9993 посетителя онлайн
4 913 77

Порошенко купил для ВСУ партию 13-дюймовых FPV-дронов и комплексы РЭБ "Шатро"

Порошенко передав дрони та РЕБ

Петр Порошенко купил для ВСУ партию 13-дюймовых FPV-дронов и комплексов РЭБ "Шатро".

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу "ЕС".

"Готовим к отправке новые большие FPV размером 13 дюймов. Больше и злее тех, что передавали до сих пор. Они могут нести до 8 килограммов взрывчатки, а лететь на расстояние до 30 километров. Таковы "инновационные мечи". И это то, чем мы должны опережать россиян", - отметил Порошенко.

Порошенко передав дрони та РЕБ

В целом политик уже передал в войска 47 104 FPV-дрона на сумму 747,7 млн грн.

"Подготовили и комплексы РЭБ "Шатро", пятидиапазонные, чтобы закрыть пикапы, экскаваторы, грузовики и блиндажи от вражеских дронов. Такой наш "инновационный щит", - рассказал Порошенко.

РЕБ "Шатро" від Порошенка

Сейчас в подразделения Сил обороны уже передали 241 комплекс РЭБ "Шатро" на сумму 46,9 млн грн.

Топ комментарии
+49
Порох то є сила!
показать весь комментарий
15.01.2025 22:02
+35
показать весь комментарий
15.01.2025 22:26
+26
Парадокс:
Стріляє по рашистам, а попадає по зе-кодлі!
показать весь комментарий
15.01.2025 22:06
Комментировать
Сортировать:
Порох то є сила!
показать весь комментарий
15.01.2025 22:02 Ответить
А Зеленський поржав 🤣
показать весь комментарий
15.01.2025 22:07 Ответить
Ну, всім відомо, що президентство Зєлі то курйоз і недорозуміння (як і президентство Трампа, зрештою).
показать весь комментарий
15.01.2025 22:08 Ответить
А піпл хаває та обирає...
показать весь комментарий
15.01.2025 22:22 Ответить
"Дайте мені засоби масової інформації і я з будь-якого народу зроблю стадо свиней (наріТ)".
показать весь комментарий
15.01.2025 22:35 Ответить
Гебельс,звичайно,підар(у поганому сенсі цього слова),але не дурень.Проте я з ним не згоден.ЗМІ працюють на споживача.Тобто попит породжує пропозицію.Якщо істота потребує свинячого пійла,вона від журнаглистів його і отримає.
показать весь комментарий
15.01.2025 23:49 Ответить
Таке враження, що піпл сліпий і глухий.
показать весь комментарий
15.01.2025 23:33 Ответить
Зараз у опи пердак підгоратиме і у їх ботів теж.
а порох красава
показать весь комментарий
15.01.2025 22:30 Ответить
Дякую! Гетьман!
показать весь комментарий
15.01.2025 22:51 Ответить
Та Ви шо? Оце взяв і не сказав? Добре, що хоч Ви сказали. А про Зе і його воровито-мародерстку команду нічого не хочете сказати? Де міни, ракети, дрони, РЕБи??? Де гроші, які покрали на фортифікаціх,? Навіщо клали асфальт майже на лінії фронту і садили квіточки - щоб вкрасти гроші, чи сподобатися кацапу? Ні укріплень ні мільярдів із бюджету. А як воювати хлопцям бракованими мініми і бракованими кулеметами, які поставила команда Зелі на фронт???
показать весь комментарий
16.01.2025 08:42 Ответить
Парадокс:
Стріляє по рашистам, а попадає по зе-кодлі!
показать весь комментарий
15.01.2025 22:06 Ответить
Так, у Сєрлєща і йому подібних буде безсонна ніч.
показать весь комментарий
15.01.2025 22:11 Ответить
Не бачу в коментах - "а гляньте яка у нього куртка".....
показать весь комментарий
15.01.2025 22:08 Ответить
Тримайте, спецільно для вас
показать весь комментарий
15.01.2025 22:12 Ответить
І?
показать весь комментарий
15.01.2025 22:18 Ответить
А це офісні ТГ канали ******* рахувати скільки в Порошенко коштують речі. То куртка дорога, то ще щось дороге. І рахують скільки на все це, можна було би "дронів купити"... Особливо це смішно виглядає, на фоні того, як той же Лещенко розповідає, що в 2024 році поставили в армію майже півтора мільона дронів...
показать весь комментарий
15.01.2025 22:24 Ответить
А хай підерораХуї пораХують скільки ярдів витрачає на себе та свою опу, боневтік.......
показать весь комментарий
15.01.2025 22:38 Ответить
Я думаю, що на фоні мільярдних донатів для потреб ЗСУ він має право одягти таку куртку.
показать весь комментарий
15.01.2025 22:25 Ответить
Гладких Валентин
Політичний коментатор, член «незалежного пулу експертів» https://texty.org.ua/d/socio/firm/instytut-publichnoi-polityky-i-konsaltyngu/ ІНПОЛІТ, члени якого часто фігурують у піарних статтях на користь тих чи інших політиків.
Гладких - частий гість на підконтрольних Медведчуку телеканалах «NewsOne» та «112», де також регулярно виступають інші члени «ІНПОЛІТа»: https://texty.org.ua/d/socio/person/bondarenko-kost/ Кость Бондаренко, https://texty.org.ua/d/socio/person/bykov-serhii/ Сергій Биков і Анна Бикова, https://texty.org.ua/d/socio/person/yakubin-oleksii/ Олексій Якубін, Олена Яхно, https://texty.org.ua/d/socio/person/reshmedilova-oleksandra/ Олександра Решмеділова і https://texty.org.ua/d/socio/person/vakarov-vasyl/ Василь Вакаров.

Політичний експерт Олексій Мінаков улітку 2018 року припускав, що перераховані вище політтехнологи входять до «медведчуківського пулу експертів»https://detector.media/infospace/article/140355/2018-08-22-newsone-i-112-ne-opozitsiini-telekanali-a-propagandistski/ 8.

Гладкий регулярно дає інтерв'ю та коментарі для інтернет-помийки politeka.nethttps://archive.is/G8EXk 9.
показать весь комментарий
15.01.2025 22:43 Ответить
валентин гладких = с. лещенко= масєйчук-каломойськая=мазур= плинськкій=гончарова і так далі і тому подібні істоти .. чаво ізволітє.. гаспада із оффіса дєрьмака . ЗА ТРИ РОКИ ВІЙНИ В ..єдиному зеленому мудафоні.. ні одного сюжету про закупки ПОРОХА для ЗСУ . жодного разу не згадали тварі . а там рахунок іде на 3.5 млрд гривень починаючи від буржуйок і дронів і ребів і кулеметів і джипів і медпрепаратів все що потрібно для фронту --- звертаюсь до ********** . розкажіть що за три роки купив для фронту зеленський ??? хоч один ..мавік.. чи кулемет чи ящик тушонки --- ***** він не купив для фронту бо мазур . плинський чи гончарова вже сто раз прокрутили б той сюжет . для того і вилучили із ефіру т2 ..прямий.. ..еспрессо.. 5й канал щоб люди не бачили скільки лідер опозиціі ПОРОШЕНКО допомогає ЗСУ . гладких якось сказав у мудафоні що оновив своі дані в тцк але його чомусь не беруть --- вгадайте чому його не буруть в зсу ???????
показать весь комментарий
16.01.2025 07:23 Ответить
я вибачаюсь --- не 3.5 млрди грн а 6.5 міліардів гривень ---ЦЕ СКАЗАВ ПОРОХ У ІНТЕРВ.Ю КАРП.ЯКУ НА ..СУСПІЛЬНОМУ.. ТБ ВІН ВИТРАТИВ БЕЗ ВСЯКИХ ..ФОНДІВ.. ВЛАСНИХ ГРОШЕЙ ---- АУ масєйчук-каломойськая ти вже на джип дозбирала за три роки на своєму анальному ютюб аналі ?????
показать весь комментарий
16.01.2025 10:43 Ответить
Ну тепер можна спати спокійно...
показать весь комментарий
15.01.2025 23:20 Ответить
Олена Зеленська, відпрацювавши пару серій роль дружини президента та хоч якоїсь там першої леді, вирішила відпочити від таких немислимих трудів. Ну, що ж, хіба хтось сумнівався, що тягар воєнного стану - це лише для простих українців, які цей вирок нам обрали? Так, аморально, але ж ми всі вже звикли. Але щось пішло не так. Хтось когось підставив, може навіть і сама вінценосна вирішила шиканути за виторгувані з благовірного грошенята, а може за кошт однієї відомої бізнес-леді, або, або… Засвітилися кадри прильоту компанії до швейцарського фешенебельного курорту Сент-Моріц на літачку бізнес-авіації, тому, який для офіційних візитів деколи використовує президентка Молдови. Далі зустріч на Ролс-Ройсі, далі почали світитися проміжні деталі маршруту в Одесі саме того дня, коли дещо пізніше Зеленська прибула до Швейцарії. І все якраз у напрямку до міжнародного аеропорту Кишенеу, звідки й вилетів літак із цією щасливою й радісною компанією. Але попри всю аморальність отакого розгульного відпочинку по мега-багатому в країні, яку роздирає війна, я б не став про це робити сюжет. Не моя тематика. Моральним обліком своїх обранців нехай нині переймаються ті, хто їх привів до влади. Але ж є речі, на які я звик реагувати. Це брехня через засоби державної інформаційної політики і корупція. А коли на Банковій починають панікувати, то, зазвичай, роблять дурні помилки. Поспіхом підняли Центр протидії дезінформації, чим лише утвердили всіх у переконанні, що то справді Олена Зеленська, а не якісь схожі випадкові мільйонери. І таке використання держоргану у приватних цілях - це вже погано. А далі ж мова про корупцію. Хто оплатив це свято марнотратства? А це колосальні кошти. Чи буде вчасно внесено доповнення до декларації на вельми пристойну суму? Чи знову, як колись під час оманського вояжу, Зе з сімейкою тупо проігнорує вимоги антикорупційного законодавства, чим добавить собі на майбутнє ще одну статтю Карного Кодексу? І вже зовсім на останок. А хто там розганяв істерику, що десь на фото під час передачі допомоги військовим на десятки мільйонів і за власні кошти, Порошенко був одягнутий в якусь не таку куртку чи сорочку? Ага, про соломинку в чужому оці й колоду в своєму всі чули...
показать весь комментарий
16.01.2025 08:49 Ответить
я не розумію для чого ти взяв собі таке поганяло . я загуглив що це таке . читаючи твій допис я під кожним рядком ставлю ++++++++++++ і прочитавши уважно я би посовітував тобі нік ПСИХІЧНО ЗДОРОВА ЛЮДИНА
показать весь комментарий
16.01.2025 11:01 Ответить
Дякую за пораду
показать весь комментарий
16.01.2025 11:13 Ответить
Куди там братися куртці багатої людини, он бідна, як церковна миша жінка президента Зе ходить по дешевих магазинах і шукає дешеву скумбрію по 8 грн, мабуть вже підпорчену, а її чоловіік їздить по світу в світері, пом'ятих штанах і кроссовках в єдиному екземплярі. Недавно Трамп прилетів в Париж в шикарному костюмі, кроватці, туфлях, а Володя в фуфайці. І він білося ходив до храму в цій одежі, бо іншої немає, до останньої рубашки віддав на ЗСУ. Війна, заставляє перші особи сісти на мівіну і одягнутися в пошарпану одежу.
показать весь комментарий
16.01.2025 08:53 Ответить
Вже появилося , а ви писали , що нічого немає
показать весь комментарий
16.01.2025 08:57 Ответить
Там наче піджак? Чи нє?
показать весь комментарий
15.01.2025 22:30 Ответить
А коли будуть опубліковані імена сотень волонтерів які з початку війни забули про свій дім і постійно в дорозі? Опублікуйте хоча б одного героя!
показать весь комментарий
15.01.2025 22:09 Ответить
показать весь комментарий
15.01.2025 22:13 Ответить
А не ліпше продати квартиру та ті гроші послати на фронт ? Таким чином розводять людей
показать весь комментарий
16.01.2025 08:59 Ответить
НагадайТЕ, будь ласка, скільки витрати на zeмародерню в цьому році,ау?
І скільки сталевояйцевий із своїм 95 шапітолієм задонатив?
показать весь комментарий
15.01.2025 22:21 Ответить
він віддав обіцяні дрони за корейців ...а що ваш Зе віддав? повітря в штанях...вонюче
показать весь комментарий
15.01.2025 22:25 Ответить
Підрозділам, які захопили в полон найманців з КНДР, передали 20 "мавіків". ФОТОрепортаж Джерело: https://censor.net/ua/p3529917
показать весь комментарий
15.01.2025 22:28 Ответить
даун полистай новинну стрічку там знайдеш новину де Петро передав бригаді що взяла корейців дрони.
вас тупоголових зебілів що десь клонують ?
показать весь комментарий
15.01.2025 22:30 Ответить
Andriy Oshust , ruski pi dor , idiosh na huj !!!🤡 💩
показать весь комментарий
15.01.2025 22:52 Ответить
у Порошенка дюйми стають все більшими. Мабуть фючерси на какао-боби різко зросли.
показать весь комментарий
15.01.2025 22:15 Ответить
Молодець Олексійович, але турий нарід це не оцінить.
показать весь комментарий
15.01.2025 22:19 Ответить
От просто цікаво, куди почне тікати наймудріший наріт з Дніпра, коли фронт підійде впритул до міста?
Київ "нєрєзіновий"!
показать весь комментарий
15.01.2025 22:23 Ответить
піаріцца баріга,нічіво он не передайот,пакажітє хоть аднаво ваєннава каму он передал
показать весь комментарий
15.01.2025 22:20 Ответить
Що кацап, Порошенко і далі тобі в гузні свербить?
показать весь комментарий
15.01.2025 22:29 Ответить
сарказує...
показать весь комментарий
15.01.2025 22:31 Ответить
Ви почитайте у фб коментарі,тоді зрозумієте.
показать весь комментарий
15.01.2025 22:39 Ответить
Та це - жах. Ну все робить, щоб фронту допомогти.
показать весь комментарий
15.01.2025 22:24 Ответить
показать весь комментарий
15.01.2025 22:26 Ответить
Порошенко купив для ЗСУ партію 13-дюймових FPV-дронів і комплекси РЕБ "Шатро"
=============
Напевно тисячу від ЗЕ оформив і на неї закупив
показать весь комментарий
15.01.2025 22:26 Ответить
Зараз хімік з Азову вам розкаже, бо шо ? Бо квартірка і биемву і тур по Європі з США самі не купляться
показать весь комментарий
15.01.2025 22:26 Ответить
О, а то шикарний приклад, як люди продаються нинішній владі. І потім з таких запроданців, буде формуватися нова партія нетряпки.
показать весь комментарий
15.01.2025 22:32 Ответить
Нажаль то є правда і колишні стають продажними бо гроші не пахнуть та на кістках героїв підуть до влади.
показать весь комментарий
15.01.2025 22:39 Ответить
Одразу зрозуміло хто ці 73%
показать весь комментарий
15.01.2025 22:48 Ответить
А смарагдовий ''дулю з маком''.
показать весь комментарий
15.01.2025 22:37 Ответить
Новинка для ЗСУ: міни, які пам'ятають сталіна! Треба брати?
https://www.youtube.com/watch?v=rZzHjtverCE
показать весь комментарий
15.01.2025 23:12 Ответить
Дякуємо, Петре Олексійовичу.
показать весь комментарий
15.01.2025 22:46 Ответить
Mason Lemberg

Петро Порошенко передає дрони в куртці за 800 тис. грн.

А Володимир Зеленський в куртці, пошитій за бюджетні гроші, не передає дрони на фронт. Незважаючи на те, що під його турботливим керівництвом країна купляє яйця на фронт по 17 гривень за штуку і інші подібні "плюшки".

А мама-пенсіонерка колишнього весільного фотографа, який тепер ходить в куртці за 800 тисяч гривень працюючи у Верховній раді України, тепер купляє чергову хату в Києві або в Іспанії за мільйон доларів. Тому вони теж не передають дрони на фронт.

Прикрийте їбала, клоуни

АПД. Тварини намагаються змістити акценти з дій на деталі.

З дії "передає дрони" на деталь "але ж в куртці".

Намагаються і далі грати на пролетаризмі обманутого народонаселення, в часи коли порівняння дій просто вражаюче провалля.

Коли з одного боку є допомога армії, а з іншого безсовісне злодійство на трупах вбитих солдатів.
показать весь комментарий
15.01.2025 22:49 Ответить
Хто з перелічених вами, окрім Порошенка, допомагає ЗСУ? Може Зеленський зі своєю монобільшістю, кабміном, ОПою, 95 кварталом?
показать весь комментарий
15.01.2025 23:02 Ответить
Якби всі так "піарились" на армії,як Порошенко, то ми б вже мали армію забезпечену краще ніж армія країн членів НАТО.
показать весь комментарий
15.01.2025 23:33 Ответить
ну для чого ти кидаєш гавно на вентилятор --- давай конкретно явки . паролі . агенти ---- що для ЗСУ придбало за три роки сімейство зеленських . жюлька тимошенко . дєрьмак . стефанчук . шморгаль . лещенко ..залізничник.. з зарплатою 270 000 + від дєрьмака 100 000 премія за лізаніє . гетьманцев . агрохімія . да ПОРОХ ОЛІГАРХ а вони святими не бувають але ж він на 3.5млрд грн допоміг збройним силам . де ти бачив рекламу ПОРОХУ в ..єдиному мудафоні.. ???????
показать весь комментарий
16.01.2025 07:39 Ответить
Вже на 5,5 млрд
показать весь комментарий
16.01.2025 08:49 Ответить
Чому Порошенко самоусунувся? Він же має велетенський досвід стабілізації ситуації з армією, економікою у 2015-2017 роках.
Це ж у ці роки було створено в Україні контрактну армію, яка замінила провальні шість хвиль мобілізації. А відтак, стабілізувала та знизила напругу в суспільстві, дозволило перезапустити економіку, і навіть дозволило ввести безвіз! Я нагадаю, України ввела безвіз будучи воюючою країною. Це ж наш власний досвід, а Порошенко фактично керував цими змінами, які дозволили Україні, не дивлячись на війну бурхливо розвиватися у 2017-2021 роках. І навіть провести вибори президента.
Може час згадати про цей досвід?
Бо речі, кацапи ж багато що запозичили з того нашого досвіду. А от ми усе похерили, на жаль.
показать весь комментарий
15.01.2025 23:09 Ответить
Порох не самоусувався. Він неодноразово наполягав на створенні уряду національної єдності. Його усунила ОПа.
показать весь комментарий
15.01.2025 23:17 Ответить
Не треба уряду національної єдності. Це політичні штуки, і вони рідко бувають ефективним.
Потрібен уряд технократів, з повноваженнями, які надають реальні можливості впливати на прийняття рішень в країні. І парламент цілком може такий ініціювати. Повноважень вистачить. І Порошенко цілком може виступити ініціатором такого уряду. До речі, в такому уряді можуть працювати і іноземці. Та й у поточному уряді є особи, які цілком ефективні і здатні на антикризовий менеджмент.
І навіть виборів не треба. Усе цілком згідно діючої конституції.
показать весь комментарий
16.01.2025 02:58 Ответить
Єрмак не хоче...
показать весь комментарий
16.01.2025 08:52 Ответить
Зеленський своїми відосіками не задовбав?...
показать весь комментарий
15.01.2025 23:10 Ответить
Дякуємо!
показать весь комментарий
15.01.2025 23:10 Ответить
Потужний потужно шашлички жарить. І гроші просить для дерибану.
показать весь комментарий
15.01.2025 23:16 Ответить
Дякуємо Вам , Петре Олексіцовичу ,
за постійну допомогу нашим Воінам👍🏼🙏🏼❤️
показать весь комментарий
15.01.2025 23:32 Ответить
Порох , Гарна Людина ,Сміливий , в політикумі України , оце тільки і залишилося ...ЗСУ, та Порох... окремо , нарід з 🤡 та війною !!!
показать весь комментарий
16.01.2025 00:32 Ответить
Вот же зараза--- ворует и возит на фронт, ворует и возит, ворует и возит! А сахару бойцам не даёт гад.
показать весь комментарий
16.01.2025 06:44 Ответить
Вася ломаченко теж інвестує:https://sportnews.com.ua/113610/lomachenko-investuvav-groshi-v-restoran-dovirenoyi-osoby-putina/2025/01/16/
https://sportnews.com.ua/113610/lomachenko-investuvav-groshi-v-restoran-dovirenoyi-osoby-putina/2025/01/16/ Ломаченко інвестував гроші в ресторан довіреної особи Путіна

16 Січня 2025
Чемпіон світу в легкій вазі Василь Ломаченко здійснив інвестиції в ресторан російського бізнесмена Аркадія Новікова.

Про це повідомляє сайт "Чемпіон". За інформацією джерела, серед проєктів, у які інвестує Ломаченко, опинився розташований у Лос-Анджелесі ресторан Novikov Beverly Hills, який працює за франшизою Аркадія Новікова.

Аркадій Новіков є відомим у РФ ресторатором. Він знайомий з усією політичною верхівкою Росії, а також особисто знайомий із Володимиром Путіним. Новіков був довіреною особою Путіна на виборах у 2012 та 2018 роках. Його компанія неодноразово обслуговувала урядові та президентські заходи.

https://sportnews.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/izobrazhenie_2021-01-26_162124-e1691046689641.png
показать весь комментарий
16.01.2025 08:44 Ответить
типовий кацап...
показать весь комментарий
16.01.2025 08:56 Ответить
Дякую, Гетьмане!
показать весь комментарий
21.01.2025 00:48 Ответить