8672 посетителя онлайн
10 173 73

Зеленский согласился на встречу с Фицо относительно транзита газа

Президент Украины Владимир Зеленский согласился провести встречу с премьер-министром Словакии Робертом Фицо.

Об этом глава государства написал в соцсети Х, передает Цензор.НЕТ.

"Хорошо. Приезжай в Киев в пятницу", - написал Зеленский.

Пост Зеленського у відповідь Фіцо

Ранее Фицо после публичного обмена резкими заявлениями с президентом Украины Владимиром Зеленским призвал к встрече для решения проблем с транзитом газа.

Топ комментарии
+51
Руслана Фурсенко:

Ментально зе - дрімучий совок. Він дитина таких батьків, совків. Невиправних і щирих в своїй совковості.

Зе ріс в іншій атмосфері. Я сумніваюсь, що для нього Україна щось важила. Він не цікавився історією цієї землі, традиціями, звичаями, він хотів виїхати в Ізраіль, на свою історичну землю, але, за деякими даними, Ізраіль не дав дозвіл на в'їзд.

А от росія для зе завжди була його мрією, росія для зе - це велич, це його атмосфера, його життя, він там хотів бути своїм, та... ним користувались, але своїм не вважали. Україна для зе завжди була частиною росії, не більше.Майдан для зе був чужим, він його боявся і не розумів. Для нього Ющенко був смішний з його українством, бо в зе нема України, в нього є російська українська республіка.

А Порошенко ворог, бо ж видумав якусь незалежність України від рашки. Армія для зе - це фінансовані Порохом формування, які воюють з ''апалчєнцамі'', і то все Порошенко видумав. І він вірив, що 73%, що за нього голосували, думали так само. Тому сміливо співпрацював з ху@лом. Він прийшов повернути Україну рaшці, бо іншого він не розуміє і не хоче. І оті шашлики.... дійсно мали бути в травні, і парад на Хрещатику з рашистами і ****** і щасливим зе, який вправно все виконав.

Зе вірив в ''Кієв за трі дня'' і злякався в лютому 2022 не рашистів, а власної армії, яку він думав, що доруйнував, а те, що лишилось від неї, нічого не варте. Для нього то були ''патєшниє вайска'', не більше.

Він - ворог. Страшний, злопам'ятний і мстивий ворог. Просто так воно не піде.
показать весь комментарий
13.01.2025 19:38 Ответить
+26
відновлення транзиту можливе тільки після закінчення бойових дій… і крапка!
показать весь комментарий
13.01.2025 19:22 Ответить
+23
*****, якби він сидів і ліпив коників з лайна і не ліз нікуди було би всім краще.
показать весь комментарий
13.01.2025 19:24 Ответить

Загрузка...