9239 посетителей онлайн

Путин не должен добиться успеха в Украине, - Шольц

Шольц зробив заяву про Путіна на форумі в Давосі

Канцлер Германии Олаф Шольц заявил, что российский диктатор Владимир Путин не достиг ни одной из своих целей, которые ставил, когда развязал агрессивную войну против Украины.

Об этом он заявил на Всемирном экономическом форуме в Давосе, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Укрінформ".

"Путин не должен достичь успеха в захватнической войне, которую он развязал против Украины. И на что часто не обращают внимания - это то, что до сих пор он не имел успеха", - подчеркнул он.

По словам канцлера, Путин хотел разъединить Украину и ЕС, зато Украина сейчас является кандидатом на вступление в ЕС. Путин хотел ослабить НАТО, однако Альянс является объединенным и пополнился двумя новыми странами. Путин хотел установить в Киеве пророссийский марионеточный режим, но украинская нация стала более стабильной, чем когда-либо.

"Все это - прежде всего, заслуга мужественных украинцев, но и результат нашей поддержки. Эта поддержка есть и остается путем к настоящему, справедливому миру для Украины. Для этого мы в Европе согласовываем действия с Соединенными Штатами и, конечно, с Украиной. Потому что последнее слово должен сказать сам украинский народ", - добавил Шольц.

В то же время, отметил канцлер, стоит действовать "взвешенно и предсказуемо".

"Нам нужна ясность и непоколебимость. Особенно это касается вопросов мира и безопасности. Мы должны сделать все возможное, чтобы сохранить фундаментальные принципы международного порядка. И самым основным принципом является нерушимость границ", - подытожил Шольц, добавив, что это касается всех, всюду и всегда, ведь любой, кто ставит этот принцип под сомнение, ставит под сомнение международный порядок, мир и процветание во всем мире.

Топ комментарии
+6
"Не повинен" - це як? 3-й рік чую оце сцикливе формулювання. Немає сміливості сказати, що агресор має програти та відповісти за всі свої злочини. Це ж лежить на поверхні та є необхідним для порятунку західної післявоєнної цивілізації
показать весь комментарий
21.01.2025 16:57 Ответить
+4
Мабуть, редактори думають, що це Шольц...
показать весь комментарий
21.01.2025 16:47 Ответить
+3
чому фото ***** , а не Шольца ? Шольц же заявив !
показать весь комментарий
21.01.2025 16:45 Ответить
Комментировать
Сортировать:
чому фото ***** , а не Шольца ? Шольц же заявив !
показать весь комментарий
21.01.2025 16:45 Ответить
Мабуть, редактори думають, що це Шольц...
показать весь комментарий
21.01.2025 16:47 Ответить
точно, дещо не схожий на Шольца...
показать весь комментарий
21.01.2025 20:08 Ответить
Німці вже не раз продавали Україну, а потім їм це вилазило боком
показать весь комментарий
21.01.2025 16:46 Ответить
Шольц таке саме ***** як і ***** кацапське...
показать весь комментарий
21.01.2025 16:47 Ответить
Ковбаса, давай Тауруси, ****!
показать весь комментарий
21.01.2025 16:48 Ответить
Тауруси, леопарди, іриски та іншу зброю, набої давай !!!
показать весь комментарий
21.01.2025 16:49 Ответить
а він і не досягне нічого.
років з 85 тому німці були сміливіши - зараз одні шольці і ангели...
показать весь комментарий
21.01.2025 16:51 Ответить
показать весь комментарий
21.01.2025 16:51 Ответить
Хрома качка, хрома качка віддай Тауруси.
показать весь комментарий
21.01.2025 16:52 Ответить
Тобто, якщо не ***** досягнув всіх своїх цілей, то оставимо все як воно зараз на цей час є і об'явимо це перемогою України і поразкою Кремля. Все, всі щасливі і розходяться святкувати. Окрім нас.
показать весь комментарий
21.01.2025 16:54 Ответить
а ти думав у казку потрапив, втрата захоплених територій це сама менше біда яка нас може очікувати через деякий час.
показать весь комментарий
21.01.2025 16:56 Ответить
Не сама менша. А така сама. Бо вона просто відтерміновує на короткий час наступну вже повну втрату території України. Тільки поразка росії може гарантувати нашу безпеку.Політична поразка з обструкцією цієї падлючої країни на міжнародному рівні. І це реально зробити західному світу. Але нереально досягти його бажання такої дії.
показать весь комментарий
21.01.2025 17:05 Ответить
при втраті територій та заморозці у нас буде шанс, хоч і маленький бо нарід нікуди не дівся, побудувати сильну країну, а так можна втрати все, без допомоги США нас чекає партизанська війна, все.
Поразка параші НЕРЕАЛЬНА, прийміть вже нарешті сувору РЕАЛЬНІСТЬ, бо вона нікому не вигідна від слова зовсім.
Срати світ хотів на нас, а жалюгідна європка ні на що не здатна окрім соплей слів та стурбованостей.
пс. І так що ви маєте на увазі під поразкою мордору, невже кордони 91... мрії мрії мрії.
показать весь комментарий
21.01.2025 17:14 Ответить
Так. Кордони 91. І це не все. Ще міжнародний довготривалий ляпас росії у вигляді економічних санцій, реальних, мається на увазі. Та поваленняя політичного рейтингу. Щоб у неї не появлялися чергові Меркелі і Фіци. Це світу якраз вигідно. Можна буде зосередитись на Китаї. А не розпилятись на всіх.
показать весь комментарий
21.01.2025 17:21 Ответить
щось я не бачу бажаючих воювати ще років так 10 за міфічні кордони...
буде або заморозка або Україна зникне з політичної карти, все інше це рожеві мрії відірвані від реальності.
показать весь комментарий
21.01.2025 17:25 Ответить
Не потрібні 10 років війни. Вигнання росії з абсолютно всіх міжнародних інституцій, тотальне торгове ембарго навіть без гуманітарних винятків, відключення росії від поштових, банковських, інтернет комунікацій. Заборона пересікання кордонів будь яким транспортом для будь яких юридичних чи фізичних осіб. Фізичне видворення в росію всіх володарів паспортів цієї країни. Конфіскація маєтків російських олігархів у ЛондонахПарижахБарселонах. З правом повернення після переформатування влади у росії. Щоб мали стимул. Бо це вони є владою. Якось так.
показать весь комментарий
21.01.2025 17:36 Ответить
мрійте далі не буду заважати.
показать весь комментарий
21.01.2025 17:42 Ответить
Слова слова слова, ***** вже досяг успіху відтяпавши 20% території.
Хоча якщо бюргер під успіхом має цілковите знищення країни, то так не досяг і не досягне, якщо маскаль з трупом не вирішать розміняти нас на панаму з гренландією, ну і сі Тайвань отримає..
показать весь комментарий
21.01.2025 16:54 Ответить
"Не повинен" - це як? 3-й рік чую оце сцикливе формулювання. Немає сміливості сказати, що агресор має програти та відповісти за всі свої злочини. Це ж лежить на поверхні та є необхідним для порятунку західної післявоєнної цивілізації
показать весь комментарий
21.01.2025 16:57 Ответить
Он бы и не достиг если бы не фрау Меркель.
показать весь комментарий
21.01.2025 17:02 Ответить
Make Wehrmacht Great Again?
показать весь комментарий
21.01.2025 17:05 Ответить
У цей важкий для України час .... стоїмо поруч .... сильно стурбовані ..... глибоко занепокоєні .... наша непохитна рішучість ...... дуже безвідповідально ..... рішуче засуджуємо .... стільки, скільки потрібно ..... нас надихає ваша боротьба ..... ясність і непохитність .... рішуче підтримуємо ..... постійні консультації..... наші цілі непохитні..... критично необхідно..... потужна підтримка ..... занепокоєння є великим ..... уникнути ескалації ..... надіслали дуже чіткі сигнали ..... ми віддані підтримці ..... дуже сильна рішучість ..... непохитна підтримка ..... послати потужний сигнал заспокоєння ..... уважно спостерігаємо за ситуацією .....
показать весь комментарий
21.01.2025 17:10 Ответить
Розшифровую слова Шольца:
"Успіх ПТНа у Німеччині набагато важливіший, ніж успіх у якійсь там Україні"
показать весь комментарий
21.01.2025 17:13 Ответить
І шо штольц зробив для цього?
показать весь комментарий
21.01.2025 23:49 Ответить