суть.
показать весь комментарий
29.12.2024 19:06 Ответить
Ти довів свою тупість коли вдягнув труси через голову. На сраці пораненого товариша ?
показать весь комментарий
29.12.2024 21:43 Ответить
Якщо б ти був розумним, то перестав би вже давно виливати бруд зі своєї пельки. Мені не цікаві ні твій вік, ні твої заяви. Особливо напередодні Нового року. Послати тебе до біса - не дозволяє виховання. Та мудрість, яка приходить з віком. Ти навіть забув те, що вліз своєю пелькою у мій ком. З усього навмисно, аби обливати брудом, а не ... спостерігати. Бог все бачить ! Не розчаровуй нього.
показать весь комментарий
31.12.2024 21:33 Ответить
Бога немає. А якщо він і є то він підарас. Якщо ти дожив до сивини і так цього і не зрозумів то співчуваю - ти просто звичайний обиватель який все життя жаліється, стогне, обурюється, стогне і знову жаліється. І у кінцевому рахунку є там де він є. Прощавай, з Новим Роком.
показать весь комментарий
31.12.2024 21:55 Ответить
І всім страшно сказати, що буде або Україна, або расія...
показать весь комментарий
27.12.2024 19:57 Ответить
Существование Украины будет поводом для нападения России и через 10, и через 50 лет, - https://t.me/medvedev_telegram/437 Об этом заявил заместитель председателя Совета безопасности РФ Дмитрий Медведев,

ще в позаминулому столітті російський історик Вася Ключевський писав, що залишиться або Україна, або россія бо історія россії, це вкрадена історія Украіни, залишками розвавшої Орди, про це також писав також Карл Маркс.


І жах, і кров, і смерть, і відчай,

І клекіт хижої орди.

Маленький хижий чоловічок.

Накоїв чорної біди.

Це звір огидної породи.

Лох-Несс холодної Неви.



Куди ви дивитесь народи,?!

Сьогодні ми, а завтра - ви.!

Ліна Костенко

показать весь комментарий
28.12.2024 09:52 Ответить
Трамп зможе завершити війну та повернути окуповані українські території, завдяки зниженню ціни нафти.
показать весь комментарий
27.12.2024 19:59 Ответить
«У 1950-х роках переговори щодо перемир'я в Кореї тривали два роки. Не прогнозую, що стільки ж буде у випадку України, та не здивувався би і якби це було вісім місяців. Та як би там не було, від Путіна можна очікувати негайних спроб саботувати умови домовленостей», - зауважує колишній посол США в Україні Джон Гербст.
показать весь комментарий
27.12.2024 20:07 Ответить
Радіо Свобода

Сумніви викликає навіть широко обговорювана нині гарантія безпеки, яку в Києві готові сприймати як проміжну, доки Україна не в НАТО: миротворча місія, що стежила би за режимом припинення вогню. Низка країн ЄС, серед яких Німеччина, Італія, Швеція, не виключають, що долучилися би до неї.

Та дипломати, знайомі з перебігом дискусій, сумніваються, що Європа організує миротворців самотужки, якщо США не братимуть участі .
«Не вірте в європейських солдатів на українській землі з двох причин: росіяни цього не приймуть - перше. Друге - це важко «продати» європейському населенню (відправлення «наших хлопців» в Україну вмирати - чудова фраза для популістів)», - каже дипломат ЄС, що спілкувався з Радіо Свобода на умовах анонімності.
показать весь комментарий
27.12.2024 20:11 Ответить
Сигнали від Конгресу Сполучених Штатів свідчать, що вони не надто готові допомагати оплачувати це. Тож попереду дуже важкий рік, навіть якщо завершиться активна фаза війни.
показать весь комментарий
27.12.2024 20:13 Ответить
Трамп планує анексію Гренландії, йому не до того...
показать весь комментарий
27.12.2024 20:01 Ответить
Трамп просто тролить.
показать весь комментарий
27.12.2024 20:42 Ответить
https://uk.tgstat.com/channel/KPS1bN3PWXFjYmUy/99415 "США ввели санкції проти засновника партії «Грузинська мрія» Іванішвілі через «зв'язок із росією»", - оголосив держсекретар Ентоні Блінкен
показать весь комментарий
27.12.2024 20:03 Ответить
До літа максимум буде перемир'я
показать весь комментарий
27.12.2024 20:06 Ответить
Перемога України вже взагалі не розглядається?
показать весь комментарий
27.12.2024 20:15 Ответить
А що у вашому розумінні "перемога " ?
показать весь комментарий
27.12.2024 20:29 Ответить
"Не лише вихід до кордонів 1991 року: Віктор Ющенко пояснив, якою має бути повна перемога у війні з Росією
Кінцевою метою Сил оборони України у війні з РФ має бути втрата тоталітарною Росією міжнародної суб'єктності та знищення диктаторського режиму Володимира Путіна" - і я з ним згоден.
показать весь комментарий
27.12.2024 21:11 Ответить
ні, це й ніколи не розглядалось серед політиків високого рівня
показать весь комментарий
27.12.2024 21:24 Ответить
Так ото ж бо воно й є...не знають ці політики високого рівня, що вони хочуть...але не всі! - "Ми повинні малювати "червоні лінії" для Росії, і ми не повинні боятися їх проводити. Україна повинна перемогти, Росія повинна бути розгромлена. Russia delenda est!" - зазначив Рінкевичс.
показать весь комментарий
27.12.2024 21:28 Ответить
Віктор Андрійович колись казав "Бандитам -тюрми " а потім з тими бандитами підписував універсал "національної єдності " - ось чого варті його слова - ви з цим згодні ? І ,до речі " де воює Андрій Вікторович , в якого ну дуже мобілізаційний вік -39 років ,так що перед тим як кого вчити патріотизму ти своїх дітей відправ на війну ,бо в нас війна тільки для бідних а багаті в нас всі заброньовані .
показать весь комментарий
28.12.2024 10:27 Ответить
І про що універсалі "національної єдності? -

Зокрема, в Універсалі декларується:

Забезпечення енергетичної безпеки України, підвищення ефективності використання природних ресурсів, енергоносіїв, впровадження https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%95%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B7%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B6%D0%BD%D1%96_%D1%82%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%97&action=edit&redlink=1 енергозбережних технологій;Продовження курсу євроінтеграції України з перспективою вступу в https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%84%D0%A1 ЄС, невідкладний початок переговорів про створення зони вільної торгівлі з https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%84%D0%A1 ЄС;Взаємовигідне співробітництво з https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%90%D0%A2%D0%9E НАТО відповідно до Закону «Про Основу національної безпеки України»;Рішення питання про вступ у НАТО за результатами всеукраїнського референдуму.

Універсал підписано усіма політичними силами https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D1%80%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 Верховної Ради, крім https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%AE%D0%A2 БЮТhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BD%D1%96%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B0%D0%BB_%D0%BD%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D1%97_%D1%94%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96#cite_note-1 [1], а https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D1%83%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0_%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D1%96%D1%8F_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8_(1993%E2%80%942022) КПУ - із застереженнями. Передбачалось, що текст Універсалу ляже в основу програми дій https://uk.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A8%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%B0_%D0%BA%D0%BE%D0%B0%D0%BB%D1%96%D1%86%D1%96%D1%8F_2006&action=edit&redlink=1 коаліційного уряду.

а де сини Бойка, чи Рабіновича в тебе питань нема...ті, хто у 2010 не голосували за Ющенка, привели до влади Януковича, а Юля, то просто технічний кандидат для недопущення українських сил у владу.
показать весь комментарий
28.12.2024 11:44 Ответить
Саме ті 5,5% які в першому турі голосували за Ющенка ,в другому турі голосували "противсіх " що і дало змогу Януковичу прийти до влади і нічого тут розводити пропаганду про "великого патріота " Ющенка ,який і був технічним кандидатом ,за що йому Яникувич щиро віддячив ,передавши у довічну власність колишню ющенківську резиденцію ( до речі ,якщо в тебе амнезія то нагадаю, що саме Ющенко в 2007 році передав в приватну власність Януковичу "Межигір"я " про що такі ура-патріот як ти воліють і не згадувати ) , а сини Бойка і Рабіновича ніколи не корчили з себе "українських патріотів "тому в мене і питань до них немає.
показать весь комментарий
28.12.2024 16:24 Ответить
А ти сам український патріот?
показать весь комментарий
28.12.2024 16:49 Ответить
Вибач за пафос ,але свій патріотизм я ніколи не виставляю напоказ , як більшість наших теперішніх ура-патріотів ,які стали носити вишиванки і розмовляти українською ,бо це зараз модно,а раніше вони плювали на цей патріотизм ,це не щирість ,а показуха. До речі ,українською я розмовляв і за совітів в Києві де більшість була російськомовною.
показать весь комментарий
28.12.2024 17:04 Ответить
Ясно...ти свій патріотизм ховаєш так, щоб його ніхто не побачив...А у 2019 у першому та другому турі за кого голосував?
показать весь комментарий
28.12.2024 17:20 Ответить
В першому за Тимошенко ,а на другий взагалі не ходив ,так само як і в 1999 році.
показать весь комментарий
28.12.2024 17:46 Ответить
Я так і знав...
показать весь комментарий
28.12.2024 17:49 Ответить
От і молодець ....
показать весь комментарий
28.12.2024 17:52 Ответить
Іди вже накуй рашистський холуй.Бути сильною Україні у війсковому плані- бути членом НАТО.проти чого завербований куйлом рашистський канцлер фріцляндії виступав весь час.Бути сильною Україні у війсковому плані.мати далекобійні ракети і наносити удари в глиб 3,14дерації.проти чого теж цей холуй 3,14здлявий виспупає...виродок
показать весь комментарий
27.12.2024 20:17 Ответить
Трамп розуміє , а Шольц - ні. Де ракети, вумнику?
показать весь комментарий
27.12.2024 20:24 Ответить
Когда уже немцы выгонят это неадекватное жалкое существо, и он наконец заткнется.
показать весь комментарий
27.12.2024 20:27 Ответить
Скоро. К власти придут силы с совсем другой риторикой. Не только в Германии, а и во всей Европе. Это очевидно всем реально живущим в Европе гражданам. Шольца, например, ненавидят процентов 90 в Германии.
показать весь комментарий
27.12.2024 20:34 Ответить
сподіваюсь всю кацапню з Німеччини попруть разом з чурками
бо ви бажаєте зробити з Європи другу засрашку, ніби вам бракує території де можна все позасирати, а чурбани хочуть свої базари і шаріат
Але це не Європа. Європа інша.
показать весь комментарий
27.12.2024 20:42 Ответить
Успокойтесь дамочка. Я говорю факты. И я являюсь гражданином Германии, т.е. имею права выбирать и быть избранным.
В отличии от вас, к слову.
показать весь комментарий
27.12.2024 20:46 Ответить
А для чого вам права вільної людини, якщо ви, заблудший кацап, голосуєте за ******* Німеччину, за рабство і відсутність майбутнього.
Якою логікою ви послуговуєтесь ? Чи то така натура лизати лапті
показать весь комментарий
27.12.2024 20:48 Ответить
Логика простая- я за мир. Мир можно обеспечить только одним способом- смена воинственной власти, на мирную(с соответствующей риторикой и позицией).
показать весь комментарий
27.12.2024 20:52 Ответить
моє ж ти золотце...
поїдь на засрашку вийди на червону площадь і прокричи- хутін ! виводь війська, я за мир !
Зроби.
показать весь комментарий
27.12.2024 20:57 Ответить
Я не оттуда. Я буду действовать в моей стране.
показать весь комментарий
27.12.2024 20:58 Ответить
Ти саме оттуда.
Бачиш. Миру ти не хочеш. Ти хочеш знищення України і вбивства її громадян.
Отакий мир тебе влаштовує.
показать весь комментарий
27.12.2024 21:00 Ответить
Вы и другие украинцы, сами будите довольны и благодарны когда это всё закончится. А иначе будет намного хуже для всех(и в большей степени для украинцев), если продолжать.
показать весь комментарий
27.12.2024 21:05 Ответить
Забули спитати в кацапа, що краще для українців.
Я ж кажу ти приїхав у вільну країну будувати там гулаг.
Тобі домашнього бракує ?
показать весь комментарий
27.12.2024 21:07 Ответить
У меня нет желания разводить с вами длинные дискуссии(тем-более, что вы хамка).
Я уже всё сказал, что хотел.
показать весь комментарий
27.12.2024 21:13 Ответить
А в мене немає бажання бачити кацапів у моїй країні, читати їхню мирну писанину на форумах
показать весь комментарий
27.12.2024 21:26 Ответить
Так і в нас усі були за мир… Тільки оте "за мир" чомусь дуже часто призводить до війни.

Скажу більше: Путін теж за мир. Його пропозиція - мирно віддайте мені все, що я скажу.
показать весь комментарий
27.12.2024 21:01 Ответить
Украинцы уже, ценой своей крови, не дали ему то, что он хочет. Лучше этот результат зафиксировать сейчас, чем рисковать достигнутым успехом.
показать весь комментарий
27.12.2024 21:07 Ответить
Ще мало результатів пробувано фіксувати з Росією?

Успіх - це коли її не стане. Тоді всі відітхнуть із полегшею. Включно з німцями.
показать весь комментарий
27.12.2024 21:13 Ответить
Такой сценарий нереален.
показать весь комментарий
27.12.2024 21:18 Ответить
мирная власть - єто как??? кацапи на кордоні з поляндією? так вони вам першим нагадають (дуже мирно) хто в німеччині господар. Недарма ж вони кожен рік на 9 травня рейхстаг штурмують. Можем павтарить, говорять вони.
Так що чекайте кацапський х* в своїй кацапській жопі. Дуже скоро.
показать весь комментарий
27.12.2024 21:11 Ответить
Не преувеличивайте и не передёргивайте. Их максимум сейчас штурмовать очередное село на 3,5 человека. На этом нужно зафиксировать и заморозить.
показать весь комментарий
27.12.2024 21:16 Ответить
"Фи знаєтьтє Зарокоффа? Каґда фи паслєдній рас билі на Лупьянкє?"
показать весь комментарий
27.12.2024 21:07 Ответить
Не повірю поки він сам не скаже.
показать весь комментарий
27.12.2024 20:38 Ответить
Хотілось би це почути від Трампа, а не Шольца.
показать весь комментарий
27.12.2024 20:44 Ответить
Після його (рудого мамуди) висловів про Гренландію,Канаду та Панамський канал , розумних людей беруть великі сумніви,щодо його адекватності.
показать весь комментарий
27.12.2024 20:49 Ответить
Еге ж. Був би адекватний, приєднав би Мексику, Ґватемалу, Гондурас, Нікарагуа, Коста-Ріку та Панаму.

Самі плюси! Панамський канал - автоматично його. Мур на південному кордоні не треба будавати...
показать весь комментарий
27.12.2024 21:05 Ответить
Ви зовсім не розумієте Трампа - це вам не науковець з точними формуліровками.
Він відверто тролить, як боксер тиць тиць з відстані - чекає на реакцію, помилку а потім пробʼє.
А бачити слабкі місця він вміє дуже добре.
показать весь комментарий
27.12.2024 23:24 Ответить
Ну от навіщо ви так? Трам-це тутешній триггер. Про кого іще поговорити із такою неавистю? Не позбавляйте їх задоволення