7557 посетителей онлайн
23 519 35

Атака "шахедов" на Киев: обломки упали в двух районах. Двое погибших. Число пострадавших возросло до 7 человек (обновлено). ВИДЕО+ФОТОрепортаж

Безпілотники атакували Київ 1 січня

Утром 1 января в столице работала противовоздушная оборона. Россияне атаковали Киев беспилотниками.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает КГВА.

В результате атаки российских дронов в Печерском районе зафиксировано частичное разрушение с 6 по 4 этажи шестиэтажного жилого дома с последующим возгоранием квартир на 4 и 5 этажах; пожар локализован на площади 70 кв. м;

"Проводится эвакуация жителей; - спасена одна женщина, информация о пострадавших выясняется", - говорится в сообщении.

Кроме того, возник пожар на кровле нежилого здания на площади 80 кв. м;

На территории школы выбило окна и двери, информация о нанесенном ущербе и пострадавших устанавливается.

В Святошинском районе обломки упали на нежилую территорию. Повреждены автомобили, гаражи. Возник локальный пожар. Частично повреждены трамвайные пути. Информация о нанесенном ущербе и пострадавших устанавливается.

Также в Святошинском районе в 100 метрах от трамвайного депо повреждены трамвайные пути.

Спасатели завершают работы и сразу к возобновлению путей приступят дорожники. Также повреждены стекла в трех трамваях.

Жертвы российской атаки

По информации городского головы Виталия Кличко, на Печерске трое пострадавших. Двух из них госпитализировали.

Позже Кличко сообщил о 4 пострадавших.

"Двое из них госпитализированы. Двум медики оказали помощь на месте. Большинство из пострадавших - из Печерского района", - говорится в сообщении.

По состоянию на 9:30 известно о шести пострадавших.

"Шесть человек пострадали в результате вражеской атаки на столицу. В настоящее время двое из них госпитализированы. Четырем медики оказали помощь на месте. В том числе беременной женщине", - сообщил Кличко.

В 11:13 в Киевской ГВА сообщили о погибшей.

"В жилом доме, в Печерском р-не, пострадавшем в результате утренней атаки российских БпЛА, во время проведения работ по разбору завалов обнаружена погибшая женщина", - говорится в сообщении

По данным Киевской областной прокуратуры, количество пострадавших выросло до 7 человек, среди которых две беременные женщины.

Поисково-спасательная операция продолжается.

В 12:25 начальник КГВА Тимур Ткаченко сообщил о двух погибших.

"К сожалению, уже есть двое погибших. Мои соболезнования родным и близким.

Спасательная операция в Печерском и Святошинском районах продолжается", – говорится в сообщении.

Скрін

Атака на Київ 1 січня
Атака на Київ 1 січня
Атака на Київ 1 січня
Атака на Київ 1 січня
Атака на Київ 1 січня
Атака на Київ 1 січня
Атака на Київ 1 січня
Атака на Київ 1 січня
Наслідки атаки Святошинський район Києва
Наслідки атаки Святошинський район Києва
Наслідки атаки Святошинський район Києва
Наслідки атаки Святошинський район Києва
Наслідки атаки Святошинський район Києва

Топ комментарии
+27
Гордон не повернув досі кошти ошуканим від продажу пірамідок та не покаявся, тому вірити гордону це дурний смак
показать весь комментарий
01.01.2025 09:10
+20
Бог дає дя світу Новорічне св'ято , а рашистський кровожадний слуга антихриста сіє смерть і розруху.Нехай його ,рашистське зло, повернеться до нього . як до свого рідного дому,й нехай примножиться в стократ..
показать весь комментарий
01.01.2025 09:17
+13
Як би Гордон дивився в очі цим постраждалим?
показать весь комментарий
01.01.2025 08:53
Комментировать
Сортировать:
Як би Гордон дивився в очі цим постраждалим?
показать весь комментарий
01.01.2025 08:53 Ответить
Гордон не повернув досі кошти ошуканим від продажу пірамідок та не покаявся, тому вірити гордону це дурний смак
показать весь комментарий
01.01.2025 09:10 Ответить
Гордон винен в тому шо кацапсячі виродки витворяють?
показать весь комментарий
01.01.2025 09:56 Ответить
Він і йому подібні совкодрочери й винні.
показать весь комментарий
01.01.2025 12:02 Ответить
Я його не захищаю, просто цікаво, а в чому є його совкодрочерство? Просто цікаво.
показать весь комментарий
01.01.2025 12:12 Ответить
Це не він фотографувався разом з шуфричем, рекламуючи форму вбивць з НКВД?
показать весь комментарий
01.01.2025 12:30 Ответить
Ні. В цьому він звісно не винен! Та він пророкував на повному серйозі, що війна закінчиться 30 грудня 2024! Ніби-то в нього є якийсь абсолютний інсайд і це точно станеться... Для чого це робилося?
показать весь комментарий
01.01.2025 12:53 Ответить
показать весь комментарий
01.01.2025 13:11 Ответить
Ну пророкував не тільки він. Ще про це говорили американські генерали. Те, що кацапи активно та таємно вели переговори з командою Трампа це вже не є секретом. Та і нещодавно делегація кацапська полетіла літаком для перших осіб до Вашингтону для перемовин, так сказати звірити годинники, це теж вже не секрет. А от те що у кацапні викотили ненажерливі умови та не згодились на те, щоб в Україну зайшли миротворці з країн НАТО це і стало зривом домовленостей. Тому прогноз і справдився.
показать весь комментарий
01.01.2025 14:25 Ответить
От просто не треба було зарікатись, що шось неодмінно станеться, якщо воно не залежить від тебе, і роздавати виснаженим людям ефімерну надію! Це ж балабоььство і підрив власного авторитету... Ну як тепер до нього ставитись? Я думав він вже перехворів пірамідками...
показать весь комментарий
01.01.2025 15:38 Ответить
ставитися до нього тепер як і раніше, як до повного фуфла. Дивно що вас це дивує
показать весь комментарий
01.01.2025 18:21 Ответить
Хєр у нього хіба що є... та й той обрізаний 🤔🧐😁😝😝😝😝😜🤪
показать весь комментарий
01.01.2025 20:48 Ответить
гонрдон з своїм крокодилом жінкою дАААвно,ще з часів кравчука і кучми працюють в масмедіа,притому досить неоднозначно й провокативно.Не варто недооцінювати наслідки його публічної діяльності .
показать весь комментарий
01.01.2025 12:59 Ответить
А ніяк, гордон чмо💩🐐🐷👉🖕🇷🇺🚢 Згадайте звідки воно взялось, ********** журналюка... ***, особливо цікаво откєль дєнюжка на відкриття газєтьонкі та, ась обрєзанний фраєр 😝😝😝😝😜🧐
показать весь комментарий
01.01.2025 20:46 Ответить
Бог дає дя світу Новорічне св'ято , а рашистський кровожадний слуга антихриста сіє смерть і розруху.Нехай його ,рашистське зло, повернеться до нього . як до свого рідного дому,й нехай примножиться в стократ..
показать весь комментарий
01.01.2025 09:17 Ответить
Эти шахиды наводил Куприков Артур Викторович ГРУ ГШ РФ.
показать весь комментарий
01.01.2025 09:45 Ответить
Беда в том, что это какие-то новые дроны, звук совсем другой!
показать весь комментарий
01.01.2025 11:14 Ответить
Це правда ,пролетів над моїм будинком, збивали ракетою ,швидкість більша і звук інший.
показать весь комментарий
01.01.2025 17:16 Ответить
странно, два последних - я на громкий звук высунулся в окно - ни дронов, ни ракет не видел - только два подрыва с огненными шарами...
показать весь комментарий
02.01.2025 11:13 Ответить
на земле!
показать весь комментарий
02.01.2025 11:15 Ответить
Ось цей будинок ДУЖЕ близько від ОП знаходиться:

показать весь комментарий
01.01.2025 11:36 Ответить
Покушеніє?
показать весь комментарий
01.01.2025 14:22 Ответить
Іскушеніє
показать весь комментарий
01.01.2025 15:53 Ответить
кацапи - невиліковні, кінчені тварі.. і вони цим, дебіли, й досі пишаються..
кацапы - неизлечимые, конченые недоживотные.. и они этим, ******** лишнехромосомные, до сих пор гордятся, пока не поступит новая команда из зомбоящика..
показать весь комментарий
01.01.2025 11:46 Ответить
Над троєщиною пролетіли вільно.
Ппо взагалі не працювала.
показать весь комментарий
01.01.2025 12:00 Ответить
Над містом проблемно збивати-великий шанс що пошкоджений кацапольот влетить в житловий будинок.А так, по наведенню може в цех якийсь чи підстанцію.Ставити на терези людські життя і інфраструктуру можна,але вибір робити важко...
показать весь комментарий
01.01.2025 13:09 Ответить
Раніше вони збиралися між бровами і троєщиною.
Сьогодні вільно гуділи над масивом.
показать весь комментарий
01.01.2025 13:14 Ответить
Блін, якась членкиня наповнює словники Т9!
показать весь комментарий
01.01.2025 13:15 Ответить
а ты их в небе видел? Я сколько не таращился на звук - не увидел нифига. Покрасили их ка-то особо?
показать весь комментарий
02.01.2025 11:35 Ответить
Народ збирає кошти на легкомоторні літаки, якими можна дрони збивати, а гундрса почвара роздала 6 млрд. Бо йому пох війна, скільки людей загине, скільки ще раша зробить руйнувань. Він думає про вибори.
показать весь комментарий
01.01.2025 12:07 Ответить
У саме серце Київа наводять свої кацапольоти кацапські істоти.
показать весь комментарий
01.01.2025 14:01 Ответить
Сирський загнав особовий склад МВГ в окопи, на передову, тому що " в тилу вони не потрібні". Отож, бачимо, як вони "не потрібні"!
показать весь комментарий
01.01.2025 20:53 Ответить