7651 посетитель онлайн
6 273 26

Сикорский о результатах "экзитпола" в Беларуси: Лишь 87,6% белорусов любят своего бацьку?

псевдовибори у Білорусі

Министр иностранных дел Польши Радослав Сикорский прокомментировал результаты "экзитпола" так называемых выборов в Беларуси, которые состоялись сегодня, 26 января.

Об этом Сикорский написал в соцсети X, передает Цензор.НЕТ.

"Только 87,6% белорусов любят своего бацьку?! Остальные поместятся в тюрьмах?" - написал он.

Сікорський про вибори в Білорусі

Напомним, в воскресенье, 26 января, в Беларуси состоялись так называемые президентские выборы. За диктатора Александра Лукашенко якобы отдали свой голос 87,6% белорусов.

Топ комментарии
+14
Заздрять деспотії?
Імператор лука... Весь світ заздрить... Чмошніку який навіть на море з'їздити не може... Посадять.
показать весь комментарий
27.01.2025 00:57 Ответить
+12
пан Радослав язва ще та !

добре над лукою постібався!

.
показать весь комментарий
27.01.2025 00:14 Ответить
+11
Залишок від 100% - б'ється у полку Калиновського.
показать весь комментарий
27.01.2025 00:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
пан Радослав язва ще та !

добре над лукою постібався!

.
показать весь комментарий
27.01.2025 00:14 Ответить
Заздрять деспотії?
Імператор лука... Весь світ заздрить... Чмошніку який навіть на море з'їздити не може... Посадять.
показать весь комментарий
27.01.2025 00:57 Ответить
Як у пісеньці- і лєнін такой молодой і юний октябрь впєрєді. Це точно про нього-Луку Мудіщева.
показать весь комментарий
27.01.2025 06:59 Ответить
Залишок від 100% - б'ється у полку Калиновського.
показать весь комментарий
27.01.2025 00:15 Ответить
всі упирі бояться 90 % переплигувати
показать весь комментарий
27.01.2025 00:20 Ответить
Жити під владою диктатора в третьому тисячолітті ганьба. За тридцять років на всю країну не знайшлось навіть одного патріота здатного знищити ката власного народу...
показать весь комментарий
27.01.2025 00:29 Ответить
Нє мєшайтє..ві українци нє панімаєтє...у бєлорусов свой путь дємократічєскій..с шарікамі і цвєточкамі
показать весь комментарий
27.01.2025 02:34 Ответить
Престіж крєпчаєт, мощно возрастаєт дєнь ото дня процент жиров у маслі. Довольні хами, ситі в них ***** (с).
А ще бульбофюрер обіцяв "Арєшнік" з мордора виписати.Ну як за такого не проголосувать?
показать весь комментарий
27.01.2025 08:04 Ответить
Стабільність, сер
показать весь комментарий
27.01.2025 08:50 Ответить
У труні ще стабільніше. 😁
показать весь комментарий
27.01.2025 09:12 Ответить
Поки рашка вливає бабки в білорашку безумовно не потрібний.
показать весь комментарий
27.01.2025 08:40 Ответить
О, та у ***** та ******** повії однакові ретиги!
показать весь комментарий
27.01.2025 00:44 Ответить
інші виїхали за параграфом "політичний біженець"
показать весь комментарий
27.01.2025 00:45 Ответить
Білоруські овечки спершу ремигали зеленою травичкою. Потім пастух змінив режим, загнав отару в загони і став годувати сіном. Тепер будуть в стійлі жерти солому, а коли добряче схуднуть їх під ніж і прокоптять "димом отєчєства"...
показать весь комментарий
27.01.2025 00:46 Ответить
Білоруси чахнуть в стійлі тому мені нічого не загрожує.
показать весь комментарий
27.01.2025 08:39 Ответить
А чому він не правий? Доки в рашці гроші текли річкою, то і білоруси були більш-менш норм. Зараз з кожним роком все гірше. Маю знайомих, спілкуємось. Зарплатня сьогодні і те що вони на неї можуть собі дозволити і близько не стояла до того, як було до 2014-го
показать весь комментарий
27.01.2025 09:40 Ответить
Якась ненормальна одержимість європейців бульбашами.
показать весь комментарий
27.01.2025 00:48 Ответить
Та є від чого. Згадай, як Лука сирійців через кордон у Польщу гнав.
показать весь комментарий
27.01.2025 09:14 Ответить
Скурвився
показать весь комментарий
27.01.2025 02:31 Ответить
Всєх посадим,всех ограбим,всех убьем. На кривавій тряпці Лука слід намалювати-психопати всіх країн, соєдіняйтесь.
показать весь комментарий
27.01.2025 07:09 Ответить
Сікорський так гадаю в цьому році отримає під сраку від поляків