11845 посетителей онлайн
2 910 61

Успехи на Курском направлении стали источником веры в новые победы, - Сырский

Олександр Сирський

Главнокомандующий ВСУ Александр Сырский подчеркнул, что успешное контрнаступление на Курском направлении в прошлом году стало важным моральным достижением для военных и общества, дав надежду на будущие победы.

Об этом он сказал в интервью "Радио Байрактар", информирует Цензор.НЕТ.

По его словам, успешная операция на Курском направлении не только повысила боевой дух, но и стала сигналом для страны, что достижения в войне продолжаются.

"Год прошел в постоянных активных действиях противника: он наступал, мы оборонялись. Но мы имели и приятные новости, когда провели успешное контрнаступление на Курском направлении, что значительно мотивировало наш личный состав, подняло настроение в войсках и в обществе, дало нам надежду, что это наступление будет не последним", - заявил Сырский.

Он также подчеркнул важность подготовки не только к оборонительным действиям, но и к новым наступательным операциям, ведь война требует проактивной стратегии.

Топ комментарии
+21
Які нові перемоги,ворог в Дніпровську обл зайде скоро,під Великой Новосілкой війська в оточені майже,переможейь ***.
показать весь комментарий
23.01.2025 17:53
+19
особливо "надихає" командування сирком бойовими діями на Донбасі !

.
показать весь комментарий
23.01.2025 17:59
+18
Сирський, які успіхи на Курському напрямку?
60% зайнятої ВСУ в Курський області, ти вже здав пуйлу.
Яке джерело віри у нові перемоги?
За 2024 рік ти здав майже 4 тис. кв. км української території пуйлу, це в 12 раз більше ніж в 2023 році, коли тебе не було в кріслі головнокомандувача ЗСУ.

Тому, саме ти Сирський підриває віру у перемогу.
Ти рашист і служиш пуйлу.
показать весь комментарий
23.01.2025 17:56
Комментировать
Сортировать:
На Курськ пішли гарно - тільки вперед потрібно було іх в Украіні зупинити
показать весь комментарий
23.01.2025 17:53 Ответить
особливо "надихає" командування сирком бойовими діями на Донбасі !

.
показать весь комментарий
23.01.2025 17:59 Ответить
Скажи, касаб, ось чому ви всі, з такими датами реєстрації (доба тому, зараз тощо) таки тупі та передбачені?
показать весь комментарий
23.01.2025 18:33 Ответить
Курськ це такий собі договорняк і казочка для лохів, а тим часом йде повним ходом здача Донбаса
показать весь комментарий
23.01.2025 19:08 Ответить
Які нові перемоги,ворог в Дніпровську обл зайде скоро,під Великой Новосілкой війська в оточені майже,переможейь ***.
показать весь комментарий
23.01.2025 17:53 Ответить
Заткни їбало кацап,без тебе все вже зрозуміло хто ви зепідараси насправді-ви ********** посіпаки
показать весь комментарий
23.01.2025 17:53 Ответить
А ось у мене до вас кілько запитань.
1. Оті всі хто як ви сказали, зрозуміли ......., це хто таки? У вас є перелік отіх всіх?
показать весь комментарий
23.01.2025 18:02 Ответить
Списки составляешь?
показать весь комментарий
23.01.2025 18:25 Ответить
Ні, касаб, цікавлюсь.
показать весь комментарий
23.01.2025 18:30 Ответить
З якою метою цікавишся?
показать весь комментарий
23.01.2025 18:46 Ответить
Для загального розвітку цікавлюсь, касаб.
показать весь комментарий
23.01.2025 19:28 Ответить
Точно для розвитку?, а то якось дуже на сексота *******.
показать весь комментарий
23.01.2025 21:00 Ответить
А ти з якою метою цикавишся?
показать весь комментарий
24.01.2025 07:08 Ответить
Опана, пензюк, ти пару годин як народився з дупи росспропагондона а вже все зрозумів, все порахував.
Чому ви таки тупі та примітивні, пензюк?
Так перелік отіх всіх надаш, пензюк лапотний?
показать весь комментарий
23.01.2025 19:30 Ответить
То шо, касаб Андруша перелік є отіх?
Шо, нема? Тобі заткни пензюк їбало ї пшол, лапоть, за своїм рюзкім воєним кораблем.
показать весь комментарий
23.01.2025 18:32 Ответить
Пензюк, перелік всіх швидко в студію.
показать весь комментарий
23.01.2025 19:32 Ответить
в мене таке враження,що сирського незабаром звільнять.
показать весь комментарий
23.01.2025 17:54 Ответить
Він тільки цього і чекає ... звільнять - піде відпочивати
показать весь комментарий
23.01.2025 17:55 Ответить
Боюся, що ні. У нього так гарно виходить пуйлу землі українські сплавляти з вояками разом... Скажіть ще, шо генерала Кривоноса замість нього призначать.
показать весь комментарий
23.01.2025 18:04 Ответить
Таке враження, зщо послали туди угробити кращі сили, але не вийшло. Зеля в шоці путін в соплях, а дерьмак, той взагалі в дєрьмі.
показать весь комментарий
23.01.2025 17:55 Ответить
Сирський, які успіхи на Курському напрямку?
60% зайнятої ВСУ в Курський області, ти вже здав пуйлу.
Яке джерело віри у нові перемоги?
За 2024 рік ти здав майже 4 тис. кв. км української території пуйлу, це в 12 раз більше ніж в 2023 році, коли тебе не було в кріслі головнокомандувача ЗСУ.

Тому, саме ти Сирський підриває віру у перемогу.
Ти рашист і служиш пуйлу.
показать весь комментарий
23.01.2025 17:56 Ответить
Вже ніяких успіхів нема. А от ударний кулак в 60 тисяч рил є.
показать весь комментарий
23.01.2025 17:56 Ответить
Пану Сирському нема коли воювати; інтерв'ю роздає.
-А на фронті як справи?
-Ой, кума, не питай, чому заплакані очі...
показать весь комментарий
23.01.2025 17:58 Ответить
А які успіхи дала курщина? Кацапів можна було бити й на Донбасі, більше сил було б їх стримувати. Нафіга ви взагалі туди полізли? Підняти Гундосу рейтинг, бо пробивав дно?
показать весь комментарий
23.01.2025 18:00 Ответить
Немає віри словам сирського
показать весь комментарий
23.01.2025 18:02 Ответить
Курська операція має єдиний недолік - занадто пізно . Вона б і справді мала успіх , як би її розпочали влітку 2023 ...
показать весь комментарий
23.01.2025 18:04 Ответить
Але ж чомусь Залужний цього не зробив...
показать весь комментарий
23.01.2025 18:09 Ответить
бо Залужний спитав сирка:

що ти робитимеш далі ?"

питанння стратега для чапая

.
показать весь комментарий
23.01.2025 18:13 Ответить
І шо чапай відповів?
показать весь комментарий
23.01.2025 18:25 Ответить
Угу - замість того знаючи що сил не достатньо погнав війська , під Работином , в лоб на укріплення кацапів
показать весь комментарий
23.01.2025 18:40 Ответить
Наказ зеленського
показать весь комментарий
23.01.2025 20:07 Ответить
Особливо, якщо замість йти в лоба на лінію суровікіна, наші зробили хід конем, і зайшли на курщину і брянщину. У кацапів би істерика була, хто знає, чи не зламалися б вони...
показать весь комментарий
23.01.2025 18:12 Ответить
Жаль що розстріляні 6 наших солдатів не встигли надихнутися цим джерелом...а ти вже надихнувся....премією 20 млн.гривень?
показать весь комментарий
23.01.2025 18:05 Ответить
Судячи по тих територіях які втратили в Донецькій області починаючи з літа то не дуже надихає...
показать весь комментарий
23.01.2025 18:06 Ответить
А за Донбас ще притягнуть: з Донбасу на курськ перегнав всі добірні війська,найкраще зах.озброєннє,а обороняти свою землю хто має?
Ті, кого наловили,з нульовою мотивацією?
А як під Київ касапи дійдуть,війська звідтам на брянщину переведе?
Тут,явно щось не то.
Або,нехай прямо скаже,що наказ перегнати війська на судж.рн курс.обл. отримав від зе,як від вгк,а наказ не обговорюють.
показать весь комментарий
23.01.2025 18:07 Ответить
Сырой, все было понятно через неделю после начала курской авантюры.

Wlad West
"Курские успехи" отвлекли внимание плебса (бесполезных идиотов) от ускоренной сдачи под шумок востока Украины.
15.08.2024 15:21 Відповісти Видалити
показать весь комментарий
23.01.2025 18:26 Ответить
А чому ми повинні вірити Сирському, мати якого живе на росії і підтримує агресію?
показать весь комментарий
23.01.2025 18:31 Ответить
Та їм пофігу віриш ти , чи ні ... аби тільки мовчки слухався
показать весь комментарий
23.01.2025 18:41 Ответить
давай "сирок" .краще розказуй про щоденне джерело зневіри ,яке відкопав "зезедент" лопатою рашистської агентури.поставивши "сирого" на місце пана генерала Залужного,щоб майже вісім місяців "джерело зневіри "було наповнене повноводною рікою , щоденною здачею окупанту ,українських територій...
показать весь комментарий
23.01.2025 18:36 Ответить
На Донбасі вся Україна і весь Світ бачить твої "перемоги "
показать весь комментарий
23.01.2025 18:44 Ответить
Курська операція то дурня!! Тільки мені потрібен Південь??
показать весь комментарий
23.01.2025 19:02 Ответить
Сирського розкручують перед виборами. Одних генералів, незгодних, - за грати. Сцирського (чєго ізволітє) - розказувати лохторату, як він, один, в рукопашну, врятував Київ...
показать весь комментарий
23.01.2025 19:12 Ответить
Сирський, в тебе потужний гундосий план джерело віри в перемогу?! Будь ти проклятий з корінням і насінням навіки вічні! Десяток поколінь твоїх нащадків не відмиються від кривавою української юшки...
показать весь комментарий
23.01.2025 19:21 Ответить
Падла продажна!
показать весь комментарий
23.01.2025 19:23 Ответить
Українська лайка до сирського:
- щоб тебе підняло та гепнуло
- щоб в тебе в роті пір'я р поросло
- щоб тебе чорти вхопили
- щоб тобі ні дна, ні покришки
показать весь комментарий
23.01.2025 19:27 Ответить
Щоб ти ніколи не побачив ні дітей, ні онуків, падло продажне!
показать весь комментарий
23.01.2025 19:28 Ответить
Остання російська,,,😄
показать весь комментарий
23.01.2025 20:15 Ответить
Щоб тобі досвіта чарка горілки не приснилася!
показать весь комментарий
24.01.2025 09:52 Ответить
ну вот как такое слушать не умственно- отсталому?
показать весь комментарий
23.01.2025 19:23 Ответить
Для дебилов...
показать весь комментарий
23.01.2025 19:24 Ответить
Оооо ше одно гівно всплило з Параші. Шо, касаб, пердолить? 😀
показать весь комментарий
23.01.2025 19:53 Ответить
Ну, тобі віднійше хто ти такий та за шо та я тебе писати.
показать весь комментарий
24.01.2025 07:11 Ответить
Мати рідна, скільки ж тут ЗЕленого гівна та лаптіногих з вкидами!
показать весь комментарий
23.01.2025 19:51 Ответить