10145 посетителей онлайн
6 565 48

Вместе с российскими коллегами будем защищать права Китая и РФ как стран-учредительниц ООН и постоянных членов Совбеза, - Си Цзиньпин

Сі Цзіньпін

Глава КНР Си Цзиньпин заявил, что его страна вместе с российскими коллегами будут защищать права Китая и России как стран-основательниц ООН и постоянных членов Совета Безопасности.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом сообщает Интерфакс-Украина со ссылкой на российские СМИ, которые приводят слова Си Цзиньпин во время разговора с российским диктатором Владимиром Путиным в режиме видеосвязи.

"Вместе с российскими коллегами в этом контексте будем поддерживать ооноцентрическую международную систему, отстаивать победу во Второй мировой, добытую кровью и жизнями миллионов людей, защищать права Китая и России как стран-основательниц ООН и постоянных членов Совбеза", - заявил он.

Также глава КНР добавил, что стороны плотно взаимодействуют в рамках ООН, ШОС, БРИКС и других международных площадок, что "приносит больше положительной энергии реформированию и совершенствованию системы глобального управления".

Напомним, ранее сообщалось, что сегодня, 21 января 2025 года, российский диктатор Владимир Путин, провел телефонный разговор с лидером Китая Си Цзиньпином.

Топ комментарии
+19
Так, саме Китайська Республіка (Тайвань) була країною-засновиницею ООН. Китайська Народна Республіка (КНР або материковий Китай) за старою традицією починає вигадувати собі історію.
показать весь комментарий
21.01.2025 13:17 Ответить
+17
Ніякої росії та материкового китаю серед засновників ООН немає, а ось УРСР - є!!!
показать весь комментарий
21.01.2025 13:33 Ответить
+15
Світ готуйся до війни ! А не гей параду
показать весь комментарий
21.01.2025 13:12 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Світ готуйся до війни ! А не гей параду
показать весь комментарий
21.01.2025 13:12 Ответить
В 1979 році жовтобрюхі добряче відгребли від вьєтнамських ополченців. Через 46 років на подвиги потянуло?
показать весь комментарий
21.01.2025 13:17 Ответить
тоді совєти потужно допомагали в'єтнамцям. навіть дійшло до того, що совєти підвели свої війська до китайського кордону і закликали китайців забрати свої війська із В'єтнаму. то ж тут, якщо бути до кінця об'єктивним, то не тільки завдяки доблесті в'єтнамських військ китайські комуняки забралися із В'єтнаму, але і завдяки тому, що в'єтнамців тоді потужно підтримували совєти зброєю і своїми інструкторами.
показать весь комментарий
21.01.2025 14:02 Ответить
Ніякої росії та материкового китаю серед засновників ООН немає, а ось УРСР - є!!!
показать весь комментарий
21.01.2025 13:33 Ответить
засновником ООН була Республіка Китай (Тайвань), а КНР обманом зайняла її місце. Так само як кацапія обманом зайняла місце СССР
показать весь комментарий
21.01.2025 14:43 Ответить
взагалі то ніби то Тайвань там був..а тов. Мао ще в красній армії служив...
показать весь комментарий
21.01.2025 13:14 Ответить
Так, саме Китайська Республіка (Тайвань) була країною-засновиницею ООН. Китайська Народна Республіка (КНР або материковий Китай) за старою традицією починає вигадувати собі історію.
показать весь комментарий
21.01.2025 13:17 Ответить
Так же як і рашка не має абсолютно ніякого відношення до ООН. Але кого зараз це зупиняє. Якщо в тебе є ядерна зброя то ти можеш написати любу історію і заставити щоб в неї всі повірили
показать весь комментарий
21.01.2025 13:42 Ответить
Когда Россия сама себе провозгласила страной-преемницей СССР, вот тогда и нужно было что-то воздыхать и противодействовать. Но все схавали тогда, только лишь по тому, что она и долги сссровские обязалась выплачивать и уже выплатила их. Т.е. купила как обычно себе статус и полномочия и по факту. А сейчас смысл кукарекать, когда куница уже хозяйничает в курятнике.
показать весь комментарий
21.01.2025 14:24 Ответить
ще одна причина розвалити оонь...
показать весь комментарий
21.01.2025 13:14 Ответить
Засновником ООН були КНР(на Тайвані) СССР, Україна , Білорусія та ін. і ніяк не РФ. Її тоді ще не існувало
показать весь комментарий
21.01.2025 14:01 Ответить
Якщо таке пити, то КНР стане навіть батьківщиною слонів

показать весь комментарий
21.01.2025 14:22 Ответить
Ана гуя мружишся, опухлий?
показать весь комментарий
21.01.2025 13:15 Ответить
да-буде війна між американськими фашистами та росіє-китайськими
показать весь комментарий
21.01.2025 13:15 Ответить
Швидше би.
показать весь комментарий
21.01.2025 13:21 Ответить
Недарма ж американці так боялись та ще й досі бояться камуніздів.
показать весь комментарий
21.01.2025 13:23 Ответить
Не буде
сша бояться, максимум вони можуть показушно воювати з мексиканцями або грендланцями
показать весь комментарий
21.01.2025 13:31 Ответить
Україна, якщо що, теж є членом ООН і теж має свої права. Які ***** порушує.
показать весь комментарий
21.01.2025 13:16 Ответить
Українська СРСР доречі серед засновників ООН, жодної росії там немає!
показать весь комментарий
21.01.2025 13:32 Ответить
ось кому потрібна всрата ООН. Трамп не зупиняйся на закриттях
показать весь комментарий
21.01.2025 13:17 Ответить
які основники такий і організм...
показать весь комментарий
21.01.2025 13:18 Ответить
😊 Показово те, що ні кацапія, ні комуністичний Китай не є засновниками - обидві свої місця отримали незаконно, точніше - вкрали у інших.
показать весь комментарий
21.01.2025 14:24 Ответить
Ну що Європа, готуйся до жовтих чоловічків які будуть захищати кітайскоговарящих в Європі. Китаю даже похрен що Рашка такий засновник ООН як морська свинка засновник морів. Но в них же своя правда в які вони вірять
показать весь комментарий
21.01.2025 13:18 Ответить
Раська не засновник ООН , а незаконно там присутня недокраїна з незаконним правом вето. Ці дармоїди з ООН ще на ліхтарях нью-йоркських будуть висіти.
показать весь комментарий
21.01.2025 13:22 Ответить
как вы туда еще попали -бааальшой вопрос..шо раха, не была учредителем, шо ты, стырил место у тайваня..правда при пособничестве сша...
показать весь комментарий
21.01.2025 13:23 Ответить
Ни расея, ни материковый Китай не входят в число основателей ООН
показать весь комментарий
21.01.2025 13:23 Ответить
Брехня в кожному слові жоп..оокого комуняки. Його кнр не є засновником. Рашка так само.
показать весь комментарий
21.01.2025 13:30 Ответить
який Китай той з дінастіею Мао чи той де Чайн Кай Шек казкові довбні у піднебесній
показать весь комментарий
21.01.2025 13:32 Ответить
А ви купуйте далі китайські електрокари
показать весь комментарий
21.01.2025 13:34 Ответить
Було б краще всім притомним країнам вийти з гнилого протерористичного оона і залишити рашці і китаю їхні права, нехай качають свої права агресори один одному. А нормальним країнам створити союз зі статутом, в якому чітко прописана процедура виключення країн, які посягають на суверенітет інших країн. Але схоже, що це нереально.
показать весь комментарий
21.01.2025 13:35 Ответить
Скоро і Талібан себе засновником ООН оголосить... яка ООН такі й засновники...
показать весь комментарий
21.01.2025 13:42 Ответить
дивно. китай мао. та рф не були засновниками ООН. там ссср та тайвань
показать весь комментарий
21.01.2025 13:44 Ответить
зімбабва теж основала оонь!
ну як основала? - всхліпує по китайські і каже " їбать ми основали орган - мать пензенську" ...
показать весь комментарий
21.01.2025 13:46 Ответить
"Маленька" неточність. Серед країн засновниць є Україна, але нема "Кацапії". Тоді вони підписували договір і статут ООН, як країна Совєтський Союз.
показать весь комментарий
21.01.2025 13:48 Ответить
до китайсько-кацапської брехні завжди додавайте трошкі гумору...
показать весь комментарий
21.01.2025 13:50 Ответить
Ну вот и доигрались в количество видов гендеров. Орда вернулась.
показать весь комментарий
21.01.2025 13:57 Ответить
Черговий доказ що ООН і нах не потрібна. Контора без сенсу.
показать весь комментарий
21.01.2025 14:00 Ответить
папа засновав Бога, гундяй засновав Папу...
гундяя засновав мій сусід на Борщяговці - **** - релігія...
показать весь комментарий
21.01.2025 14:02 Ответить
Які права? Права на напад на інші країни? Чи які ще особливі права киатйський диктатор собі нафантазував?
показать весь комментарий
21.01.2025 14:03 Ответить
Чому ніхто не згадує , що і Україна - засновниця ООН ...?
показать весь комментарий
21.01.2025 14:04 Ответить
Та тьфу на вас. Не i Украiна, а Украiна з Китаем, як i з другими державами, тiльки не з РФ, бо ii тодi не було. Тодi з нашоi сторони в оон були Украiна , Бiлорусь i СССР. Кацапами там i не воняло. До речi, кацапiв, як нацii не iснуе i донинi. Бо хто iм лiкар, що вони не визначилися зi cвоею державнiстю, на кшталт коряiв, тiпо нараис нацiональний округ при РФ.
показать весь комментарий
21.01.2025 14:45 Ответить
Яка раша засновниця оону?рагі тоді і блмзько не було.Був есесер.А так пага навітт не член оону.
показать весь комментарий
21.01.2025 14:08 Ответить
Косоока мавпа
показать весь комментарий
21.01.2025 14:08 Ответить
Шо той Сi верзе. Яка в .ера РФ создавала ООН. ДЛБ, а я думал , шо серьезный пацак(читай наоборот, типо, я думал).
показать весь комментарий
21.01.2025 14:38 Ответить
Два буряти все ще вважають, що їх симбіоз божественний прояв?
Які ж вони огидні, ці два бурята, ці два альфа гімна засохлих.
показать весь комментарий
21.01.2025 14:39 Ответить
Сі-маєш вигляд недолугої панди.
показать весь комментарий
21.01.2025 15:01 Ответить
Пiсля такоi заяви, - це тормоз всих часiв та народiв по-китайськи.
показать весь комментарий
21.01.2025 15:16 Ответить
Розпузтити те оон з агресорами,або вийти ото був би крок,навіщо така організація