10698 посетителей онлайн
5 150 41

Премьер Дании Фредериксен о территориальных претензиях Трампа на Гренландию: Не хватает воображения, чтобы представить это

Прем’єр-міністерка країни Метте Фредеріксен

Премьер Дании Метте Фредериксен не может представить и не верит в то, что США применят военную или экономическую силу для контроля над Гренландией.

Об этом Фредериксен заявила в интервью телеканалу TV 2, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Европейскую правду".

По словам датского премьера, она не может поверить в возможность того, что США применят военную или экономическую силу для обеспечения контроля над Гренландией.

"У меня не хватает воображения, чтобы представить, что мы дойдем до этого", - отметила она.

Глава датского правительства также добавила, что не хочет торговой войны с США.

"Я думаю, что мы должны продолжать торговать друг с другом и делать это должным образом", - указала Фредериксен.

Она резюмировала, что бороться друг с другом экономическими средствами - это не лучший путь.

Напомним, ранее Трамп заявил, что Дания должна отдать Гренландию США "ради свободного мира".

Топ комментарии
+19
так...здається заяви Трампа це апофеоз їбанутості, бентежить мовчання здорових сил в республіканській партії...та й нам ***** щось очікувати від цого телепня і його шакалів...
показать весь комментарий
08.01.2025 13:13 Ответить
+13
Данія в ахуі - прилетіло звідки не ждали - новии переділ світу? - хто сильнішии тои і правии
показать весь комментарий
08.01.2025 13:16 Ответить
+11
Не вистачає уяви - читай Орвела.
показать весь комментарий
08.01.2025 13:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Доживеш до його років. Правда роль грає ще генетика.
показать весь комментарий
08.01.2025 13:10 Ответить
Гренландія ВВП 19000 $ на душу населення,а якщо запропонують ескімосько -алеутському народу Гренландії (60тисяч) жителів доходи ВВП населення США? Проголосують за пропозицію Трампа напевно навіть без військових дій?
У 3 кварталі 2024 року ВВП на душу населення США варіювався від 49 780 євро (53 872 долари) в Міссісіпі до 246 523 євро (266 787 доларів) в окрузі Колумбія. У нижній частині за Міссісіпі йдуть Західна Вірджинія (56 554 євро), Арканзас (56 917 євро), Алабама (58 061 євро) та Південна Кароліна (59 375 євро). і 19тисяч?
показать весь комментарий
08.01.2025 13:21 Ответить
А что по этому поводу говорит международное право или его уже даже не принято упоминать?
показать весь комментарий
08.01.2025 13:33 Ответить
оно говорит, что нех.... було отбирать эту территорию у Норвегии.
показать весь комментарий
08.01.2025 13:59 Ответить
Право скажет, - нехай Гренландцы сами у себя проведут референдум. Какой будет результат такого референдума, думаю мы знаем.
показать весь комментарий
08.01.2025 15:32 Ответить
Не вистачає уяви - читай Орвела.
показать весь комментарий
08.01.2025 13:11 Ответить
Как все снова по спирали все повторяется. Европа снова как и в прошлом веке тормозит пока не дойдет до большой крови.
показать весь комментарий
08.01.2025 13:12 Ответить
так...здається заяви Трампа це апофеоз їбанутості, бентежить мовчання здорових сил в республіканській партії...та й нам ***** щось очікувати від цого телепня і його шакалів...
показать весь комментарий
08.01.2025 13:13 Ответить
Капслоковий зидибіл, якщо ти орієнтуєшся тільки на лизання сраки - то це суто твоя проблема. Он твій лідор в інтервью так уже лизав, так уже смоктав, аж причмокував... І шо? - Трампиня вийшов і заявив що "розуміє чому русня не хочу щоб Україна була в НАТО". Ну не потрібні ви йому, шакали дурні, не потрібні - хоч залижіть до смерті.
показать весь комментарий
08.01.2025 13:20 Ответить
у тебя ума не набралось
показать весь комментарий
08.01.2025 13:27 Ответить
Така уява тільки може розміщуватись у хворих мізках!!
показать весь комментарий
08.01.2025 13:15 Ответить
Здається, дід забуває прийиати пігулки
показать весь комментарий
08.01.2025 13:15 Ответить
показать весь комментарий
08.01.2025 13:17 Ответить
Наркот наркота розуміє !
показать весь комментарий
08.01.2025 13:19 Ответить
Данія в ахуі - прилетіло звідки не ждали - новии переділ світу? - хто сильнішии тои і правии
показать весь комментарий
08.01.2025 13:16 Ответить
Тепер навіть СВО не потрібно. Просто пишеш у твітері що хочеш шматок іншої країни собі - і вуаля. Нова мода
показать весь комментарий
08.01.2025 13:18 Ответить
Україна заявляла, що вона "мирна країна, їй армія не потрібна". Тільки ще римляни казали: "Хочеш миру - готуйся до війни". Але ж ніт. Роззброїлися до трусів а потім вирішили йти на Захід, від жирного мілітаристського божевільного монстра... А монстр напав.
показать весь комментарий
08.01.2025 13:42 Ответить
Так натхнення ж бере у *****. Казав же, чудові відносини, хороший парень.
І ***** може тепер казати, "от бачите, Америка теж готується до СВО. Це їх ісконні землі"
показать весь комментарий
08.01.2025 13:19 Ответить
Насправді щось в тому є а чи повинна гренландія найбільший острів в світі належати такій слабкій державі як Данія, яка в останній війні здалась за 2 дні. Данією керують ліваки, армію і озброєння вони не розвивали витрачали гроші на соціалочку для різного сміття, і на інші непотрібні речі.
показать весь комментарий
08.01.2025 13:20 Ответить
Добре, що мировий правопорядок встановлюють не подоляківські ціпунята.
показать весь комментарий
08.01.2025 15:01 Ответить
ще трохи і трампушка зі своїм прєхлєбатєлєм маской полізуть звільняти англомовних на всі континенти
показать весь комментарий
08.01.2025 13:21 Ответить
тому треба терміново відмовлятись від засилля англіцизмів.
показать весь комментарий
08.01.2025 13:55 Ответить
Сьогодні день Трампа..нас від чогось відволікають..
показать весь комментарий
08.01.2025 13:23 Ответить
Ще одна любителька шашликів.
показать весь комментарий
08.01.2025 13:25 Ответить
развивай воображение
показать весь комментарий
08.01.2025 13:26 Ответить
да не буде такого..
1. скличете ООН
2. глубока стурбованіть
3. дипломатія і діалог
і це спрацює , але це не точно )))
показать весь комментарий
08.01.2025 13:31 Ответить
А в Європі вистачало уяви уявити дикунську війну в 21 сторіччі? Європа війну проковтнула, мовчки підтверджуючи правило, що хто сильний, той і правий. Ну от і наслідки.
Військово навряд чи США полізуть (все таки не настільки ************), економічно - запросто.
показать весь комментарий
08.01.2025 13:33 Ответить
Если раше можна и ЕС топит за "земли в обмен на мир", то и другим можно. Штаты вот сходу предлагают Гренландию в обмен на мир. Скоро дойдем до классики - Австрия это исконные Немецкие земли. Чехии подготовится. И понеслось.
показать весь комментарий
08.01.2025 13:34 Ответить
Як по-англійськи "Гойдаааааа!"?
показать весь комментарий
08.01.2025 13:37 Ответить
Фильм комедия 1995г. "Канадский бекон" теперь началась вторая часть..
показать весь комментарий
08.01.2025 13:41 Ответить
Так вам і треба! Свого часу віджали її у Норвегії разом з Ісландією та Фарерами і думали що це так і минеться. А ось і ні.
показать весь комментарий
08.01.2025 13:51 Ответить
",,Не вистачає уяви, щоб уявити це,,," у нас в Україні, шановна пані Метте, також у деяких уяви не хватало, та що краще, бути готовими до усього.,
показать весь комментарий
08.01.2025 14:14 Ответить
Европа тока устно делала озабоченность , когда пыня начал передел мира... А здесь не все так просто(оказывается).
показать весь комментарий
08.01.2025 16:52 Ответить
То есть то, что Трамп потакает захватническим войскам рашки, это другое?
показать весь комментарий
08.01.2025 16:57 Ответить
Щось мені підказує, що цей ковбой може не дожити до інавгурації