7246 посетителей онлайн
10 127 77

Надо спрашивать у РФ, закончится ли война в этом году. Украина готова к миру, - Трамп

Трамп заявив, що Україна готова до мирної угоди з РФ

Президент США Дональд Трамп заявил, что усилия американской стороны по достижению мирного урегулирования между Украиной и Россией уже начались, но следует спросить Кремль, готов ли он к мирному соглашению.

Об этом он сказал на Всемирном экономическом форуме в Давосе, передает Цензор.НЕТ.

Еще до того, как я стал президентом, моя команда договорилась о договоре о прекращении боев в Секторе Газа... Мы будем работать над тем, чтобы достичь мирного соглашения между Россией и Украиной", - подчеркнул он.

Трамп сказал, что война является трагедией, которая не имела аналогов десятки лет.

"Тысячи погибли во время этой войны, никто ничего подобного не видел со времен Второй мировой войны. Миллионы украинцев и россиян страдают. Пришло время положить этому конец", - отмечает он.

В то же время он заявил о начале действий для завершения войны в Украине.

"Наши усилия по достижению мирного урегулирования между Россией и Украиной, надеюсь, уже начались. Очень важно это сделать", - отметил Трамп.

"Закончится ли война в этом году? Спросите Россию. Украина готова к соглашению", - резюмировал президент США.

Топ комментарии
+22
Треба питати у РФ, чи закінчиться війна цього року

Ліпше спитати у одного поца, який обіцяв закінчити її за 24 год.
показать весь комментарий
23.01.2025 19:22 Ответить
+20
Трампутін поплив, як пломбір на літньому сонці. Від "Я" закінчу цю війну за 24 години - до "треба питати у РФ". Залишилося тільки путіна в д**у цьомкнути. Трепло.
показать весь комментарий
23.01.2025 19:20 Ответить
+13
Хіба у скаженої собаки питають коли вона перестане кидатися на людей? Хто взагалі домовляється з болячкою?
показать весь комментарий
23.01.2025 19:37 Ответить
Комментировать
Сортировать:
https://t.me/voynareal/107914 ❗️Офіційно: від Трампа путіна чекає лом в сраку Це не вигадки, а вогняні слова президента США у прямому ефірі, і це вже на всю показують по росТБ.
показать весь комментарий
23.01.2025 19:15 Ответить
увага не нормативна лексика
показать весь комментарий
23.01.2025 19:19 Ответить
ФЕЄРИЧНО
показать весь комментарий
23.01.2025 22:47 Ответить
то ж всі зрозуміли, що саме булькотів, потужний зе!гундос, самозакоханому ананісту трампу?
україна не бажає перемоги!
україна готова до миру.
як там? "мір, что би прєкратіть кризис на украінє".
показать весь комментарий
23.01.2025 19:17 Ответить
Трампутін поплив, як пломбір на літньому сонці. Від "Я" закінчу цю війну за 24 години - до "треба питати у РФ". Залишилося тільки путіна в д**у цьомкнути. Трепло.
показать весь комментарий
23.01.2025 19:20 Ответить
показать весь комментарий
23.01.2025 19:20 Ответить
Треба питати у РФ, чи закінчиться війна цього року

Ліпше спитати у одного поца, який обіцяв закінчити її за 24 год.
показать весь комментарий
23.01.2025 19:22 Ответить
лом в зад і закінчиться
показать весь комментарий
23.01.2025 19:24 Ответить
Не вийде, там постійно валіза з гівном...
показать весь комментарий
23.01.2025 19:46 Ответить
И у ЗЕ,который божился молился ее закончить перед выборами. Теперь его кодло от войнушки (кормушки) не оттащишь всей Украиной.
показать весь комментарий
23.01.2025 20:13 Ответить
+100500
показать весь комментарий
25.01.2025 19:59 Ответить
А як же тоді :бурі,детка,бурі?
Треба бурить,руйнувати стратегічні
об'єкти раші,озброюватись всим,
чим можна.кацапи розуміють
тільки коли отримують по морді.
показать весь комментарий
23.01.2025 19:25 Ответить
показать весь комментарий
23.01.2025 19:27 Ответить
пішла мова про договорняки, типова поведінка Бариги.
показать весь комментарий
23.01.2025 19:28 Ответить
Післявоєнна Німеччина була поділена навпіл, бо була покарана таким чином за Зло. А за що має бути покарана жертва Зла Україна?

Трамп, який відвідує зібрання віруючих християн в Америці та складає присягу на Біблії, розписався в своєму безсиллі перед Злом та став Адвокатом російського Диявола.
показать весь комментарий
23.01.2025 19:30 Ответить
Трамп руку на біблію не клав...
показать весь комментарий
23.01.2025 20:50 Ответить
А минулого строку?
показать весь комментарий
23.01.2025 20:56 Ответить
сценарий для Украины, Корея. да и та сама Германия. спасибо зеленому недоумку. все к этому идет, ну в лучшем случаи.
показать весь комментарий
28.01.2025 20:30 Ответить
Шоумен!
Ну не зростеться в трампа шоу, де на підтанцовках Україна, і йому цій кордабалет - пофіг!
показать весь комментарий
23.01.2025 19:30 Ответить
зачем встречаться и жать руку преступнику ?
показать весь комментарий
23.01.2025 19:31 Ответить
і бажати лом в зад путину
показать весь комментарий
23.01.2025 19:34 Ответить
Треба питати у РФ, чи закінчиться війна цього року. Україна готова до миру, - Трамп
========
ах ти ж пі3дун брехливий! кацапів не треба питати-їх треба заставити примусово!
показать весь комментарий
23.01.2025 19:34 Ответить
шо Трамп і робить
показать весь комментарий
23.01.2025 19:35 Ответить


https://www.pravda.com.ua/news/2025/01/23/7495000/ Трамп вимагатиме зниження цін на нафту, аби завершити війну в Україні
показать весь комментарий
23.01.2025 19:39 Ответить
Хіба у скаженої собаки питають коли вона перестане кидатися на людей? Хто взагалі домовляється з болячкою?
показать весь комментарий
23.01.2025 19:37 Ответить
Трамп сказав, що війна спровокована. Але спровокувати можна скажену собаку, однак путін за словами Трампа це не скажена собака, яку потрібно пристрелити, а "умнєйший чєлавєк".
показать весь комментарий
23.01.2025 19:50 Ответить
Ну де в чому я згідний що Захід спровокував війну. Тільки не в тому змісті про який говорить Трамп. А втому що Захід перед війною багато разів запевняв ***** що Україні ніхто не буде допомагати. Про це ***** и верещить щоразу що його надули. Він думав що за три дні пройдеться по Україні парадним маршем і Захід просто прийме це як належне. В цьому і є провокація Заходу. Якби Захід твердо показав що заступиться за Украиїну то скоріше всього війни не було б.
показать весь комментарий
23.01.2025 19:56 Ответить
Причина і привід-ці поняття часто втовкмачувались в свідомість школярів вчителями історії. Однак ці терміни доводиться тепер втокмачувати кремлівським колорадо- ортодоксам і гівноїдам-малоросам, які черпають своїми ротобідонами московське пропагандонне лайно, та двієчнику Трампу.

Америці пощастило, що зараз в росії владу захопили неофашисти, а не червоні більшовики. Бо більшовики були розумніші за трампа і знали, що є причиною для воєн, а що є приводом для них. Бо вони казали, що причиною революції в росії 1917р. була гнилість та безсилля царської росії, а приводом-зіпсоване м'ясо, яке дали морякам на обід.

Лузер Трамп повторив дезу трирічної давності, що Байден (США) спровокував росію до нападу на Україну намірами прийняти її до оборонного блоку НАТО. Той, що пас задніх у школі, на схилі своїх президентських літ так і не дізнався, маючи стільки радників, що причиною нападу є Незалежність України, яка в 2014р. внаслідок національно-визвольної революції на Майдані та обласних центрах України перестала бути сателітом москви; а примітивний другорядний привід, названий ним, може мати багато інших взаємовиключних інтерпретацій. Приміром, як чоловік, який має коханку та вирішив розлучитись з дружиною, звинуватив її в тому, що вона не вміє варити борщ. Звичайно він замовчав справжню причину при цьому, що його більше цікавить рольовий секс.
показать весь комментарий
23.01.2025 20:07 Ответить
Перший раз чую що Байден хотів прийняти Україну в НАТО. Скоріше він не хотів цього робити і тому один факт причини війни який маразматик Тампон називає вже відпадає. Яскравий приклад який суперечить заявам Трампа є факт вступу Фінляндії в НАТО. Як тільки Фінляндія вступила в НАТО сразу ж московський режим припинив проти неї всякі провокації як на землі так і в політисному руслі
показать весь комментарий
23.01.2025 20:21 Ответить
До того ж є факти що ще в 2009 році ще до всяких Майданів до Януковоща і до всяких обговорень про вступ України в НАТО, московський режим вже готував напад на Україну зразу після того як Захід мовчки проковтнув окупацію Грузії. Так що або Тампон зовсім дебіл або корчить з себе повного дурака розказуючи що ***** хтось якимось діями спровокували. Скоріше своєю бездіяльністю його спровокували на нові війни
показать весь комментарий
23.01.2025 20:34 Ответить
І прямо зараз режим Трампа і деякі західні країни знову наступають на ті ж самі граблі виправдовуючи і задобрюючи московського тирана, тим самим вже пишучи пролог нового тому нової війни *****.
показать весь комментарий
23.01.2025 20:42 Ответить
" Бо вони казали, що причиною революції в росії 1917р. була гнилість та безсилля царської росії, а приводом-зіпсоване м'ясо, яке дали морякам на обід. "......... Причиною більшовицької революції 1917 в кацапській імперії була бездоганна робота німецьких спецслужб , які до цього готувалися довгий час за допомогою своєї агентури . Щодо гнилого м'яса ..... то було за 12 років до 2017 , замість писати довгі тексти - перегляньте історію ((.
показать весь комментарий
23.01.2025 22:19 Ответить
П"здів ,п"здів - і всрався(
показать весь комментарий
23.01.2025 19:38 Ответить
Цю партію Зелень і ко виграли. Побажаємо ж ***** і далі бикувати.
показать весь комментарий
23.01.2025 19:40 Ответить
❗️Офіційно: від Трампа путіна чекає лом в сраку
показать весь комментарий
23.01.2025 19:41 Ответить
Головне- Офіційно!
показать весь комментарий
23.01.2025 19:44 Ответить
Але це дійсно так , у своєму виступі Трамп саме про це сказав
показать весь комментарий
23.01.2025 22:21 Ответить
Президент США Дональд Трамп заявив, що зусилля американської сторони щодо досягнення мирного врегулювання між Україною та Росією вже розпочалися, але слід запитати Кремль, чи готовий він до мирної угоди. Якщо б крокодил тримав "трамбонову ногу" у своїй пащі.а кругом би стояло НАТО.США І ЄС ,цікаво,чи він би просив США.НАТО І ЄС .щоб вони запитали в крокодила.коли той відпустить "трамбонову ногу" а чи би сказав "й,,,,бніть крокодилу в голову з великокаліберного кулемента"???
показать весь комментарий
23.01.2025 19:47 Ответить
Лох 24 години
показать весь комментарий
23.01.2025 19:51 Ответить
подивимось що заспіває донні після зустрічі з ******, зараз все що він патякає це щось у стилі "завершу за 24 години" але нарід бачу знову купився.
п.с. параша захопить покровськ-мирноград і піде на переговори це моя думка.
показать весь комментарий
23.01.2025 19:52 Ответить
Позиция трампа примерно такая: мы не можем заставить его, если он не хочет мира.
показать весь комментарий
23.01.2025 21:01 Ответить
Замість того, щоб державі-агресору довести - що за агресію вона сплатить всі контрибуції, Трамп питає у рф -чи готова рф до мирної угоди?
показать весь комментарий
23.01.2025 19:55 Ответить
Ніхто нікому вже давно не платить ніякі контрибуції.
Воно заборонено міжнародним правом.
показать весь комментарий
23.01.2025 20:14 Ответить
Перепрошую: мав на увазі - "репарації".
«Контрибуція практикувалася до початку XX століття, фактично стала забороненою в 1949 році Женевською конвенцією і була замінена репарацією в 1919 році як більш "цивілізованою" формою відшкодування збитків, завданих війною.»
показать весь комментарий
23.01.2025 20:57 Ответить
Треба!
показать весь комментарий
23.01.2025 19:58 Ответить
Питай хоч сто раз,толку від того не буде.Пуйло без війни це нуль без палочки, тому вона буде продовжуватись до тих пір поки рашонацистська гебня при владі.
показать весь комментарий
23.01.2025 20:10 Ответить
Така процедура набутилювання. Спочатку пуціна будут просити, потім аргументувати, погрожувати. Це звісно ж не буде мати ефекту.
І по вичерпанню дипломатичних методів - набутилять
показать весь комментарий
23.01.2025 20:23 Ответить
Угу, спросят московщину , ответ - НЕТ (значит не судьба, подумал Трамп).
показать весь комментарий
23.01.2025 20:29 Ответить
Ну нєт - так нєт ...подумав Трамп і заспокоївся
показать весь комментарий
23.01.2025 20:43 Ответить
Прочитайте цьому ідіоту Будапештський меморандум і покажіть хто підписав.
показать весь комментарий
23.01.2025 20:45 Ответить
не Трамп
показать весь комментарий
24.01.2025 00:33 Ответить
показать весь комментарий
23.01.2025 20:54 Ответить
О, зразу видно - лідер вільного світу. Золота епоха Америки стартонула, з місця в кар*єр
показать весь комментарий
23.01.2025 21:03 Ответить
... в піщаний.
показать весь комментарий
23.01.2025 21:35 Ответить
Мільйони українців та росіян страждають. Джерело: https://censor.net/ua/n3531957

Тобто, цей недоробок прирівняв "страждання бідних росіян", яких він так любить до реального геноциду українців. С*ка.
показать весь комментарий
23.01.2025 21:18 Ответить
А Україну навіть питати не збираються, як з цього випливає. Оце і є справжня потужність.
показать весь комментарий
23.01.2025 21:18 Ответить
КАК МОЖНО СПРАШИВАТЬ У ПРЕСТУПНИКОВ НАКАЗЫВАТЬ ИХ ИЛИ НЕТ !!!???
показать весь комментарий
23.01.2025 21:39 Ответить
Слава Богу, що нарешті закінчиться ця війна і настане мир. Сподіваюсь скоро і кордони відкриють.
показать весь комментарий
23.01.2025 21:43 Ответить
Як мале дитя! Ти ще спитай у путіна - чи посцяв він у твій гощик, чи насрав?
показать весь комментарий
23.01.2025 21:51 Ответить
Не спрашивать надо, а заставлять.
Только так поступают с международным агрессором, нарушившим законы ООН и межгосударственные соглашения.
Гитлера не спрашивали, хочет он мир или нет. Его уничтожали.
показать весь комментарий
23.01.2025 22:06 Ответить
так у Гитлера и его союзников не было ядерных боеголовок
показать весь комментарий
23.01.2025 22:59 Ответить
так ні в кого не було!
показать весь комментарий
24.01.2025 00:32 Ответить
поэтому воевать было выгодно.
одни гешефты считают, а бедняки в окопах мрут
показать весь комментарий
24.01.2025 18:23 Ответить
Путін вже все сказав тобі коли тебе вибрали, як тільки так зразу РФ готова закінчити війну.
Росія підготувала "план розподілу" України на три частини...
Джерело: https://censor.net/ua/n3521003
показать весь комментарий
23.01.2025 22:10 Ответить
показать весь комментарий
23.01.2025 22:12 Ответить
Упс....З 24 годин -до спитати у Рашки чи через рік закінчить вона війну...Швидко ж рудий,престарілий ловелас здувся.....
показать весь комментарий
23.01.2025 23:15 Ответить
Мільйони росіян страждають?????
що це за дурня???
показать весь комментарий
23.01.2025 23:37 Ответить
Трамп: За 100 днів 1рік закінчу війну.
показать весь комментарий
24.01.2025 00:10 Ответить
Нада заглянуть в мозг путіну, і просто перестать болтать! Трамп, введи сверло!
показать весь комментарий
24.01.2025 00:31 Ответить
Не розумію, чому Трамп каже що страждають і росіяни окрім українців. Тобто, коли гвалтівник рве труси на жертві,то він також страждає? Від чого, курва? І від чого страждає особисто Трамп, якщо несе подібну пургу.
показать весь комментарий
24.01.2025 00:47 Ответить
скільки часу треба щоб до вас всіх дійшло що цей клоун - це лише клоун губошльоп.
показать весь комментарий
24.01.2025 02:39 Ответить
НЕОБХОДИМО УКРАИНЦАМ ДАТЬ ЛИЦЕНЗИЮ НА УБИЙСТВО ПРОПУТИНСКИХ РОССИЯН ВО ВСЁМ МИРЕ !!!
показать весь комментарий
24.01.2025 03:51 Ответить
Від "Трампутіна" до Трампутлера - лише один крок. Він тягнеться з 1812 року (відколи США знюхались із Мосмордором). Українці з усім добрим світом повинні єднатись навколо Данії, Канади, Мексіки й Панами.
показать весь комментарий
24.01.2025 06:51 Ответить
Схоже популізм діда закінчився на жаль він так і не зрозумів що таке фашиська росія ,тільки повне виснаження економічне і військове цієї імперії зла може зупинити цих варварів ,тому тільки посиленя санкцій і допомога Україні може прискорити цей процес.
показать весь комментарий
24.01.2025 07:55 Ответить