11247 посетителей онлайн
36 100 37

"10 морпехов 810-й бригады РФ сдались, 20 - 200", - рейд ССО ВСУ на Курщине. ВИДЕО

Воины Сил специальных операций провели рейд на территории Курской области РФ.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

В результате успешной операции защитники взяли в плен 10 захватчиков из 810-й бригады ВС РФ. Еще 20 оккупантов были ликвидированы.

Читайте: "Выполнить задачу даже ценой смерти": Расшифрована очередная часть записной книжки ликвидированного КНДРовца. ФОТО

Топ комментарии
+35
показать весь комментарий
03.01.2025 11:35
+31
Професіонали. Дякую.
Слава ЗСУ.
показать весь комментарий
03.01.2025 11:39
+26
Але ж знаєте як зранку настрій підняти!
показать весь комментарий
03.01.2025 11:37
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
03.01.2025 11:35 Ответить
Губка Боб - нєскрєпно.
показать весь комментарий
03.01.2025 11:40 Ответить
Груз 200 в 2M
показать весь комментарий
03.01.2025 12:44 Ответить
Але ж знаєте як зранку настрій підняти!
показать весь комментарий
03.01.2025 11:37 Ответить
Професіонали. Дякую.
Слава ЗСУ.
показать весь комментарий
03.01.2025 11:39 Ответить
Спецназовцы настолько опытные бойцы, что их первоклассная операция по уничтожению орков выглядит почти будничной и рутинной. Никаких спецэффектов. В общем, настоящая боевая реальность, а не кино-экшн.

Респект.
показать весь комментарий
03.01.2025 23:45 Ответить
Морпіхви...
показать весь комментарий
03.01.2025 11:42 Ответить
ССО -
показать весь комментарий
03.01.2025 11:42 Ответить
усе ок
тіко питання командирам - де зимовий тактичний камуфляж?
показать весь комментарий
03.01.2025 11:54 Ответить
А де сніг?
показать весь комментарий
03.01.2025 12:31 Ответить
на землі, деревах, опалому листі
до прикладу, на 02:05
показать весь комментарий
03.01.2025 12:48 Ответить
Носики-курносики сопят... ССО - лучшее снотворное!
показать весь комментарий
03.01.2025 11:54 Ответить
На 19-22 секундах, я так зрозумів, що контрольні постріли ?! Браво ! Хороші кацапи - дохлі кацапи. Всі !
показать весь комментарий
03.01.2025 11:56 Ответить
Хай у Вас ручки неболять!!!
показать весь комментарий
03.01.2025 11:56 Ответить
Гарна робота.В ССО беруть тільки найкращих.Обпатрали підарів,наче лис зайшов у курятник.
показать весь комментарий
03.01.2025 11:57 Ответить
Героям слава!!!
показать весь комментарий
03.01.2025 11:57 Ответить
Браво, аж настрій піднявся та психіка стійкішою стала.
показать весь комментарий
03.01.2025 12:44 Ответить

а Курщина - то, взагалі-то - Україна вкрадена Московією, навіть по "архітектурі" хатОк-мазанок (у кацапів - тупо дерево, що гниє, з'їдаються жуками-вологою за кілька років) видно, як на Сумщині, Полтавщині, Київщині, Черкащині..., як і Брянщина, Вороніжчина, Ростовщина.. і майже рідна Кубань - родичам-безродним Геленджика - привіт...
показать весь комментарий
03.01.2025 12:47 Ответить
Абсолютно правильное суждение: Курщина и Белгордщина - это часть украинского этно-исторического пространства:

например, в телефонном справочнике Белгорода 1985 года 85 % фамилий являются ярко выраженными украинскими фамилиями:

Пасько, Ковтун, Денисенко, Зинчук, Лымарь, Клочко, Палагута, Прокопенко, Сулима, Теленько, Жарко, Цымбал, Красько, Кобыльченко и т.п.
показать весь комментарий
03.01.2025 23:53 Ответить
Ну щщо тут можна сказати- Героям слава!
показать весь комментарий
03.01.2025 12:54 Ответить
Подивися, що означає ромб з хрестом на техниці (2 хв. 31 сек). Це тактичний знак угруповання «Північ» підарів, що наступає на Харківському напрямку.
показать весь комментарий
03.01.2025 12:56 Ответить
Ось що вони самі про це пишуть:

Спершу може здатися, що це стародавній слов'янський ведичний символ «Макошь» або «Засіяне поле», який означає родючість і загалом Мати Сира Земля. Але якщо уважно подивитися, то символ відрізняється, бо це руна «Північ». Сувора земля і суворі воїни. Так позначалися дружини півночі. Говорячи про розмаїття стародавнього рунічного письма, то цей символ ближчий до германо-скандинавського футарку. Північ - це досить великий простір, куди входила і Русь з її різноманіттям народностей, що населяють території. Але також є думка, що це руна Гунгнір - спис Бога Одіна. Це міфічна зброя, яка не знає промаху і здатна вразити будь-яку ціль».

Православіє у чистому вигляді
показать весь комментарий
03.01.2025 12:59 Ответить
кривославие. маасковскава петухата
показать весь комментарий
03.01.2025 13:03 Ответить
Кривославие Московского чекистского ПАХАНАТА...
показать весь комментарий
03.01.2025 23:55 Ответить
https://www.objectiv.tv/uk/objectively/2024/05/11/nove-markuvannya-dlya-tehniki-shho-atakuye-harkivshhinu-zs-rf-skopiyuvali-u-zsu/#google_vignette Нове маркування для техніки, що атакує Харківщину, ЗС РФ "скопіювали" у ЗСУ

показать весь комментарий
03.01.2025 13:23 Ответить
показать весь комментарий
03.01.2025 13:02 Ответить
Спочатку поздоровили начальство з нагородженням в клубі у рильську

А згодом і присвоїли позачергове звання "вічного відпочиваючого" рядовому складу

"сво іде строго за планом" (с)
показать весь комментарий
03.01.2025 13:29 Ответить
проф1...)
показать весь комментарий
03.01.2025 13:51 Ответить
Просто вишчий пілотаж! Ювелірна робота! Фаберже і Мікельанджело відпочивають! Лєонардо нервово курить в сторонці!!! Слава Україні! Слава ССО ЗСУ!!!
показать весь комментарий
03.01.2025 18:37 Ответить
Хати мазанки, як в Україні.
показать весь комментарий
03.01.2025 22:24 Ответить
Нема сумніву у героїці ССО. Але й на лінії фронтального протистояння половина бійців ЗСУ роблять щодня те саме... Допоки героїка буде єдиним компонентом успіху українців? Де ж приклади доброго командування під Новосілкою, Кураховим, Покровськом? Чим займається оборонка (окрім того, що випускає браковані міни)? Чим займається верховний, окрім щоденного висловлювання гордості за полеглими бійцями та замилування своїми бездарними наближеними? Героїка - це останній (4-й?) чинник у цій війні; де зброя, розумна політика, професійна дипломатія???
показать весь комментарий
04.01.2025 11:08 Ответить
Молодцы дали этим хваленным морпехам люлей.
показать весь комментарий
04.01.2025 19:12 Ответить
Фото: president.gov.ua

Російські окупанти за два дні боїв у Курській області країни-агресора РФ втратили до батальйону піхоти північнокорейських солдатів і російських десантників.
показать весь комментарий
05.01.2025 08:34 Ответить
Super