11099 посетителей онлайн
4 134 26

Путин потребует значительного сокращения украинской армии и гарантии отсутствия Украины в НАТО, - Зеленский

Зеленський про переговори із Росією

Российский диктатор Владимир Путин во время потенциальных переговоров потребует значительное сокращение украинской армии и гарантии отсутствия Украины в НАТО.

Об этом президент Украины Владимир Зеленский заявил на Всемирном экономическом форуме в Давосе, информирует Цензор.НЕТ.

По его словам, в вопросе Украины Европа должна иметь место за столом.

"Я говорю не только об Украине. Это должно быть стандартом. Европа заслуживает того, чтобы быть не просто сторонним наблюдателем, поскольку ее лидеры вынуждены публиковать сообщения на "X" после того, как соглашение уже заключено. Европа должна определить условия этих соглашений. Нам нужен совершенно новый, более смелый подход к технологическим компаниям и технологическому развитию. Если мы потеряем время, Европа потеряет это столетие", - подчеркнул Зеленский.

Он отметил, что если не будет сильных гарантий, Путин вернется с армией в 10 раз больше, чем в 2022 году.

"Для чего он вернется - для полной оккупации всех стран, которые были республиками в Советском Союзе и потом будет делать так, как с нашим Крымом - заходить в страны ЕС, чтобы там стоять хотя бы немножечко, чтобы делать ультиматумы тем или иным странам", - добавил Зеленский.

Ранее президент Владимир Зеленский назвал страны, которые пока выступают против вступления Украины в НАТО.

Топ комментарии
+7
Україна змушена мати смльну армію, бо поруч божевільне московитське держутворення, яке розвивається як ракова пухлина і хоче нас теж знищити.
показать весь комментарий
21.01.2025 16:42 Ответить
+3
Комусь цікаво що там белькоче плешиве убожество ?
показать весь комментарий
21.01.2025 16:41 Ответить
+3
В нас території окуповані з 2014 року - про який всуп до НАТО нам весь час брешуть ?!
показать весь комментарий
21.01.2025 16:42 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Комусь цікаво що там белькоче плешиве убожество ?
показать весь комментарий
21.01.2025 16:41 Ответить
І? Рашисти без проблем захопили у 2022 році 2 наші АЕС. Одну їм довелося залишити, інша досі під їх контролем.
показать весь комментарий
21.01.2025 16:54 Ответить
Якщо тупий - то не здатен вдстояти свої аргументи і здатне тільки на те, щоб опонента ****** лайном. Чисто по-кацапські.
показать весь комментарий
21.01.2025 17:36 Ответить
В нас території окуповані з 2014 року - про який всуп до НАТО нам весь час брешуть ?!
показать весь комментарий
21.01.2025 16:42 Ответить
У нас Зеленський, тому про це рано говорити.
показать весь комментарий
21.01.2025 16:52 Ответить
Куча країн в НАТО з окупованими частинами територій, проблема немає в принципі.
показать весь комментарий
21.01.2025 21:21 Ответить
Україна змушена мати смльну армію, бо поруч божевільне московитське держутворення, яке розвивається як ракова пухлина і хоче нас теж знищити.
показать весь комментарий
21.01.2025 16:42 Ответить
ці хлопці у владі чи дотичні до неї пропагандисти часто за приклад беруть армію ізраїля..а там таке:
активні службовці 169 500 осіб
резерв 465 000 осіб
-----------------------
тобто, оперуючи цифрами, армію можна тримати однієї обумовленої кількості, а ще резерв і щорічний призов в учбові частини, наприклад, нацвардії, для злагодження та навиків...і формування різних резервів...
допоміжні служби, де зазвичай матиме місце корупція, будуть поза активною частиною армії...
показать весь комментарий
21.01.2025 17:12 Ответить
Вміє читати думки! Навіть будучи на відстані від Оману до рашки....
показать весь комментарий
21.01.2025 16:43 Ответить
Ну він же знає про що домовлявся в Омані чи його арахамії-подоляки у Стамбулі.
показать весь комментарий
21.01.2025 17:51 Ответить
Знає, падло.....
показать весь комментарий
21.01.2025 18:34 Ответить
Та ти шо ?! оце новина ... ти ж у Стамбулі ,знав про це перший ...мудило 🤡
показать весь комментарий
21.01.2025 16:50 Ответить
Якби про це не говорив Зеленський , то ніхто би не знав
показать весь комментарий
21.01.2025 16:50 Ответить
Вовачка не здатен формувати і відстоювати інтереси України, його цікавлять лише власні
показать весь комментарий
21.01.2025 16:52 Ответить
Дякуємо Арахамці і Дєрмаку (якого не обирав народ) за свої підписи на угоді в Стамбулі
показать весь комментарий
21.01.2025 16:54 Ответить
НІКОЛИ, так х..лу і передай
показать весь комментарий
21.01.2025 16:56 Ответить
То есть то, что было на 24.02.2022- 220к ВСУ (реально 160к) и никакой НАТы даже в перспективе...
показать весь комментарий
21.01.2025 16:56 Ответить
***** вимагатиме цього, бо ти та твої представники в березні 2022 парафували (поставили попередні візи) Стамбульські домовленості, де йдеться саме про нейтральний статус України та про скорочення ЗСУ, про обмеження України в зброї. Тобто ти, курва ЗЕлена був готовий підписати Стамбульський договорняк, фактично капітуляцію України. І, якби не ЗСУ, які в кінці березня 2022 розпочали контрнаступ та вигнали кацапів з Київщини, то ми були б вже зараз, як лукашенківська Бєларусія. ***** вже неодноразово казав, що готовий підписати Стамбульський договорняк, який за спиною українців ти, гидота, готував з москалями.
показать весь комментарий
21.01.2025 17:03 Ответить
***** вже підготовлює грунт для наступного наступу. А ідіоти вірять в якийсь довготривалий мир.
показать весь комментарий
21.01.2025 17:29 Ответить
А нам треба одне, відсутність ху....лостану на мапі світу
показать весь комментарий
21.01.2025 17:44 Ответить
Путлер то буде пропонувати різну херню, бо він маньяк, але чи не зголосятся з ним ті "наші" переговорники-капітулянти, що їздили в Стамбул у 22 році?
показать весь комментарий
21.01.2025 19:15 Ответить
Можно согласиться на эти условия. Но...
1. Только после того, как все оккупанты покинут территорию Украины
2. РФ возмести все потери, репарации и восстановление разрушенного.
3. Выдача вех участников "сво" Украине.
Ну и сократить армию в 5 раз... почему нет? Если РФ сократит свою армию в 20 раз и откажется от ядерного оружия.
показать весь комментарий
21.01.2025 19:45 Ответить
Згадав текст капітуляції, який збирався підписати в 2022.
показать весь комментарий
21.01.2025 19:55 Ответить