10729 посетителей онлайн
1 878 39

Украина имеет право требовать серьезных гарантий безопасности, которые могли бы остановить Путина, - Зеленский

президент України Зеленський

Президент Владимир Зеленский прокомментировал заявление новоизбранного президента США Дональда Трампа о том, что тот "может понять чувства" РФ из-за стремления Украины в НАТО.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Интерфакс-Украина.

На встрече с министром иностранных дел Финляндии Элиной Валтонен Зеленский сказал: "Помните, Украине сказали, что системы Patriot могут быть и есть только в странах НАТО? Ну, или мы с вами уже давно в НАТО, или не надо делать никаких выводов. Так было у нас и с Patriot, так у нас было и с ракетными системами, и с другим оружием. Сейчас надо работать и надо делать все, чтобы Украина получила достойные наших людей гарантии безопасности, которые могли бы остановить Путина".

Президент отметил, что Украина никогда не была в НАТО, и, к сожалению, не была защищена серьезным союзом гарантеров безопасности. Зеленский отметил, что войны нет в странах НАТО, однако Украина, которая в войне, имеет право требовать серьезные и сильные гарантии безопасности от мира, который постоянно претендует на лидерство, и от стран, которые претендуют на мир в мире.

По словам главы государства, вопрос гарантий безопасности зависит не только от США, но и от союзнической позиции в Европе. "И, скажу вам честно, к сожалению, при всем уважении ко всем странам Европы, к США, и при всем уважении к тому объему (помощи. - Ред.), что нам предоставляли с начала войны, но НАТО не имело общей поддержки США со всеми союзниками в Европе", - подчеркнул Зеленский.

Зеленский напомнил, что "есть страны, которые выступали против нашего шанса в НАТО": США, Германия, Венгрия и Словакия. Президент добавил, что Украину не видели в Альянсе и это одна из причин, почему сейчас война. "Потому что не боялись, что Украина будет с кем-то. То есть Путин понимал, что за Украину никто не вступится. Он понимал, что его армия больше, он может нас уничтожить. Но украинская армия, она поразила весь мир", - подчеркнул Зеленский.

Напоминаем, 7 января избранный президент США Дональд Трамп заявил, что "может понять чувства" РФ из-за стремления Украины в НАТО и предостерег, что война может обостриться.

Топ комментарии
+12
зеленський мерзотник. Бездарний продажний, злодюжний, брехливий. Він уже не те, що зробити щось, - він уже нічого сказати не може, йому уже бракує навіть запасів клоунських кривлянь і ржачки.
показать весь комментарий
08.01.2025 18:16 Ответить
+9
Гарантія безпеки для України це твій негайний відхід від влади та прихід до влади реального патріота України.
показать весь комментарий
08.01.2025 18:05 Ответить
+8
Пластинка "заїла", мабуть стара.....або зношена!
показать весь комментарий
08.01.2025 18:04 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Пластинка "заїла", мабуть стара.....або зношена!
показать весь комментарий
08.01.2025 18:04 Ответить
Запропонуй нову...
показать весь комментарий
08.01.2025 18:20 Ответить
якщо "голка на патіфоні" зламана - змінювати пластінку безрезультатно....
показать весь комментарий
08.01.2025 18:23 Ответить
Я тебе зрозумів. Тепер розкажи я її зараз замінити?
показать весь комментарий
08.01.2025 18:26 Ответить
голка знаходиться в яйці, яйце знаходиться в Козиря, Козир знаходиться в Офісі, Офіс знаходиться....
показать весь комментарий
08.01.2025 18:30 Ответить
Ну де голка знаходиться я зрозумів. А як її поміняти на нову, от де задача
показать весь комментарий
08.01.2025 18:33 Ответить
потрібно розбити два яйця - може там нова голка?
показать весь комментарий
08.01.2025 18:34 Ответить
Розбили яйця, витягли голку, далі шо?
показать весь комментарий
08.01.2025 18:38 Ответить
в патіфоні є на головці зажим із 5-6 дефективних менеджерів ржавих шурупів, їх теж замінити ....
показать весь комментарий
08.01.2025 18:45 Ответить
Ладно. Трохи підскажу, бо це безкінечна балаканина. Для того, щоб замінити треба зупинити платівку, вимкнути програвач, щоб підсилювач не вийшов з ладу, аж потім міняти голку. А зараз умови такі шо нічого ні зупиняти ні вимикати не можна.
показать весь комментарий
08.01.2025 18:48 Ответить
на патіфоні збоку на корпусі є такий видвіжний голкотримач (**********), для дрібних речей - головне, не брати звідти голки, вони всі там затуплені або ржаві....
показать весь комментарий
08.01.2025 18:53 Ответить
а поки що Україну ялозять мордою в лайно з гарантіями безпеки, ще й той рудий кретин не додає оптимізму. Зєля, давай власну Ядерку
показать весь комментарий
08.01.2025 18:04 Ответить
Гарантія безпеки для України це твій негайний відхід від влади та прихід до влади реального патріота України.
показать весь комментарий
08.01.2025 18:05 Ответить
показать весь комментарий
08.01.2025 18:08 Ответить
Та да , і побільше,мішка два.Щоб зимою було чим топити ,коли газову систему знищать.
показать весь комментарий
08.01.2025 18:08 Ответить
лише драп з )(уйлом клали на це право. зеля, досить марафетити чи марафонити, дайош ядрьону бімбу!
показать весь комментарий
08.01.2025 18:12 Ответить
зеленський мерзотник. Бездарний продажний, злодюжний, брехливий. Він уже не те, що зробити щось, - він уже нічого сказати не може, йому уже бракує навіть запасів клоунських кривлянь і ржачки.
показать весь комментарий
08.01.2025 18:16 Ответить
залишився хрипатий голос....
показать весь комментарий
08.01.2025 18:25 Ответить
Тихо! Воно зранку волоє..ще весь вечір є та ніч..гундоси слухати й маячню читати..
показать весь комментарий
08.01.2025 18:28 Ответить
Тупий,хамовитий бовдур
показать весь комментарий
08.01.2025 18:27 Ответить
Ми теж маємо право конституційне , вимагати ,щоб зелені пішли геть .
показать весь комментарий
08.01.2025 18:27 Ответить
Україна має право вимагати серйозні гарантії безпеки

...на ці вимоги світова спільнота спокійнісінько відстовбурчить середній палець. І нічо їй за це не буде.
показать весь комментарий
08.01.2025 18:29 Ответить
Тобі "нікто нічого нє должен", імпотент обісраний.
показать весь комментарий
08.01.2025 18:30 Ответить
є країни, які виступали проти нашого шансу в НАТО": США, Німеччина, Угорщина і Словаччина. Джерело: https://censor.net/ua/n3529196

Якщо б завтра поставили питання країнам о реальному вступі , то булоб ще більше. Аналогічно як із Францією від "незламно роздумаємо про контінгент французьких солдат-до Україні треба реалістичо ставитися до тер. питань" І навіть якщо не завтра, то теж більшість країн проти-ну не хто не бажає брати участь в майбутньому конфлікті,чи навіть ризикнути-от і все. Будуть мости,відкриті двері і таке інше, але кожен на кожного буде ківати що то він не хоче-ні то він та кучі відмазок і.т.д Відмовити вони самі не будуть-бо типо балоболи і насправді нічого не втрачають. А тягнути цю казочку-залюбки хоч до самого закату нато. Така вона доля.
показать весь комментарий
08.01.2025 18:32 Ответить
имеет право но никто не даст- нормальных
показать весь комментарий
08.01.2025 18:33 Ответить
Та куди вже серйозніше "Нечуваних та небачених гарантій безпеки", які ти понапідписував пачками. Правда щось не чути не видно їхньої дії.
показать весь комментарий
08.01.2025 18:35 Ответить
куйла зупинить тільки смерть.Там вже клініка ніякі санкції і решта примочок не поможуть це вже ясно!Нащо говорити про всякі дурні гарантії,говори про те що треба замочити маньяка!!!
показать весь комментарий
08.01.2025 18:37 Ответить
Українці теж мають право тебе запитати -"де ракети''-?!!!
показать весь комментарий
08.01.2025 18:40 Ответить
Поховали їх у 2019 році.
показать весь комментарий
08.01.2025 20:09 Ответить
Президент Зеленський у 2024 р. уклав Угоду про безпеку на 10 років: зі США, Німеччиною, Францією, Великобританією, Польщею, Італією, країнами Балтії.
Чому потрібні інші Угоди? Для чого кілька місяців Президент літав до цих країн, для укладання Угоди про безпеку??
показать весь комментарий
08.01.2025 18:56 Ответить
Не, ну мля, треба були робити в кінці 2022 року, коли кацапи були слабкі, а зараз, якщо ми чогось доб'ємося, це буде великий успіх, і як я не люблю Зеленського, але погоджусь, що це його успіх в міжнародній дипломатії.
показать весь комментарий
08.01.2025 18:58 Ответить
Україні немає сенсу вимагати гарантій що не зупинять *****.
Втім, всі базари за скоріше припинення війни - на користь бідних. Не варто очаровуватись щоб потім не розчаровуватись.
показать весь комментарий
08.01.2025 19:11 Ответить
Одна з таких ґарантій - виробництво якісних мін на підприємствах Укроборонпрому…
показать весь комментарий
08.01.2025 19:37 Ответить
Може Білорусь видасть серйозну гарантію ?
показать весь комментарий
08.01.2025 20:02 Ответить
В такому разі нахіба підписував цілий стос "безпекових угод"?
показать весь комментарий
08.01.2025 23:41 Ответить