3247 посетителей онлайн
20 286 183

РФ потребует от Трампа, чтобы Украина отказалась от НАТО и 20% территорий, - Bloomberg

Кремль

Россия будет требовать у Украины отказаться от членства в НАТО и территорий в рамках переговорного процесса относительно окончания войны.

Об этом со ссылкой на собственные источники пишет Bllomberg, передает Цензор.НЕТ.

В частности, источники издания утверждают, что Россия на возможных переговорах с Дональдом Трампом о прекращении своей войны будет требовать, чтобы Украина провозгласила нейтралитет и ограничила свою армию.

В то же время Кремль не выступает против предоставления Киеву оружия отдельными странами НАТО, но против, чтобы оно "использовалось против России или для захвата территорий".

Также источники говорят, что Москва будет настаивать на сохранении "по крайней мере де-факто контроля над почти 20% территории Украины", в частности Крымом, хотя и "открыта к обмену некоторыми территориями".

Собеседники Bloomberg в Украине говорят, что пока переговоры между Киевом и Москвой ограничиваются только обменом заключенных и возвращением депортированных детей.

Топ комментарии
+41
******!!!!!!!!!!!!!!!
показать весь комментарий
15.01.2025 20:20
+40
територіями взагалі неможна торгувати. а по НАТО - то тут або НАТО, або власна Ядерка.
показать весь комментарий
15.01.2025 20:23
+34
Нема президента. Нема Верховного!
Тут нужны яйки и политическая воля!! А не шапито грушного папика
показать весь комментарий
15.01.2025 20:28
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Та є ще варіант: тупо перечекати 4 роки, або раніше Трамп zдохне, і вже тоді, з новим презом США, повернути своє.
показать весь комментарий
15.01.2025 20:33 Ответить
Потом не бывает в истории. Есть только сейчас.
показать весь комментарий
15.01.2025 20:44 Ответить
венс ще той підар.
показать весь комментарий
15.01.2025 20:44 Ответить
те кто в окопе, еще 4 года не потянут ждания, прийдется вас с дивана снимать и в окоп кидать
показать весь комментарий
15.01.2025 22:30 Ответить
А твои бртья-кацапы 4 года потянут в окопах? Или закончатся в мясных штурмах, а заодно закончится и эконопика твоей паРаши.
показать весь комментарий
15.01.2025 22:35 Ответить
Перечекати треба не Трампа, а *****. От коли ***** сдохне, тоді буде шанс.
показать весь комментарий
15.01.2025 23:28 Ответить
здихаюча недоімперія кацапів забагато хоче на свої поминки..
показать весь комментарий
15.01.2025 20:36 Ответить
показать весь комментарий
15.01.2025 22:02 Ответить
показать весь комментарий
15.01.2025 22:03 Ответить
це на підставі недоторканості кордонів та принципу невтручання у внутрішні справи інших країн чи може на підставі гарантій безпеки україни, які підписали члени радбезу оон сша та кауапія. ну добре. кацапія недокраїна і в радбезі незаконно, але ж підпис президента сша таки чогось вартий, чи може вже ні???
показать весь комментарий
15.01.2025 20:46 Ответить
Найтемніша ніч відчаю стається перед світанком величчі, Україно.
Ісая 63, 5
показать весь комментарий
15.01.2025 20:48 Ответить
Всю величь просрали на выборах в 10 и 19 году. Осталась голая жопа.
показать весь комментарий
15.01.2025 20:49 Ответить
Більшість - так, Ви праві. Але не всі.
показать весь комментарий
15.01.2025 21:06 Ответить
у нас уже 3 роки Найтемніша ніч відчаю
показать весь комментарий
15.01.2025 22:13 Ответить
На планете существуют 5 самых благодатных мест: Калифорния, Флорида, Адриатическое побережье, Черноморское побережье Кавказа и самая большая территория - Украина.
Так что прощайте, скучать не будем. Назад вернуться тоже не позволим.
показать весь комментарий
15.01.2025 23:07 Ответить
Потужно ответили! Напишите смарагдовому дол бо ***, чтобы подписал сотни тысяч заяв на выход из гражданства.

п.с. Для наблюдения, любой шаурмейстер в Украине с гражданством Турции живет намного лучше чем граждане Украины которых пи зд ят ТЦК и куда надо заносить 1000 в месяц, чтобы не быть выкраденым с улицы людоловами.
показать весь комментарий
15.01.2025 23:11 Ответить
Ваши удивительно глубокие познания о жизни в Украине граждан Турции, наблюдая из Канады вызывают неописуемое изумление.
показать весь комментарий
15.01.2025 23:23 Ответить
Томас Даннінг про торгівлю рабами в США, а потім це запозичив К.Маркс в своєму Капіталі...!. Нічого ж нового.?- "Сдєлка-Оборудка-Угода"-$-300%-"прокатіт",-чи НІ..???!
"Якщо є достатній прибуток, капітал стає сміливим. Забезпечте 10 відсотків, і капітал згоден на будь-яке застосування, при 20 відсотках він стає жвавим, при 50 відсотках позитивно готовий зламати собі голову, при 100 відсотках він зневажає всі людські закони, при 300 відсотках немає такого злочину, на який він не ризикнув би, хоча б під страхом шибениці"
показать весь комментарий
16.01.2025 12:39 Ответить
Но оружие простым гражданам запрещают именно не-капиталистические режимы. И по странному совпадению, именно диктаторские режимы умничают фразами Томаса Даннинга.
показать весь комментарий
16.01.2025 15:46 Ответить
А тепер поясни чому на такому "благодатному місці" українці не живуть а виживають вже 30 років. Коли за кордоном в всіляких Канадах живуть і насолоджуються життям.
показать весь комментарий
15.01.2025 23:31 Ответить
А чого відповідати!? Валіза, аеропорт, Канада! Прощавай!! Щасливого неповернення!!
показать весь комментарий
15.01.2025 23:35 Ответить
Не заздри.
показать весь комментарий
15.01.2025 23:39 Ответить
Ты признал себя слабым и убежал от проблем за рубеж. Пожалуйста, это не трагедия. Не всем быть сильными. Но Украина не для слабаков и трусов.
Goodbye!
показать весь комментарий
15.01.2025 23:46 Ответить
Не бежал а уехал. Не слабым а рациональным.
показать весь комментарий
16.01.2025 00:42 Ответить
В жизни всегда есть место для подвига! Но лучше быть подальше от этого места...
показать весь комментарий
16.01.2025 09:30 Ответить
А чого ти, кацап, так за нас хвилюєшся? Тількі таке кончене, як ти, може називати пацюків розумними людьми.
показать весь комментарий
15.01.2025 23:16 Ответить
***** ВИМАГАЄ у Трампа? Тобто, кацапи ставлять Америку раком. АрррігіналЬна.
показать весь комментарий
15.01.2025 20:52 Ответить
У России кончается оружие и экономика уходит в штопор самое время зафиксировать прибыли и начать готовиться к новому вторжению.
показать весь комментарий
15.01.2025 20:55 Ответить
показать весь комментарий
15.01.2025 22:06 Ответить
Економіка в кацапів піде в ще глибшу дупу коли ***** припинить бойові дії.
показать весь комментарий
15.01.2025 23:40 Ответить
Нет, они со временем всё откатят. Не бывает ничего вечного.
показать весь комментарий
16.01.2025 00:20 Ответить
Фарш невозможно провернуть назад...
показать весь комментарий
16.01.2025 00:39 Ответить
Я ниже тебе написал как их откатят. Россия проворачивала такой трюк не один раз за свою историю и Путин это знает. Каждый раз срабатывало.
показать весь комментарий
16.01.2025 00:43 Ответить
Ты ***** написал.
показать весь комментарий
16.01.2025 02:24 Ответить
Вот понадобится что-то США от России и Путин или кто там в Кремле будет попросит - снимите ка вот эти санкции, а те снимут и все. Так это и работает.
показать весь комментарий
16.01.2025 00:22 Ответить
Не так это работает.
показать весь комментарий
16.01.2025 00:38 Ответить
Нет, именно так и работает. Прошлое перестает быть актуальным и теряет ценность.
показать весь комментарий
16.01.2025 00:42 Ответить
Нет.
показать весь комментарий
16.01.2025 02:25 Ответить
На 3-4 залпа, максимум 5...
показать весь комментарий
16.01.2025 09:38 Ответить
Залпы давно кончились. Они стреляют раз в месяц-два, когда наштопают ракет. Речь про всякие танки или системы ПВО, которых выбили. Запасы как бы не нескончаемы, а растрачиваются.
показать весь комментарий
16.01.2025 14:31 Ответить
Картинка для плебса, на стерхах вже літати не вийде, а так хоч якісь понти.
показать весь комментарий
15.01.2025 23:33 Ответить
хто тобв сказав, що ставлять? хочуть, на то вони й кацапи, але сил немає, ложили болт на їххотєлкі.
показать весь комментарий
16.01.2025 15:27 Ответить
показать весь комментарий
16.01.2025 17:25 Ответить
Якщо маємо Єрмака, Татарова треба погоджуватись.
показать весь комментарий
15.01.2025 20:55 Ответить
Погоджуйся, з тобою там в палаті хтось ще є?
показать весь комментарий
15.01.2025 21:00 Ответить
Зеленський наше все !
показать весь комментарий
15.01.2025 21:11 Ответить
показать весь комментарий
15.01.2025 22:07 Ответить
Журавель як завжди супер!
показать весь комментарий
16.01.2025 00:57 Ответить
Ваше.
показать весь комментарий
16.01.2025 08:11 Ответить
Московщина чомусь вирішила, що якщо не змогла знищити Україну, як суб'єкт міжнародних відносин, воєнним шляхом, то їй допоможе це зробити Трамп. Він може і хотів би, але це від нього не залежить. Вірогідно, що засранець проголосить щось у такому роді, "я пропонував мир, але Україна його відкинула, США умивають руки", звісно, війна від цього не припиниться. У Х-уйла мета знищити Україну як незалежну державу, але Трампу не треба прикладати багато зусиль, щоб "включити" телепня і прикидатися, що він не розуміє цього..
показать весь комментарий
15.01.2025 21:00 Ответить
Але Трампу якраз це не вигідно. Йому не вигідно знищення України.
показать весь комментарий
15.01.2025 23:34 Ответить
ніт, будь-які поступки кацапам у будь-якій формі чи соусом неприпустимі і Трамп це добре знає і ніхто цього не зробить. Якщо дозволять кацапам, то завтра таке буде знову, кацапи знову кудись полізуть, Китай Тайвань спробує захопити і купа інших моментів, що нікому не потрібно.
показать весь комментарий
16.01.2025 15:30 Ответить
Нереально. Нехай мічтають...
показать весь комментарий
15.01.2025 21:02 Ответить
Тоесть, Россия просто нас жалеет.
показать весь комментарий
15.01.2025 21:24 Ответить
Ти капітулянт, і тобі байдуже окупує Х-уйло Україну, чи ні. Але є сотні тисяч, мільйони українців, які, якщо доможеться своїх заявлених цілей Х-уйло - створити для початку режим-сателіт, а потім офіційно скасувати Україну, то багато цих людей будуть вбиті, або так чи інакше репресовані, у України немає іншого виходу, ніж боротьба за своє існування, "апрель".
показать весь комментарий
15.01.2025 21:33 Ответить
Скоріше за все москаль під VPN. Їх тут як тарганів і всі "реалісти" ...
показать весь комментарий
15.01.2025 22:14 Ответить
Диванні борцуни знову живуть у світі рожевих поні.
показать весь комментарий
15.01.2025 23:35 Ответить
Єщьо полчяса тут п@піздіш - будєт бан!))
показать весь комментарий
15.01.2025 21:55 Ответить
Забанять "апрель" - зареєструється "май" ...
показать весь комментарий
15.01.2025 22:20 Ответить
Ну з таким 🤡 лідором який це все порішав у 20% ,а може більше , ще в Стамбулі ,нема нічого дивного ...протупило ЄС, коли думали, шо достатньо злити Україну кремлю і справа в шляпі...тепер самі до війни готуються ...
показать весь комментарий
15.01.2025 21:25 Ответить
Такі умови нам не підходять.
показать весь комментарий
15.01.2025 21:57 Ответить
Це радники Трампа їм таке порадили?
показать весь комментарий
15.01.2025 22:03 Ответить
Із Зеленським у ролі главкома іншого й не буде.
Але Зе, за словами Трампа, кращий продавець Світу. Україну він точно роками продає, то хай продасть ще раз. Але не колегам по квнівській сцені, а США. Може й за омріяні 300ми єврєйцями Коломойського 300 млрд, то неістотно.
Головне, Україна стане заморською територією США. У кордонах 1991, відповідно до Конституції.
Ось тоді нехай жопоморда бабця й розкаже про свої "хатєлкі" і до кого мінітмени завітають "на бліни".
показать весь комментарий
15.01.2025 22:24 Ответить
Великий болт кацапам в дупу. Можуть йти зі своїми вимогами в свої болота і забрати із собою зелену свору.
показать весь комментарий
15.01.2025 22:33 Ответить
А в чому іменно сенс для України цих "переговорів" і щось я не бачу де ті компроміси проякі всі говорять? Тут тільки ультиматум від Сосії про капітуляцію України. І це тільки початок. Впевнений що вимоги ***** до України будуть наростати як сніжна куля. Ну це ж вже ми проходили.
показать весь комментарий
15.01.2025 22:45 Ответить
Так йди вже нарешті в ТЦК, Сцуров. Обери собі бригаду. Покажеш який ти некапітулянт насправді.
показать весь комментарий
15.01.2025 23:09 Ответить
Всі публічні вимоги, це картинка для плебса. Справжні умови і компроміси обговорюються за закритими дверима.
показать весь комментарий
15.01.2025 23:37 Ответить
"3,14дерососія" вимагатиме від Трампа,капітуляції України...
показать весь комментарий
15.01.2025 22:55 Ответить
Ну ок..
Можна від фіцо вимагати 20 відсотків п*дерації й від пакистану Краснодарскій край...
показать весь комментарий
16.01.2025 00:22 Ответить
Со своей стороны нужно от Трампа требовать 20% территорий росии.. это примерно 3,42 млн. кв. километров (или более 5 Украин - в международно признанных границах) - и в итоге найти золотую середину, чтобы был честный мир... если его таковым можно назвать, после случившегося..
показать весь комментарий
16.01.2025 01:29 Ответить
А до чого тут трамп? Війна триває...
показать весь комментарий
16.01.2025 03:02 Ответить
А це до того шо кацапи навчилися в Орді шо є держави а є недодержави ( а Орда це перейняла в Китаї ) - з державами мож про шось домовлятися а з недодержавами ніт .
показать весь комментарий
16.01.2025 07:42 Ответить
Правда скоро і з кацапами ніхто не буде про шось домовлятися - тре буде до КНР звертатися .
показать весь комментарий
16.01.2025 07:44 Ответить
Кацапи привикли що треба нагліти і просити 100500% та получиш хочаб 50% але не в цьому випадку. Чомусь вони рішили що вже перемогли. І це в той час коли їхні депозити в банках конфіскують і депутати госдуми блокують закон знаючи що їхні гроші ідуть на підкормку х*йловської ЕсВеО...так що не все у них так за*бісь як вони собі малюють
показать весь комментарий
16.01.2025 09:31 Ответить
Кацапи--пнх!
показать весь комментарий
16.01.2025 12:43 Ответить
Цікаво, що ні журналісти, ні коментатори не розуміють очевидного - відмовлятися можна лише від того, що маєш. Об'єктивно Україну в НАТО ніхто не чекає в будь-якому випадку, і так само повернути ті 20% території практично неможливо, то від чого тут відмовлятися? Україна відмовляється від того, що її відмовляются брати в НАТО?
показать весь комментарий
16.01.2025 12:57 Ответить
Всі прекрасно розуміють, що ти заслана гнида, до тго ж доволі тупа.
показать весь комментарий
16.01.2025 13:40 Ответить
Трелі передвісників омано-- капітуляції!?
----------------------------------------------------------------------------------------- Минулого тижня --всі ми стали свідками(лрук "ЦЕНЗОР") щодо взаємо---примирливого "БРАТАННЯ" Збоку рашо-морд---скиглив "народний" губернатор Донбасу--Губарєв... Хникав щось про безглузду смерть 700тис. братанів-росіян...і про нагальну необхідність зупинити " м*ясорубку. мовляв РФ-вже достатньо відхопила тереторій...чого лише вартий Донбас!? І вмить( в унісон) вже з нашого боку --відгукнувся наш "улюбленець --яйце--лот".Прем*єр -шмигаль...Як притаманно срульманам--сходу ОШЕЛЕШИВ сенсацією. а саме:--В Україні--виявили НЕсусвітньо-великі поклади кам*яного вугілля!!! Мовляв : нафіга нам. отой.розбехканий Донбас??? Даеш мировую!!! (Спеціально поцікавився: деж -це? З*ясувалося--це. переважно райони Донбасу. які вже захоплені рашо-виродками...) Отже примара МИРУ--никає Європою...А коли туманець розвіюється--видко. хижий оскал реальної КАПІТУЛЯЦІї..А за нею шкіриться рудий дружбан рашо-гномика...
показать весь комментарий
16.01.2025 13:08 Ответить
".. Значит хорошие сапоги, надо брать!" Тепер 100 відсотків підемо у НАТО !
показать весь комментарий
16.01.2025 15:15 Ответить
Страница 2 из 2