8460 посетителей онлайн

Британия предоставит Украине $6,6 миллиарда помощи в 2025 году, - Зеленский

Зеленський про вступ до ЄС

Великобритания планирует предоставить Украине не менее $6,6 миллиарда в 2025 году.

Об этом сообщил президент Украины Владимир Зеленский во время совместного брифинга с премьер-министром Великобритании Киром Стармером, передает Цензор.НЕТ.

"Мы договорились о не менее 3,6 миллиардов долларов ежегодной военной помощи Украине столько, сколько это потребуется. Плюс подготовили решение о еще 3 миллиардах долларов от российских активов. В общем, только в этом году мы должны выйти на 6,6 миллиардов долларов от Британии", - подчеркнул Зеленский.

Ранее сообщалось, что премьер-министр Великобритании Кир Стармер объявил о передаче Украине 150 стволов артиллерии британского производства и новой мобильной системы ПВО "Грейтфул".

Топ комментарии
+3
Тіки не грошима. Боже, збав короля від українських крадіїв та зрадників та орденоносців кв95.
показать весь комментарий
16.01.2025 16:00 Ответить
+2
Ото радості депутатам, прокурорам - інвалідам, суддям, головам МСЕК всяким, мусарам і так далі............. Є шо пиляти з бюджету!
показать весь комментарий
16.01.2025 15:53 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Такі немалі грощі так просто не даются. Шо за ці грощі бажають брити-це саме цікаве? Хоча і так ясно вже давно
показать весь комментарий
16.01.2025 15:52 Ответить
Це зеленський так вирішив чи все ж таки Стармер, який і мав би про це повідомити якби вважав за потрібне?
показать весь комментарий
16.01.2025 15:52 Ответить
Ото радості депутатам, прокурорам - інвалідам, суддям, головам МСЕК всяким, мусарам і так далі............. Є шо пиляти з бюджету!
показать весь комментарий
16.01.2025 15:53 Ответить
"Україна витратила $100 млрд на війну 2024 року" - Зеленський
$40 млрд - вклад України, $35 млрд - США та $25 млрд - ЄС.
показать весь комментарий
16.01.2025 15:54 Ответить
Ого.. ось що уламок шахеда може.. налякав британця. Аж 6 лярдів видурив. Тут наш президент чемпіон.
показать весь комментарий
16.01.2025 15:56 Ответить
Тіки не грошима. Боже, збав короля від українських крадіїв та зрадників та орденоносців кв95.
показать весь комментарий
16.01.2025 16:00 Ответить
6% від потреб....і це на все, що спроможна п'ята економіка світу
показать весь комментарий
16.01.2025 16:01 Ответить
У грудні головному архітектору Львова Антону Коломєйцеву нарахували 275 тисяч гривень зарплати. Про це повідомила Львівська міська рада у відповідь на офіційний запит https://varianty.lviv.ua/varianty.lviv.ua Варіантів.

У грудні 2024 року директору департаменту архітектури та просторового розвитку Львівської міської ради Антону Коломєйцеву нарахували 275 925,24 грн заробітної плати.

=========================================================

Покажіть британцям, які зарплати отримують в Україні чиновники Львівської мерії за грудень 24 року у воюючій країні! І яка пенсія в простого Народу...
показать весь комментарий
16.01.2025 16:05 Ответить
https://varianty.lviv.ua/publikatsiyi/hrudnevi-hroshi-sadovoho-24 Грудневі гроші Садового (24)
показать весь комментарий
16.01.2025 16:07 Ответить
О, тепер знову офшорні рахунки ''папи Саші і мами Ріми'' та їх онучки Зеленської-джуніорки поповняться на кругленькі суми...