11211 посетитель онлайн
493 10

Посол ЕС Матернова о прекращении огня в Украине: Мир невозможен без гарантий безопасности

Матернова про підтримку ЄС

Посол ЕС в Украине Катарина Матернова отметила критическую важность гарантий безопасности для Украины во время любых переговоров о мире.

Об этом она рассказала в интервью hromadske, информирует Цензор.НЕТ.

"Разговор о прекращении огня является сложным, если не сочетать его с потребностью в действенных гарантиях безопасности для Украины", - отметила Матернова, объясняя, что без этих гарантий процесс прекращения конфликта может быть катастрофическим для государства.

Также дипломат подчеркнула, что настоящий мир можно построить только при условии предоставления Украине уверенности в том, что "ужас войны и российского вторжения больше не повторится".

Напомним, недавно генеральный секретарь НАТО Марк Рютте очертил стратегию длительной поддержки Украины западными союзниками и готовность Европы взять на себя дополнительные финансовые обязательства.

Топ комментарии
+2
ніяких безпекових гарантій ніхто не надасть наразі.
гарантій може бути два варіанти :
1. Україна в НАТО;
2. РФія має припинити своє існування, як колись припинив своє існування совок.

як перше, так друге навіть не розглядається, на жаль.
мабуть є тому причини.
показать весь комментарий
23.01.2025 14:55 Ответить
+1
це для вас, пане з кассапердонії мабуть, все розмито.
в 2015 у приціл турецького ППО потрапив літак Су-24. За даними турецької сторони, він 5 хвилин порушував повітряний простір країни, протягом яких пілот отримав 10 попереджень. Не отримавши відповіді, один із турецьких винищувачів F-16 атакував російський літак. наслідки атаки відомі.
нагадаю, що Туреччина не в ЄС, але є в НАТО.
ваш шеф )(уйло хоча б щось дзявкнув щодо розмитості 5 статті?
отож бо.
показать весь комментарий
23.01.2025 15:47 Ответить
+1
🤣🤣🤣 що сказати хотілось, що невіглас від народження?
зайве, це і так зрозуміло було - кассапердонія 2-га армія Світу і їй пофіг НАТО, так?
ви такий українець, як з члєна )(уйлавашого стріла або гарпун, на вибір.
все, ПНХ.
показать весь комментарий
23.01.2025 17:33 Ответить
Комментировать
Сортировать:
ніяких безпекових гарантій ніхто не надасть наразі.
гарантій може бути два варіанти :
1. Україна в НАТО;
2. РФія має припинити своє існування, як колись припинив своє існування совок.

як перше, так друге навіть не розглядається, на жаль.
мабуть є тому причини.
показать весь комментарий
23.01.2025 14:55 Ответить
Ніяких гарантій вам НАТО не дасть, бо 5-та стаття написана дуже розмито, як і будапештський меморандум. Тому не треба повторювати цю мантру про НАТО. Раніше такою мантрою були літаки Ф-16. Дали їх і що? Дуже допомогли вони? Навіть не чути нічого тепер про ці літаки. Так само буде і з НАТО.
показать весь комментарий
23.01.2025 15:01 Ответить
це для вас, пане з кассапердонії мабуть, все розмито.
в 2015 у приціл турецького ППО потрапив літак Су-24. За даними турецької сторони, він 5 хвилин порушував повітряний простір країни, протягом яких пілот отримав 10 попереджень. Не отримавши відповіді, один із турецьких винищувачів F-16 атакував російський літак. наслідки атаки відомі.
нагадаю, що Туреччина не в ЄС, але є в НАТО.
ваш шеф )(уйло хоча б щось дзявкнув щодо розмитості 5 статті?
отож бо.
показать весь комментарий
23.01.2025 15:47 Ответить
Я щирий українець, а не з якоїсь кацапердонії, бо там українською так не пишуть, як я. А ви маргінал з планети Марс, якщо надіється на НАТО і їх 5-ту статтю і порівнюєте Турцію з усім НАТО. НАТО тому воюючу Україну не приймає, бо боїться обхезятися на увесь світ своєю неспроможністю дати відсіч кацапам! Турція вигнала пуйло з Азербайджану і з Сирії самотужки без будь-якого НАТО!
показать весь комментарий
23.01.2025 16:13 Ответить
І ще. Пуйло мені не шеф, а лютий ворог. І чого це так треба орієнтуватися на його дзявкання з приводу 5-ї статті? Може воно її геть не читало? Як би прочитало, то мабуть напало би на НАТО вже давно. Може пуйло вам за шефа є, що ви так орієнтуєтеся на його дзявкіт?
Отож бо.
показать весь комментарий
23.01.2025 16:19 Ответить
🤣🤣🤣 що сказати хотілось, що невіглас від народження?
зайве, це і так зрозуміло було - кассапердонія 2-га армія Світу і їй пофіг НАТО, так?
ви такий українець, як з члєна )(уйлавашого стріла або гарпун, на вибір.
все, ПНХ.
показать весь комментарий
23.01.2025 17:33 Ответить
Мир не можливий без усунення пуйла! Вона це прямо сказати не може. Найкраща гарантія безпеки - це путін за гратами, або ще краще в домовині.
показать весь комментарий
23.01.2025 14:57 Ответить
Тітці більше пасує: "Женщіна! Ви гдє такиє харошиє памідори бралі?"
показать весь комментарий
23.01.2025 14:59 Ответить
А що вона має бути з надутими силіконовими губами, цицьками і сідницями? Чи має одягти крислатого капелюха як Меланія? Вам всім не вгодиш!
показать весь комментарий
23.01.2025 15:04 Ответить