4726 посетителей онлайн

Новый пакет помощи Украине от США будет на сумму $1,25 млрд, в него войдут боеприпасы, ракеты для систем ПВО и Stinger, - AP

допомога від США

США намерены объявить о предоставлении Украине военной помощи на сумму 1,25 млрд долларов.

Об этом пишет издание Associated Press со ссылкой на источники, информирует Цензор.НЕТ.

Отмечается, что этот пакет помощи будет включать значительное количество боеприпасов, в том числе для зенитно-ракетных систем (РК) и системы противовоздушной обороны (ПВО) HAWK.

Также в него войдут ракеты Stinger и артиллерийские снаряды калибра 155 мм и 105 мм.

Американские чиновники на условиях анонимности рассказали, что объявление о предоставлении Украине помощи будет сделано в понедельник, 30 декабря.

Напомним, что 27 декабря координатор по стратегическим коммуникациям Совета нацбезопасности США Джон Кирби анонсировал новый пакет военной помощи Украине от США.

Топ комментарии
+8
Стінгер гарно збиває шахеди та крилаті ракети!!! Удод диванний.
показать весь комментарий
28.12.2024 06:52 Ответить
+5
Дякуємо США!
показать весь комментарий
28.12.2024 12:17 Ответить
+4
***** у мене виникає логічне питання, США за останні кілька місяців дали багато бк, Чеська ініціатива дала нам сотні тисяч снарядів. Чому ми за два роки не окопалися, не замінували підходи, не зробили роботизовані системи для збереження життя військових, не забезпечили ЗСУ безлімітною кількістю дронів!??
Відповідь тільки одна - при владі прямі зрадники держави, які зливають, здають, саботують. Крч роблять усе щоб кацапи просувалися!!!
показать весь комментарий
28.12.2024 19:12 Ответить
Комментировать
Сортировать:
От "Stinger" потрібні - стратегічні літакв над Каспієм збивати.... Саме ТО!
показать весь комментарий
28.12.2024 00:25 Ответить
Стінгер гарно збиває шахеди та крилаті ракети!!! Удод диванний.
показать весь комментарий
28.12.2024 06:52 Ответить
Просто він росіянин...
показать весь комментарий
28.12.2024 12:16 Ответить
а чим ти даунятко зібрався над каспієм стратеги збивати ?
чи не з корит що будують турки, тільки є одна проблема, потрібно їх якось непомітно через ірна у каспій закинути.
показать весь комментарий
28.12.2024 18:45 Ответить
А нові атакамси будуть?
показать весь комментарий
28.12.2024 00:42 Ответить
Стінгер за ціною Атакамса!

світ геть здурів!
показать весь комментарий
28.12.2024 02:30 Ответить
Go Didu, go !
показать весь комментарий
28.12.2024 02:29 Ответить
А літаки?

Серед літаків, які у 2025 хоче списати Пентагон - 91 винищувач F-15, а ще 56 штурмовиків А-10,та інші літаки.

Northrop Grumman нарощує зусилля з наближення B-21 Raider, стелс-бомбардувальника наступного покоління ВПС США, до оперативної готовності. З моменту свого публічного дебюту в грудні 2022 року B-21 вступив в інтенсивну фазу випробувань, включаючи як наземні, так і льотні випробування.
показать весь комментарий
28.12.2024 06:33 Ответить
Ці випробування мають вирішальне значення, оскільки B-21 Raider наближається до того, щоб стати основним стратегічним бомбардувальником ВПС США, замінивши старі платформи, такі як B-1 Lancer і B-2 Spirit.
показать весь комментарий
28.12.2024 06:34 Ответить
Китай також представив перший у світі винищувач шостого покоління J-36.


показать весь комментарий
28.12.2024 06:44 Ответить
а льотчики?
показать весь комментарий
28.12.2024 09:20 Ответить
А гроші і Трамп?
показать весь комментарий
28.12.2024 12:20 Ответить
А зачем Украине деньги? Их , судя по всему, и так куры не клюют, вон даже новый праздник посредивойны придумали, некуда бабло девать.
показать весь комментарий
28.12.2024 17:01 Ответить
Мова не про гроші всередину України, а бюджет США на поставку літаків, ремонт, запчастини, підготовку пілотів.
показать весь комментарий
28.12.2024 17:20 Ответить
а хто на них лілати буде???, 95Й-квартал ЧИ МОЖЕ само зєльоноєЧМО* ?
показать весь комментарий
29.12.2024 10:59 Ответить
А вони можуть не оголошувати, а тихенько і швиденько щось дати
показать весь комментарий
28.12.2024 07:06 Ответить
"США мають намір оголосити ..."
Не НАДАЛИ або дiставили, а тiльки НАМIРИЛИСЬ ОГОЛОСИТИ ю
Шо неясно ?
Дякуйте байдуну, це саме його стиль, обамiвський.
показать весь комментарий
28.12.2024 08:08 Ответить
Дякуємо Байдену за підтримку України, амв ростролів нехай пер..ки палають
показать весь комментарий
28.12.2024 12:21 Ответить
Дякуйте дякуйте.
Нехай вашi дiти вам так у вашiй старостi допомагають !
показать весь комментарий
05.01.2025 19:17 Ответить
О! Один вже згорів " на роботі"
показать весь комментарий
06.01.2025 08:55 Ответить
Сядь у калюжу, ойлопе !
Бо дупа згорить.
показать весь комментарий
15.01.2025 19:00 Ответить
Гроші виділяє Конгрес, а рішення використати або не - приймає Байден

За 2022-2024 фінроки
PDA Конгрес 33.3млрд
Байден 1.7млрд згоріло в 2022 (не підписав),
8.3млрд зменшено поставок через завищення цін в 2022-2023 роках
2.7млрд залишок не поставленого за 2024 фінрік

Загальний залишок 7.5млрд, яких включає знайдені аудитом додаткові 2.1млрд (відмовляються рахувати)

USAI Конгрес 32.7млрд
Байден
https://www.acq.osd.mil/news/spotlight/Ukraine-Infographic_16OCT2024.pdf В роботi 21.2млрд

Результат на "землі був би інший", якби PDA був наданий вчасно та в повному обсязі згідно рішень Конгреса
показать весь комментарий
28.12.2024 12:44 Ответить
результат МІГ бути іншим, якби при вдалі були не зєльниє ЗРАДНИКИ!, а патріоти!
показать весь комментарий
29.12.2024 11:01 Ответить
Маємо те, що маємо...
показать весь комментарий
29.12.2024 11:57 Ответить
Дякуємо США!
показать весь комментарий
28.12.2024 12:17 Ответить
Оближи байдунову дупу, продажний недоумок !
показать весь комментарий
15.01.2025 19:01 Ответить
Дякувати, мабуть зарано. Варто би спочатку уважно прочитати : США "... (лише) мають намір (лише) оголосити про надання допомоги". Скільки таких "намірів" (оголосити, поставити, посприяти, допомогти, переказати... надати, прийняти, обіцяти) ми уже схавали?
показать весь комментарий
28.12.2024 16:30 Ответить
***** у мене виникає логічне питання, США за останні кілька місяців дали багато бк, Чеська ініціатива дала нам сотні тисяч снарядів. Чому ми за два роки не окопалися, не замінували підходи, не зробили роботизовані системи для збереження життя військових, не забезпечили ЗСУ безлімітною кількістю дронів!??
Відповідь тільки одна - при владі прямі зрадники держави, які зливають, здають, саботують. Крч роблять усе щоб кацапи просувалися!!!
показать весь комментарий
28.12.2024 19:12 Ответить
Їдь , і організуй...