5057 посетителей онлайн
2 557 63

Наша мечта - получить гарантии безопасности и завершить войну в 2025 году, будем делать для этого все, - Зеленский

Зеленський про прагнення України щодо гарантій та завершення війни

Президент Владимир Зеленский заявил, что мечта Украины - получить гарантии безопасности и завершить войну с Россией в этом году.

Об этом он сказал в интервью итальянскому телеканалу RaiNews24, сообщает Цензор.НЕТ.

"Путин хочет и всегда хотел уничтожить нас полностью. Это факт. Это его мечта. И не надо верить в другие сказки", - сказал глава государства.

Учитывая это, по словам Зеленского, Украине нужны такие гарантии безопасности, которые не дадут возможности диктатору РФ Путину снова пойти войной на Украину.

"Это наша мечта в этом году - получить гарантии и в этом году закончить войну. Мы будем делать для этого все", - сказал глава государства.

Ранее Зеленский заявлял о стремлении Украины завершить войну с достоинством в этом году.

Топ комментарии
+23
...завершити війну у 2025 році, будемо робити для цього все, - Зеленський
Так, ти робиш все для того, щоб здати побільше територій України рашистам по договорняку з пуйлом та підписати омріяну тобою капітуляцію.
Щоб ти здох, гнида пуйловська.
показать весь комментарий
10.01.2025 19:45 Ответить
+22
Ще три місяці тому ти носився з ''Планом Перемоги '' як дурень з писаной торбою, а зараз кажеш, за твоя мета просто мир. Тьху блдь
показать весь комментарий
10.01.2025 19:51 Ответить
+16
Більш жалюгідного президента наша історія ще не знала. замість того,щоб гуртувати людей, робити все для перемоги,тільки бреше і бреше... а мета одна-уникнути будь яким чином відповідальності за розвал державних інституцій,підрив боєздатності ЗСУ і безмежну некарану корупцію...не вийде
показать весь комментарий
10.01.2025 20:03 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Єдине питання, якою ціною?
показать весь комментарий
10.01.2025 19:39 Ответить
Не мета а "мрія".Мрійник хреновий
показать весь комментарий
10.01.2025 19:44 Ответить
Не мрія, а "план перемоги" ж!!!
показать весь комментарий
10.01.2025 20:59 Ответить
мрії, мрії, де ваша солодкість. мрії пішли. зосталась гидота.
показать весь комментарий
10.01.2025 19:45 Ответить
...завершити війну у 2025 році, будемо робити для цього все, - Зеленський
Так, ти робиш все для того, щоб здати побільше територій України рашистам по договорняку з пуйлом та підписати омріяну тобою капітуляцію.
Щоб ти здох, гнида пуйловська.
показать весь комментарий
10.01.2025 19:45 Ответить
Все робить згідно з оманськими домовленостями з патрушевим
показать весь комментарий
10.01.2025 20:03 Ответить
Інструкціями. З гімном не домовляються.
показать весь комментарий
11.01.2025 07:50 Ответить
"Наша" мрія....хто такий "наша"? Це як "Ми, нікалай втарой"?...
Моя особиста мрія - тебе ніколи не бачити та не чути! Здохни вже, гнусаве!
показать весь комментарий
10.01.2025 20:23 Ответить
Незламно и потужно.
показать весь комментарий
10.01.2025 19:46 Ответить
більше заробляти на війні вже не хочеш?
показать весь комментарий
10.01.2025 19:47 Ответить
А як же ! Війна продовжуються, гроші йдуть !
показать весь комментарий
10.01.2025 20:10 Ответить
Що меле цей стратєг!!!!
показать весь комментарий
10.01.2025 19:49 Ответить
Мрії отримати гарантії безпеки розбиваються об плани Трампа зрозуміти путіна та закрити Україні шлях в НАТО. Можливо про це потрібно казати Лідеру Охлократичного Натовпу 2019р.? Бо складається враження, що в Україні вже не залишилось політиків, для яких "Україна-понад усе".
Бо колись наш кукурудзяний землячок Хрущов був більш адекватніший, ніж теперішні лідери України та української опозиції, коли бив своїм черевиком об трибуну ООН.
показать весь комментарий
10.01.2025 19:51 Ответить
Генерал СВР
Дорогие подписчики и гости канала! Человек назначенный президентом России и похожий на Владимира Путина за восемь дней нового года проявился лишь на Рождество со свечкой и поздравлениями, да ещё сообщали, что, дескать, по телефону звонил раз или два. В политбюро решили, что "Путина" и так слишком много, а россиянам надо дать отдохнуть. Никаких победных поводов для появления "президента" не было, а вот неприятного довольно много. Вчера переговорщики со стороны российского политбюро с командой избранного президента США Дональда Трампа, прислали неприятные новости. Представители разведсообщества США направили Дональду Трампу доклад о положении дел, и значительная часть этого доклада была посвящена России и контактам с российским руководством. Избранного президента США предупреждают о необходимости быть осторожным в контактах с "президентом России Владимиром Путиным", так как вероятность общения с "подставной фигурой" практически гарантирована (имеется ввиду ДВОЙНИК). Посредники со стороны Трампа отмечают некоторые изменения в риторике и взглядах на переговорный процесс после получения избранным президентом доклада. До последнего времени Трамп, был готов к проведению встречи с дублером Путина, ориентируясь, прежде всего ", на подобный опыт Си Цзиньпина, но в полученном докладе, риски от возможного контакта описаны настолько подробно и красочно, что президент всерьёз задумался.
показать весь комментарий
10.01.2025 21:00 Ответить
А ви з Курської області? Бо ваш земляк Хрущов родом з Курської губернії.
показать весь комментарий
11.01.2025 07:53 Ответить
Ще три місяці тому ти носився з ''Планом Перемоги '' як дурень з писаной торбою, а зараз кажеш, за твоя мета просто мир. Тьху блдь
показать весь комментарий
10.01.2025 19:51 Ответить
Настоящий лидер свободного мира.
показать весь комментарий
10.01.2025 19:54 Ответить
Здати Київ за тиждень не вдалося,тепер за домовленістю збирається здавати,оманські.
показать весь комментарий
10.01.2025 19:52 Ответить
Краще б втік
показать весь комментарий
10.01.2025 19:52 Ответить
Одним словом...
показать весь комментарий
10.01.2025 21:36 Ответить
Мріє про Будапештський меморандум 2.0
показать весь комментарий
10.01.2025 19:53 Ответить
Все потроху, болльно не буде. ***** як ждуть то я герой
показать весь комментарий
10.01.2025 19:54 Ответить
Це воно з лохторатом розмовляє,73% зайде!
показать весь комментарий
10.01.2025 19:57 Ответить
війни не завершують а перемагають або гинуть, стають рабами. навіть в кращому випадку будеш відповідати за бездіяльніть- руйнування кров каліцтва смерті шашлики... татарови портнови не врятують коломойський не відкупить.
показать весь комментарий
10.01.2025 19:58 Ответить
Фінляндія у війні проти СССР перемогла чи загинула?
показать весь комментарий
10.01.2025 20:01 Ответить
Рашист, ти навіть не шифруєшся і відкрито тут бажаєш смерті України.
З твоїх слів, мобілізації не треба, воювати за Україну не треба, здати Україну пуйлу. Ось твої кремлівські наративи.
Що стосується Фінляндії, то що доброго для неї , що вона втратила 10% своєї території?
Україна зараз в гіршому положенні, бо втратила 20% території .
Подарувати 20% України пуйлу?
Він цим не задовільнится.

Повністю втрачений вихід до Азовского моря.
Фіни не втратили вихід до Балтійського моря.
показать весь комментарий
10.01.2025 20:14 Ответить
Та Укрїана вже давно здана кацапам, ще з 2019-го. А зараз іде процес "денацифікації" з допомогою української влади.
показать весь комментарий
10.01.2025 20:20 Ответить
Фіни втратили вихід в Баренцове море = вихід в Океан.
показать весь комментарий
10.01.2025 20:27 Ответить
Ну тоді називай яким чином жорсткіша мобілізація допоможе відвоювати у рашистів вихід до Азовського моря, і чому бусифікація яка йде вже 3 роки має прямо протилежний результат.
показать весь комментарий
10.01.2025 20:33 Ответить
Для чого Зе Залужного зняв?
показать весь комментарий
10.01.2025 21:46 Ответить
Залужного зняв Єрмак, не гоніть на блазня. Хрипате там тільки для того, щоб підпис поставити там, де куратор вкаже, та пику свою паскудну демонструвати.
показать весь комментарий
11.01.2025 07:56 Ответить
А що там зі всіма навороченими планами перемоги, незламності, стійкості, єдності? На кожен план наплодив міністерств з бюджетами. Обіцяв оприлюднити. Де воно все? Виродок кремлівський.
показать весь комментарий
10.01.2025 19:58 Ответить
Я ще не бачив такого конченого зеленого блазня. Най тебе шляк трафить вилупку.
показать весь комментарий
10.01.2025 20:00 Ответить
Значить буде робити прямо протилежне.
показать весь комментарий
10.01.2025 20:00 Ответить
Щось воно занадто розп*зділося.
показать весь комментарий
10.01.2025 20:01 Ответить
Більш жалюгідного президента наша історія ще не знала. замість того,щоб гуртувати людей, робити все для перемоги,тільки бреше і бреше... а мета одна-уникнути будь яким чином відповідальності за розвал державних інституцій,підрив боєздатності ЗСУ і безмежну некарану корупцію...не вийде
показать весь комментарий
10.01.2025 20:03 Ответить
Що жалюгідне створіння, це точно. Але від того, що воно займає місце президента, то президентом воно не стало і ніколи не стане.
показать весь комментарий
11.01.2025 07:58 Ответить
здається кокс оманській гниді вже не допомогає
показать весь комментарий
10.01.2025 20:04 Ответить
Які гарантії можуть дати мародерам та зрадникам ? Як тільки так відразу !
показать весь комментарий
10.01.2025 20:06 Ответить
Наша мрія у 2025 році - позбутись, врешті. безтолкового ішака. З цим дегенератом в подальшому країна може і не вижити. Ішак живе мріями, а не реальністю та сподівається на когось.
показать весь комментарий
10.01.2025 20:10 Ответить
А чому ви думаєте, що він безтолковй ішак. А з позицій кацапї, він навпаки усішний резидент ФСБ в Україні.
показать весь комментарий
10.01.2025 20:16 Ответить
Якшо нас Трамп підтримає - то може и путлєр відчепиться - шо иого наперед загадувати
показать весь комментарий
10.01.2025 20:10 Ответить
так же ж з гондурасом є гарантії безпеки і щє з 25 як мінімум гондурасів.
a самітів миру і формул перемоги вже стільки, шо не плачте мамо...
а от війна все чомусь не закінчюється...
брехати, перевибиратися i продовжувати красти - ось це і є зелена мета - ніякої іншої нема.
показать весь комментарий
10.01.2025 20:11 Ответить
Наша мрія отримати гарантії безпеки та завершити війну у 2025 році, Джерело: https://censor.net/ua/n3529618

А щось немає тези про перемогу і кордони 1991 року.
показать весь комментарий
10.01.2025 20:13 Ответить
Всьо, в них змінилася коньюктура. Хто не вспів перезутися з кордонів 91 на гідний мир - той лох.
показать весь комментарий
10.01.2025 21:30 Ответить
Ти випрашуєш в першу чергу гарантії безпеки для себе. Бо політична карьера вочевидь після всього вже все фініто. Хоча тобі напевно брити чи французи їх дадуть з радістю аби ти не разбазікав, як все насправді було
показать весь комментарий
10.01.2025 20:17 Ответить
Ці дурнуваті мрії про скорий мир тільки знижають мотивацію.
показать весь комментарий
10.01.2025 20:18 Ответить
Новим президентом теж пан Єрмак буде керувати?
показать весь комментарий
10.01.2025 20:20 Ответить
Застрелишся, а перед тим нагодуєш ярмака отрутою???
показать весь комментарий
10.01.2025 20:22 Ответить
Це вже навіть не словесний понос, це вже Володимир наш Зеленський дрище ахінеєю, як з потужного брандспойта
показать весь комментарий
10.01.2025 20:27 Ответить
2019
https://apostrophe.ua/projects/zelensky "Країна мрій" Володимира Зеленського
Передвиборча програма кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського

Я розповім Вам про Україну своєї мрії.
Україну, де стріляють лише салюти на весіллях та днях народження.
Україну, де відкрити бізнес можна за годину, отримати закордонний паспорт - за 15 хвилин, а проголосувати на виборах - за одну секунду, в Інтернеті.
Де немає оголошень «Робота в Польщі». А в Польщі є оголошення «Робота в Україні».
Де в молодої сім'ї є один клопіт - обрати квартиру в місті чи заміський будинок.
Де лікарі та вчителі отримують реальну заробітну плату, а корупціонери - реальні строки.
Де недоторканими є Карпатські ліси, а не депутати.
Де бабця отримує гідну пенсію, а не інфаркт від рахунку за комуналку.
Де підставою призначення на посаду є розум, освіта, талант і совість, а не те, що разом хрестили дітей.
Де дороги є, а дурнів - немає.
Це - Україна реальної та здійсненної мрії. Україна найближчого майбутнього.
Україна, в яку повертаються.
Україна, якою ми будемо пишатися та цінувати, а решта - знати і поважати.
Україна, з якої не поїдуть наші діти.
А тепер про те, як це зробити.
Те, що я презентую, - це не просто моя програма. Це мої цінності. Це те, у що я вірю і чому готовий служити.
показать весь комментарий
10.01.2025 20:37 Ответить
Ця так звана передвиборча програма "найвеличнішого" все більше і більше набирає чорного лиховісного відтінку, щось на зразок «Jedem das Seine» (Кожному своє).
показать весь комментарий
10.01.2025 20:41 Ответить
проголосувати на виборах - за одну секунду, в Інтернеті...
показать весь комментарий
10.01.2025 21:41 Ответить
Кацапи вже готуються до правильного голосування. Плісняві не заперечують.
"Нагадаємо, 19 грудня відбулася наймасштабніша за останній час зовнішня кібератака на державні реєстри України. Було призупинено роботу Єдиних та Державних реєстрів, які перебувають у компетенції Міністерства юстиції."
Джерело: https://biz.censor.net/n3529616
показать весь комментарий
10.01.2025 21:47 Ответить
Звісно, бо ти довів країну до такого стану, що довше 25 вона не протягне з війною. Падла гундоса, щоб ти подох. за усі наші страждання!
показать весь комментарий
10.01.2025 21:28 Ответить
Ох уж цей мрійник, як у Грінченко "Наш Іван кохавсь у мріях: думкою літає та скарби усе знаходить.."
Потрібно не мріяти, а ставити собі мету, для реалізації якої створюють реальний план досягнення цієї мети з обов'язковим встановленням термінів реалізації складників цього плану.
показать весь комментарий
10.01.2025 21:33 Ответить
Закінчення війни то вже не план, не мета, а мрія! Хі-хі!
показать весь комментарий
10.01.2025 21:53 Ответить
показать весь комментарий
10.01.2025 22:49 Ответить
А хто може дати гарантіі. Історія вже показала Будапешт,
залишились тільки Північна Корея та Іран .
показать весь комментарий
10.01.2025 22:52 Ответить
Тобто мародерити буде ще більше відсотки по відкатам зростуть