9463 посетителя онлайн
3 507 69

Зеленский прибыл в Давос: запланировано выступление на Всемирном экономическом форуме

Володимир Зеленський

Президент Владимир Зеленский прибыл в швейцарский Давос, где проходит Всемирный экономический форум.

Об этом сообщил пресс-секретарь президента Украины Сергей Никифоров, пишет Цензор.НЕТ со ссылкой на "ЕП".

Согласно информации, сегодня Зеленский выступит перед участниками форума в 15:30, представив позицию Украины относительно ключевых экономических вызовов и вызовов безопасности мира. В рамках мероприятия также предусмотрен ряд двусторонних переговоров с лидерами стран, в частности из Латинской Америки и Юго-Восточной Азии.

"В Давосе ожидается присутствие представителей из более 130 стран мира, среди них - более 60 глав государств и правительств и более 1600 представителей деловых кругов", - говорится в материале "ЕП".

Кроме этого, президент планирует встречи с представителями крупного бизнеса для обсуждения перспектив привлечения инвестиций в восстановление Украины и укрепления экономического сотрудничества.

Топ комментарии
+18
"...Зеленський виступить перед учасниками форуму..." Джерело: https://censor.net/ua/n3531411

І піаніну з собою привіз?
показать весь комментарий
21.01.2025 13:31 Ответить
+17
Скільки можна було б озброєння для ЗСУ закупити на кошти, витрачені на ці постійны безглузді вояжі не голеного Зєлі з пацанами...
показать весь комментарий
21.01.2025 13:34 Ответить
+12
Ну, нарешті, єрмак купив зеленському діловий костюмчик. Може, ОПою скинуться ще й на краватку?
показать весь комментарий
21.01.2025 13:35 Ответить
Комментировать
Сортировать:
"...Зеленський виступить перед учасниками форуму..." Джерело: https://censor.net/ua/n3531411

І піаніну з собою привіз?
показать весь комментарий
21.01.2025 13:31 Ответить
Швейцарія не бідна, йому там рояль підгонять
показать весь комментарий
21.01.2025 13:54 Ответить
У рояля кришка важча... стрьомно.
показать весь комментарий
21.01.2025 13:56 Ответить
в аеропорту давоса. чекпойнт чарлі:
"- в якій партії служили?
- я рояліст!
- ви ним і залишились?
- всєгда! рояль завжди з собою!" )
показать весь комментарий
21.01.2025 14:01 Ответить
Гетьманцева взяв?
показать весь комментарий
21.01.2025 13:32 Ответить
********...
показать весь комментарий
21.01.2025 13:33 Ответить
Попрошайка у футболці поїхав просити гроші для єрмака і коломойського.
показать весь комментарий
21.01.2025 13:34 Ответить
Без грошей будеш мати сосійський паспорт. Чи вже маєш?
показать весь комментарий
21.01.2025 13:45 Ответить
Скільки можна було б озброєння для ЗСУ закупити на кошти, витрачені на ці постійны безглузді вояжі не голеного Зєлі з пацанами...
показать весь комментарий
21.01.2025 13:34 Ответить
Президенту в якого країну роздирає московія не варто їхати на економічний форум.
це міг би зробити Єрмак або Снбіга і т д поїхавши поїздом

занадто часте світилово знижує цінність людини , ОПшка думай щільніше 👆🏼
показать весь комментарий
21.01.2025 13:35 Ответить
Хто такий дєрмак, щоби їхати на форум.
показать весь комментарий
21.01.2025 14:45 Ответить
Ну, нарешті, єрмак купив зеленському діловий костюмчик. Може, ОПою скинуться ще й на краватку?
показать весь комментарий
21.01.2025 13:35 Ответить
із краваткою "хрипатий" голос буде не хрипатий!....
показать весь комментарий
21.01.2025 13:41 Ответить
Ну, голос - то таке. Ось розум хтось би підправив!
показать весь комментарий
21.01.2025 13:42 Ответить
Іміджмейкерам важко працювати з зеленим: в що не одягни, яким боком не постав перед камерою, а розуму і мужності зверху не приклеїш. Яку обгортку не вибирай, а гівно цукеркою не стане
показать весь комментарий
21.01.2025 13:51 Ответить
Натяк на лоботомію?
показать весь комментарий
21.01.2025 13:51 Ответить
Ну так з інагурацією вже пролетів через це
показать весь комментарий
21.01.2025 15:20 Ответить
В черговий раз пошлють зеленого нафуй.
показать весь комментарий
21.01.2025 13:35 Ответить
Тримайся, Швейцаріє, давно не було лавин, повеней...
показать весь комментарий
21.01.2025 13:37 Ответить
А чому не в кросівках і зеленій футболці. Шо змінилось?
показать весь комментарий
21.01.2025 13:37 Ответить
Шустрии в нас през - в США иого вже не дуже хочуть бачити - а він в Давос!
показать весь комментарий
21.01.2025 13:37 Ответить
Художнє накидування зелених макаронів в Давосі, аля зімній вечєр в Гаграх))
показать весь комментарий
21.01.2025 13:38 Ответить
Зеленому в зеленій формі вже бабла не дають
показать весь комментарий
21.01.2025 13:39 Ответить
Дурне поїхало в турне.
показать весь комментарий
21.01.2025 13:39 Ответить
Воно ще й побрилось. Мабуть буде армагедон.
показать весь комментарий
21.01.2025 13:41 Ответить
думаю це ілюстративне фото .. костюм , на лацкані немає ні герба , ні прапора

оманська гнида тепер завжди в берцах та хакі , як мачогнида
показать весь комментарий
21.01.2025 13:43 Ответить
коли Оманська гнида стала президентом - воно ніколи на костюмі не носило значок з прапором чи гербом України.. це говорило про те, що Оманська Гнида плювати хотіло на Україну

зато тепер - і хакі, і тризуб ..
показать весь комментарий
21.01.2025 14:12 Ответить
То бубачка в куздюмі? Невже? Щось у лісі здохло! Чи то допотопна фотка?
показать весь комментарий
21.01.2025 13:43 Ответить
Мабуть, хочуть з єрмаком, поділитися досвідом щодо виведення млрд з України!
БАКАНОВ із замами і резніков з головою НацБанк, можуть засвідчити...
"Незламні" оті, мєнєджєри з опу....хоть МІВІНУ, встигли їм напарити?
показать весь комментарий
21.01.2025 13:44 Ответить
Коли наступний саміт миру, хто знає?
показать весь комментарий
21.01.2025 13:44 Ответить
Спочатку буде саміт Перемоги, потім саміт Незламності та Потужності, за ним саміт Кластерів та Кон'юктури, а вже потім - саміт Миру
показать весь комментарий
21.01.2025 14:33 Ответить
показать весь комментарий
21.01.2025 13:45 Ответить
показать весь комментарий
21.01.2025 14:00 Ответить
Кибениматик-экономист
показать весь комментарий
21.01.2025 13:46 Ответить
Слідкуйте, за ним щоб він знову в Омані не опинився...
показать весь комментарий
21.01.2025 13:48 Ответить
Воно вже здало все, що можна було здати.
показать весь комментарий
21.01.2025 14:04 Ответить
Слідкуйте, щоби він не повернувся!
показать весь комментарий
21.01.2025 18:07 Ответить
В країні ситуація важка, але ж контрольована.! Можна і поїхати,і розслабитися. Головне, щоб лижi або саночки не забув.
показать весь комментарий
21.01.2025 13:48 Ответить
Кортко-"віддайте мені моїх 350 ярдів баксів! "
показать весь комментарий
21.01.2025 13:50 Ответить
Новая гастроль зелёного шапито во главе с гунявым скоморохом..... Выбрали Голобородька теперь смотрите очередную серию ..
показать весь комментарий
21.01.2025 13:52 Ответить
*******, а як же "славнозвісний план миру"? Нема чого робити, як тільки їздити, в той час коли здаються нові території.
показать весь комментарий
21.01.2025 13:54 Ответить
Так воно і працює на здачу територій.
показать весь комментарий
21.01.2025 14:06 Ответить
Мырный самыт хвормула мыру план пэрэмогы хворум у Давоси .............И когда что то пошло не так и где мы просчитались ??????/
показать весь комментарий
21.01.2025 13:55 Ответить
нарешті наші кеди побачили Давос,
осталось тільки матюкнутуся для іміджу...
папу їрмака хочь з собою взяв, синку?
показать весь комментарий
21.01.2025 14:04 Ответить
цікаво Єрмак також там чи його вже не спиймають на Заході? щось давно нікуди не потикався
показать весь комментарий
21.01.2025 14:05 Ответить
Нема йому коли; військових масово за грати садить.
показать весь комментарий
21.01.2025 18:12 Ответить
Це той самий форум,де Клаус Швоб обговорює нову повістку дня для кріпаків з усього світу?)))Типу,у вас нічого не буде і ви будете щасливі?!))))як у відео https://youtu.be/_JL0T23XJiQ
показать весь комментарий
21.01.2025 14:07 Ответить
Хоть одеваться прилично начал и бороденку сбрил. Такую кроваую цену заплатила Украина за обучение этикету гундосого обкурыша...
показать весь комментарий
21.01.2025 14:09 Ответить
ще раз ..це фото як Гнида вступило на посаду ..воно тоді не носило ні герба ні прапора на лацкані

гнида все так само з борідкою , в хакі і кросівках..
показать весь комментарий
21.01.2025 14:14 Ответить
Да, погуглил и понял. Значит ждем бороду, треники и очередной бред из пустой головы.
показать весь комментарий
21.01.2025 14:23 Ответить
Навіщо воно туди поперлося? 99% того, що там будуть обговорювати, воно не зрозуміє.
показать весь комментарий
21.01.2025 14:13 Ответить
кивати голівкою і гундосити про потужність..
показать весь комментарий
21.01.2025 14:15 Ответить
Зеленський нагадує актора німецьких фільмів для дорослих, приймає в будь якій кількості з будь якої сторони ... зеленський вивів країну на новий рівень економіки, цей рівень називається попрошайнічєство. Схема яку пропонує зеленський просто абалдєнная: США та ЄС дають нам гроші, ми потім їх неці гроші не повертаємо з гарантією 100%.
показать весь комментарий
21.01.2025 14:16 Ответить
тільки потім валюта зельоними гнидами виводиться одразу в офшор ..а населення звинувачують в тому що воно скуповує валюту )))
показать весь комментарий
21.01.2025 14:25 Ответить
"Я вам нічо ні абіщал !"
показать весь комментарий
21.01.2025 14:29 Ответить
НУ звичайно! Цей фрорум і зібирається лише для того щоб послухать цього великого економіста.
показать весь комментарий
21.01.2025 15:04 Ответить
Кому це обдолбане злодюжне чмо там потрібне? Хто з ним захоче розмовляти, тим більше - мати справу?
показать весь комментарий
21.01.2025 15:19 Ответить
Розкаже як за три роки знищити економіку і людей в жибраків перетворити ?
показать весь комментарий
21.01.2025 15:29 Ответить
Вова як виступе, поділиться як своїм досвідом в організації економіки, капіталізуватися з повітря, не вкладаючи у це ні копійки
показать весь комментарий
21.01.2025 15:32 Ответить
Лучше б на корпоративы ездил.
показать весь комментарий
21.01.2025 16:13 Ответить
Завхоз привіз на лижах покататися
показать весь комментарий
21.01.2025 16:13 Ответить
Та кому воно там треба з його кукуріканням. Лише, як той скунс атмосферу засмердить.
показать весь комментарий
21.01.2025 19:29 Ответить