11435 посетителей онлайн
14 568 144

В США началась инаугурация Трампа: он прибыл в Капитолий. ВИДЕО+ФОТОрепортаж (обновлено)

Во вторник, 20 января, Дональд Трамп прибыл в Капитолий США, чтобы принять присягу как избранный 47-й президент Соединенных Штатов Америки.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

Как пишет CNN, действующий президент Байден и первая леди Джилл Байден поприветствовали избранного президента Трампа и Меланию Трамп на пороге Белого дома после службы в епископальной церкви Святого Иоанна.

У США розпочалася інавгурація Трампа: він прибув до Білого дому

По традиции президент, который покидает свой пост, сопровождает новоизбранного президента в Капитолий США на церемонию присяги.

Ожидается, что в этом году Байден и Трамп вместе с супругами будут вместе пить чай в Белом доме.

Інавгурація Дональда Трампа 20 січня: що відомо

Тем временем Байден в последние часы своего президентства сделал "прощальное" селфи перед тем, как покинет президентское кресло.

Інавгурація Дональда Трампа 20 січня: що відомо

Напомним, в 17:30 по Киеву стартует церемония инаугурации Дональда Трампа в ротонде Капитолия США.

Обновлено 18:00

На церемонию инаугурации 47 президента США начинают прибывать почетные гости.

Среди них CEO Tesla и SpaceX Илон Маск, Председатель Объединенного комитета начальников штабов США Чарльз Браун, бывший Спикер Палаты представителей США Кевин Маккарти.

Ілон Макс на інавгурації Трампа 20 січня

Впервые с 1985 года церемония проходит внутри Капитолия из-за сильных морозов в столице США в Вашингтоне.

Обновлено 18:05

Трамп и Байден уже прибыли в Капитолий, где будет проведена инаугурация новоизбранного президента США.

Сначала присягу примет будущий вице-президент Джей Ди Вэнс, а потом уже Трамп.

Обновлено 19:01

Джей Ди Венс официально принес присягу и будет вице-президентом США.

Топ комментарии
+19
Вона очі ховає, що менше бачили її презирство і до рижого Донні, і до публіки, що його обрала. Хто як не вона краще за всих знає, що він придурок.
показать весь комментарий
20.01.2025 17:35 Ответить
+15
показать весь комментарий
20.01.2025 17:36 Ответить
+12
З почіном Америка ми будемо памʼятати вас. Зараз мага вас вгатить всіх в туза так що вазелін треба придбати.
показать весь комментарий
20.01.2025 17:30 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
показать весь комментарий
20.01.2025 18:08 Ответить
А І,Маска...Трамп...буде цілувати у "лисину"...чи куди там...де там у нього "лисина"?
показать весь комментарий
20.01.2025 18:12 Ответить
На сім секунд випередили. Але думки наші - в унісон.
показать весь комментарий
20.01.2025 18:21 Ответить
От не додумаються американські піарники поставити на інавгурації якогось лисого, щоб Трамп його у макітру поцілував.
показать весь комментарий
20.01.2025 18:19 Ответить
Кількість нікчем на цьому фото просто зашкалює!
показать весь комментарий
20.01.2025 18:24 Ответить
На останньому фото Маск - душка. Нюхнув ... і "пріход" в усій красі.
показать весь комментарий
20.01.2025 18:33 Ответить
Вот это выхлопы сероводорода на рабссейских болотах начнуться.... Вот это путлер губы уже полирует для поцелуев. К сожалению Украина у Трампа не на первом месте, он известен своим путем завершения войн даже для своих солдат. Я гн призываю впадать в панику и бежать за гречкой, макаранами и сахаром. У нас ****** сейчас во власти столько, что три Трампа и шесть Байденов не разрулят. И все предыдущие президенты США даже не дезли бы в эти вопросы. Вопросы дабилизма избирателей Президента Украины...
показать весь комментарий
20.01.2025 18:33 Ответить
Епоха миру закінчилася. Починається ера хаосу.
показать весь комментарий
20.01.2025 18:33 Ответить
Сподіваюся Трамп пошвидше закінчить цю кляту війну і ми всі повернемося додому.
показать весь комментарий
20.01.2025 18:34 Ответить
Еге ж, Трамп її почав, тож і має закінчити. Ку-ку, агов, ви уже вдома. Хоч на прапорець аватарки подивіться.
показать весь комментарий
20.01.2025 18:40 Ответить
А что за Шапокляк рядом с Трампом?Это его жена?Из за шляпы физиономию то не разглядеть.
показать весь комментарий
20.01.2025 18:56 Ответить
Нажаль, найгірше вже сталося...
Зараз буде кривляння та декорування власної поразки спецефектами та відволікання уваги від шкірних інтересів...
Кожне падло на камери крикне своє "Гойда!".
показать весь комментарий
20.01.2025 18:59 Ответить
Маск уже в Астрал "улетел"
показать весь комментарий
20.01.2025 19:00 Ответить
бу-е-е, Я на щось подібне очікував, але такої кількості посіпак-невдах не сподівався...
показать весь комментарий
20.01.2025 19:01 Ответить
чого вони YMCA не грають? Чи ще не вечір?
показать весь комментарий
20.01.2025 19:06 Ответить
Боже, збережи від придурка бодай Америку.
показать весь комментарий
20.01.2025 19:08 Ответить
Тільки Україну від декількох придурків!
показать весь комментарий
20.01.2025 19:11 Ответить
Трамп замість Меланії взяв з собою на інавгурацію Українську співачку Клавдію Петрівну.
показать весь комментарий
20.01.2025 19:08 Ответить
Цікаво, скільки афронегрів обіграє в баскетбол синок Трампа?
показать весь комментарий
20.01.2025 19:10 Ответить
Тепер 4 роки москалям в під'їздах знову Трамп сцяти буде....
показать весь комментарий
20.01.2025 19:12 Ответить
Маланка на другому фото у профіль на Кіліана Мерфі схожа. До чого б це? Може нова ядерна криза на горизонті?
показать весь комментарий
20.01.2025 19:14 Ответить
А мені більше оцей вайб

показать весь комментарий
20.01.2025 19:49 Ответить
мені Кунг Лао з Mortal Combat нагадала
показать весь комментарий
20.01.2025 20:35 Ответить
Тримаю дулі у руках, щоб у Трампа нічого не вийшло і він був покараний за всі свої злочини та диявольську непринциповість!
показать весь комментарий
20.01.2025 19:16 Ответить
Тобі це не допоможе, краще розженись та влупись макітрою об стіну.
показать весь комментарий
21.01.2025 02:14 Ответить
із телесуфлера читає імбецил!
показать весь комментарий
20.01.2025 19:19 Ответить
СПРАВЖНЄ ЄДНАННЯ ВЕЛИКОГО НАРОДУ!!!!
ЗАЗДРІСТЬ...
В НАС ДОСІ ПЕТЮ В 95кварталі ТОПЛЯТЬ
показать весь комментарий
20.01.2025 19:19 Ответить
Петю топлять не лише у кварталі. Завели кримінальну справу за державнy зраду, торгівлю з окупантом і твердження про те, що Севастополь російське місто.
Сьогодні прочитала в "Обозревателе".
показать весь комментарий
20.01.2025 20:08 Ответить
Нічого, на Тайвані тебе китайці привітають по повній!
показать весь комментарий
20.01.2025 19:23 Ответить
Трамп сам збирається анексувати величезний острів.
показать весь комментарий
20.01.2025 19:39 Ответить
Нехай Московію переможе і Кубу собі може забирати!
показать весь комментарий
20.01.2025 20:06 Ответить
Навіщо йому потрібна Куба? Там немає запасів питної води.
показать весь комментарий
20.01.2025 20:09 Ответить
То вже його проблеми будуть.
Воду можна отримати, а теплий клімат - ні!
показать весь комментарий
20.01.2025 20:24 Ответить
Теплого климата в Америке полно.
Живу у Лас-Вегасі. З будь-ким готова поділитися теплим кліматом, навіть зараз.
показать весь комментарий
21.01.2025 06:26 Ответить
З пляжами і теплою водою - тільки Флорида, а там все зайнято!
показать весь комментарий
21.01.2025 12:38 Ответить
Тепла вода у мене вдома в басейні, і пісок на задньому дворі є, і лежаки і пальм до фіга. А у Флориді постійно шторми з диким вітром що змітають усі будинки на узбережжі та крокодили вештаються скрізь.
А якщо мені захочеться весь день повалятися на пляжі, то Каліфорнія недалеко.
показать весь комментарий
22.01.2025 05:35 Ответить
МАСКА ЩОСЬ ВШТИРИЛО ТРОХИ)))
показать весь комментарий
20.01.2025 19:26 Ответить
Президент США использовал последние часы своего президентства, чтобы выдать упреждающие помилования тем, кто, по его словам, мог стать объектом "необоснованных (и) политически мотивированных преследований".

Решение Байдена закладывает основу для более широкого применения этой практики, поскольку касается тех, в отношении кого расследование ещё не проведено.
показать весь комментарий
20.01.2025 19:28 Ответить
Помилував тих, і термін знизив тим хто штурмував Капітолій.
Як класно збіглося.
показать весь комментарий
20.01.2025 20:12 Ответить
І зверніть увагу-НІЯКОГО розлюченого натовпу, який намагається вдертися!
показать весь комментарий
20.01.2025 19:39 Ответить
Там всі відфільтровані. Багаті. У разі найменшого конфлікту - вони втратять величезну частину свого капіталу.
Це і є демократія. А там де просто всі можуть голосувати - це охлократія!
показать весь комментарий
20.01.2025 19:47 Ответить
ЧОМУ не змогли відфільтрувати всіх, коли Конгрес затверджував перемогу Байдена?
показать весь комментарий
20.01.2025 20:07 Ответить
Тому що, Трамп програв!
показать весь комментарий
20.01.2025 20:27 Ответить
Страница 2 из 2