9327 посетителей онлайн
9 219 23

Туск о заявлении кандидата в президенты Польши Навроцкого по Украине: "Вам не стыдно?"

Премьер-министр Польши Дональд Туск раскритиковал заявление оппозиционного кандидата в президенты Кароля Навроцкого, который "не видит Украину ни в ЕС, ни в НАТО".

Об этом Туск написал в соцсети Х, информирует Цензор.НЕТ.

Он обратился к председателю партии "Право и справедливость", которая выдвинула Навроцкого кандидатом, Ярославу Качиньскому.

Ваш кандидат Кароль Навроцкий заявил, что не видит места для Украины в НАТО. Вы еще помните, какой президент больше всего поддерживал Украину в этом вопросе? А какой больше всего выступал против? Вам не стыдно?", - подчеркнул Туск.

Туск розкритикував Навроцького за заяву про Україну щодо ЄС і НАТО

Реакция политиков Польши

В то же время другие польские политики раскритиковали Туска за его заявление против Навроцкого.

Ему напомнили, что подобные слова ранее озвучивал вице-премьер и министр обороны в его правительстве Владислав Косиняк-Камыш.

Депутат Сейма Себастьян Ежи Калета назвал польского премьера "господином Брехуном", поскольку тот якобы не указал контекст заявления Навроцкого, который исключил вступление Украины в ЕС и НАТО без решения Волынской трагедии.

"Подобное сказал и ваш заместитель Владислав Косиняк-Камыш. Вы уволите Косиняка-Камыша?" - прокомментировал Калета.

Кроме того, ультраправая партия Польши "Конфедерация" в ответ на сообщение Туска написала, что "это в интересах Польши, польской экономики и обороны, чтобы Украина не вступила ни в ЕС, ни в НАТО" и спросили у премьера, чьи интересы тот представляет.

Напомним, ранее кандидат в президенты Польши Кароль Навроцкий заявил, что не видит Украину ни в НАТО, ни в ЕС, если Киев не возьмет на себя ответственность за Волынскую трагедию 1943 года.

Топ комментарии
+22
Польща зрадила УНР сто років тому, історія повторюється...
показать весь комментарий
09.01.2025 15:56 Ответить
+18
вірно. після того як Армія УНР допомогла їм встояти проти Тухачевського.....вони інтернували її в концтабори....
показать весь комментарий
09.01.2025 15:59 Ответить
+17
Коли у 22-му бардзо гоноровиє були налякані до всира......ки можливістю падіння України і перспективою війни з російсько-українською армією десь під Варшавою,вони активно допомагали нам встояти,а тепер моцниє поляци показали своє справжнє лице,в черговий раз. у України не буде більш сильного ворога щодо приєднання до НАТО та ЄС ніж Полска! а Волинь це лише підстава для блокування...
показать весь комментарий
09.01.2025 15:58 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Передвиборні ігри
показать весь комментарий
09.01.2025 15:53 Ответить
Та ні. То вічні польські понти - błękitna krew не дає жити спокійно.
показать весь комментарий
09.01.2025 16:03 Ответить
Може пся креф?!
показать весь комментарий
09.01.2025 17:49 Ответить
Там передвиборча перепалка, а в на ЗРАДІЩЕ. краще подивились де зе бачить "цю країну".
показать весь комментарий
09.01.2025 16:23 Ответить
Польща зрадила УНР сто років тому, історія повторюється...
показать весь комментарий
09.01.2025 15:56 Ответить
вірно. після того як Армія УНР допомогла їм встояти проти Тухачевського.....вони інтернували її в концтабори....
показать весь комментарий
09.01.2025 15:59 Ответить
Коли у 22-му бардзо гоноровиє були налякані до всира......ки можливістю падіння України і перспективою війни з російсько-українською армією десь під Варшавою,вони активно допомагали нам встояти,а тепер моцниє поляци показали своє справжнє лице,в черговий раз. у України не буде більш сильного ворога щодо приєднання до НАТО та ЄС ніж Полска! а Волинь це лише підстава для блокування...
показать весь комментарий
09.01.2025 15:58 Ответить
у нас колян каклєта. у поляків себастьян євши калета.
баланс *****.
показать весь комментарий
09.01.2025 16:00 Ответить
Розбірки між гієнами шакалами - не цікаві...
показать весь комментарий
09.01.2025 16:02 Ответить
Нескінченна Волинь - іхніи коньок
показать весь комментарий
09.01.2025 16:02 Ответить
Хороший и плохой полицейский?
показать весь комментарий
09.01.2025 16:03 Ответить
Так що, а сам Туск вже готовий голосувати за вступ України в ЄС та НАТО? Чи це передвиборче пукання лише?
показать весь комментарий
09.01.2025 16:04 Ответить
Соромно тому що соєю прямотою "спалив контору".
Треба казати так "Польша повністю підтримує справедливе прагнення України на шляху до ЄС і НАТО і вірить що Україна обов'язково стане їх учасником, але... " - і після "але" казати те ж саме що й попередній поляк.
показать весь комментарий
09.01.2025 16:07 Ответить
гниди-сусіди
показать весь комментарий
09.01.2025 16:35 Ответить
фермери висунули, не соромно
показать весь комментарий
09.01.2025 16:58 Ответить
Але все рівно, це наші браття та сьостри...
показать весь комментарий
09.01.2025 17:18 Ответить
Вибори - вибори ... усі пшеки підари!
показать весь комментарий
09.01.2025 18:01 Ответить
Хороша людина не стане політиком. У цьому вся трагедія світу.
показать весь комментарий
09.01.2025 18:06 Ответить
Ти диви,голосракі хохлята,почали пшеків життю навчати!
показать весь комментарий
09.01.2025 18:21 Ответить
це в інтересах Польщі, польської економіки та оборони, щоб Україна не вступила ні в ЄС, ні в НАТО" Джерело: https://censor.net/ua/n3529367
Така думка теж циркулює в політичних та бізнесових колах поляків. Вони реально бояться конкуренції, як в сільгосп сфері, так і в енергетичній та промисловій сферах. Якщо українці, що там працюють, виїдуть додому, їх економіці прийде пиз.дець, або вона конкретно почорніє.
Поляки досить скоро почнуть гнути пальці «вєєєром», і нам доведеться з цим щось робити…
показать весь комментарий
09.01.2025 18:23 Ответить
Цікава позиція. Тобто українська влада, яка легітимна з 1991 року, повинна взяти на себе відповідальість за злочини, що творилися в окупаційних зонах Німеччини та СРСР? Мені цікаво, яким чином українська влада могла запобігти скоєнню даних злочинів?
показать весь комментарий
09.01.2025 19:47 Ответить
З моеї точки зору все, що вона може зробити - створити режим повного сприяння пошуковим роботам тощо. Та виступити зі спільною заявою про осуд даних злодіянь. А вибачатися саме цій владі за дії під час війни двох окупантів - мабуть ні за що.
показать весь комментарий
09.01.2025 19:50 Ответить
Починаючи з 1991 року, Польща просить Україну дозволити жертвам та провести дослідження. Україна вже більше 30 років відмовляється співпрацювати з Польщею. Обіцянки, ухилення та очевидні форми роботи української сторони призводять до напруженості у відносинах між державами. Понад 30 років свідчення свідків, фотографічна та кіно документація вказує кількість жертв у 100 - 120 000. Кароль Наврокі мав справу з цими подіями, а також німецькими та російськими злочинами. І слова, які він сказав, - це слово, що більшість людей говорять у Польщі. У Україні було в інтересах пояснити спірні проблеми, оскільки створення ворогів серед сусідів ніколи не є хорошою політикою. Українська влада нічого не робила більше 30 років, щоб вирішити суперечку і лише намагалася висвітлити цю тему, мовчки ховаючи її навіть від своєї нації. Зараз у України є велика проблема. Цікаво, що сьогодні всі погані сусіди! Польське зло, Угорщина Ще гірше, Словаччина не приємна, і я навіть не згадаю Росію чи Білорусь. Українці! Візьміть голову і шукайте в ньому мозок! Ви ображаєте всіх навколо і очікуєте, що вони вам сподобаються та допоможуть вам? Цікаве ставлення!
показать весь комментарий
10.01.2025 10:34 Ответить