4787 посетителей онлайн
8 040 88

Украина делает все для завершения войны в этом году с достоинством, - Зеленский

Зеленський про прагнення України робить усе для завершення війни з гідністю цього року

Президент Украины Владимир Зеленский рассказал о стремлении Украины завершить войну с достоинством в этом году.

Об этом он заявил на заседании Контактной группы по вопросам обороны Украины в формате "Рамштайн", информирует Цензор.НЕТ.

"Я делаю все возможное, чтобы в этом году эта война завершилась достойно для Украины и всей Европы. И я знаю, что могу рассчитывать на вашу поддержку. Мы все должны помнить, что прекращение войны является нашей общей целью - нашей, а не российской, этого хотят украинцы, европейцы, американцы и многие наши глобальные партнеры", - сказал Зеленский.

Он подчеркнул, что страны, как Япония, Саудовская Аравия и Аргентина, также желают мира для Украины. Однако, по словам Зеленского, Владимир Путин продолжает инвестировать в агрессию, в частности, за счет Северной Кореи.

"Они не ценят свой народ, они его теряют - 4 тысячи на сегодня. Но Пхеньян получает дешевый опыт для реэкспорта войны, возможно, там, в Индо-Тихоокеанском регионе", - отметил президент Украины.

Зеленский считает, что сотрудничество России и КНДР свидетельствует о слабости Путина. "Ни один правитель в Москве никогда не опустился бы попрошайничать в Пхеньяне, если не столкнется с критическими проблемами. Поэтому мы должны продолжать давление на Россию. Это то, что гарантирует, что наши солдаты получат необходимое оружие", - подчеркнул он.

Президент Украины также призвал международных партнеров, в частности США и ЕС, усилить санкции против России, особенно в энергетическом секторе. "Если мы хотим остановить убийства, мы должны перекрыть денежный поток Путина. Путин начнет думать о мире только тогда, когда его ближайшее окружение скажет ему, что у него закончились деньги", - заявил Зеленский, отметив, что санкции должны повлиять на все элементы российской энергетики и остановить российский танкерный флот.

Напомним, в четверг, 9 января, Владимир Зеленский прибыл на заседание в формате "Рамштайн" в Германии.

Топ комментарии
+52
ПНХ ПОЦ
показать весь комментарий
09.01.2025 14:04 Ответить
+42
О так, бачимо як ти просираєш Донбас "з гідністю". А що "справедливий мир" вже не на часі, тепер буде "гідний мир"? Крутиться, як вуж на пательні, всрав за три роки усе, що можна було всрати.
показать весь комментарий
09.01.2025 14:08 Ответить
+36
Зєлєнскій про Гідність? Ущипніть мене!
показать весь комментарий
09.01.2025 14:09 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Та перестань вже говорити.
показать весь комментарий
09.01.2025 14:03 Ответить
сьогодні його буде дуже багато... рамштайн просто потоне в слинах...
показать весь комментарий
09.01.2025 14:07 Ответить
Ішакова гідність знищилась разом із шашликами, Гнида ригівська!
показать весь комментарий
09.01.2025 20:07 Ответить
Краще б воно мовчало , менше було б видно яке воно кончене
показать весь комментарий
09.01.2025 21:15 Ответить
А ВОНО нічого іншого і не вміє. Але ж наговорило з клованського подіуму аж на Президентство ... завдяки "мудрому наріду-суїцідніку73%".
показать весь комментарий
10.01.2025 00:12 Ответить
Без зміни влади війна не закінчиться
показать весь комментарий
10.01.2025 01:28 Ответить
ПНХ ПОЦ
показать весь комментарий
09.01.2025 14:04 Ответить
Вподобайки під цим дописом наочно демонструють - чому мудрому наріду зайшли матюки Блазня у інтерв'ю тому Фєдотову. Хтось матюкнувсь (можливо й кацап), й юрба у захваті.
показать весь комментарий
09.01.2025 14:48 Ответить
Это тока прокачка хрипатуры потужного .идора...
показать весь комментарий
09.01.2025 14:05 Ответить
завершити війну з гідністю в цьому році. Джерело: https://censor.net/ua/n3529337
тобто про Крим і кордони 91 року , за які українці життя віддають , ВЖЕ НЕ АКТУАЛЬНО?

чудо , поверни Залужного з бойовими генералами , які не здавали території
показать весь комментарий
09.01.2025 14:06 Ответить
Не допоможе. В країні і в армії пішли незворотні процеси. Тут вже Залужний і його команда нічого зробити не зможуть.
показать весь комментарий
09.01.2025 14:09 Ответить
Залужний і генерали не здавали, чи прості мотивовані солдати, котрих вже 90% в землі лежить?
показать весь комментарий
09.01.2025 14:18 Ответить
І нормальні генерали, і прості солдати, найбільш жертовні герої цієї війни.
показать весь комментарий
09.01.2025 14:32 Ответить
Момент було втрачено у найперші дні вторгнення. Тоді треба було заарештувати гімно хрипате і його оточення, оприлюднити документи з доказами зради і співпраці з московією, а такі точно є, і ніякий Захід не квакнув би про заколот. Тоді ще можна було врятувати країну від квартальної наволочі. Пізніше, коли хрипате вилізло з бункера, на плечах і смертях українців почалося створення казочки про нового Черчилля Наполеоновича, тоді вже було пізно.
показать весь комментарий
09.01.2025 19:56 Ответить
1000%
показать весь комментарий
09.01.2025 20:09 Ответить
"Державна зрада" строків давності не має. "Зелені" будуть засуджені! Колись...
показать весь комментарий
10.01.2025 10:12 Ответить
Могли, гроши в цій країні ріжуть метал не те що генералів-спеців, навіть ящо смердять людським м'ясом.
показать весь комментарий
09.01.2025 21:34 Ответить
Крим і кордони 91 заввжди були актуальними лише для свідків марафону. Арменія так само Азербайджан "перемагала-перемагала", а Карабах втратила.
показать весь комментарий
09.01.2025 14:56 Ответить
О так, бачимо як ти просираєш Донбас "з гідністю". А що "справедливий мир" вже не на часі, тепер буде "гідний мир"? Крутиться, як вуж на пательні, всрав за три роки усе, що можна було всрати.
показать весь комментарий
09.01.2025 14:08 Ответить
За 6 років.
показать весь комментарий
09.01.2025 14:12 Ответить
Поразку не замаскуєш ніякими " з гідністю" чи " справедливий мир" ! Може бути тільки Перемога або поразка.
показать весь комментарий
09.01.2025 18:37 Ответить
Зєлєнскій про Гідність? Ущипніть мене!
показать весь комментарий
09.01.2025 14:09 Ответить
Звали з кабінету президента і війна закінчиться! З тобою Перемоги не буде!!!
показать весь комментарий
09.01.2025 14:11 Ответить
Для закінчення війни з гідністю? Зєля воює з гідністю? Не з кацапами?
показать весь комментарий
09.01.2025 14:12 Ответить
Так , бо зелені-антимайдан .
показать весь комментарий
09.01.2025 14:18 Ответить
Завершення війни звучить як завершення лікування важко хворого пацієнта. Тільки при завершенні лікування пацієнта можуть і в морг відвезти.
показать весь комментарий
09.01.2025 14:13 Ответить
Нью-Васюки!!!!
показать весь комментарий
09.01.2025 14:14 Ответить
'Я роблю"-цар батюшка
показать весь комментарий
09.01.2025 14:16 Ответить
Гідно може бути тільки коли -Перемога , а не "закінчення " А закінчення це капітуляція .
показать весь комментарий
09.01.2025 14:17 Ответить
Вірю вірю, а реально хочуть воювати і грабувати до 2027

показать весь комментарий
09.01.2025 14:19 Ответить
"Як мати шанси на перемогу і все просрати" Мемуари зеленої шобли.
показать весь комментарий
09.01.2025 14:39 Ответить
Правильніше сказати - все здати.
показать весь комментарий
09.01.2025 17:31 Ответить
Яке огидне кацапське їбало!
показать весь комментарий
10.01.2025 10:13 Ответить
Поки такий покидьок, як ти при владі, про яку гідність можна розмовляти? ***** ніколи б не пішов на широкомасштабну війну, якби не ЗЕлупа в кріслі президента.
показать весь комментарий
09.01.2025 14:21 Ответить
Реально вже ні на що крім гідної капітуляції розраховувати неможливо.
показать весь комментарий
09.01.2025 14:21 Ответить
Немає в світі такого приниження на яке не здатні зєлєнскій з єрмаком заради багатого життя. Гідність і зуйло ніяк не співпадають.
показать весь комментарий
09.01.2025 14:22 Ответить
Немає в світі такого приниження України та українців на яке не здатні зєлєнскій з єрмаком...
показать весь комментарий
09.01.2025 19:21 Ответить
Коли етнічні меншини починають керувати завжди отака фуйня виходить... Алавіти в Сирії, червоні кхмери в Кампучії, зєрмаки в Україні...
показать весь комментарий
09.01.2025 19:25 Ответить
Піззєц...
показать весь комментарий
09.01.2025 14:27 Ответить
придурку зелений, там, де була гідність, в тебе були "ібанітавиє палачкі". краще, ублюдку непотрібний, здохни!! будь-як, можно без гідности, але здохни!! просто здохни, зелена тварь!!
показать весь комментарий
09.01.2025 14:28 Ответить
Згадується "Ми б всі там загинули, але Крим не здали" (с). А по факту виявляється, що одне одному не протирічить: можна і загинути, і здати при цьому.
показать весь комментарий
09.01.2025 14:59 Ответить
Зеленський і Гідність - речі несумісні за визначенням.
показать весь комментарий
09.01.2025 15:04 Ответить
Ще один потужний план готує ? 🥱
показать весь комментарий
09.01.2025 15:17 Ответить
Сохраняє "ліцо" путіну.
показать весь комментарий
09.01.2025 17:32 Ответить
Брехлива потвора_пнх!!!
показать весь комментарий
09.01.2025 15:40 Ответить
Він вже наробив за шість років.
За всю свою історію країна ще не мала такого поца в правителях.
Та,навіть в серіалі,грав роль терориста проти власних громадян.
Вдячні громадяни обрали собі такого в правителі,а він із-за вдячності ще більше їх "зробив".
показать весь комментарий
09.01.2025 15:47 Ответить
Знову воно вилізло.
показать весь комментарий
09.01.2025 16:01 Ответить
так, що сьогодні?
гундосік записав. ставим галочку.
якийсь закон чи указ підписав? чи ще не вечір?
показать весь комментарий
09.01.2025 16:06 Ответить
Зєлік-зєлік...а потім сразу на шашликі ?!
показать весь комментарий
09.01.2025 16:19 Ответить
...ілі дастатачна проста пєрєстать стрєлять ?!
показать весь комментарий
09.01.2025 16:21 Ответить
Де кордони цієї гідності,Великий? По лінії фронту чи десь по Дніпру?
показать весь комментарий
09.01.2025 16:23 Ответить
перестанемо стріляти мабудь, какая разніца
показать весь комментарий
09.01.2025 16:29 Ответить
Про "потужну-переможність" уже ї.ало не клацає?
показать весь комментарий
09.01.2025 16:45 Ответить
это пи...ц просто!!! Нарко Мразь провалил мобилизацию, убрал боевых офицеров, расставил везде фсбэшные консервы во главе с Елдаком, бракованные мины , повальная коррупция ....это все для окончания войны с гиднистью....долбанные зелеДрочеры...
показать весь комментарий
09.01.2025 16:52 Ответить
Як ти нас за*бав "своїм ясновидінням" на майбутнє, краще піди покури травки.
показать весь комментарий
09.01.2025 17:16 Ответить
так він ж же і робить - курить травку.. а потім хрипаті відосики знімає...
показать весь комментарий
09.01.2025 20:53 Ответить
зеГнідність
показать весь комментарий
09.01.2025 17:16 Ответить
Ця морда говорить про гідність
Ніби воно знає що це таке
показать весь комментарий
09.01.2025 17:47 Ответить
А чому саме "цього року"? Шо за дедлайн? Типа шатлів через Чонгар "на тиждень раніше дедлайну"?
показать весь комментарий
09.01.2025 17:52 Ответить
а тому цього року, бо саме цього року зєля встигне злити всю лівобережну Україну і весь південь до самої Молдови. від першого дня його приходу до влади і навіть задовго до того було ясно ким засланий цей кАзачок.
показать весь комментарий
10.01.2025 00:18 Ответить
Рік тільки почався ще , а воно вже за кінець року розпочалося.
показать весь комментарий
09.01.2025 17:58 Ответить
Похер
показать весь комментарий
09.01.2025 17:59 Ответить
Запхни свою "гідність" собі в сраку.
показать весь комментарий
09.01.2025 17:59 Ответить
2019-!!!
показать весь комментарий
09.01.2025 18:14 Ответить
З гідністю чи з матюками на весь Світ, але наврячи це допоможе, скоріше навпаки. Потрібно меньше красти і постатити браку на фронт.
показать весь комментарий
09.01.2025 19:37 Ответить
Це в України нема майбутнього, о кловану то шо станеться.
показать весь комментарий
09.01.2025 20:11 Ответить
Очень жаль что эта мразь стала президентом
показать весь комментарий
09.01.2025 21:06 Ответить
Де ти чмо гундосе і де гідність.
показать весь комментарий
09.01.2025 21:45 Ответить
это типа..отдать территории
показать весь комментарий
09.01.2025 22:07 Ответить
Наприклад? Що все?
показать весь комментарий
09.01.2025 22:11 Ответить
Чому уряди держав синхронно діють проти власних народів. youtube.com/watch?v=NNK5ZPSoSP8
показать весь комментарий
09.01.2025 22:28 Ответить
Україні потрібен Порох! Дорослі повинні керувати Державою. "Зелену плісняву" на нари!
показать весь комментарий
09.01.2025 23:47 Ответить
зэля, ******, здає Херсон!!!! вже завтра це може статися. до задниці нам той курськ - що нам від того? якщо ця сволота презЕдентська зливає південь цілеспрямовано і методично!! і я маю вірити отій клоунській брехні у щоденних клоунських "звітах" та "праведному гніву" отого квартального персонажа??? і знову: прощай Херсон. за ним - Запоріжжя, Миколаїв, Одеса. прощавай Україно, незалежна держава?
показать весь комментарий
10.01.2025 00:15 Ответить
"Ворог просунувся в Торецьку, Піщаному та біля ще 7 населених пунктів, - DeepState. КАРТА

Джерело: https://censor.net/ua/n3529261
Розпочався БІЙ за ХЕРСОН, росіяни почали ВИСАДКУ - @ptv_news_ua
показать весь комментарий
10.01.2025 00:22 Ответить
ТОДІ ЗРОБИ ВІЧЕ НА МАЙДАНІ !!!
показать весь комментарий
10.01.2025 01:07 Ответить
Й ТАМБОВСЬКОГО ВОЛКА З СОБОЮ БЕРИ !)
показать весь комментарий
10.01.2025 01:10 Ответить
Де там твій план перемоги? Вже переміг?
показать весь комментарий
10.01.2025 05:47 Ответить
Оно хоть понимает,или отдает отчёт,что ты падла натворил? Как ты сорвал мобилизацию? Зачем уволил Залужног? Как на фронте оказались бракованные мины? Не говорю про шашлыки,сданный Юг,сорванные ракетные программы,про мародеров,предателей которыми все кишит вокруг него? Сколько это будет длится? Сдает стоану,сливает армию,и мы как стадо баранов за этими наблюдаем!
показать весь комментарий
10.01.2025 06:42 Ответить
Звідки в тебе гідність, лицедій кончееий?
показать весь комментарий
10.01.2025 06:43 Ответить
гідність для Оманської гниди - це стояти раком ..
показать весь комментарий
10.01.2025 07:25 Ответить
Питання - що конкретно робить???
показать весь комментарий
10.01.2025 12:22 Ответить
Треба віддати належне Зеленському, "прагнення України завершити війну з гідністю в цьому році" не перетворилося у "ПЛАН ГІДНОСТІ", але суть напевне та сама.
показать весь комментарий
10.01.2025 15:59 Ответить