6000 посетителей онлайн
15 548 108

Некоторые зарубежные лидеры хотят вернуть в Украину неработающих беженцев, - Зеленский

зеленський

Ряд зарубежных лидеров хочет оставить в своих странах украинских беженцев, которые нашли работу и платят налоги, но вернуть в Украину тех, кто является получателем социальной помощи.

Об этом рассказал президент Владимир Зеленский, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Интерфакс-Украина.

"Они сами дифференцировали украинцев. Извините, но так оно и есть - я с ними провожу все эти беседы. Они считают свои деньги, сколько они ежегодно тратят на поддержку украинцев за рубежом, а вот те украинцы, которые не работают, - они говорят: вы их заберите", - сказал президент. Зеленский добавил, что эти лидеры и представители иностранных правительств боятся публично озвучивать такую позицию.

"Но я буду возвращать всех, а не только тех, кто у вас не работает", - подчеркнул Зеленский. Он отметил, что просит у партнеров "чуть больше ПВО", и тогда готов позвать всех украинских беженцев возвращаться.

По мнению президента, после завершения горячей фазы войны большое количество людей захочет вернуться. Этому будет способствовать масштабное восстановление Украины, в которое "зальется большая масса денег": бизнеса, из замороженных российских активов, из бюджета, который сократит военные расходы.

"За работой приедут люди... Большие проекты, как восстановление Украины, будут держаться на большом количестве рабочих мест. Желательно, чтобы это были украинцы, я думаю, прежде всего, это будут украинцы", - подчеркнул Зеленский.

Топ комментарии
+66
Отже курво брехливе. Спочатку ОП звертається до західних парнерів щоб ті припинили виплати нашим біженцям, з метою тіпа скорішого повернення в Україну, а тепер воно каже що то наші партнери тіпа самі хочуть повернути біженців. Так ти ж курва гидотна само їх про це просило, а тепер ти ж їх в цьому і звинувачуєш ... Хуцпа в класичному виконанні кремлівського скомороха. Бо Вован всєгда хароший, то всьо Запад плахой... Такого ницого бидла при владі ще не було. Навіть бандюга яник на фоні ОЦЬОГО виглядає шляхетним шлєпєром на бєлом канє.
показать весь комментарий
03.01.2025 00:14 Ответить
+53
В опі теж багато не працюючих, зато рішал дофіга. Вова не переймайся, людські судьби ти вже зламав і це не повернути
показать весь комментарий
02.01.2025 23:57 Ответить
+43
В якому своєму паралельному світі він живє і що він курить?
показать весь комментарий
02.01.2025 23:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
А куди ти повернеш мешканців Бахмуту, Авдіївки , мешканців окупованих територій наприклад ? В бараки ? Кули ти курво повернеш сімʼї з дітьми , літніх людей ? Які умови для життя ти їм зробиш ? Який ти Вова кончений тількі. !!
показать весь комментарий
03.01.2025 11:02 Ответить
Добре, що вони гроші рахують
Бо в нас не рахують

"Но я буду возвращать всех, а не только тех, кто у вас не работает"

раніше була інша заява, що повертати не збираються

"Не буде ніякої корупції, її немає зараз, звичайно, тому що ми всі єдині. Багато корупціонерів поїхали разом зі своїми грошима, і ми робитимемо все, щоб вони залишилися там, де зараз перебувають", - https://bukinfo.com.ua/ekonomika/v-ukrajini-zaraz-nemaye-korupciji-bagato-korupcioneriv-vyjihaly-razom-z-vkradenymy-groshyma-zelenskyy сказав глава держави.
показать весь комментарий
03.01.2025 11:05 Ответить
Чекати від нього правди, так само як бути глухим і сліпим.
показать весь комментарий
03.01.2025 11:27 Ответить
Це лайно говорить про українців, як про скот, який "будуть повертати". Ніхто і ніколи не має права депортувати біженців від війни під час війни, імбецил гундосий!
показать весь комментарий
03.01.2025 13:25 Ответить
Країною під час війни править божевільний, який узагалі живе в якійсь паралельній реальності...

"Європа хоче повернути додому українців, які не працюють і не сплачують податки... Я їм кажу, дивіться, давайте так: трошки більше ППО і я скажу - повертайтеся всі. Але я буду повертати всіх, а не тільки тих, хто у вас не працює. А вони кажуть: ні, ті що в нас працюють, хай працюють, а ця частина хай повертається".

Але ж він дійсно кінчений ідіот. І що воно про себе думає... Він скаже "повертайтеся всі"; "я буду повертати всіх". Придурку, ти хоч розумієш, що промукав? Ти Конституцію читав? Ти настрої людей та їхнє ставлення до тебе й отаких твоїх пуків знаєш? З кожним отаким вихлопом з нутра цього недопрезидента кількість тих, хто можуть за себе подбати й готові, при тому, повернутися, зменшується.

Єдине в усьому цьому, що хоч трошки втішає - усі ці тупорилі бесіди він веде не з європейськими лідерами, а виключно у своїй власній головешці під час палких дискусій між правою й лівою півкулями того, що в нормальних людей мало б бути мозком. Зрештою, це одна з ознак класичної шизофренії...
показать весь комментарий
03.01.2025 15:09 Ответить
Хотіти, навіть обіцяти, не означає зробити.
показать весь комментарий
03.01.2025 15:33 Ответить
ну що ви хочете в країні де знищено дії конституції державних установ де всім керує молодє дарування де узаконені банди вбивают людей де закону нема від слова зовсім де крімінал і держав це єдине кубло це мародерство перейшло в культ чинуш і в інфо просторі повний оурел з іх уст відосиків ми всіх вже перемогли колонізували марс всі живуть в повному достатку а наш великий вже ставить на ноги інвалідів одним поглядом палата № 6 вже віддихає одне вбиває що народ мовчки дивиться як цей зелений морок вбиває все і всіх